Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Ατλέτικο Ρίβερ Πλέιτ

Ατλέτικο Ρίβερ Πλέιτ : Στατιστικά για Σεγούντα Ντιβιζιόν 2026

Αγώνες

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεγούντα Ντιβιζιόν 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1ος Όμιλος
  1 Σέντρο Ατλέτικο Φένιξ 6 11 3 2 1 13:7
  2 Ουρακάν Ντελ Πάσο Ντε Λα Αρένα 6 10 2 4 0 9:6
  3 Ουρουγουάη Μοντεβιδέο 6 9 2 3 1 7:5
  4 Σερίτο 6 9 2 3 1 8:8
  5 Λα Λουζ 6 7 1 4 1 5:6
  6 Ατένας 6 4 1 1 4 5:11
  7 Τακουάρεμπο 6 3 0 3 3 5:9
2ος Όμιλος
  1 Οριεντάλ Ντε Λα Παζ 6 13 4 1 1 8:5
  2 Πλάζα Κολόνια 6 12 3 3 0 9:2
  3 Κολόν ΦΚ 6 9 2 3 1 8:5
  4 Ατλέτικο Ρεντίστας 6 9 2 3 1 6:5
  5 Μιραμάρ Μισιόνες 6 5 1 2 3 3:7
  6 Παϊσαντού Φούτμπολ Κλουμπ 6 4 1 1 4 4:7
  7 Ατλέτικο Ρίβερ Πλέιτ 6 4 1 1 4 6:13
Σεγούντα Ντιβιζιόν
  1 Πλάζα Κολόνια 22 36 10 6 6 30:18
  2 Οριεντάλ Ντε Λα Παζ 22 35 9 8 5 30:22
  3 Κολόν ΦΚ 22 34 9 7 6 26:23
  4 Σέντρο Ατλέτικο Φένιξ 22 33 8 9 5 33:25
  5 Ατένας 22 33 10 3 9 30:27
  6 Σερίτο 22 33 8 9 5 29:26
  7 Ατλέτικο Ρεντίστας 22 30 7 9 6 24:23
  8 Ατλέτικο Ρίβερ Πλέιτ 22 30 8 6 8 29:31
  9 Ουρακάν Ντελ Πάσο Ντε Λα Αρένα 22 29 7 8 7 23:27
  10 Ουρουγουάη Μοντεβιδέο 22 25 6 7 9 23:27
  11 Λα Λουζ 22 25 5 10 7 17:23
  12 Παϊσαντού Φούτμπολ Κλουμπ 22 24 7 3 12 25:29
  13 Τακουάρεμπο 22 24 6 6 10 16:25
  14 Μιραμάρ Μισιόνες 22 21 4 9 9 20:29

Άνοδος

Πλέι Οφ Ανόδου

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 16 4
(40.0%)
4
(40.0%)
2
(20.0%)
12:7 1.9 1.2:0.7
Ημίχρονο 10 18 4
(40.0%)
6
(60.0%)
0
(0.0%)
6:2 0.8 0.6:0.2

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ
Goals κατά
Μέσος χρόνος goal υπέρ - λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά - λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 50.0% (11/22) 50.0% (11/22)
Ημίχρονο 18.2% (4/22) 81.8% (18/22)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 27.3% (6/22)
2-3 50.0% (11/22)
4-6 18.2% (4/22)
7+ 4.5% (1/22)
Failed to score 31.8% (7/22)

G/G - N/G

G/G N/G
54.5% (12/22) 45.5% (10/22)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 29 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 31 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 68 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 64 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.32 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.41 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
0 - 0 13.6% (3/22)
1 - 0 13.6% (3/22)
1 - 1 13.6% (3/22)
3 - 0 9.1% (2/22)
1 - 2 9.1% (2/22)
2 - 1 9.1% (2/22)
2 - 0 4.5% (1/22)
3 - 2 4.5% (1/22)
6 - 4 4.5% (1/22)
3 - 1 4.5% (1/22)
0 - 2 4.5% (1/22)
4 - 2 4.5% (1/22)
1 - 3 4.5% (1/22)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
3 27.3% (6/22)
2 22.7% (5/22)
0 13.6% (3/22)
1 13.6% (3/22)
4 9.1% (2/22)
5 4.5% (1/22)
10 4.5% (1/22)
6 4.5% (1/22)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 31.8% (7/22)
1/X 0.0% (0/22)
1/2 0.0% (0/22)
X/1 22.7% (5/22)
X/X 18.2% (4/22)
X/2 4.5% (1/22)
2/1 0.0% (0/22)
2/X 9.1% (2/22)
2/2 13.6% (3/22)