Πολιτειακά Πρωταθλήματα
Βαθμολογία και Στατιστικά

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Πολιτειακά Πρωταθλήματα 2020/2021

Next round

Relegation

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Πολιτειακά Πρωταθλήματα: Καριόκα: Τάκα Γκουαναμπάρα 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Βόλτα Ρεντόντα000000:0
2Μακαέ Εσπόρτε000000:0
3Μαντουρέιρα000000:0
4Πορτουγκέσα RJ000000:0
5Ρεσέντε000000:0
6Βάσκο Ντα Γκάμα000000:0
7Μπανγκού000000:0
8Μποαβίστα Σπορτ Κλαμπ000000:0
9Μποταφόγκο000000:0
10Φλαμένγκο000000:0
11Φλουμινένσε000000:0

Semi Final

Play off

Relegation

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Πολιτειακά Πρωταθλήματα: Παουλίστα Α1 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1ο ΓΚΡΟΥΠ
1Σάντο Άντρε110102:2
2Μποταφόγκο SP110101:1
3Κορίνθιανς110100:0
4Ίντερ Ντε Λιμέϊρα100010:1
2ο ΓΚΡΟΥΠ
1Φεροβιάρια131001:0
2Πόντε Πρέτα110101:1
3Σάο Πάουλο110101:1
4Σάο Μπέντο100011:2
3ο ΓΚΡΟΥΠ
1Νοβοριζοντίνο110101:1
2Ρεντ Μπουλ Μπραγκαντίνο110100:0
3Παλμέιρας000000:0
4Ιτουάνο000000:0
4ο ΓΚΡΟΥΠ
1Μιρασόλ131002:1
2Σάντος110102:2
3Γκουαρανί Καμπίνας000000:0
4Σάο Καετάνο000000:0

Quarter Final

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Πολιτειακά Πρωταθλήματα: Γκαούτσο 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Ιπιράνγκα RS131003:0
2Αϊμόρε131001:0
3Μπέντο Γκονσάλβες131001:0
4Εσπόρτε Κλαμπ Πελότας110101:1
5Νόβο Χαμπούργκο110101:1
6Γκρέμιο000000:0
7Ιντερνασιονάλ000000:0
8Ζουβεντούδε000000:0
9Κάσιας000000:0
10Εσπορτίβο000000:0
11Σάο Ζοζέ100010:1
12Μπραζίλ Πελότας100010:1
13Σάο Λουίζ100010:3

Play off

Relegation

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Πολιτειακά Πρωταθλήματα 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Αμέρικα Νατάλ262004:2
2AS Σοσιεδάδε231014:1
3ABC Νατάλ131002:0
4Σάντα Κρουζ ΡΝ231013:2
5Γκλόμπο231013:3
6Παλμέιρα Ντε Γκοϊανίνα231012:3
7Φόρτσα Ε Λουζ100011:2
8Ποτιγκουάρ Μοσορό200020:6

Final

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Πολιτειακά Πρωταθλήματα: Παραϊμπάνο 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Σούσα000000:0
2Τρέζε000000:0
3Σάο Πάουλο Κρίσταλ000000:0
4Μποταφόγκο Πεσόα000000:0
5Καμπινένσε000000:0
6Ατλέτικο Καγιαζειρένσε000000:0
7Νασιονάλ Ντε Πατός000000:0
8Περιλίμα000000:0

Semi Final

Quarter Final

Relegation

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Πολιτειακά Πρωταθλήματα: Περναμπουκάνο 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Ναούτικο131005:0
2Σπορτ Ρεσίφε131003:1
3Σάντα Κρουζ Ρεσίφε131002:0
4Ρετρό ΦΚ Μπραζίλ131003:2
5Σαλγκέιρο131001:0
6Σέτε Ντε Σετέμπρο100012:3
7Αφογάδος ντα Ινγκαζέιρα100010:1
8Βέρα Κρουζ100011:3
9Βιτόρια Ακαντέμικα100010:2
10Σέντραλ SC100010:5

