Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Αλ Φατέχ : Στατιστικά για Προ Λιγκ 2025/2026
Αγώνες
ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: Προ Λιγκ 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Αλ Νασρ Ριάντ
|
33 | 83 | 27 | 2 | 4 | 87:27 | ||
| 2 |
Αλ Χιλάλ Ριάντ
|
32 | 78 | 23 | 9 | 0 | 82:27 | ||
| 3 |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
32 | 75 | 23 | 6 | 3 | 64:24 | ||
| 4 |
Αλ Καντισίγια
|
33 | 74 | 22 | 8 | 3 | 78:33 | ||
| 5 |
Αλ Ιτιχάντ Τζέντα
|
32 | 55 | 16 | 7 | 9 | 52:40 | ||
| 6 |
Αλ Τααβόν
|
33 | 53 | 15 | 8 | 10 | 59:44 | ||
| 7 |
Ετιφάκ
|
33 | 49 | 14 | 7 | 12 | 50:54 | ||
| 8 |
Νεόμ
|
32 | 44 | 12 | 8 | 12 | 42:45 | ||
| 9 |
Αλ Χαζμ
|
33 | 39 | 10 | 9 | 14 | 36:57 | ||
| 10 |
Αλ Φάιχα
|
33 | 38 | 10 | 8 | 15 | 41:53 | ||
| 11 |
Αλ Καλίτζ Σαϊχάτ
|
32 | 37 | 10 | 7 | 15 | 52:55 | ||
| 12 |
Αλ Φατέχ
|
33 | 36 | 9 | 9 | 15 | 41:55 | ||
| 13 |
Αλ Κολόοντ
|
32 | 32 | 9 | 5 | 18 | 39:58 | ||
| 14 |
Αλ Σαμπάμπ Ριάντ
|
32 | 32 | 7 | 11 | 14 | 41:54 | ||
| 15 |
Νταμάκ
|
33 | 29 | 6 | 11 | 16 | 31:51 | ||
| 16 |
Αλ Ριάντ
|
33 | 27 | 6 | 9 | 18 | 34:63 | ||
| 17 |
Αλ Ακχντούντ
|
32 | 17 | 4 | 5 | 23 | 24:68 | ||
| 18 |
Αλ Νάιμα Σπορτ Κλαμπ
|
33 | 13 | 2 | 7 | 24 | 31:76 |
AFC Τσάμπιονς Λιγκ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 9 | 2 (20.0%) |
3 (30.0%) |
5 (50.0%) |
10:13 | 2.3 | 1.0:1.3 | |
| Ημίχρονο | 10 | 9 | 2 (20.0%) |
3 (30.0%) |
5 (50.0%) |
2:5 | 0.7 | 0.2:0.5 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 29% | 71% | |
| Goals κατά | 42% | 58% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 54.85 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 49.95 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 45.5% (15/33) | 54.5% (18/33) |
| Ημίχρονο | 15.2% (5/33) | 84.8% (28/33) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 24.2% (8/33) |
| 2-3 | 45.5% (15/33) |
| 4-6 | 21.2% (7/33) |
| 7+ | 9.1% (3/33) |
| Failed to score | 21.2% (7/33) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 41 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 55 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 72 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 54 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.24 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.67 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
Κίτρινες Κάρτες
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Sbai Amine | 1 |
| Batna Mourad | 1 |
| Pacheco Fernando | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 18.2% (6/33) | |
| 0 - 1 | 12.1% (4/33) | |
| 2 - 1 | 12.1% (4/33) | |
| 2 - 0 | 9.1% (3/33) | |
| 1 - 0 | 9.1% (3/33) | |
| 3 - 1 | 6.1% (2/33) | |
| 2 - 2 | 6.1% (2/33) | |
| 2 - 5 | 6.1% (2/33) | |
| 3 - 2 | 3.0% (1/33) | |
| 4 - 3 | 3.0% (1/33) | |
| 0 - 2 | 3.0% (1/33) | |
| 5 - 1 | 3.0% (1/33) | |
| 0 - 0 | 3.0% (1/33) | |
| 4 - 2 | 3.0% (1/33) | |
| 1 - 2 | 3.0% (1/33) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 30.3% (10/33) | |
| 1 | 21.2% (7/33) | |
| 3 | 15.2% (5/33) | |
| 4 | 12.1% (4/33) | |
| 7 | 9.1% (3/33) | |
| 6 | 6.1% (2/33) | |
| 5 | 3.0% (1/33) | |
| 0 | 3.0% (1/33) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 30.3% (10/33) | |
| 1/X | 0.0% (0/33) | |
| 1/2 | 0.0% (0/33) | |
| X/1 | 18.2% (6/33) | |
| X/X | 9.1% (3/33) | |
| X/2 | 6.1% (2/33) | |
| 2/1 | 0.0% (0/33) | |
| 2/X | 18.2% (6/33) | |
| 2/2 | 18.2% (6/33) | |
Ρόστερ
Fernando Pacheco
- Tερματοφύλακας
- #1
Habib Al-Wutaian
- Tερματοφύλακας
- #31
Amin Al Bukhari
- Tερματοφύλακας
- #97
Sattam Al Subaiei
- Tερματοφύλακας
Ziyad Aljari
- Aμυντικός
- #4
Faisal Darisi
- Aμυντικός
- #5
Hussain Qasim
- Aμυντικός
- #12
Marwane Saadane
- Aμυντικός
- #17
Ammar Al Daheem
- Aμυντικός
- #24
Jorge Fernandes
- Aμυντικός
- #44
Muntathir Al Shaqaq
- Aμυντικός
- #63
Hussain Al Zarie
- Aμυντικός
- #82
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 30
- Μέση Ηλικία
- 26.7
Προπονητής
- Jose Gomes
- Ηλικία: 55