Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πάρνου Βάπρους : Στατιστικά για Μεϊστριλίγκα 2026
Αγώνες
ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Λεβάντια Ταλίν
|
35 | 90 | 28 | 6 | 1 | 95:27 | ||
| 2 |
Πάιντε Λιναμεσκόντ
|
35 | 63 | 19 | 6 | 10 | 54:41 | ||
| 3 |
Φλόρα Ταλίν
|
35 | 61 | 20 | 1 | 14 | 66:49 | ||
| 4 |
Νόμε Κάλιου
|
35 | 60 | 18 | 6 | 11 | 59:34 | ||
| 5 |
Ταμέκα Τάρτου
|
35 | 53 | 17 | 2 | 16 | 50:55 | ||
| 6 |
Χάρτζου JK Λάγκρι
|
35 | 47 | 15 | 2 | 18 | 50:52 | ||
| 7 |
Νόμε Γιουνάιτεντ
|
35 | 37 | 12 | 1 | 22 | 58:80 | ||
| 8 |
Πάρνου Βάπρους
|
35 | 37 | 10 | 7 | 18 | 46:69 | ||
| 9 |
Κουρεσάρε
|
35 | 36 | 10 | 6 | 19 | 35:54 | ||
| 10 |
Νάρβα Τρανς
|
35 | 20 | 5 | 5 | 25 | 26:78 |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 6 | 1 (10.0%) |
3 (30.0%) |
6 (60.0%) |
12:23 | 3.5 | 1.2:2.3 | |
| Ημίχρονο | 10 | 11 | 3 (30.0%) |
2 (20.0%) |
5 (50.0%) |
6:9 | 1.5 | 0.6:0.9 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 48% | 52% | |
| Goals κατά | 41% | 59% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 46.54 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 48.88 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 62.9% (22/35) | 37.1% (13/35) |
| Ημίχρονο | 17.1% (6/35) | 82.9% (29/35) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 17.1% (6/35) |
| 2-3 | 37.1% (13/35) |
| 4-6 | 40.0% (14/35) |
| 7+ | 5.7% (2/35) |
| Failed to score | 22.9% (8/35) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 46 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 69 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 68 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 46 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.31 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.97 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Limberg Matthias | 10 |
| Vaelja Henri | 8 |
| Viidas Sten Jakob | 6 |
| Kapper Sander | 5 |
| Orm Rasmus | 4 |
| Pajo Tristan | 3 |
| Aloe Kevin | 2 |
| Lepik Mark | 2 |
| Poder Joosep | 2 |
| Sild Joonas | 2 |
| Vallik Virgo | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 11.4% (4/35) | |
| 1 - 2 | 11.4% (4/35) | |
| 3 - 1 | 11.4% (4/35) | |
| 2 - 2 | 8.6% (3/35) | |
| 3 - 2 | 8.6% (3/35) | |
| 0 - 1 | 5.7% (2/35) | |
| 1 - 1 | 5.7% (2/35) | |
| 1 - 0 | 5.7% (2/35) | |
| 0 - 0 | 5.7% (2/35) | |
| 2 - 1 | 5.7% (2/35) | |
| 4 - 2 | 2.9% (1/35) | |
| 4 - 0 | 2.9% (1/35) | |
| 5 - 1 | 2.9% (1/35) | |
| 1 - 6 | 2.9% (1/35) | |
| 2 - 3 | 2.9% (1/35) | |
| 0 - 2 | 2.9% (1/35) | |
| 7 - 1 | 2.9% (1/35) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 4 | 22.9% (8/35) | |
| 2 | 20.0% (7/35) | |
| 3 | 17.1% (6/35) | |
| 1 | 11.4% (4/35) | |
| 5 | 11.4% (4/35) | |
| 6 | 5.7% (2/35) | |
| 0 | 5.7% (2/35) | |
| 7 | 2.9% (1/35) | |
| 8 | 2.9% (1/35) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 37.1% (13/35) | |
| 1/X | 8.6% (3/35) | |
| 1/2 | 0.0% (0/35) | |
| X/1 | 17.1% (6/35) | |
| X/X | 8.6% (3/35) | |
| X/2 | 14.3% (5/35) | |
| 2/1 | 0.0% (0/35) | |
| 2/X | 2.9% (1/35) | |
| 2/2 | 11.4% (4/35) | |
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 6
- Μέση Ηλικία
- 24.8