Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Χράντετς Κράλοβε

Χράντετς Κράλοβε : Στατιστικά για 1η Κατηγορία 2025/2026

Αγώνες

ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία 2025/2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1. Λίγκα
  1 Σλάβια Πράγας 30 71 21 8 1 63:23
  2 Σπάρτα Πράγας 30 63 19 6 5 60:33
  3 Βικτόρια Πλζεν 30 53 15 8 7 50:34
  4 Γιάμπλονετς 30 51 15 6 9 41:33
  5 Χράντετς Κράλοβε 30 49 14 7 9 43:34
  6 Σλόβαν Λίμπερετς 30 46 12 10 8 43:30
  7 Σίγκμα Όλομουτς 30 43 12 7 11 34:34
  8 Παρντουμπίτσε 30 41 11 8 11 39:46
  9 Κάρβινα 30 39 12 3 15 43:51
  10 Μποέμιανς 1905 30 36 10 6 14 26:35
  11 Μλάντα Μπόλεσλαβ 30 35 8 11 11 44:52
  12 Ζλιν 30 34 9 7 14 37:48
  13 Τέπλιτσε 30 29 6 11 13 29:38
  14 Σλοβάτσκο 30 23 5 8 17 26:45
  15 Ντούκλα Πράγας 30 23 4 11 15 20:42
  16 Μπάνικ Οστράβα 30 22 5 7 18 25:45
Γκρουπ Υποβιβασμού
  1 Ζλιν 33 38 10 8 15 42:54
  2 Μλάντα Μπόλεσλαβ 33 37 8 13 12 46:55
  3 Τέπλιτσε 33 36 8 12 13 36:42
  4 Σλοβάτσκο 33 30 7 9 17 30:47
  5 Ντούκλα Πράγας 33 26 5 11 17 23:46
  6 Μπάνικ Οστράβα 33 23 5 8 20 27:49
Πλέι οφ Πρωταθλήματος
  1 Σλάβια Πράγας 33 77 23 8 2 70:28
  2 Σπάρτα Πράγας 33 70 21 7 5 65:33
  3 Βικτόρια Πλζεν 33 60 17 9 7 55:35
  4 Χράντετς Κράλοβε 33 53 15 8 10 46:38
  5 Γιάμπλονετς 33 52 15 7 11 43:41
  6 Σλόβαν Λίμπερετς 33 46 12 10 11 44:35

Τσάμπιονς Λιγκ

Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά

UefaQual

Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 22 7
(70.0%)
1
(10.0%)
2
(20.0%)
13:9 2.2 1.3:0.9
Ημίχρονο 10 17 4
(40.0%)
5
(50.0%)
1
(10.0%)
7:4 1.1 0.7:0.4

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 50% 50%
Goals κατά 37% 63%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 47.59 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 51.71 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 45.5% (15/33) 54.5% (18/33)
Ημίχρονο 15.2% (5/33) 84.8% (28/33)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 30.3% (10/33)
2-3 45.5% (15/33)
4-6 21.2% (7/33)
7+ 3.0% (1/33)
Failed to score 21.2% (7/33)

G/G - N/G

G/G N/G
48.5% (16/33) 51.5% (17/33)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 46 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 38 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 65 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 78 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.39 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.15 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Darida Vladimir10
Mihalik Ondrej9
Sloncik Tom6
Vlkanova Adam5
Pilar Vaclav4
Van Buren Mick3
Petrasek Tomas2
Suchomel Martin2
Sojka Alexandr1
Hodek Jakub1
Cech Frantisek1
Kucera Jakub1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Petrasek Tomas6
Dancak Samuel5
Cihak Filip4
Kucera Jakub4
Harazim Stepan3
Uhrincat Jakub3
Horak Daniel3
Ludvicek David2
Sloncik Tom2
Darida Vladimir2
Vlkanova Adam2
Mihalik Ondrej2
Trubac Daniel2
Regza Marko2
Pilar Vaclav1
Van Buren Mick1
Chvatal Juraj1
Zadrazil Adam1
Cech Frantisek1
Elbel Jakub1
Horejs David1
Suchomel Martin1

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Horak Daniel1
Cihak Filip1
Uhrincat Jakub1
Petrasek Tomas1
Cech Frantisek1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 0 15.2% (5/33)
1 - 1 12.1% (4/33)
2 - 0 12.1% (4/33)
0 - 1 9.1% (3/33)
1 - 2 9.1% (3/33)
2 - 1 6.1% (2/33)
0 - 0 6.1% (2/33)
3 - 1 3.0% (1/33)
1 - 3 3.0% (1/33)
0 - 3 3.0% (1/33)
3 - 0 3.0% (1/33)
4 - 3 3.0% (1/33)
4 - 0 3.0% (1/33)
3 - 3 3.0% (1/33)
2 - 3 3.0% (1/33)
3 - 2 3.0% (1/33)
2 - 2 3.0% (1/33)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
1 24.2% (8/33)
2 24.2% (8/33)
3 21.2% (7/33)
4 12.1% (4/33)
0 6.1% (2/33)
5 6.1% (2/33)
7 3.0% (1/33)
6 3.0% (1/33)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 30.3% (10/33)
1/X 3.0% (1/33)
1/2 3.0% (1/33)
X/1 18.2% (6/33)
X/X 9.1% (3/33)
X/2 15.2% (5/33)
2/1 0.0% (0/33)
2/X 12.1% (4/33)
2/2 9.1% (3/33)