Πολιτειακά Πρωταθλήματα
Βαθμολογία και Στατιστικά

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Πολιτειακά Πρωταθλήματα: Καριόκα: Τάκα Γκουαναμπάρα: Γύρος 1 2019/2020

Championship Round

Relegation Play off

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Πολιτειακά Πρωταθλήματα: Καριόκα: Τάκα Γκουαναμπάρα: Γύρος 2 2019/2020

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1ο ΓΚΡΟΥΠ
1Μποαβίστα Σπορτ Κλαμπ6134119:3
2Φλαμένγκο6134119:4
3Μποταφόγκο693036:8
4Πορτουγκέσα RJ662047:9
5Μπανγκού661323:7
6Καμποφριένσε631053:10
2ο ΓΚΡΟΥΠ
1Φλουμινένσε61550112:2
2Βόλτα Ρεντόντα61240211:5
3Μαντουρέιρα6103125:5
4Βάσκο Ντα Γκάμα672134:5
5Ρεσέντε651236:9
6Μακαέ Εσπόρτε641143:11

Semi Final

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Πολιτειακά Πρωταθλήματα: Καριόκα: Τάκα Ρίο 2019/2020

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1ο ΓΚΡΟΥΠ
1Φλαμένγκο000000:0
2Καμποφριένσε000000:0
3Μποταφόγκο000000:0
4Μποαβίστα Σπορτ Κλαμπ000000:0
5Μπανγκού000000:0
6Πορτουγκέσα RJ000000:0
2ο ΓΚΡΟΥΠ
1Φλουμινένσε000000:0
2Βάσκο Ντα Γκάμα000000:0
3Ρεσέντε000000:0
4Μαντουρέιρα000000:0
5Μακαέ Εσπόρτε000000:0
6Βόλτα Ρεντόντα000000:0

Semi Final

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Πολιτειακά Πρωταθλήματα: Μπαϊάνο 2019/2020

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Μπαΐα5113208:3
2Βιτόρια Μπαΐα5113209:6
3Φλουμινένσε Ντε Φέιρα5923013:8
4Ατλέτικο Αλαγκοίνχας582217:5
5Ζουαζεϊρένσε571408:7
6Γιακουιπένσε561319:7
7Μπαΐα Ντε Φέιρα551226:7
8Βιτόρια Ντα Κονκουίστα530323:6
9Ντόκε Μελ520238:16
10Γιακοβίνα510142:8

Play off

Relegation

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Πολιτειακά Πρωταθλήματα: Παουλίστα 2019/2020

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1ο ΓΚΡΟΥΠ
1Σάντος7113226:5
2Άγκουα Σάντα782235:8
3Πόντε Πρέτα772147:9
4Οέστε741153:19
2ο ΓΚΡΟΥΠ
1Σάντο Άντρε71860111:6
2Παλμέιρας71651114:3
3Νοβοριζοντίνο7112507:3
4Μποταφόγκο SP751246:17
3ο ΓΚΡΟΥΠ
1Σαο Πάολο71233110:4
2Μιρασόλ71024113:7
3Ίντερ Ντε Λιμέϊρα793045:10
4Ιτουάνο792326:8
4ο ΓΚΡΟΥΠ
1Γκουαρανί Καμπίνας7923210:7
2Κορίνθιανς782239:7
3Μπραγκαντίνο782235:5
4Φεροβιάρια761339:8

Quarter Final

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Πολιτειακά Πρωταθλήματα: Μινέιρο 2019/2020

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Τομπένσε61442010:1
2Αμέρικα Μινέιρο61442011:4
3Καλντένσε6134119:4
4Ατλέτικο Μινέιρο6113219:3
5Κρουζέιρο6113219:6
6Πατροσινένσε682224:4
7Ουμπερλάντια672134:7
8Ουνιάο Ρ.Ν. Τραμπαλιαντόρες672133:9
9Μπόα Εσπόρτε651234:6
10Βίλα Νόβα641146:10
11Κοίμπρα630331:5
12Τουπινάμπας610155:16

Play off

Relegation

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Πολιτειακά Πρωταθλήματα: Περναμπουκάνο 2019/2020

Play off

Relegation

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Πολιτειακά Πρωταθλήματα: Παραναένσε 2019/2020

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Κοριτίμπα81752118:9
2Κασκαβέλ81752113:6
3Ατλέτικο Παραναένσε81651218:8
4Οπεράριο Φεροβιάριο8165129:6
5Λοντρίνα81442211:10
6Ρίο Μπράνκο81334110:7
7Παρανά892335:5
8Σιανόρτε892336:7
9Κασκαβέλ ΚΡ872155:15
10Τολέντο851255:11
11Ουνιάο PR851256:15
12Προκοπένσε841165:12

Play off

Relegation

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Πολιτειακά Πρωταθλήματα: Γκαούτσο: Πρώτος Γύρος 2019/2020