Semi Final

Quarter Final

Relegation Play off

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
1/3/2021 Πινέιρο ΜΑ Ιμπερατρίζ0 - 00 - 0
1/3/2021 Ιτουπιράνγκα Παραγκομίνας1 - 11 - 3
1/3/2021 Τιραντέντες Πι Πίκος0 - 00 - 0
1/3/2021 Πακατζούς Γκουαρανί Ντε Σομπράλ0 - 01 - 0
1/3/2021 Μπαρμπάλχα Καουκάια0 - 20 - 8
1/3/2021 Ικάσα Φεροβιάριο0 - 10 - 1
1/3/2021 Ατλέτικο Σεαρένσε Κράτο1 - 02 - 1
1/3/2021 Σάντο Άντρε Σάντος1 - 22 - 2
1/3/2021 Φεροβιάρια Ίντερ Ντε Λιμέϊρα0 - 01 - 0
1/3/2021 Σάο Πάουλο Μποταφόγκο SP0 - 01 - 1
1/3/2021 Μπρούσκε Μετροπολιτάνο1 - 01 - 0
28/2/2021 Ατλέτικο Μινέιρο Ουνιάο Ρεκ.1 - 03 - 0
28/2/2021 Ρεντ Μπουλ Μπραγκαντίνο Κορίνθιανς0 - 00 - 0
28/2/2021 Φιγκεϊρένσε Κονκόρντια Ατλέτικο1 - 03 - 0
28/2/2021 Αγκούια Νέγκρα Νοβοπεράριο0 - 01 - 1
28/2/2021 Νόβα Μούτουμ Ατσάο0 - 01 - 0
28/2/2021 Οπεράριο Φεροβιάριο Αζούριθ0 - 01 - 1
28/2/2021 Πατροσινένσε Αθλέτικ Κλαμπ0 - 00 - 2
28/2/2021 Φλουμινένσε Ντε Φέιρα Βιτόρια Ντα Κονκουίστα0 - 01 - 0
28/2/2021 Ρετρό ΦΚ Μπραζίλ Σέτε Ντε Σετέμπρο2 - 03 - 2
28/2/2021 Ντεσπορτίβο Αλιάνκα Κλούμπε Σοσιεδάδε Εσπ.0 - 01 - 0
28/2/2021 Ερκίλιο Λουζ Προσπέρα1 - 12 - 3
28/2/2021 Γκρέμιο Ανάπολις Ανάπολις1 - 03 - 1
28/2/2021 Βίλα Νόβα Τζαραγκουά1 - 01 - 0
28/2/2021 Ιτουμπιάρα Κρακ1 - 11 - 1
28/2/2021 Ιντεπεντιέντε-ΠΑ Ταπάχος1 - 01 - 0
28/2/2021 Αγκούια Ντε Μαράμπα Τούνα Λούσο3 - 13 - 2
28/2/2021 Παρναΐμπα Φλουμινένσε Πι0 - 11 - 1
28/2/2021 Ντουράντος Ακουνταουνένσε0 - 01 - 0
28/2/2021 Αμέρικα Νατάλ Σάντα Κρουζ ΡΝ1 - 12 - 1
28/2/2021 Πουσό Αλέγκρε Κοίμπρα0 - 00 - 0
28/2/2021 AS Σοσιεδάδε Ποτιγκουάρ Μοσορό2 - 04 - 0
28/2/2021 Σοσιεδάδε Μπόκα Τζούνιορ Φρεϊ Παουλιστάνο3 - 03 - 0
28/2/2021 Κόστα Ρίκα ΕΚ Τρες Λαγκόας0 - 03 - 0
28/2/2021 Κομερθιάλ MS Ουνιάο ABC1 - 01 - 1
28/2/2021 Γκλόμπο Παλμέιρα Ντε Γκοϊανίνα3 - 13 - 1
28/2/2021 Παϊσαντού Καστανάλ0 - 01 - 1
28/2/2021 Κουιαμπά Ποκονέ ΜΤ4 - 16 - 1
28/2/2021 Καράχας Μπραγκαντίνο-ΠΑ0 - 00 - 2
28/2/2021 Ρίβερ Ατλέτικο Κλούμπε Φλαμένγκο Πιαούι0 - 00 - 2

