Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Μποκοτά

Μποκοτά : Στατιστικά για Πριμέρα Β 2026

Αγώνες

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Απερτούρα
  1 Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα 15 38 12 2 1 29:13
  2 Ουνιόν Μανταλένα 15 32 10 2 3 27:15
  3 Ντεπόρτες Κουίντιο 15 31 9 4 2 20:10
  4 Ενβιγκάδο 15 29 9 2 4 24:14
  5 Ρεάλ Καρταγένα 15 26 7 5 3 23:15
  6 Μποκοτά 15 23 6 5 4 16:14
  7 Μπαρανκίγια 15 20 6 2 7 21:20
  8 Τίγκρες FC 15 20 5 5 5 15:14
  9 Ιντεπεντιέντε Γιούμπο 15 19 4 7 4 13:14
  10 Ορσομαρσό 15 17 4 5 6 13:17
  11 Πατριότας 15 17 4 5 6 13:17
  12 Μπόκα Τζούνιορς Κάλι 15 13 2 7 6 15:20
  13 Ρεάλ Σοάτσα Κουντιναμάρκα 15 13 2 7 6 14:19
  14 Λεόνες 15 10 2 4 9 8:24
  15 Ατλέτικο Κάλι 15 9 1 6 8 12:23
  16 Ρεάλ Σαν Αντρές 15 7 1 4 10 9:23
Κλαουσούρα
  1 Ρεάλ Καρταγένα 6 10 3 1 2 14:8
  2 Ιντεπετιέντε Βάγιε Ντελ Κάουκα 5 10 3 1 1 6:2
  3 Τίγκρες FC 5 10 3 1 1 6:2
  4 Ρεάλ Σαν Αντρές 6 9 2 3 1 11:12
  5 Ορσομαρσό 4 8 2 2 0 4:1
  6 Ρεάλ Σοάτσα Κουντιναμάρκα 6 8 2 2 2 9:7
  7 Ντεπόρτες Κουίντιο 5 8 2 2 1 5:3
  8 Πατριότας 5 8 2 2 1 9:8
  9 Λεόνες 6 8 2 2 2 5:9
  10 Μποκοτά 6 7 2 1 3 4:6
  11 Μπαρανκίγια 5 5 1 2 2 6:7
  12 Ατλέτικο Κάλι 5 5 1 2 2 6:9
  13 Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα 5 5 1 2 2 4:7
  14 Ενβιγκάδο 5 4 1 1 3 3:5
  15 Μπόκα Τζούνιορς Κάλι 5 4 1 1 3 4:7
  16 Ουνιόν Μανταλένα 5 4 1 1 3 1:4
Πλέι οφ: 1ος Όμιλος
  1 Ενβιγκάδο 6 11 3 2 1 6:3
  2 Ντεπόρτες Κουίντιο 6 10 3 1 2 4:3
  3 Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα 6 7 1 4 1 3:3
  4 Τίγκρες FC 6 4 1 1 4 4:8
Πλέι οφ: 2ος Όμιλος
  1 Ρεάλ Καρταγένα 6 13 4 1 1 8:6
  2 Ουνιόν Μανταλένα 6 9 2 3 1 8:4
  3 Μπαρανκίγια 6 6 1 3 2 5:6
  4 Μποκοτά 6 3 0 3 3 3:8

Πλέι Οφ

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 9 2
(20.0%)
3
(30.0%)
5
(50.0%)
6:11 1.7 0.6:1.1
Ημίχρονο 10 11 2
(20.0%)
5
(50.0%)
3
(30.0%)
4:5 0.9 0.4:0.5

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ
Goals κατά
Μέσος χρόνος goal υπέρ - λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά - λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 29.6% (8/27) 70.4% (19/27)
Ημίχρονο 0.0% (0/27) 100.0% (27/27)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 33.3% (9/27)
2-3 63.0% (17/27)
4-6 3.7% (1/27)
7+ 0.0% (0/27)
Failed to score 37.0% (10/27)

G/G - N/G

G/G N/G
48.1% (13/27) 51.9% (14/27)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 23 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 28 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 106 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 87 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 0.85 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.04 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 2 18.5% (5/27)
1 - 1 18.5% (5/27)
2 - 0 14.8% (4/27)
0 - 1 14.8% (4/27)
0 - 0 11.1% (3/27)
2 - 1 7.4% (2/27)
1 - 0 7.4% (2/27)
2 - 2 3.7% (1/27)
0 - 2 3.7% (1/27)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 37.0% (10/27)
3 25.9% (7/27)
1 22.2% (6/27)
0 11.1% (3/27)
4 3.7% (1/27)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 22.2% (6/27)
1/X 7.4% (2/27)
1/2 7.4% (2/27)
X/1 7.4% (2/27)
X/X 22.2% (6/27)
X/2 18.5% (5/27)
2/1 0.0% (0/27)
2/X 3.7% (1/27)
2/2 11.1% (3/27)

Πληροφορίες

Συνολικοί Παίκτες
1
Μέση Ηλικία
26