Αγώνες
Πλατφόρμες
Χέρμανσταντ : Στατιστικά για Λίγκα 1 2025/2026
Αγώνες
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Σουπερλίγκα | |||||||||
| 1 |
Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα
|
30 | 60 | 17 | 9 | 4 | 53:27 | ||
| 2 |
Ραπίντ Βουκουρεστίου
|
30 | 56 | 16 | 8 | 6 | 47:30 | ||
| 3 |
Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ
|
30 | 54 | 16 | 6 | 8 | 48:27 | ||
| 4 |
Κλουζ
|
30 | 53 | 15 | 8 | 7 | 49:40 | ||
| 5 |
Ντιναμό Βουκουρεστίου
|
30 | 52 | 14 | 10 | 6 | 42:28 | ||
| 6 |
Άργκες Πιτέστι
|
30 | 50 | 15 | 5 | 10 | 37:28 | ||
| 7 |
Στεάουα Βουκουρεστίου
|
30 | 46 | 13 | 7 | 10 | 48:40 | ||
| 8 |
UTA Αράντ
|
30 | 43 | 11 | 10 | 9 | 39:44 | ||
| 9 |
Μποτοσάνι
|
30 | 42 | 11 | 9 | 10 | 37:29 | ||
| 10 |
Οτελούλ Γκαλάτι
|
30 | 41 | 11 | 8 | 11 | 39:32 | ||
| 11 |
Φαρούλ Κονστάντζα
|
30 | 37 | 10 | 7 | 13 | 39:37 | ||
| 12 |
Πετρολούλ Πλοέστι
|
30 | 32 | 7 | 11 | 12 | 24:31 | ||
| 13 |
Μιερκουρέα Τσίουκ
|
30 | 32 | 8 | 8 | 14 | 30:58 | ||
| 14 |
Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια
|
30 | 25 | 7 | 4 | 19 | 27:46 | ||
| 15 |
Χέρμανσταντ
|
30 | 23 | 5 | 8 | 17 | 29:50 | ||
| 16 |
Μεταλογκλόμπους
|
30 | 12 | 2 | 6 | 22 | 25:66 | ||
| Γκρουπ Υποβιβασμού | |||||||||
| 1 |
Στεάουα Βουκουρεστίου *
|
8 | 37 | 4 | 2 | 2 | 13:7 | ||
| 2 |
UTA Αράντ *
|
8 | 36 | 4 | 2 | 2 | 13:7 | ||
| 3 |
Μποτοσάνι *
|
8 | 33 | 3 | 3 | 2 | 13:15 | ||
| 4 |
Οτελούλ Γκαλάτι *
|
8 | 32 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | ||
| 5 |
Μιερκουρέα Τσίουκ *
|
8 | 30 | 4 | 2 | 2 | 9:8 | ||
| 6 |
Φαρούλ Κονστάντζα *
|
8 | 25 | 1 | 3 | 4 | 8:10 | ||
| 7 |
Πετρολούλ Πλοέστι *
|
8 | 25 | 2 | 3 | 3 | 8:10 | ||
| 8 |
Χέρμανσταντ *
|
8 | 22 | 2 | 4 | 2 | 11:10 | ||
| 9 |
Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια *
|
8 | 22 | 2 | 3 | 3 | 11:12 | ||
| 10 |
Μεταλογκλόμπους *
|
8 | 13 | 1 | 4 | 3 | 9:14 | ||
| Πλέι οφ | |||||||||
| 1 |
Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα *
|
8 | 46 | 5 | 1 | 2 | 7:6 | ||
| 2 |
Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ *
|
8 | 45 | 6 | 0 | 2 | 12:5 | ||
| 3 |
Κλουζ *
|
8 | 41 | 4 | 2 | 2 | 7:6 | ||
| 4 |
Ντιναμό Βουκουρεστίου *
|
8 | 37 | 3 | 2 | 3 | 12:11 | ||
| 5 |
Ραπίντ Βουκουρεστίου *
|
8 | 32 | 1 | 1 | 6 | 6:12 | ||
| 6 |
Άργκες Πιτέστι *
|
8 | 30 | 1 | 2 | 5 | 3:7 | ||
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Πλει-Οφ Κόνφερενς Λιγκ
Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα *
+30 βαθμούς
Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ *
+27 βαθμούς
Κλουζ *
+27 βαθμούς
Ντιναμό Βουκουρεστίου *
+26 βαθμούς
Ραπίντ Βουκουρεστίου *
+28 βαθμούς
Άργκες Πιτέστι *
+25 βαθμούς
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 16 | 4 (40.0%) |
4 (40.0%) |
2 (20.0%) |
16:11 | 2.7 | 1.6:1.1 | |
| Ημίχρονο | 10 | 10 | 2 (20.0%) |
4 (40.0%) |
4 (40.0%) |
4:6 | 1.0 | 0.4:0.6 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 35% | 65% | |
