Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Κλαμπ Αμέρικα : Στατιστικά για Λίγκα MX 2025/2026
Αγώνες
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα MX 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κλαουσούρα | |||||||||
| 1 |
Πούμας
|
17 | 36 | 10 | 6 | 1 | 34:17 | ||
| 2 |
Γουαδαλαχάρα Τσίβας
|
17 | 36 | 11 | 3 | 3 | 33:17 | ||
| 3 |
Κρουζ Αζούλ
|
17 | 33 | 9 | 6 | 2 | 31:18 | ||
| 4 |
Πατσούκα
|
17 | 31 | 9 | 4 | 4 | 25:19 | ||
| 5 |
Τολούκα
|
17 | 30 | 8 | 6 | 3 | 28:16 | ||
| 6 |
Άτλας
|
17 | 26 | 7 | 5 | 5 | 16:18 | ||
| 7 |
Τίγκρες
|
17 | 25 | 7 | 4 | 6 | 28:18 | ||
| 8 |
Κλαμπ Αμέρικα
|
17 | 25 | 7 | 4 | 6 | 20:17 | ||
| 9 |
Τιχουάνα
|
17 | 23 | 5 | 8 | 4 | 19:17 | ||
| 10 |
Λεόν
|
17 | 22 | 7 | 1 | 9 | 22:32 | ||
| 11 |
Κερέταρο
|
17 | 20 | 4 | 8 | 5 | 17:21 | ||
| 12 |
Χουάρεζ
|
17 | 19 | 5 | 4 | 8 | 26:32 | ||
| 13 |
Μοντερέι
|
17 | 18 | 5 | 3 | 9 | 22:24 | ||
| 14 |
Ατλέτικο Σαν Λούις
|
17 | 18 | 5 | 3 | 9 | 24:27 | ||
| 15 |
Νεκάξα
|
17 | 18 | 5 | 3 | 9 | 19:25 | ||
| 16 |
Μασατλάν
|
17 | 15 | 4 | 3 | 10 | 22:37 | ||
| 17 |
Πουέμπλα
|
17 | 13 | 3 | 4 | 10 | 13:26 | ||
| 18 |
Σάντος Λαγκούνα
|
17 | 12 | 3 | 3 | 11 | 20:38 | ||
| Λίγκα MX: Απερτούρα | |||||||||
| 1 |
Τολούκα
|
17 | 37 | 11 | 4 | 2 | 43:18 | ||
| 2 |
Τίγκρες
|
17 | 36 | 10 | 6 | 1 | 35:16 | ||
| 3 |
Κρουζ Αζούλ
|
17 | 35 | 10 | 5 | 2 | 32:20 | ||
| 4 |
Κλαμπ Αμέρικα
|
17 | 34 | 10 | 4 | 3 | 33:18 | ||
| 5 |
Μοντερέι
|
17 | 31 | 9 | 4 | 4 | 33:29 | ||
| 6 |
Γουαδαλαχάρα Τσίβας
|
17 | 29 | 9 | 2 | 6 | 29:22 | ||
| 7 |
Τιχουάνα
|
17 | 24 | 6 | 6 | 5 | 29:23 | ||
| 8 |
Χουάρεζ
|
17 | 23 | 6 | 5 | 6 | 27:28 | ||
| 9 |
Πατσούκα
|
17 | 22 | 6 | 4 | 7 | 21:21 | ||
| 10 |
Πούμας
|
17 | 21 | 5 | 6 | 6 | 24:25 | ||
| 11 |
Σάντος Λαγκούνα
|
17 | 20 | 6 | 2 | 9 | 22:28 | ||
| 12 |
Κερέταρο
|
17 | 20 | 6 | 2 | 9 | 19:29 | ||
| 13 |
Νεκάξα
|
17 | 17 | 4 | 5 | 8 | 24:32 | ||
| 14 |
Άτλας
|
17 | 17 | 4 | 5 | 8 | 24:35 | ||
| 15 |
Ατλέτικο Σαν Λούις
|
17 | 16 | 5 | 1 | 11 | 25:29 | ||
| 16 |
Μασατλάν
|
17 | 14 | 2 | 8 | 7 | 20:29 | ||
| 17 |
Λεόν
|
17 | 13 | 3 | 4 | 10 | 14:31 | ||
| 18 |
Πουέμπλα
|
17 | 12 | 3 | 3 | 11 | 21:42 | ||
Πρόκριση στην επόμενη φάση
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 16 | 4 (40.0%) |
4 (40.0%) |
2 (20.0%) |
17:14 | 3.1 | 1.7:1.4 | |
| Ημίχρονο | 10 | 12 | 2 (20.0%) |
6 (60.0%) |
2 (20.0%) |
9:9 | 1.8 | 0.9:0.9 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 38% | 62% | |