Επόμενοι Αγώνες

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
2/3/2021 Γκουαρανί Καμπίνας Ιτουάνο0 - 2
2/3/2021 Ρέμο Γκαβιάο Κικατέχε-
2/3/2021 Ιντερνασιονάλ Ζουβεντούδε-
2/3/2021 Ιάπε Μότο Κλούμπε-
2/3/2021 Ατλέτικο Γκλοριένσε Ντορένσε-
2/3/2021 Παρανά Λοντρίνα-
3/3/2021 Μιρασόλ Νοβοριζοντίνο-
3/3/2021 Φλαμένγκο Νόβα Ιγκουάτσου-
3/3/2021 Αμέρικα Εσπ. Κλούμπε Κονφιάνσα-
3/3/2021 Μακαέ Εσπόρτε Μπανγκού-
3/3/2021 Κρακ Ατλέτικο Γκοϊανιένσε-
3/3/2021 Τζαραγκουά Ιπόρα-
3/3/2021 Γιαταιένσε Γκρέμιο Ανάπολις-
3/3/2021 Σοσιεδάδ Εσπ. Γιουβεντούδε Σαμπάιο Κορέα-
3/3/2021 Λουζιάνια Μπόσκε Φορμόσα-
3/3/2021 Γκάμα Μπραζιλιένσε-
3/3/2021 Ρεάλ Μπραζίλια Σάντα Μαρία-
3/3/2021 Ουνάι Εσπόρτε Κλούμπε Σεϊλάντια-
3/3/2021 Αζούριθ ΦΚ Κασκαβέλ-
3/3/2021 Ρίο Μπράνκο-ΠΡ Σιανόρτε-
3/3/2021 Σέντραλ SC Σάντα Κρουζ Ρεσίφε-
3/3/2021 Μετροπολιτάνο Τζόινβιλ-
3/3/2021 Γιουβέντους SC Ερκίλιο Λουζ-
3/3/2021 Ρίβερ Ατλέτικο Κλούμπε 4 Ντε Ζούλιο-
3/3/2021 Παρναΐμπα Άλτος-
3/3/2021 Φρεϊ Παουλιστάνο Μαρουινένσε-
3/3/2021 Βόλτα Ρεντόντα Μαντουρέιρα-
3/3/2021 Σάντος Φεροβιάρια-
3/3/2021 Ίντερ Ντε Λιμέϊρα Σάο Πάουλο-
3/3/2021 Μποταφόγκο Μποαβίστα Σπορτ Κλαμπ-
3/3/2021 Σπορτ Ρεσίφε Σαλγκέιρο-
4/3/2021 Κοίμπρα Πατροσινένσε-
4/3/2021 Μπόα Εσπόρτε Πουσό Αλέγκρε-
4/3/2021 Γκρέμιο Μπραζίλ Πελότας-
4/3/2021 Κορίνθιανς Παλμέιρας-
4/3/2021 Σάο Καετάνο Ρεντ Μπουλ Μπραγκαντίνο-
4/3/2021 Κονκόρντια Ατλέτικο Μπρούσκε-
4/3/2021 Κασκαβέλ ΚΡ Τολέντο Εσπόρτε Κλουμπ-
4/3/2021 Μαρινγκά Κοριτίμπα-
4/3/2021 Αθλέτικ Κλαμπ Αμέρικα Μινέιρο-
4/3/2021 Βιτόρια Μπαΐα Ζακιπένσε-
4/3/2021 Ουνιάο Ρεκ. Ουμπερλάντια-
4/3/2021 Ιπιράνγκα RS Νόβο Χαμπούργκο-
4/3/2021 Σάο Ζοζέ Κάσιας-
4/3/2021 Αϊμόρε Εσπορτίβο-
4/3/2021 Αφογάδος ντα Ινγκαζέιρα Ρετρό ΦΚ Μπραζίλ-
4/3/2021 CS Αλαγκοάνα Κλούμπ Εσπ. Όλνοταγκένσε-
4/3/2021 Μαρσίλιο Ντίας Προσπέρα-
4/3/2021 Ιταμπαϊάνα Σοσιεδάδε Μπόκα Τζούνιορ-
4/3/2021 Βιτόρια Ντα Κονκουίστα Ντόκε Μελ-
4/3/2021 Ατλέτικο Αλαγκοίνχας Μπαΐα Ντε Φέιρα-
4/3/2021 Αβάι Φιγκεϊρένσε-
