Ντιβιζιόν 2
Βαθμολογία και Στατιστικά

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ντιβιζιόν 2: Νόρλαντ 2019/2020

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Πιτέα102372123:9
2Μπόντενς102372120:8
3ΙΦΚ Έστερσουντ91961229:14
4Ιτερχόγκνταλς91961219:8
5Φρίσκα Βιλτζόρ91651315:10
6Ουμέα Ακάντεμι101651420:18
7Στέντε91651318:16
8Γκότνε91651314:12
9Σκελέφτεα9134146:11
10Νότβικενς ΙΚ9822513:26
11Σάντβικς972167:11
12Τάφτεα ΙΚ9411714:25
13ΙΦΚ Ουμέα10411813:25
14Μορόν BK931087:25

Division 1

Promotion Play off

Relegation Play off

Relegation

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ντιβιζιόν 2: Νόρα Σβέαλαντ 2019/2020

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Χούντικσβαλς92271123:10
2Κάρλμπεργκς92163019:2
3Ένκεπινγκ91961218:9
4Σκίλιεμπο91860320:14
5Στόκχολμ Ιντερνασιονάλε91752219:9
6ΙΦΚ Οστεράκερ91651316:16
7Γκάμλα Ουπσάλα91442315:14
8Ενσκέντε91341417:21
9ΙΦΚ Λίντινγκο91240524:21
10ΙΦΚ Στόκσουντ9822511:15
11Φάνα BK9721613:20
12Κβάρνσβεντενς951268:14
13Κουνγκσάνγκρενς9411713:24
14Φαγκέρστα Σκόντρα941177:34

Division 1

Promotion Play off

Relegation Play off

Relegation

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ντιβιζιόν 2: Σόντρα Σβέαλαντ 2019/2020

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Ατβίνταμπεργκ92170221:14
2Φόργουορντ92062119:12
3Τυρεσό91961223:12
4Ασιρίσκα ΦΦ91961221:10
5Τρόσα-Βάγκναραντ91543217:12
6Αραμέισκα Συριάνσκα91341414:18
7Ρίνινγκε91132414:13
8ΙΦΚ Κούμλα91132417:17
9Βαρνμπολς91132416:18
10ΙΦΚ Εσκίλστουνα91031512:19
11Χάντινγκε9822512:14
12Γκουτέ9822511:19
13Νιούροζ9721614:22
14Ασιρίσκα Νόρκεπινγκ962078:19

Division 1

Promotion Play off

Relegation Play off

Relegation

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ντιβιζιόν 2: Νόρα Γκόταλαντ 2019/2020

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Βάνερσμποργκ ΙΦ92372019:7
2Όντεβολντ92271121:7
3Γκρέμπεσταντ91752220:14
4Γκοτιόντ91543214:7
5Στένουνγκσουντς91543215:14
6Βάνερσομποργκς ΦΚ91442329:22
7Σαβεντάλενς91442319:15
8Άχλαφορς91233316:23
9Καρλσταντ Φότμπολ91031516:17
10Νορντβάρμλαντ9923413:16
11Λίντκοπινγκ ΦΚ9923412:15
12Βαργκάρντα951266:16
13ΙΦΚ Αμάλ9512611:27
14ΙΦΚ Τίνταχολμ9411712:23

Division 1

Promotion Play off

Relegation Play off

Relegation

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ντιβιζιόν 2: Όστρα Γκόταλαντ 2019/2020

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Όστερλεν92170220:7
2Συριάνσκα91853111:8
3Ντάλστορπς91644116:10
4Χάσλεχολμ ΙΦ101651416:14
5Χουσκβάρνα91442317:15
6ΙΦΚ Χάσλεχολμ101341518:17
7Άσαρουμς91341414:16
8Νοσάμπι91240518:15
9Τορντ91233316:14
10Κρίστιανσταντ91233311:15
11Ράπε Γκόιφ91132416:17
12Μπρόμολα993069:14
13Αλμέμποντα Λίνεριντ9822513:21
14ΙΦΚ Κάρλσχαμν951269:21

Division 1

Promotion Play off

Relegation Play off

Relegation

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ντιβιζιόν 2: Βάστρα Γκόταλαντ 2019/2020

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Άνγκελχολμς91961215:6
2ΙΦΚ Μάλμε91961213:5
3Βάστρα Φρολούντα91752221:8
4Βάρμπεργκ Γκιφ101543321:18
5ΒΚ Ολίμπικ91442315:12
6Ονσάλα101442420:19
7Βίνμπεργκ91341416:19
8Ουλαρέντς ΙΚ91240512:13
9Ασιρίσκα ΒΚ91240515:20
10Ρόζενγκαρντ91125212:12
11Έσλοβς91132414:23
12Χάλμια91024314:15
13Πρέσπα Μπίρλικ9930612:25
14Λίμχαμν Μπούνκεφλο941177:12