| Goals κατά | 43% | 57% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 56.87 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 48.16 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 50.0% (19/38) | 50.0% (19/38) |
| Ημίχρονο | 10.5% (4/38) | 89.5% (34/38) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 21.1% (8/38) |
| 2-3 | 50.0% (19/38) |
| 4-6 | 28.9% (11/38) |
| 7+ | 0.0% (0/38) |
| Failed to score | 21.1% (8/38) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 61 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 44 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 56 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 78 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.61 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.16 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
Κίτρινες Κάρτες
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Sanchez Erick | 1 |
| Juarez Ramon | 1 |
| Vinicius Lima | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 15.8% (6/38) | |
| 2 - 1 | 10.5% (4/38) | |
| 1 - 1 | 10.5% (4/38) | |
| 1 - 0 | 10.5% (4/38) | |
| 1 - 2 | 7.9% (3/38) | |
| 3 - 3 | 5.3% (2/38) | |
| 0 - 1 | 5.3% (2/38) | |
| 0 - 0 | 5.3% (2/38) | |
| 2 - 2 | 5.3% (2/38) | |
| 2 - 3 | 2.6% (1/38) | |
| 1 - 4 | 2.6% (1/38) | |
| 0 - 4 | 2.6% (1/38) | |
| 0 - 2 | 2.6% (1/38) | |
| 3 - 0 | 2.6% (1/38) | |
| 4 - 1 | 2.6% (1/38) | |
| 2 - 4 | 2.6% (1/38) | |
| 1 - 3 | 2.6% (1/38) | |
| 3 - 1 | 2.6% (1/38) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 28.9% (11/38) | |
| 3 | 21.1% (8/38) | |
| 1 | 15.8% (6/38) | |
| 4 | 13.2% (5/38) | |
| 6 | 7.9% (3/38) | |
| 5 | 7.9% (3/38) | |
| 0 | 5.3% (2/38) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 28.9% (11/38) | |
| 1/X | 7.9% (3/38) | |
| 1/2 | 0.0% (0/38) | |
| X/1 | 13.2% (5/38) | |
| X/X | 13.2% (5/38) | |
| X/2 | 21.1% (8/38) | |
| 2/1 | 2.6% (1/38) | |
| 2/X | 5.3% (2/38) | |
| 2/2 | 7.9% (3/38) | |
Ρόστερ
Israel Reyes
- Aμυντικός
- #3
Sebastian Caceres
- Aμυντικός
- #4
Kevin Alvarez
- Aμυντικός
- #5
Nestor Araujo
- Aμυντικός
- #14
Ralph Orquin
- Aμυντικός
- #15
Aaron Mejia
- Aμυντικός
- #18
Cristian Borja
- Aμυντικός
- #26
Ramon Juarez
- Aμυντικός
- #29
Miguel Vazquez
- Aμυντικός
- #32
Emilio Lara
- Aμυντικός
Cristian Calderon
- Aμυντικός
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 29
- Μέση Ηλικία
- 27.1
Προπονητής
- Andre Jardine
- Ηλικία: 46