4/3/2021 Ανάπολις Ιτουμπιάρα-
4/3/2021 Γκοϊάς Γκοϊανέσια-
4/3/2021 Βάσκο Ντα Γκάμα Πορτουγκέσα RJ-
4/3/2021 Κρουζέιρο Καλντένσε-
4/3/2021 Μπαΐα Ούνιρμπ-
4/3/2021 Ιτουάνο Σάο Μπέντο-
4/3/2021 Σαμαμπάια Καπιτάλ Μπραζίλια-
4/3/2021 Ταγκουατίνγκα Σομπραντίνιο-
4/3/2021 Γκουαρανί Ντε Σομπράλ Ατλέτικο Σεαρένσε-
4/3/2021 Κράτο Φεροβιάριο-
4/3/2021 Πακατζούς Μπαρμπάλχα-
4/3/2021 Καουκάια Ικάσα-
4/3/2021 ABC Νατάλ Φόρτσα Ε Λουζ-
4/3/2021 Απαρεσιντένσε Βίλα Νόβα-
4/3/2021 Μποταφόγκο SP Γκουαρανί Καμπίνας-
4/3/2021 Ρεσέντε Φλουμινένσε-
4/3/2021 Ζουβεντούδε Σάο Λουίζ-
5/3/2021 Πόντε Πρέτα Σάντο Άντρε-
5/3/2021 Κρισιούμα Σαπεκοένσε-
5/3/2021 Παραγκομίνας Παϊσαντού-
5/3/2021 Ατλέτικο Παραναένσε Οπεράριο Φεροβιάριο-
5/3/2021 Εσπόρτε Κλαμπ Πελότας Ιντερνασιονάλ-
5/3/2021 Τομπένσε Ατλέτικο Μινέιρο-
5/3/2021 Μπραγκαντίνο-ΠΑ Ρέμο-
5/3/2021 Καστανάλ Ιτουπιράνγκα-
6/3/2021 Οπεράριο VG Ουνιάο Ροντονόπολις-
6/3/2021 Τούνα Λούσο Ιντεπεντιέντε-ΠΑ-
6/3/2021 Σινόπ Κουιαμπά-
6/3/2021 Ντορένσε Σερτζίπε-
6/3/2021 Μπακαμπάλ Μότο Κλούμπε-
6/3/2021 Σάντα Μαρία Γκάμα-
6/3/2021 Μπραζιλιένσε Ρεάλ Μπραζίλια-
6/3/2021 Προσπέρα Μετροπολιτάνο-
6/3/2021 Ανάπολις Ατλέτικο Γκοϊανιένσε-
6/3/2021 Γκαβιάο Κικατέχε Καράχας-
6/3/2021 Φλουμινένσε Πι Ρίβερ Ατλέτικο Κλούμπε-
6/3/2021 Λαγκάρτο AC Φρεϊ Παουλιστάνο-
6/3/2021 Νοβοπεράριο Ντουράντος-
6/3/2021 Ίντερ Ντε Λιμέϊρα Νοβοριζοντίνο-
6/3/2021 Κλούμπε Σοσιεδάδε Εσπ. Κορουρίπε-
6/3/2021 Κοριτίμπα Τολέντο Εσπόρτε Κλουμπ-
6/3/2021 Μακαέ Εσπόρτε Φλαμένγκο-
7/3/2021 Πουσό Αλέγκρε Αμέρικα Μινέιρο-
7/3/2021 Καλντένσε Πατροσινένσε-
7/3/2021 Σάο Πάουλο Σάντος-
7/3/2021 Τζόινβιλ Κονκόρντια Ατλέτικο-
7/3/2021 Βόλτα Ρεντόντα Βάσκο Ντα Γκάμα-
7/3/2021 Ουνιάο Ρεκ. Κρουζέιρο-
7/3/2021 Ατσάο Ντομ Μπόσκο-
7/3/2021 Κοίμπρα Τομπένσε-
7/3/2021 Κορίνθιανς Πόντε Πρέτα-
7/3/2021 Ιτουάνο Μιρασόλ-
7/3/2021 Αθλέτικ Κλαμπ Μπόα Εσπόρτε-
7/3/2021 Γκουαρανί Καμπίνας Ρεντ Μπουλ Μπραγκαντίνο-
7/3/2021 Μαρουινένσε Αμέρικα Εσπ. Κλούμπε-
7/3/2021 Σοσιεδάδε Μπόκα Τζούνιορ Ατλέτικο Γκλοριένσε-