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1ο ΓΚΡΟΥΠ
1Ιντερνασιονάλ51341010:4
2Υπιράνγκα5113204:1
3Ζουβεντούδε551224:5
4Σάο Λουίζ541138:10
5Μπραζίλ Πελότας541137:10
6Νόβο Χαμπούργκο530320:3
2ο ΓΚΡΟΥΠ
1Κάσιας5103115:2
2Γκρέμιο593029:5
3Μπέντο Γκονσάλβες582216:9
4Αϊμόρε562036:8
5Σάο Χοσέ551225:5
6Μπραζίλ Πελότας541131:3

Semi Final

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Πολιτειακά Πρωταθλήματα 2019/2020

Relegation Group

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
23/2/2020 Σάντο Άντρε Μπραγκαντίνο1 - 01 - 0
22/2/2020 Μποαβίστα Σπορτ Κλαμπ Φλαμένγκο1 - 11 - 2
22/2/2020 Άγκουα Σάντα Κορίνθιανς1 - 12 - 1
22/2/2020 Ιτουάνο Σάντος2 - 02 - 0
22/2/2020 Οέστε Σαο Πάολο0 - 10 - 4
22/2/2020 Πόντε Πρέτα Φεροβιάρια0 - 11 - 1
22/2/2020 Κασκαβέλ Τολέντο1 - 01 - 1
22/2/2020 Ουνιάο PR Οπεράριο Φεροβιάριο0 - 00 - 1
22/2/2020 Ατλέτικο Παραναένσε Κασκαβέλ ΚΡ2 - 15 - 1
22/2/2020 Προκοπένσε Παρανά0 - 01 - 0
22/2/2020 Λοντρίνα Ρίο Μπράνκο0 - 01 - 1
22/2/2020 Κάσιας Γκρέμιο0 - 01 - 0
21/2/2020 Μποταφόγκο SP Ίντερ Ντε Λιμέϊρα0 - 12 - 1
21/2/2020 Νοβοριζοντίνο Μιρασόλ1 - 11 - 1
21/2/2020 Κοριτίμπα Σιανόρτε2 - 02 - 0
21/2/2020 Ναούτικο Σέντραλ SC0 - 10 - 1
20/2/2020 Παλμέιρας Γκουαρανί Καμπίνας1 - 01 - 0
20/2/2020 Τομπένσε Κρουζέιρο1 - 02 - 0
19/2/2020 Μπόα Εσπόρτε Ουνιάο Ρ.Ν. Τραμπαλιαντόρες1 - 03 - 0
19/2/2020 Ντεσισάο Ρετρό ΦΚ Μπραζίλ2 - 32 - 5
19/2/2020 Βιτόρια Ακαντέμικα Πετρολίνα0 - 01 - 1
19/2/2020 Αφογκάντος Σάντα Κρουζ0 - 10 - 2
19/2/2020 Αμερικάνο Κάμπος Φριμπουργκουένσε0 - 11 - 2
19/2/2020 Νόβα Ιγκουάτσου Αμέρικα Ρίο ντε Τζανέιρο1 - 12 - 2
17/2/2020 Ιτουάνο Πόντε Πρέτα1 - 01 - 0
17/2/2020 Κοίμπρα Αμέρικα Μινέιρο0 - 10 - 2
16/2/2020 Μποαβίστα Σπορτ Κλαμπ Βόλτα Ρεντόντα1 - 01 - 1
16/2/2020 Παλμέιρας Μιρασόλ0 - 03 - 1
16/2/2020 Φεροβιάρια Σάντος0 - 00 - 0
16/2/2020 Κασκαβέλ ΚΡ Κοριτίμπα2 - 13 - 2
16/2/2020 Σιανόρτε Προκοπένσε1 - 01 - 1
16/2/2020 Ρίο Μπράνκο Κασκαβέλ1 - 01 - 1
16/2/2020 Ουνιάο PR Λοντρίνα0 - 10 - 1
16/2/2020 Παρανά Οπεράριο Φεροβιάριο0 - 01 - 0
16/2/2020 Μπόα Εσπόρτε Βίλα Νόβα1 - 11 - 3
16/2/2020 Ατλέτικο Μινέιρο Καλντένσε0 - 11 - 2
16/2/2020 Πατροσινένσε Κρουζέιρο1 - 01 - 1
16/2/2020 Βιτόρια Ντα Κονκουίστα Μπαΐα Ντε Φέιρα0 - 00 - 0
16/2/2020 Ζουαζεϊρένσε Γιακουιπένσε1 - 02 - 1
16/2/2020 Σέντραλ SC Σάντα Κρουζ0 - 00 - 0