| Goals κατά | 40% | 60% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 57.18 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 49.2 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 47.4% (18/38) | 52.6% (20/38) |
| Ημίχρονο | 5.3% (2/38) | 94.7% (36/38) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 18.4% (7/38) |
| 2-3 | 55.3% (21/38) |
| 4-6 | 26.3% (10/38) |
| 7+ | 0.0% (0/38) |
| Failed to score | 34.2% (13/38) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 40 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 60 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 86 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 57 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.05 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.58 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Top Scorers
Κίτρινες Κάρτες
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Negut Cristian | 2 |
| Selimovic Vahid | 1 |
| Karo Andreas | 1 |
| Florescu Eduard | 1 |
| Ciubotaru Kevin | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 15.8% (6/38) | |
| 2 - 2 | 10.5% (4/38) | |
| 1 - 0 | 10.5% (4/38) | |
| 0 - 2 | 10.5% (4/38) | |
| 2 - 0 | 7.9% (3/38) | |
| 1 - 2 | 7.9% (3/38) | |
| 3 - 0 | 5.3% (2/38) | |
| 3 - 1 | 5.3% (2/38) | |
| 2 - 1 | 5.3% (2/38) | |
| 0 - 1 | 5.3% (2/38) | |
| 0 - 0 | 2.6% (1/38) | |
| 3 - 2 | 2.6% (1/38) | |
| 0 - 3 | 2.6% (1/38) | |
| 2 - 3 | 2.6% (1/38) | |
| 3 - 3 | 2.6% (1/38) | |
| 1 - 3 | 2.6% (1/38) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 34.2% (13/38) | |
| 3 | 21.1% (8/38) | |
| 4 | 18.4% (7/38) | |
| 1 | 15.8% (6/38) | |
| 5 | 5.3% (2/38) | |
| 0 | 2.6% (1/38) | |
| 6 | 2.6% (1/38) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 28.9% (11/38) | |
| 1/X | 7.9% (3/38) | |
| 1/2 | 0.0% (0/38) | |
| X/1 | 7.9% (3/38) | |
| X/X | 18.4% (7/38) | |
| X/2 | 18.4% (7/38) | |
| 2/1 | 0.0% (0/38) | |
| 2/X | 5.3% (2/38) | |
| 2/2 | 13.2% (5/38) | |
Ρόστερ
David Lazar
- Tερματοφύλακας
- #1
Ionut Pop
- Tερματοφύλακας
- #22
Vlad Mutiu
- Tερματοφύλακας
- #31
Alexandru Utiu
- Tερματοφύλακας
Bozhidar Chorbadzhiyski
- Aμυντικός
- #2
Andreas Karo
- Aμυντικός
- #3
Ionut Stoica
- Aμυντικός
- #4
Saeed Issah
- Aμυντικός
- #16
Tiberiu Capusa
- Aμυντικός
- #66
Razvan Calugar
- Aμυντικός
- #90
Kevin Ciubotaru
- Aμυντικός
- #98
Kalifa Kujabi
- Mέσος
- #6
Jair
- Mέσος
- #7
Constantin Albu
- Mέσος
- #8
Aurelian Chitu
- Mέσος
- #9
Cristian Negut
- Mέσος
- #10
Christ Afalna
- Mέσος
- #15
Marko Gjorgjievski
- Mέσος
- #19
Ianis Gandila
- Mέσος
- #20
Diogo Batista
- Mέσος
- #21
Eduard Florescu
- Mέσος
- #23
Antoni Ivanov
- Mέσος
- #24
Aviel Zargary
- Mέσος
- #36
Moonga Simba
- Mέσος
- #70
Silviu Balaure
- Mέσος
- #96
Alexandru Luca
- Mέσος
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 28
- Μέση Ηλικία
- 27.4
Προπονητής
- Dorinel Munteanu
- Ηλικία: 57