7/3/2021 Νόβα Ιγκουάτσου Μαντουρέιρα-
7/3/2021 Τζαραγκουά Απαρεσιντένσε-
7/3/2021 Ιπόρα Γκοϊανέσια-
7/3/2021 Γιαταιένσε Κρακ-
7/3/2021 Σοσιεδάδ Εσπ. Γιουβεντούδε Πινέιρο ΜΑ-
7/3/2021 Σομπραντίνιο Ουνάι Εσπόρτε Κλούμπε-
7/3/2021 Σεϊλάντια Ταγκουατίνγκα-
7/3/2021 Μπόσκε Φορμόσα Σαμαμπάια-
7/3/2021 Μπαρμπάλχα Κράτο-
7/3/2021 Ατλέτικο Σεαρένσε Πακατζούς-
7/3/2021 Φεροβιάριο Καουκάια-
7/3/2021 Ικάσα Γκουαρανί Ντε Σομπράλ-
7/3/2021 Ποτιγκουάρ Μοσορό Γκλόμπο-
7/3/2021 Φλουμινένσε Πορτουγκέσα RJ-
7/3/2021 Μποαβίστα Σπορτ Κλαμπ Μπανγκού-
7/3/2021 Σιανόρτε Κασκαβέλ ΚΡ-
7/3/2021 Παρανά Μαρινγκά-
7/3/2021 Λοντρίνα Αζούριθ-
7/3/2021 Οπεράριο Φεροβιάριο Ρίο Μπράνκο-ΠΡ-
7/3/2021 Εσπόρτε Κλαμπ Πελότας Ιπιράνγκα RS-
7/3/2021 Εσπορτίβο Μπραζίλ Πελότας-
7/3/2021 Κάσιας Αϊμόρε-
7/3/2021 Σάο Ζοζέ Γκρέμιο-
7/3/2021 Μπαΐα Ντε Φέιρα Φλουμινένσε Ντε Φέιρα-
7/3/2021 Ζουαζεϊρένσε Ατλέτικο Αλαγκοίνχας-
7/3/2021 Ούνιρμπ Ντόκε Μελ-
7/3/2021 Βιτόρια Ντα Κονκουίστα Μπαΐα-
7/3/2021 Σέτε Ντε Σετέμπρο Ναούτικο-
7/3/2021 Βιτόρια Ακαντέμικα Βέρα Κρουζ-
7/3/2021 Γιακιόμπα Μουρίτσι-
7/3/2021 Μπρούσκε Αβάι-
7/3/2021 Ερκίλιο Λουζ Μαρσίλιο Ντίας-
7/3/2021 Φιγκεϊρένσε Κρισιούμα-
7/3/2021 Γκρέμιο Ανάπολις Ιτουμπιάρα-
7/3/2021 Γκοϊάς Βίλα Νόβα-
7/3/2021 Ταπάχος Αγκούια Ντε Μαράμπα-
7/3/2021 Φλαμένγκο Πιαούι Πίκος-
7/3/2021 Ουνιάο ABC Κόστα Ρίκα ΕΚ-
7/3/2021 Τσαπαντάο Κομερθιάλ MS-
7/3/2021 Αμέρικα Νατάλ AS Σοσιεδάδε-
7/3/2021 Λουβερντένσε Νόβα Μούτουμ-
7/3/2021 Αγκούια Νέγκρα Ακουνταουνένσε-
8/3/2021 ΦΚ Κασκαβέλ Ατλέτικο Παραναένσε-
8/3/2021 Σαπεκοένσε Γιουβέντους SC-
8/3/2021 Ποκονέ ΜΤ Σορίσο-
8/3/2021 Ατλέτικο Μινέιρο Ουμπερλάντια-
8/3/2021 Σάντα Κρουζ ΡΝ Φόρτσα Ε Λουζ-
8/3/2021 Σάο Χοσέ ΜΑ Ιάπε-
8/3/2021 Καπιτάλ Μπραζίλια Λουζιάνια-
8/3/2021 Σάντο Άντρε Σάο Καετάνο-
8/3/2021 Νόβο Χαμπούργκο Ζουβεντούδε-
9/3/2021 Ιντερνασιονάλ Σάο Λουίζ-
9/3/2021 Φεροβιάρια Μποταφόγκο SP-
9/3/2021 Μποταφόγκο Ρεσέντε-
9/3/2021 Ρίβερ Ατλέτικο Κλούμπε Τιραντέντες Πι-

