Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Νεκάξα

Νεκάξα : Στατιστικά για Λίγκα MX 2025/2026

Αγώνες

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα MX 2025/2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Κλαουσούρα
  1 Πούμας 17 36 10 6 1 34:17
  2 Γουαδαλαχάρα Τσίβας 17 36 11 3 3 33:17
  3 Κρουζ Αζούλ 17 33 9 6 2 31:18
  4 Πατσούκα 17 31 9 4 4 25:19
  5 Τολούκα 17 30 8 6 3 28:16
  6 Άτλας 17 26 7 5 5 16:18
  7 Τίγκρες 17 25 7 4 6 28:18
  8 Κλαμπ Αμέρικα 17 25 7 4 6 20:17
  9 Τιχουάνα 17 23 5 8 4 19:17
  10 Λεόν 17 22 7 1 9 22:32
  11 Κερέταρο 17 20 4 8 5 17:21
  12 Χουάρεζ 17 19 5 4 8 26:32
  13 Μοντερέι 17 18 5 3 9 22:24
  14 Ατλέτικο Σαν Λούις 17 18 5 3 9 24:27
  15 Νεκάξα 17 18 5 3 9 19:25
  16 Μασατλάν 17 15 4 3 10 22:37
  17 Πουέμπλα 17 13 3 4 10 13:26
  18 Σάντος Λαγκούνα 17 12 3 3 11 20:38
Λίγκα MX: Απερτούρα
  1 Τολούκα 17 37 11 4 2 43:18
  2 Τίγκρες 17 36 10 6 1 35:16
  3 Κρουζ Αζούλ 17 35 10 5 2 32:20
  4 Κλαμπ Αμέρικα 17 34 10 4 3 33:18
  5 Μοντερέι 17 31 9 4 4 33:29
  6 Γουαδαλαχάρα Τσίβας 17 29 9 2 6 29:22
  7 Τιχουάνα 17 24 6 6 5 29:23
  8 Χουάρεζ 17 23 6 5 6 27:28
  9 Πατσούκα 17 22 6 4 7 21:21
  10 Πούμας 17 21 5 6 6 24:25
  11 Σάντος Λαγκούνα 17 20 6 2 9 22:28
  12 Κερέταρο 17 20 6 2 9 19:29
  13 Νεκάξα 17 17 4 5 8 24:32
  14 Άτλας 17 17 4 5 8 24:35
  15 Ατλέτικο Σαν Λούις 17 16 5 1 11 25:29
  16 Μασατλάν 17 14 2 8 7 20:29
  17 Λεόν 17 13 3 4 10 14:31
  18 Πουέμπλα 17 12 3 3 11 21:42

Πρόκριση στην επόμενη φάση

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 9 2
(20.0%)
3
(30.0%)
5
(50.0%)
10:14 2.4 1.0:1.4
Ημίχρονο 10 14 3
(30.0%)
5
(50.0%)
2
(20.0%)
4:5 0.9 0.4:0.5

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 37% 63%
Goals κατά 49% 51%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 49.91 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 51.6 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 55.9% (19/34) 44.1% (15/34)
Ημίχρονο 17.6% (6/34) 82.4% (28/34)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 20.6% (7/34)
2-3 47.1% (16/34)
4-6 26.5% (9/34)
7+ 5.9% (2/34)
Failed to score 32.4% (11/34)

G/G - N/G

G/G N/G
61.8% (21/34) 38.2% (13/34)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 43 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 57 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 71 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 54 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.26 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.68 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Badaloni Tomas8
Cambindo Diber6
Ruiz Javier5
Monreal Ricardo4
Carranza Julian3
Perez Pavel2
Palavecino Agustin2
Rosero Kevin2
Oliveros Agustin2
Pena Alexis2
Rojas Johan1
De Buen Diego1
Calderon Cristian1
Jacob Tomas1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Rodriguez Jose7
Monreal Ricardo7
Calderon Cristian6
Palavecino Agustin5
Lara Emilio5
Cambindo Diber4
Rosero Kevin4
Rossano Franco4
De Buen Diego3
Unsain Ezequiel3
Rojas Johan3
Faravelli Lorenzo3
Andrade Alejandro2
Sanchez Raul2
Cortez Rogelio2
Jacob Tomas2
Carranza Julian2
Gutierrez Kevin2
Martinez Raul2
Pena Alexis2
Oliveros Agustin2
Leyva Danny2
Badaloni Tomas1
Ruiz Javier1
Mendez Francisco1
Alonso Ricardo1

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Monreal Ricardo1
Cambindo Diber1
Jimenez Luis1
Carranza Julian1
Gutierrez Kevin1
Rosero Kevin1
Faravelli Lorenzo1
Oliveros Agustin1
Pena Alexis1
Lara Emilio1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 1 17.6% (6/34)
3 - 1 11.8% (4/34)
0 - 1 11.8% (4/34)
4 - 1 8.8% (3/34)
2 - 1 8.8% (3/34)
3 - 0 8.8% (3/34)
0 - 0 5.9% (2/34)
0 - 3 2.9% (1/34)
1 - 2 2.9% (1/34)
2 - 0 2.9% (1/34)
0 - 2 2.9% (1/34)
1 - 3 2.9% (1/34)
3 - 4 2.9% (1/34)
5 - 3 2.9% (1/34)
3 - 2 2.9% (1/34)
1 - 0 2.9% (1/34)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 23.5% (8/34)
3 23.5% (8/34)
4 14.7% (5/34)
1 14.7% (5/34)
5 11.8% (4/34)
0 5.9% (2/34)
7 2.9% (1/34)
8 2.9% (1/34)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 41.2% (14/34)
1/X 5.9% (2/34)
1/2 0.0% (0/34)
X/1 5.9% (2/34)
X/X 14.7% (5/34)
X/2 11.8% (4/34)
2/1 2.9% (1/34)
2/X 2.9% (1/34)
2/2 14.7% (5/34)