Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πόντε Πρέτα : Στατιστικά για Σέριε Β 2026
Αγώνες
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ζουβεντούδε
|
24 | 45 | 13 | 6 | 5 | 26:13 | ||
| 2 |
Βίλα Νόβα
|
25 | 44 | 13 | 5 | 7 | 37:25 | ||
| 3 |
Κρισιούμα
|
25 | 44 | 12 | 8 | 5 | 26:19 | ||
| 4 |
Νοβοριζοντίνο
|
25 | 43 | 12 | 7 | 6 | 41:22 | ||
| 5 |
Φορταλέζα
|
25 | 41 | 11 | 8 | 6 | 28:22 | ||
| 6 |
Κλαμπ Ρεγκάτας
|
25 | 39 | 11 | 6 | 8 | 37:35 | ||
| 7 |
Ατλέτικο Γκοϊανιένσε
|
25 | 39 | 10 | 9 | 6 | 28:23 | ||
| 8 |
Σπορτ Ρεσίφε
|
25 | 38 | 9 | 11 | 5 | 33:24 | ||
| 9 |
Οπεράριο Φεροβιάριο
|
25 | 37 | 10 | 7 | 8 | 31:32 | ||
| 10 |
Γκοϊάς
|
25 | 36 | 10 | 6 | 9 | 25:30 | ||
| 11 |
Κουιαμπά
|
25 | 36 | 8 | 12 | 5 | 23:19 | ||
| 12 |
Ναούτικο
|
25 | 34 | 9 | 7 | 9 | 30:28 | ||
| 13 |
Αθλέτικ Κλουμπ
|
25 | 34 | 8 | 10 | 7 | 26:27 | ||
| 14 |
Σάο Μπερνάρντο
|
25 | 32 | 8 | 8 | 9 | 34:29 | ||
| 15 |
Μποταφόγκο SP
|
25 | 31 | 8 | 7 | 10 | 29:28 | ||
| 16 |
Αβάι
|
25 | 29 | 8 | 5 | 12 | 27:31 | ||
| 17 |
Σεάρα
|
25 | 28 | 7 | 7 | 11 | 25:32 | ||
| 18 |
Λοντρίνα
|
24 | 21 | 5 | 6 | 13 | 29:36 | ||
| 19 |
Αμέρικα Μινέιρο
|
25 | 14 | 3 | 5 | 17 | 18:42 | ||
| 20 |
Πόντε Πρέτα
|
25 | 10 | 2 | 4 | 19 | 16:52 |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 2 | 0 (0.0%) |
2 (20.0%) |
8 (80.0%) |
6:23 | 2.9 | 0.6:2.3 | |
| Ημίχρονο | 10 | 10 | 2 (20.0%) |
4 (40.0%) |
4 (40.0%) |
4:8 | 1.2 | 0.4:0.8 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 44% | 56% | |
| Goals κατά | 37% | 63% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 43.88 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 52 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 48.0% (12/25) | 52.0% (13/25) |
| Ημίχρονο | 20.0% (5/25) | 80.0% (20/25) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 16.0% (4/25) |
| 2-3 | 64.0% (16/25) |
| 4-6 | 20.0% (5/25) |
| 7+ | 0.0% (0/25) |
| Failed to score | 48.0% (12/25) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 16 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 52 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 141 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 43 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 0.64 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 2.08 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Brandao | 3 |
| Pottker William | 2 |
| Elvis | 2 |
| Bryan | 1 |
| Phelipe Luis | 1 |
| Diego Tavares | 1 |
| Danilo | 1 |
| Miguel | 1 |
| Da Hora David | 1 |
| Boschetti Tarik | 1 |
| Baianinho Daniel | 1 |
| Gomes Leo | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Saravia Rodrigo | 1 |
| Cafu Jonathan | 1 |
| Diego Tavares | 1 |
| Phelipe Luis | 1 |
| Baianinho Daniel | 1 |
| Palacios Sergio | 1 |
| Marcio Silva | 1 |
| Brandao | 1 |
| Julio | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 16.0% (4/25) | |
| 1 - 2 | 16.0% (4/25) | |
| 1 - 1 | 12.0% (3/25) | |
| 0 - 2 | 8.0% (2/25) | |
| 3 - 0 | 8.0% (2/25) | |
| 1 - 0 | 8.0% (2/25) | |
| 6 - 0 | 4.0% (1/25) | |
| 3 - 2 | 4.0% (1/25) | |
| 0 - 0 | 4.0% (1/25) | |
| 4 - 2 | 4.0% (1/25) | |
| 1 - 4 | 4.0% (1/25) | |
| 1 - 3 | 4.0% (1/25) | |
| 0 - 1 | 4.0% (1/25) | |
| 2 - 1 | 4.0% (1/25) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 36.0% (9/25) | |
| 3 | 28.0% (7/25) | |
| 1 | 12.0% (3/25) | |
| 6 | 8.0% (2/25) | |
| 5 | 8.0% (2/25) | |
| 0 | 4.0% (1/25) | |
| 4 | 4.0% (1/25) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 28.0% (7/25) | |
| 1/X | 8.0% (2/25) | |
| 1/2 | 0.0% (0/25) | |
| X/1 | 16.0% (4/25) | |
| X/X | 8.0% (2/25) | |
| X/2 | 12.0% (3/25) | |
| 2/1 | 4.0% (1/25) | |
| 2/X | 0.0% (0/25) | |
| 2/2 | 24.0% (6/25) | |
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 12
- Μέση Ηλικία
- 31.9
Προπονητής
- Marcio Zanardi
- Ηλικία: 48