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Νόβα Ιγκουάτσου5134107:2
2Καμποφριένσε51132011:6
3Καουκάια51031113:3
4Φεροβιάριο5103119:4
5Πακατζούς592304:2
6Ατλέτικο Σεαρένσε582219:6
7Πινέιρο ΜΑ372105:0
8Σαμπάιο Κορέα ΦΕ572124:3
9Παρναΐμπα372104:2
10Σαμπάιο Κορέα262008:0
11Ταγκουατίνγκα262006:2
12Λαγκάρτο AC262006:1
13Κλαμπ Ρεγκάτας262005:1
14Μπρούσκε262003:1
15Αμέρικα Νατάλ262004:2
16Καπιτάλ Μπραζίλια262004:0
17Ντεσπορτίβο Αλιάνκα262003:0
18Ζουαζεϊρένσε262004:2
19Ουνάι Εσπόρτε Κλούμπε262005:3
20Μότο Κλούμπε262003:0
21Αμέρικα Ρίο ντε Τζανέιρο561318:7
22Ικάσα561316:5
23CS Αλαγκοάνα241104:1
24Φιγκεϊρένσε241103:0
25Βιτόρια Μπαΐα241105:4
26Φλαμένγκο Πιαούι341114:3
27Φλουμινένσε Πι341113:4
28Άλτος241103:1
29Μπαρμπάλχα541134:16
30Γκουαρανί Ντε Σομπράλ541131:6
31Ναούτικο131005:0
32Κουιαμπά131006:1
33Σορίσο131003:0
34Ιπιράνγκα RS131003:0
35Γκλόμπο231013:3
36Οπεράριο VG131003:2
37Κόστα Ρίκα ΕΚ131003:0
38Σοσιεδάδε Μπόκα Τζούνιορ131003:0
39Σεϊλάντια231012:3
40Γκάμα231012:1
41Κονφιάνσα131002:1
42Παλμέιρα Ντε Γκοϊανίνα231012:3
434 Ντε Ζούλιο231012:2
44Ατλέτικο Αλαγκοίνχας231012:2
45Μπραγκαντίνο-ΠΑ131002:0
46Μπαΐα231013:2
47Σπορτ Ρεσίφε131003:1
48Σοσιεδάδ Εσπ. Γιουβεντούδε231013:1
49Σαπεκοένσε131002:0
50Αβάι131002:0
51Αμέρικα Μινέιρο131001:0
52Σιανόρτε131001:0
53Μπέντο Γκονσάλβες131001:0
54Αϊμόρε131001:0
55Μιρασόλ131002:1
56Σάντα Κρουζ Ρεσίφε131002:0
57Ρίβερ Ατλέτικο Κλούμπε231011:2
58Γιουβέντους SC231012:2
59ABC Νατάλ131002:0
60Τζόινβιλ131001:0
61Μπακαμπάλ131002:1
62Ιάπε231012:4
63Σαλγκέιρο131001:0
64Αμερικάνο Κάμπος531045:11
65Ατλέτικο Μινέιρο131003:0
66Φλουμινένσε Ντε Φέιρα331022:3
67Αγκούια Ντε Μαράμπα131003:2
68Γκρέμιο Ανάπολις131003:1
69Ρετρό ΦΚ Μπραζίλ131003:2
70Προσπέρα231013:3
71Σάντα Κρουζ ΡΝ231013:2
72Παραγκομίνας131003:1
73AS Σοσιεδάδε231014:1
74Αθλέτικ Κλαμπ131002:0
75Ντουράντος131001:0
76Νόβα Μούτουμ131001:0
77Φεροβιάρια131001:0
78Ιντεπεντιέντε-ΠΑ131001:0
79Βίλα Νόβα131001:0
80Μουρίτσι220200:0
81Ζακιπένσε220200:0
82Ούνιρμπ220203:3
83Κράτο520233:7
84Κλούμπ Εσπ. Όλνοταγκένσε210110:2
85Μαρουινένσε110101:1
