Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Τόκιο Βέρντι : Στατιστικά για J. Λιγκ 1 2026
Αγώνες
ΙΑΠΩΝΙΑ: J. Λιγκ 1 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Όμιλος Ανατολής | |||||||||
| 1 |
Κασίμα Άντλερς
|
16 | 39 | 11 | 4 | 1 | 26:9 | ||
| 2 |
ΦΚ Τόκιο
|
17 | 37 | 9 | 6 | 2 | 28:15 | ||
| 3 |
Μασίντα Ζέλβια
|
16 | 33 | 7 | 7 | 2 | 21:18 | ||
| 4 |
Τόκιο Βέρντι
|
17 | 28 | 7 | 4 | 6 | 19:19 | ||
| 5 |
Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς
|
17 | 25 | 7 | 4 | 6 | 25:17 | ||
| 6 |
Καβασάκι
|
16 | 23 | 6 | 3 | 7 | 19:25 | ||
| 7 |
Μίτο Χόλιχοκ
|
17 | 18 | 2 | 8 | 7 | 18:32 | ||
| 8 |
Κασίβα Ρέισολ
|
17 | 17 | 5 | 1 | 11 | 17:22 | ||
| 9 |
Γιοκοχάμα Μαρίνος
|
17 | 17 | 5 | 2 | 10 | 22:29 | ||
| 10 |
Σίμπα Ισιχάρα Γιουνάιτεντ
|
16 | 12 | 3 | 3 | 10 | 16:25 | ||
| Όμιλος Δύσης | |||||||||
| 1 |
Ναγκόγια
|
16 | 31 | 8 | 5 | 3 | 28:18 | ||
| 2 |
Βίσελ Κόμπε
|
16 | 31 | 8 | 5 | 3 | 24:19 | ||
| 3 |
Γκάμπα Οσάκα
|
17 | 25 | 4 | 8 | 5 | 24:21 | ||
| 4 |
Σερέσο Όσακα
|
16 | 25 | 5 | 6 | 5 | 17:16 | ||
| 5 |
Χιροσίμα
|
16 | 24 | 6 | 4 | 6 | 21:19 | ||
| 6 |
Σιμίζου
|
16 | 24 | 4 | 8 | 4 | 18:17 | ||
| 7 |
Φατζιάνο Οκαϊάμα
|
16 | 23 | 5 | 6 | 5 | 20:22 | ||
| 8 |
Φουκουόκα
|
17 | 21 | 3 | 8 | 6 | 17:26 | ||
| 9 |
Κιότο Σανγκά
|
16 | 20 | 4 | 5 | 7 | 18:22 | ||
| 10 |
Β-Βάρεν Ναγκασάκι
|
16 | 19 | 6 | 1 | 9 | 18:25 | ||
Πρόκριση στην επόμενη φάση
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 15 | 4 (40.0%) |
3 (30.0%) |
3 (30.0%) |
9:8 | 1.7 | 0.9:0.8 | |
| Ημίχρονο | 10 | 11 | 1 (10.0%) |
8 (80.0%) |
1 (10.0%) |
3:4 | 0.7 | 0.3:0.4 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 19% | 81% | |
| Goals κατά | 28% | 72% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 84.03 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 73.9 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 41.2% (7/17) | 58.8% (10/17) |
| Ημίχρονο | 5.9% (1/17) | 94.1% (16/17) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 41.2% (7/17) |
| 2-3 | 35.3% (6/17) |
| 4-6 | 23.5% (4/17) |
| 7+ | 0.0% (0/17) |
| Failed to score | 29.4% (5/17) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 19 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 19 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 81 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 81 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.12 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.12 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Someno Itsuki | 8 |
| Yoshida Taiju | 5 |
| Fukuda Yuya | 3 |
| Yamami Hiroto | 3 |
| Arai Yuta | 3 |
| Shirai Ryosuke | 2 |
| Morita Koki | 2 |
| Saito Kosuke | 1 |
| Matsuhashi Yuan | 1 |
| Inami Tetsuyuki | 1 |
| Teranuma Shimon | 1 |
| Kumatoriya Issei | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Arai Yuta | 4 |
| Someno Itsuki | 4 |
| Uchida Yosuke | 3 |
| Miyahara Kazuya | 3 |
| Matsuda Riku | 2 |
| Hirakawa Rei | 1 |
| Inoue Ryota | 1 |
| Suzuki Kaito | 1 |
| Matsuhashi Yuan | 1 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 23.5% (4/17) | |
| 0 - 0 | 11.8% (2/17) | |
| 2 - 1 | 11.8% (2/17) | |
| 3 - 2 | 11.8% (2/17) | |
| 0 - 1 | 5.9% (1/17) | |
| 1 - 1 | 5.9% (1/17) | |
| 0 - 2 | 5.9% (1/17) | |
| 2 - 0 | 5.9% (1/17) | |
| 2 - 2 | 5.9% (1/17) | |
| 1 - 2 | 5.9% (1/17) | |
| 3 - 1 | 5.9% (1/17) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 1 | 29.4% (5/17) | |
| 3 | 17.6% (3/17) | |
| 2 | 17.6% (3/17) | |
| 0 | 11.8% (2/17) | |
| 5 | 11.8% (2/17) | |
| 4 | 11.8% (2/17) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 35.3% (6/17) | |
| 1/X | 0.0% (0/17) | |
| 1/2 | 5.9% (1/17) | |
| X/1 | 23.5% (4/17) | |
| X/X | 23.5% (4/17) | |
| X/2 | 5.9% (1/17) | |
| 2/1 | 0.0% (0/17) | |
| 2/X | 0.0% (0/17) | |
| 2/2 | 5.9% (1/17) | |
Ρόστερ
Matheus Vidotto
- Tερματοφύλακας
- #1
Yuya Nagasawa
- Tερματοφύλακας
- #21
Hiroki Mawatari
- Tερματοφύλακας
- #31
Masahiro Iida
- Tερματοφύλακας
Naoki Hayashi
- Aμυντικός
- #4
Ryota Inoue
- Aμυντικός
- #5
Kaito Suzuki
- Aμυντικός
- #15
Daiki Fukazawa
- Aμυντικός
- #23
Maaya Sako
- Aμυντικός
- #29
Shuto Tanabe
- Aμυντικός
- #35
Riku Matsuda
- Aμυντικός
- #36
Taiju Yoshida
- Aμυντικός
- #55
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 27
- Μέση Ηλικία
- 25.7
Προπονητής
- Hiroshi Jofuku
- Ηλικία: 65
Ναγκόγια
Βίσελ Κόμπε
Γκάμπα Οσάκα
Σερέσο Όσακα
Χιροσίμα
Σιμίζου
Φατζιάνο Οκαϊάμα
Φουκουόκα
Κιότο Σανγκά
Β-Βάρεν Ναγκασάκι