Επόμενοι Αγώνες

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
26/2/2020 Κορίνθιανς Σάντο Άντρε-
26/2/2020 Σαλγκέιρο Σπορτ Ρεσίφε-
28/2/2020 Μπανγκού Πορτουγκέσα RJ-
28/2/2020 Βόλτα Ρεντόντα Μακαέ Εσπόρτε-
28/2/2020 Γκουαρανί Καμπίνας Άγκουα Σάντα-
28/2/2020 Μπραγκαντίνο Ιτουάνο-
29/2/2020 Καμποφριένσε Φλαμένγκο-
29/2/2020 Ρεσέντε Βάσκο Ντα Γκάμα-
29/2/2020 Γκρέμιο Ζουβεντούδε-
29/2/2020 Μπραζίλ Πελότας Νόβο Χαμπούργκο-
29/2/2020 Πετρολίνα Σέντραλ SC-
29/2/2020 Σαλγκέιρο Ντεσισάο-
29/2/2020 Αμερικάνο Κάμπος Νόβα Ιγκουάτσου-
29/2/2020 Σάντος Παλμέιρας-
29/2/2020 Αμέρικα Μινέιρο Τομπένσε-
29/2/2020 Κάσιας Ιντερνασιονάλ-
29/2/2020 Σπορτ Ρεσίφε Αφογκάντος-
29/2/2020 Τολέντο Κοριτίμπα-
1/3/2020 Ρετρό ΦΚ Μπραζίλ Βιτόρια Ακαντέμικα-
1/3/2020 Σάντα Κρουζ Ναούτικο-
1/3/2020 Κοίμπρα Τουπινάμπας-
1/3/2020 Αϊμόρε Μπραζίλ Πελότας-
1/3/2020 Καλντένσε Πατροσινένσε-
1/3/2020 Ίντερ Ντε Λιμέϊρα Νοβοριζοντίνο-
1/3/2020 Παρανά Λοντρίνα-
1/3/2020 Σάο Χοσέ Υπιράνγκα-
1/3/2020 Μποταφόγκο Μποαβίστα Σπορτ Κλαμπ-
1/3/2020 Φεροβιάρια Μποταφόγκο SP-
1/3/2020 Μπόα Εσπόρτε Ατλέτικο Μινέιρο-
1/3/2020 Φλουμινένσε Μαντουρέιρα-
1/3/2020 Μπαΐα Ντε Φέιρα Ατλέτικο Αλαγκοίνχας-
1/3/2020 Ντόκε Μελ Βιτόρια Ντα Κονκουίστα-
1/3/2020 Φλουμινένσε Ντε Φέιρα Ζουαζεϊρένσε-
1/3/2020 Γιακουιπένσε Γιακοβίνα-
1/3/2020 Βιτόρια Μπαΐα Μπαΐα-
1/3/2020 Κασκαβέλ ΚΡ Ουνιάο PR-
1/3/2020 Σιανόρτε Κασκαβέλ-
1/3/2020 Οπεράριο Φεροβιάριο Ατλέτικο Παραναένσε-
1/3/2020 Ρίο Μπράνκο Προκοπένσε-
1/3/2020 Σαο Πάολο Πόντε Πρέτα-
1/3/2020 Κρουζέιρο Ουμπερλάντια-
1/3/2020 Ουνιάο Ρ.Ν. Τραμπαλιαντόρες Βίλα Νόβα-
1/3/2020 Μπέντο Γκονσάλβες Σάο Λουίζ-

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Σάντα Κρουζ5134107:2
2Αμέρικα Μινέιρο5134109:2
3Καλντένσε5124017:2
4Παλμέιρας51240110:3
5Κάσιας5124014:1
6Σάντο Άντρε5124016:3
7Φλαμένγκο51240110:5
8Ρίο Μπράνκο5113207:3
9Βιτόρια Μπαΐα5113209:6
10Μπαΐα5113208:3
11Κασκαβέλ5113209:3
12Τομπένσε5113209:1
13Ναούτικο5103118:3
14Ιντερνασιονάλ5103119:5
15Κασκαβέλ ΚΡ5103117:8
16Κοριτίμπα51031114:7
17Οπεράριο Φεροβιάριο5103115:3
18Φριμπουργκουένσε5103118:6
19Μποαβίστα Σπορτ Κλαμπ5103118:5
20Μποταφόγκο593026:7
21Φλουμινένσε5930211:5
22Αμερικάνο Κάμπος593029:7
23Φλουμινένσε Ντε Φέιρα5923013:8
24Ιτουάνο592306:3
25Γκρέμιο593029:4
26Σαο Πάολο582218:4
27Μιρασόλ5822111:5
28Ατλέτικο Μινέιρο582218:3
29Λοντρίνα582217:5
30Σέντραλ SC582213:2
31Άγκουα Σάντα582215:4
32Υπιράνγκα582213:2
33Ατλέτικο Αλαγκοίνχας582217:5
34Κρουζέιρο582217:6
35Μπέντο Γκονσάλβες582216:9
36Ατλέτικο Παραναένσε5721210:6
37Σάντος572124:4
38Ουμπερλάντια572124:6
39Σπορτ Ρεσίφε571404:3
40Βόλτα Ρεντόντα572127:6
41Σαλγκέιρο572126:5
42Μαντουρέιρα572124:5
43Ζουαζεϊρένσε571408:7
44Μπραγκαντίνο572125:4
45Πορτουγκέσα RJ562037:8
46Μπραζίλ Πελότας562037:8
47Αφογκάντος561319:7
48Ίντερ Ντε Λιμέϊρα562034:6
49Αϊμόρε562036:8
50Ουνιάο Ρ.Ν. Τραμπαλιαντόρες562032:8
51Γκουαρανί Καμπίνας561315:5
52Βάσκο Ντα Γκάμα562034:5
53Γιακουιπένσε561319:7
54Μπανγκού551223:7