Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Κιζιλζάρ : Στατιστικά για Πρέμιερ Λιγκ 2026
Αγώνες
ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ορνταμπάσι
|
27 | 64 | 20 | 4 | 3 | 55:19 | ||
| 2 |
Καϊράτ Αλμάτι
|
27 | 60 | 18 | 6 | 3 | 52:20 | ||
| 3 |
Αστάνα
|
26 | 48 | 14 | 6 | 6 | 43:27 | ||
| 4 |
Ακτόμπε
|
27 | 45 | 13 | 6 | 8 | 41:32 | ||
| 5 |
Οξτέπεζ Κοσκετάου
|
27 | 45 | 13 | 6 | 8 | 41:37 | ||
| 6 |
Γιελιμάι
|
26 | 38 | 10 | 8 | 8 | 36:36 | ||
| 7 |
Τόμπολ
|
27 | 37 | 11 | 4 | 12 | 35:36 | ||
| 8 |
Ουλιτάου
|
27 | 35 | 9 | 8 | 10 | 26:32 | ||
| 9 |
Ζένις
|
27 | 32 | 8 | 8 | 11 | 27:34 | ||
| 10 |
Κάσπι Ακτάου
|
27 | 32 | 9 | 5 | 13 | 29:37 | ||
| 11 |
Κιζιλζάρ
|
27 | 28 | 7 | 7 | 13 | 30:39 | ||
| 12 |
Ατιράου
|
26 | 26 | 5 | 11 | 10 | 20:29 | ||
| 13 |
Ίρτις Παβλοντάρ
|
26 | 26 | 6 | 8 | 12 | 26:36 | ||
| 14 |
Καϊσάρ
|
27 | 24 | 4 | 12 | 11 | 23:37 | ||
| 15 |
Αλτάι Οσκεμέν
|
27 | 23 | 5 | 8 | 14 | 26:40 | ||
| 16 |
Ζετίσου
|
27 | 22 | 5 | 7 | 15 | 26:45 |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 13 | 3 (30.0%) |
4 (40.0%) |
3 (30.0%) |
13:14 | 2.7 | 1.3:1.4 | |
| Ημίχρονο | 10 | 15 | 3 (30.0%) |
6 (60.0%) |
1 (10.0%) |
6:4 | 1.0 | 0.6:0.4 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 30% | 70% | |
| Goals κατά | 23% | 77% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 59.97 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 62.59 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 51.9% (14/27) | 48.1% (13/27) |
| Ημίχρονο | 3.7% (1/27) | 96.3% (26/27) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 25.9% (7/27) |
| 2-3 | 48.1% (13/27) |
| 4-6 | 25.9% (7/27) |
| 7+ | 0.0% (0/27) |
| Failed to score | 37.0% (10/27) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 30 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 39 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 81 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 62 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.11 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.44 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Beugre Etienne | 8 |
| Bjartalid Joannes | 4 |
| Bahoken Stephane | 3 |
| Latifi Liridon | 3 |
| Muldinov Timur | 2 |
| Kozlenko Anatoliy | 1 |
| Adil Aslan | 1 |
| Pertsukh Yuri | 1 |
| Krajisnik Damjan | 1 |
| Noyok Oleksandr | 1 |
| Makarenko Evgen | 1 |
| Piscevic Nedeljko | 1 |
| Urosevic Slobodan | 1 |
| Abiken Aibol | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Piscevic Nedeljko | 2 |
| Muldinov Timur | 1 |
| Pertsukh Yuri | 1 |
| Beugre Etienne | 1 |
| Sokolenko Alexander | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 14.8% (4/27) | |
| 1 - 1 | 11.1% (3/27) | |
| 1 - 2 | 11.1% (3/27) | |
| 3 - 1 | 7.4% (2/27) | |
| 3 - 0 | 7.4% (2/27) | |
| 2 - 2 | 7.4% (2/27) | |
| 2 - 0 | 7.4% (2/27) | |
| 0 - 0 | 7.4% (2/27) | |
| 2 - 1 | 7.4% (2/27) | |
| 0 - 2 | 3.7% (1/27) | |
| 2 - 4 | 3.7% (1/27) | |
| 3 - 2 | 3.7% (1/27) | |
| 4 - 0 | 3.7% (1/27) | |
| 1 - 0 | 3.7% (1/27) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 25.9% (7/27) | |
| 2 | 22.2% (6/27) | |
| 4 | 18.5% (5/27) | |
| 1 | 18.5% (5/27) | |
| 0 | 7.4% (2/27) | |
| 6 | 3.7% (1/27) | |
| 5 | 3.7% (1/27) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 14.8% (4/27) | |
| 1/X | 3.7% (1/27) | |
| 1/2 | 0.0% (0/27) | |
| X/1 | 22.2% (6/27) | |
| X/X | 18.5% (5/27) | |
| X/2 | 25.9% (7/27) | |
| 2/1 | 3.7% (1/27) | |
| 2/X | 3.7% (1/27) | |
| 2/2 | 7.4% (2/27) | |
Ρόστερ
Oleg Murachev
- Aμυντικός
- #3
Mark Gurman
- Aμυντικός
- #4
Valeri Karshakevich
- Aμυντικός
- #5
Viktor Zyabko
- Aμυντικός
- #94
Plamen Galabov
- Aμυντικός
Slobodan Urosevic
- Aμυντικός
Andrei Vasilyev
- Aμυντικός
Anatoliy Kozlenko
- Aμυντικός
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 27
- Μέση Ηλικία
- 31.8
Αλτάι Οσκεμέν