86Σάντο Άντρε110102:2
87Κρισιούμα210111:3
88Σερτζίπε210112:4
89Κρουζέιρο110101:1
90Νοβοπεράριο110101:1
91Ερκίλιο Λουζ210113:4
92Σάντος110102:2
93Μπαΐα Ντε Φέιρα110100:0
94Ντορένσε110100:0
95Σάο Πάουλο110101:1
96Μποταφόγκο SP110101:1
97Γιακιόμπα210111:4
98Αζούριθ110101:1
99Οπεράριο Φεροβιάριο110101:1
100Ιταμπαϊάνα110100:0
101Σομπραντίνιο110102:2
102Ρεντ Μπουλ Μπραγκαντίνο110100:0
103Ουμπερλάντια110101:1
104Κορίνθιανς110100:0
105Κομερθιάλ MS110101:1
106Ουνιάο ABC110101:1
107Κοίμπρα110100:0
108Πουσό Αλέγκρε110100:0
109Παϊσαντού110101:1
110Καστανάλ110101:1
111Φριμπουργκουένσε510147:13
112Τιραντέντες Πι210110:1
113Πίκος310120:2
114Νόβο Χαμπούργκο110101:1
115Εσπόρτε Κλαμπ Πελότας110101:1
116Ιμπερατρίζ310121:4
117Κρακ110101:1
118Αγκούια Νέγκρα110101:1
119Καλντένσε110101:1
120Τομπένσε110101:1
121Νοβοριζοντίνο110101:1
122Πόντε Πρέτα110101:1
123Ουνιάο Ροντονόπολις110100:0
124Λουβερντένσε110100:0
125Ιτουμπιάρα110101:1
126Σαμαμπάια110102:2
127Άσα Αλ210111:2
128Μετροπολιτάνο210110:1
129Βέρα Κρουζ100011:3
130Ντόκε Μελ100010:2
131Ποτιγκουάρ Μοσορό200020:6
132Ίντερ Ντε Λιμέϊρα100010:1
133Τιμόν ΜΑ200020:8
134Κορουρίπε100010:3
135Αμέρικα Εσπ. Κλούμπε100010:3
136Ατλέτικο Γκλοριένσε100011:2
137Ιτουπιράνγκα100011:3
138Ουνιάο Ρεκ.100010:3
139Σέτε Ντε Σετέμπρο100012:3
140Μαρσίλιο Ντίας100011:2
141Σέντραλ SC100010:5
142Τρες Λαγκόας100010:3
143Ποκονέ ΜΤ100011:6
144Καράχας100010:2
145Ακουνταουνένσε100010:1
146Τούνα Λούσο100012:3
147Μπραζίλ Πελότας100010:1
148Ταπάχος100010:1
149Σινόπ100010:3
150Μπόα Εσπόρτε100010:1
151Ατλέτικο Παραναένσε100010:1
152Τζαραγκουά100010:1
153Σάο Μπέντο100011:2
154Ανάπολις100011:3
155Σάο Λουίζ100010:3
156Αφογάδος ντα Ινγκαζέιρα100010:1
157Κλούμπε Σοσιεδάδε Εσπ.100010:1
158Σάο Χοσέ ΜΑ300031:7
159Σάντα Μαρία200020:2
160Φρεϊ Παουλιστάνο100010:3
161Μπόσκε Φορμόσα200025:9
162Ντομ Μπόσκο100012:3
163Βιτόρια Ντα Κονκουίστα100010:1
164Ρεάλ Μπραζίλια200021:5
165Πατροσινένσε100010:2
166Ατσάο100010:1
167Φόρτσα Ε Λουζ100011:2
168Βιτόρια Ακαντέμικα100010:2
169Κονκόρντια Ατλέτικο200020:5
170Σάο Ζοζέ100010:1