Division 1

Promotion Play off

Relegation Play off

Relegation

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
25/9/2020 Βάρμπεργκ Γκιφ Ονσάλα1 - 03 - 1
25/9/2020 ΙΦΚ Ουμέα Ουμέα Ακάντεμι0 - 00 - 1
25/9/2020 Μπόντενς Πιτέα0 - 00 - 0
24/9/2020 Χάσλεχολμ ΙΦ ΙΦΚ Χάσλεχολμ1 - 12 - 1
23/9/2020 Ράπε Γκόιφ Κρίστιανσταντ1 - 11 - 1
20/9/2020 Πιτέα ΙΦΚ Ουμέα3 - 04 - 0
20/9/2020 Χάλμια Ουλαρέντς ΙΚ0 - 10 - 2
20/9/2020 Ράπε Γκόιφ ΙΦΚ Κάρλσχαμν2 - 02 - 0
20/9/2020 Πρέσπα Μπίρλικ Έσλοβς1 - 03 - 0
19/9/2020 ΙΦΚ Λίντινγκο Ενσκέντε1 - 12 - 3
19/9/2020 ΙΦΚ Έστερσουντ Φρίσκα Βιλτζόρ0 - 11 - 2
19/9/2020 Χούντικσβαλς Φαγκέρστα Σκόντρα1 - 07 - 0
19/9/2020 Γκάμλα Ουπσάλα Σκίλιεμπο1 - 11 - 2
19/9/2020 ΙΦΚ Οστεράκερ Κβάρνσβεντενς0 - 12 - 1
19/9/2020 Φάνα BK Κάρλμπεργκς0 - 10 - 2
19/9/2020 Τρόσα-Βάγκναραντ Ασιρίσκα ΦΦ0 - 01 - 2
19/9/2020 Ασιρίσκα Νόρκεπινγκ Βαρνμπολς1 - 02 - 1
19/9/2020 Λίντκοπινγκ ΦΚ Βάνερσμποργκ ΙΦ0 - 00 - 1
19/9/2020 Άνγκελχολμς Ρόζενγκαρντ1 - 01 - 0
19/9/2020 Σάντβικς Μπόντενς0 - 00 - 1
19/9/2020 Όντεβολντ Άχλαφορς1 - 05 - 0
19/9/2020 Νορντβάρμλαντ Σαβεντάλενς0 - 10 - 2
19/9/2020 Ντάλστορπς Συριάνσκα0 - 01 - 1
19/9/2020 ΙΦΚ Στόκσουντ Κουνγκσάνγκρενς1 - 02 - 0
19/9/2020 Γκότνε Τάφτεα ΙΚ2 - 03 - 2
19/9/2020 Ιτερχόγκνταλς Στέντε2 - 03 - 0
19/9/2020 Στόκχολμ Ιντερνασιονάλε Ένκεπινγκ0 - 00 - 1
19/9/2020 Ρίνινγκε ΙΦΚ Κούμλα0 - 11 - 1
19/9/2020 Αραμέισκα Συριάνσκα Νιούροζ2 - 03 - 0
19/9/2020 Χάντινγκε Ατβίνταμπεργκ0 - 00 - 1
19/9/2020 ΙΦΚ Εσκίλστουνα Φόργουορντ0 - 11 - 2
19/9/2020 Τυρεσό Γκουτέ1 - 01 - 2
19/9/2020 Γκοτιόντ Καρλσταντ Φότμπολ0 - 02 - 0
19/9/2020 ΙΦΚ Αμάλ Βαργκάρντα0 - 02 - 2
19/9/2020 Τορντ Κρίστιανσταντ3 - 04 - 0
19/9/2020 ΙΦΚ Χάσλεχολμ Αλμέμποντα Λίνεριντ1 - 12 - 3
19/9/2020 Άσαρουμς Χάσλεχολμ ΙΦ1 - 01 - 3
19/9/2020 Χουσκβάρνα Όστερλεν1 - 31 - 6
19/9/2020 Μπρόμολα Νοσάμπι0 - 13 - 1
19/9/2020 Ονσάλα ΒΚ Ολίμπικ1 - 12 - 2

