Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Τβάκερς

Τβάκερς : Στατιστικά για Ντιβιζιόν 1 Βορράς & Νότος 2026

Αγώνες

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ντιβιζιόν 1 Βορράς & Νότος 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Έταν Νόρα
  1 ΦΚ Στόκχολμ 26 60 19 3 4 63:21
  2 Αρλάντα 26 48 14 6 6 46:31
  3 ΑΦΚ Εσκίλστουνα 26 47 14 5 7 48:37
  4 Χάμαρμπι Τάλανγκ 26 45 13 6 7 51:26
  5 Ένκεπινγκ 26 45 14 3 9 39:40
  6 Κάρλσταντ ΒΚ 26 44 12 8 6 40:25
  7 Κάρλσταντ FBK 26 43 12 7 7 41:36
  8 Ασιρίσκα ΦΦ 26 35 10 5 11 44:45
  9 Ουμέα 26 35 10 5 11 36:42
  10 Κάρλμπεργκς 26 33 9 6 11 36:44
  11 Γκέφλε 26 31 9 4 13 32:46
  12 Βάσαλουντς 26 28 7 7 12 39:55
  13 Σολεντούντα 26 27 6 9 11 27:36
  14 Πιτέα 26 23 5 8 13 33:49
  15 Γιάρφαλα 26 19 5 4 17 34:57
  16 ΙΦΚ Στόκσουντ 26 15 3 6 17 45:64
Έταν Σόντρα
  1 Τρέλεμποργκ 26 57 17 6 3 57:28
  2 Χάσλεχολμ ΙΦ 26 48 15 3 8 47:30
  3 Ατβίνταμπεργκ 26 47 13 8 5 50:36
  4 Λούντς 26 44 12 8 6 50:32
  5 ΑΦΚ Μάλμε 26 44 12 8 6 49:37
  6 Ρόζενγκαρντ 26 39 10 9 7 42:38
  7 Τρολχάταν 26 38 10 8 8 45:41
  8 Τβάκερς 26 34 9 7 10 34:40
  9 Γιένσεπινγκ Σόντρα 26 33 9 6 11 29:27
  10 ΒΚ Ολίμπικ 26 33 10 3 13 48:50
  11 Σκόβντε 26 33 8 9 9 33:42
  12 Εσκιλσμίνε 26 32 9 5 12 42:51
  13 Κρίστιανσταντ 26 27 7 6 13 29:39
  14 Λάχολμς 26 26 7 5 14 33:44
  15 Άνγκελχολμς 26 24 5 9 12 33:47
  16 Ούτσικτενς 26 12 2 6 18 23:62

Άνοδος

Πλέι Οφ Ανόδου

Πλέι Άουτ

Υποβιβασμός

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 12 3
(30.0%)
3
(30.0%)
4
(40.0%)
14:17 3.1 1.4:1.7
Ημίχρονο 10 13 3
(30.0%)
4
(40.0%)
3
(30.0%)
8:10 1.8 0.8:1.0

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ
Goals κατά
Μέσος χρόνος goal υπέρ - λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά - λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 53.8% (14/26) 46.2% (12/26)
Ημίχρονο 19.2% (5/26) 80.8% (21/26)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 34.6% (9/26)
2-3 34.6% (9/26)
4-6 26.9% (7/26)
7+ 3.8% (1/26)
Failed to score 15.4% (4/26)

G/G - N/G

G/G N/G
65.4% (17/26) 34.6% (9/26)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 34 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 40 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 69 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 59 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.31 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.54 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Wiman Isak7
Gustavsson Gabriel4
Graudums Theodor3
Laci Mergim3
Gustavsson Viggo3
Sjoeland Melvin2
Ajdarevic Alfred2
Malmloef Johansson Albin2
Roedin Hugo2
Shamoun Ishak1
Tshikupe Marcly1
Lundgren Noel1

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 2 19.2% (5/26)
0 - 1 15.4% (4/26)
1 - 1 11.5% (3/26)
4 - 2 11.5% (3/26)
1 - 0 11.5% (3/26)
0 - 0 7.7% (2/26)
2 - 2 7.7% (2/26)
3 - 4 3.8% (1/26)
3 - 2 3.8% (1/26)
2 - 1 3.8% (1/26)
4 - 1 3.8% (1/26)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
1 26.9% (7/26)
3 23.1% (6/26)
2 11.5% (3/26)
6 11.5% (3/26)
0 7.7% (2/26)
4 7.7% (2/26)
5 7.7% (2/26)
7 3.8% (1/26)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 26.9% (7/26)
1/X 7.7% (2/26)
1/2 11.5% (3/26)
X/1 7.7% (2/26)
X/X 19.2% (5/26)
X/2 15.4% (4/26)
2/1 0.0% (0/26)
2/X 0.0% (0/26)
2/2 11.5% (3/26)