Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Νντεπρ Μογκίλεβ : Στατιστικά για Πρέμιερ Λιγκ 2026
Αγώνες
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
ML Βίτεμπσκ
|
28 | 62 | 18 | 8 | 2 | 61:19 | ||
| 2 |
Ίσλοχ
|
28 | 61 | 18 | 7 | 3 | 54:23 | ||
| 3 |
Ντιναμό Μινσκ
|
27 | 58 | 18 | 4 | 5 | 50:23 | ||
| 4 |
Ντιναμό Μπρεστ
|
27 | 50 | 15 | 5 | 7 | 48:27 | ||
| 5 |
Νέμαν Γκρόντνο
|
27 | 46 | 14 | 4 | 9 | 33:25 | ||
| 6 |
Γκόμελ
|
28 | 43 | 12 | 7 | 9 | 40:29 | ||
| 7 |
Βίτεμπσκ
|
27 | 40 | 11 | 7 | 9 | 30:26 | ||
| 8 |
Τορπέντο Ζοντίνο
|
28 | 36 | 10 | 6 | 12 | 35:36 | ||
| 9 |
ΦΚ Μινσκ
|
27 | 34 | 10 | 4 | 13 | 33:40 | ||
| 10 |
Σλάβια Μοζίρ
|
27 | 31 | 8 | 7 | 12 | 34:38 | ||
| 11 |
Μπαρανοβίτσι
|
27 | 31 | 8 | 7 | 12 | 30:43 | ||
| 12 |
Άρσεναλ Τζέρζινσκ
|
28 | 27 | 6 | 9 | 13 | 25:46 | ||
| 13 |
Μπελσίνα Μπόμπρουισκ
|
28 | 24 | 6 | 6 | 16 | 30:53 | ||
| 14 |
Μπάτε Μπορίσοφ
|
28 | 24 | 5 | 9 | 14 | 20:34 | ||
| 15 |
Νντεπρ Μογκίλεβ
|
27 | 23 | 4 | 11 | 12 | 26:41 | ||
| 16 |
Ναφτάν
|
28 | 17 | 4 | 5 | 19 | 24:70 |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 11 | 2 (20.0%) |
5 (50.0%) |
3 (30.0%) |
11:13 | 2.4 | 1.1:1.3 | |
| Ημίχρονο | 10 | 11 | 2 (20.0%) |
5 (50.0%) |
3 (30.0%) |
4:5 | 0.9 | 0.4:0.5 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 42% | 58% | |
| Goals κατά | 29% | 71% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 46.77 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 56.85 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 48.1% (13/27) | 51.9% (14/27) |
| Ημίχρονο | 3.7% (1/27) | 96.3% (26/27) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 29.6% (8/27) |
| 2-3 | 48.1% (13/27) |
| 4-6 | 22.2% (6/27) |
| 7+ | 0.0% (0/27) |
| Failed to score | 37.0% (10/27) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 26 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 41 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 93 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 59 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 0.96 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.52 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Kirilenko Kirill | 6 |
| Zabelin Kirill | 4 |
| Lisakovich Dmitry | 3 |
| Piletskiy Roman | 2 |
| Martynov Timofey | 2 |
| Tsepenkov Kirill | 2 |
| Karpitskiy Egor | 1 |
| Denisyuk Andrey | 1 |
| Rusak Sergey | 1 |
| Tereshchuk Nikita | 1 |
| Krasnov Nikita | 1 |
| Varganov Artem | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Potapenko Andrey | 1 |
| Perovic Nenad | 1 |
| Denisyuk Andrey | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 18.5% (5/27) | |
| 2 - 1 | 14.8% (4/27) | |
| 1 - 1 | 14.8% (4/27) | |
| 1 - 2 | 7.4% (2/27) | |
| 2 - 0 | 7.4% (2/27) | |
| 0 - 1 | 7.4% (2/27) | |
| 2 - 3 | 3.7% (1/27) | |
| 4 - 2 | 3.7% (1/27) | |
| 3 - 0 | 3.7% (1/27) | |
| 3 - 3 | 3.7% (1/27) | |
| 1 - 0 | 3.7% (1/27) | |
| 3 - 1 | 3.7% (1/27) | |
| 5 - 1 | 3.7% (1/27) | |
| 2 - 2 | 3.7% (1/27) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 25.9% (7/27) | |
| 2 | 22.2% (6/27) | |
| 0 | 18.5% (5/27) | |
| 6 | 11.1% (3/27) | |
| 1 | 11.1% (3/27) | |
| 4 | 7.4% (2/27) | |
| 5 | 3.7% (1/27) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 29.6% (8/27) | |
| 1/X | 3.7% (1/27) | |
| 1/2 | 3.7% (1/27) | |
| X/1 | 7.4% (2/27) | |
| X/X | 37.0% (10/27) | |
| X/2 | 7.4% (2/27) | |
| 2/1 | 3.7% (1/27) | |
| 2/X | 0.0% (0/27) | |
| 2/2 | 7.4% (2/27) | |
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 5
- Μέση Ηλικία
- 25.6