Λίγκα Αναπληρωματικών
Βαθμολογία και Στατιστικά

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Λίγκα Αναπληρωματικών 2019/2020

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Μινσκ Β'2971225278:26
2Ντιναμό Μινσκ Β'2867214370:21
3Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ Β'2959185669:36
4Νέμαν Γκρόντνο B'2958184765:42
5Ίσλοχ Β'2954166754:35
6Μπάτε Μπορίσοφ Β'29481531152:49
7Ενερτζέτικ-BGU Μίνσκ Β'29411321457:49
8Ρουκχ Μπρεστ Β'29411251251:52
9Τορπέντο Ζόντινο Β'29401241350:50
10Σλουτσκ Β'2934971345:52
11Ντιναμό Μπρεστ Β'2932951551:61
12Σμολέβιτσι Β'2929921834:66
13Βίτεμπσκ Β'2928771543:66
14Μπελσίνα Μπόμπρουισκ Β'2927761644:55
15Σλάβια Μοζίρ Β'2823581529:57
16Γκοροντέγια Β'293032616:91

Champion

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
27/11/2020 Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ Β' Μινσκ Β'0 - 12 - 2
27/11/2020 Ντιναμό Μπρεστ Β' Νέμαν Γκρόντνο B'1 - 12 - 1
27/11/2020 Σλάβια Μοζίρ Β' Ενερτζέτικ-BGU Μίνσκ Β'2 - 04 - 0
27/11/2020 Σλουτσκ Β' Σμολέβιτσι Β'0 - 00 - 0
27/11/2020 Ίσλοχ Β' Γκοροντέγια Β'3 - 07 - 2
27/11/2020 Βίτεμπσκ Β' Τορπέντο Ζόντινο Β'0 - 01 - 1
27/11/2020 Ντιναμό Μινσκ Β' Μπάτε Μπορίσοφ Β'2 - 14 - 2
21/11/2020 Μπάτε Μπορίσοφ Β' Μπελσίνα Μπόμπρουισκ Β'3 - 14 - 2
21/11/2020 Νέμαν Γκρόντνο B' Σλουτσκ Β'2 - 03 - 0
21/11/2020 Τορπέντο Ζόντινο Β' Ίσλοχ Β'1 - 14 - 2
21/11/2020 Γκοροντέγια Β' Ντιναμό Μπρεστ Β'0 - 20 - 4
21/11/2020 Σμολέβιτσι Β' Σλάβια Μοζίρ Β'1 - 11 - 1
21/11/2020 Μινσκ Β' Βίτεμπσκ Β'1 - 02 - 0
21/11/2020 Ενερτζέτικ-BGU Μίνσκ Β' Ντιναμό Μινσκ Β'0 - 20 - 2
21/11/2020 Ρουκχ Μπρεστ Β' Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ Β'2 - 02 - 1
7/11/2020 Μπελσίνα Μπόμπρουισκ Β' Ενερτζέτικ-BGU Μίνσκ Β'0 - 21 - 3
7/11/2020 Σλάβια Μοζίρ Β' Ντιναμό Μινσκ Β'0 - 10 - 5
6/11/2020 Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ Β' Μπάτε Μπορίσοφ Β'2 - 24 - 2
6/11/2020 Σλουτσκ Β' Γκοροντέγια Β'2 - 04 - 0
6/11/2020 Σμολέβιτσι Β' Νέμαν Γκρόντνο B'0 - 20 - 2
6/11/2020 Ντιναμό Μπρεστ Β' Τορπέντο Ζόντινο Β'3 - 07 - 0
5/11/2020 Ίσλοχ Β' Μινσκ Β'0 - 00 - 1
5/11/2020 Βίτεμπσκ Β' Ρουκχ Μπρεστ Β'0 - 00 - 0
30/10/2020 Μπελσίνα Μπόμπρουισκ Β' Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ Β'0 - 00 - 1
30/10/2020 Νέμαν Γκρόντνο B' Τορπέντο Ζόντινο Β'3 - 15 - 2
25/10/2020 Τορπέντο Ζόντινο Β' Σλουτσκ Β'0 - 10 - 1
25/10/2020 Μινσκ Β' Ντιναμό Μπρεστ Β'5 - 06 - 0
24/10/2020 Ρουκχ Μπρεστ Β' Ίσλοχ Β'0 - 10 - 1
24/10/2020 Ενερτζέτικ-BGU Μίνσκ Β' Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ Β'1 - 03 - 0
24/10/2020 Νέμαν Γκρόντνο B' Σλάβια Μοζίρ Β'3 - 14 - 1
23/10/2020 Γκοροντέγια Β' Σμολέβιτσι Β'0 - 00 - 2
23/10/2020 Ντιναμό Μινσκ Β' Μπελσίνα Μπόμπρουισκ Β'2 - 04 - 2
23/10/2020 Μπάτε Μπορίσοφ Β' Βίτεμπσκ Β'2 - 02 - 1
21/10/2020 Ντιναμό Μπρεστ Β' Σλουτσκ Β'0 - 02 - 0
17/10/2020 Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ Β' Ντιναμό Μινσκ Β'1 - 02 - 1
17/10/2020 Ίσλοχ Β' Μπάτε Μπορίσοφ Β'0 - 11 - 1
17/10/2020 Σμολέβιτσι Β' Τορπέντο Ζόντινο Β'0 - 00 - 1
17/10/2020 Ντιναμό Μπρεστ Β' Ρουκχ Μπρεστ Β'0 - 00 - 1
16/10/2020 Σλάβια Μοζίρ Β' Μπελσίνα Μπόμπρουισκ Β'3 - 24 - 3
16/10/2020 Νέμαν Γκρόντνο B' Γκοροντέγια Β'2 - 02 - 0

Επόμενοι Αγώνες

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
29/11/2020 Μπελσίνα Μπόμπρουισκ Β' Ρουκχ Μπρεστ Β'-

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Μινσκ Β'51341012:2
2Ντιναμό Μπρεστ Β'51240115:7
3Νέμαν Γκρόντνο B'51240115:5
4Ντιναμό Μινσκ Β'51240116:6
5Ενερτζέτικ-BGU Μίνσκ Β'593028:8
6Ρουκχ Μπρεστ Β'582214:3
7Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ Β'572128:9
8Σλάβια Μοζίρ Β'5721210:13
9Σλουτσκ Β'572125:5
10Ίσλοχ Β'5721211:8
11Μπάτε Μπορίσοφ Β'5721211:12
12Σμολέβιτσι Β'551223:4
13Τορπέντο Ζόντινο Β'541137:16
14Βίτεμπσκ Β'520233:7
15Γκοροντέγια Β'500052:19
16Μπελσίνα Μπόμπρουισκ Β'500058:16