Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Σάντα Κρουζ Ρεσίφε

Σάντα Κρουζ Ρεσίφε : Στατιστικά για Σέριε C 2026

Αγώνες

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Σέριε C
  1 Μποταφόγκο Πεσόα 19 33 10 3 6 28:19
  2 Μπρούσκε 19 32 9 5 5 28:22
  3 Φεροβιάρια 19 30 8 6 5 22:15
  4 Μαρινγκά 19 30 8 6 5 32:30
  5 Φλορέστα 19 30 8 6 5 22:20
  6 Ίντερ Ντε Λιμέϊρα 19 30 8 6 5 22:20
  7 Παϊσαντού 19 29 9 2 8 26:27
  8 Σάντα Κρουζ Ρεσίφε 19 29 8 5 6 20:15
  9 Ιπιράνγκα RS 19 29 8 5 6 27:24
  10 Γκουαρανί 19 28 7 7 5 34:24
  11 Φιγκεϊρένσε 19 28 7 7 5 19:22
  12 Μαρανάο 19 27 7 6 6 19:18
  13 Αμαζόνας 19 26 7 5 7 21:23
  14 Κάσιας 19 25 6 7 6 17:16
  15 Ιτουάνο 19 22 6 4 9 18:21
  16 Βόλτα Ρεντόντα 19 21 6 3 10 13:25
  17 Μπάρα ΣΚ 19 21 5 6 8 21:21
  18 Ανάπολις 19 19 5 4 10 17:22
  19 Ιταμπαϊάνα 19 17 4 5 10 14:27
  20 Κονφιάνσα 19 13 3 4 12 11:20
Δεύτερος Γύρος: 2ος Όμιλος
  1 Φεροβιάρια 1 1 0 1 0 3:3
  2 Ίντερ Ντε Λιμέϊρα 1 1 0 1 0 3:3
  3 Μπρούσκε 0 0 0 0 0 0:0
  4 Παϊσαντού 0 0 0 0 0 0:0
Δεύτερος Γύρος: 3ος Όμιλος
  1 Μαρινγκά 1 3 1 0 0 1:0
  2 Μποταφόγκο Πεσόα 0 0 0 0 0 0:0
  3 Σάντα Κρουζ Ρεσίφε 0 0 0 0 0 0:0
  4 Φλορέστα 1 0 0 0 1 0:1

Άνοδος

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 17 5
(50.0%)
2
(20.0%)
3
(30.0%)
12:8 2.0 1.2:0.8
Ημίχρονο 10 14 4
(40.0%)
2
(20.0%)
4
(40.0%)
6:4 1.0 0.6:0.4

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 40% 60%
Goals κατά 53% 47%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 50.95 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 46.33 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 21.1% (4/19) 78.9% (15/19)
Ημίχρονο 0.0% (0/19) 100.0% (19/19)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 47.4% (9/19)
2-3 42.1% (8/19)
4-6 10.5% (2/19)
7+ 0.0% (0/19)
Failed to score 31.6% (6/19)

G/G - N/G

G/G N/G
42.1% (8/19) 57.9% (11/19)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 20 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 15 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 86 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 114 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.05 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 0.79 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Ronald3
Marquinhos2
Matheus Vinicius2
Eronildo2
Marques Tiago1
Ze Mario1
Favela Pedro1
Miranda Edson1
Everaldo1
Fabinho1
Renato Jose1
Eurico1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Marques Wagner1
Coelho Thiago1
Renato Jose1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
0 - 1 26.3% (5/19)
1 - 1 21.1% (4/19)
1 - 0 21.1% (4/19)
2 - 0 10.5% (2/19)
1 - 2 10.5% (2/19)
2 - 2 5.3% (1/19)
1 - 3 5.3% (1/19)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
1 47.4% (9/19)
2 31.6% (6/19)
4 10.5% (2/19)
3 10.5% (2/19)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 15.8% (3/19)
1/X 5.3% (1/19)
1/2 0.0% (0/19)
X/1 15.8% (3/19)
X/X 10.5% (2/19)
X/2 15.8% (3/19)
2/1 0.0% (0/19)
2/X 10.5% (2/19)
2/2 26.3% (5/19)