Επόμενοι Αγώνες

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
26/9/2020 Άχλαφορς ΙΦΚ Αμάλ-
26/9/2020 Ρόζενγκαρντ Πρέσπα Μπίρλικ-
26/9/2020 Βίνμπεργκ Χάλμια-
26/9/2020 Σαβεντάλενς Στένουνγκσουντς-
26/9/2020 Φρίσκα Βιλτζόρ Σάντβικς-
26/9/2020 Σκελέφτεα ΙΦΚ Έστερσουντ-
26/9/2020 Κουνγκσάνγκρενς ΙΦΚ Λίντινγκο-
26/9/2020 Ενσκέντε Φάνα BK-
26/9/2020 Κάρλμπεργκς Στόκχολμ Ιντερνασιονάλε-
26/9/2020 ΙΦΚ Κούμλα Τρόσα-Βάγκναραντ-
26/9/2020 Νιούροζ Χάντινγκε-
26/9/2020 Φόργουορντ Ασιρίσκα Νόρκεπινγκ-
26/9/2020 Βαργκάρντα Λίντκοπινγκ ΦΚ-
26/9/2020 Γκρέμπεσταντ Όντεβολντ-
26/9/2020 ΙΦΚ Τίνταχολμ Γκοτιόντ-
26/9/2020 ΙΦΚ Κάρλσχαμν Ντάλστορπς-
26/9/2020 Νοσάμπι Τορντ-
26/9/2020 Αλμέμποντα Λίνεριντ Χουσκβάρνα-
26/9/2020 ΒΚ Ολίμπικ Άνγκελχολμς-
26/9/2020 ΙΦΚ Μάλμε Ασιρίσκα ΒΚ-
26/9/2020 Ουλαρέντς ΙΚ Λίμχαμν Μπούνκεφλο-
26/9/2020 Έσλοβς Βάστρα Φρολούντα-
26/9/2020 Νότβικενς ΙΚ Γκότνε-
26/9/2020 Στέντε Μορόν BK-
26/9/2020 Σκίλιεμπο Χούντικσβαλς-
26/9/2020 Κβάρνσβεντενς Γκάμλα Ουπσάλα-
26/9/2020 Ατβίνταμπεργκ Ρίνινγκε-
26/9/2020 Βάνερσμποργκ ΙΦ Νορντβάρμλαντ-
26/9/2020 Όστερλεν Ράπε Γκόιφ-
26/9/2020 Τάφτεα ΙΚ Ιτερχόγκνταλς-
26/9/2020 Φαγκέρστα Σκόντρα ΙΦΚ Στόκσουντ-
26/9/2020 Βαρνμπολς Τυρεσό-
26/9/2020 Ένκεπινγκ ΙΦΚ Οστεράκερ-
26/9/2020 Γκουτέ Αραμέισκα Συριάνσκα-
26/9/2020 Συριάνσκα Μπρόμολα-
27/9/2020 Καρλσταντ Φότμπολ Βάνερσομποργκς ΦΚ-
27/9/2020 Ασιρίσκα ΦΦ ΙΦΚ Εσκίλστουνα-
27/9/2020 Κρίστιανσταντ Άσαρουμς-
1/10/2020 Πιτέα Μορόν BK-
2/10/2020 Χάσλεχολμ ΙΦ Νοσάμπι-
3/10/2020 Στέντε Νότβικενς ΙΚ-
3/10/2020 Άχλαφορς Βάνερσμποργκ ΙΦ-
3/10/2020 Ρόζενγκαρντ Βάρμπεργκ Γκιφ-
3/10/2020 Σαβεντάλενς Βαργκάρντα-
3/10/2020 Βίνμπεργκ Ονσάλα-
3/10/2020 ΙΦΚ Ουμέα Τάφτεα ΙΚ-
3/10/2020 Φρίσκα Βιλτζόρ Γκότνε-
3/10/2020 Χούντικσβαλς Στόκχολμ Ιντερνασιονάλε-
3/10/2020 Κάρλμπεργκς Κουνγκσάνγκρενς-
3/10/2020 Φόργουορντ Χάντινγκε-
3/10/2020 ΙΦΚ Κούμλα Νιούροζ-
3/10/2020 Τυρεσό Τρόσα-Βάγκναραντ-
3/10/2020 Γκρέμπεσταντ Νορντβάρμλαντ-
3/10/2020 ΙΦΚ Τίνταχολμ ΙΦΚ Αμάλ-
3/10/2020 Ράπε Γκόιφ Χουσκβάρνα-
3/10/2020 Αλμέμποντα Λίνεριντ Μπρόμολα-
3/10/2020 ΙΦΚ Μάλμε ΒΚ Ολίμπικ-
3/10/2020 Ουλαρέντς ΙΚ Άνγκελχολμς-
3/10/2020 Έσλοβς Ασιρίσκα ΒΚ-
3/10/2020 Λίμχαμν Μπούνκεφλο Πρέσπα Μπίρλικ-
3/10/2020 Χάλμια Βάστρα Φρολούντα-
3/10/2020 Σάντβικς ΙΦΚ Έστερσουντ-
3/10/2020 Κβάρνσβεντενς ΙΦΚ Λίντινγκο-
3/10/2020 Σκίλιεμπο Φάνα BK-
3/10/2020 Όντεβολντ Στένουνγκσουντς-
3/10/2020 Συριάνσκα Κρίστιανσταντ-
3/10/2020 Ντάλστορπς ΙΦΚ Χάσλεχολμ-
3/10/2020 Όστερλεν Τορντ-
3/10/2020 Φαγκέρστα Σκόντρα Ενσκέντε-
3/10/2020 Γκάμλα Ουπσάλα ΙΦΚ Οστεράκερ-
3/10/2020 Ασιρίσκα Νόρκεπινγκ ΙΦΚ Εσκίλστουνα-
3/10/2020 Βαρνμπολς Ρίνινγκε-

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1ΙΦΚ Μάλμε51550010:1
2Ατβίνταμπεργκ51550015:5
3Βάνερσμποργκ ΙΦ51341010:3
4Ιτερχόγκνταλς51341012:3
5Μπόντενς5134108:2