Ρετζιοναλίγκα
Βαθμολογία και Στατιστικά

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα: Ανατολή 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Βίνερ Σπορτ Κλουμπ4124008:2
2Μπρουκ Λέιθα493019:3
3Λεόμπεντορφ393007:4
4Στρίπφινγκ Βάιντεν262005:1
5Βιένερ Λάινιεν362015:3
6Τραϊσκίρτσεν462027:6
7Βίνερ Νέουσταντ541132:5
8Μαουέρβερκ131003:1
9Αντμίρα Τζούνιορς331024:6
10Μάνσντορφ331023:5
11Νεουσιέντλ 1919431033:5
12Ντράσμπουργκ531046:12
13Βίνερ Βικτόρια510142:11

2. Liga

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα: Σεντράλ 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Σεντ Άννα Αμ Άιγκεν61341120:10
2Χέρτα Βελς61341115:8
3Γκλέισντορφ 191961240216:12
4Στουρμ Γκρατς II61132111:8
5Ουνιόν Γκούρτεν4103108:2
6Σταντλ Πάουρα61031216:12
7Βάιτς61031213:9
8Βόλφσμπεργκερ II61031213:9
9Μπαντ Γκλάϊχενμπεργκ61031212:10
10Αλερχάιλιγκεν6620411:14
11Ουνιόν Βόκλαμαρκτ662048:11
12Κάλσντορφ562034:9
13Ντοιτσλαντσμπέργκερ5512210:13
14Βελς630335:14
15Ριντ II620246:16
16Σπίταλ620244:15

2. Liga

Relegation

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα: Σάλτσμπουργκ: Δύση 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Κουχλ91961220:10
2Αούστρια Σάλτσμπουργκ81651215:11
3Σεεκίρχεν91651316:13
4Ανίφ91334215:7
5Μπισοφσχόφεν101334313:11
6Πινζάου Σάλφελντεν91341413:12
7Σακ 191481031412:16
8Γκρόντιγκ8930513:19
9Σεντ Γιόχαν9822510:17
10Βαλς Γκρουνάου9721610:21

Promotion Group

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα: Τίρολο: Ανατολή 2020/2021

Promotion Group

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα: Βόραλμπεργκ: Ανατολή 2020/2021

Promotion Group

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
20/9/2020 Σβατς Ιμστ1 - 12 - 1
20/9/2020 Τελφς Ρισχενάου1 - 01 - 0
20/9/2020 Ρόθις Μπρέγκενζ0 - 20 - 4
19/9/2020 Σεντ Άννα Αμ Άιγκεν Μπαντ Γκλάϊχενμπεργκ3 - 15 - 1
19/9/2020 Σταντλ Πάουρα Στουρμ Γκρατς II0 - 10 - 1
19/9/2020 Σεεκίρχεν Ανίφ0 - 02 - 1
19/9/2020 Στρίπφινγκ Βάιντεν Μπρουκ Λέιθα1 - 12 - 1
19/9/2020 Λεόμπεντορφ Μάνσντορφ1 - 13 - 2
19/9/2020 Ριντ II Ουνιόν Γκούρτεν1 - 11 - 1
19/9/2020 Μπισοφσχόφεν Σεντ Γιόχαν0 - 11 - 1
19/9/2020 Βάκερ Ίνσμπρουκ ΙΙ Σβαρόφσκι Βάτενς ΙΙ2 - 16 - 1
19/9/2020 Χόενεμς Ρανκβέιλ2 - 14 - 1
18/9/2020 Βίνερ Σπορτ Κλουμπ Βίνερ Νέουσταντ1 - 01 - 0
18/9/2020 Τραϊσκίρτσεν Βίνερ Βικτόρια1 - 13 - 1
18/9/2020 Ντράσμπουργκ Βιένερ Λάινιεν0 - 11 - 2
18/9/2020 Βελς Βάιτς1 - 31 - 5
18/9/2020 Γκλέισντορφ 1919 Σπίταλ1 - 04 - 0
18/9/2020 Ουνιόν Βόκλαμαρκτ Βόλφσμπεργκερ II0 - 00 - 2
18/9/2020 Αλερχάιλιγκεν Κάλσντορφ2 - 03 - 0
18/9/2020 Ντοιτσλαντσμπέργκερ Χέρτα Βελς1 - 23 - 3
18/9/2020 SV Χολ Κίτζμπουχελ0 - 10 - 4
16/9/2020 Γκρόντιγκ Βαλς Γκρουνάου1 - 03 - 1
16/9/2020 Αούστρια Σάλτσμπουργκ Σεεκίρχεν0 - 01 - 3
16/9/2020 Μπρέγκενζ Ρανκβέιλ0 - 16 - 1
15/9/2020 Τελφς Σβαρόφσκι Βάτενς ΙΙ1 - 44 - 4
15/9/2020 Μπρουκ Λέιθα Τραϊσκίρτσεν1 - 12 - 1
15/9/2020 Βίνερ Νέουσταντ Νεουσιέντλ 19192 - 02 - 0
15/9/2020 Βίνερ Σπορτ Κλουμπ Μάνσντορφ1 - 02 - 1
15/9/2020 Βάκερ Ίνσμπρουκ ΙΙ Ιμστ0 - 10 - 4
15/9/2020 Ντοιτσλαντσμπέργκερ Μπαντ Γκλάϊχενμπεργκ0 - 10 - 3
15/9/2020 Ουνιόν Βόκλαμαρκτ Βάιτς4 - 04 - 1
15/9/2020 Πινζάου Σάλφελντεν Σεντ Γιόχαν1 - 02 - 0
15/9/2020 Σακ 1914 Ανίφ0 - 20 - 4
15/9/2020 Μπισοφσχόφεν Κουχλ1 - 11 - 2
15/9/2020 Κουφστάιν Κίτζμπουχελ0 - 10 - 2
12/9/2020 Στουρμ Γκρατς II Γκλέισντορφ 19191 - 21 - 2
12/9/2020 Βίνερ Βικτόρια Βίνερ Σπορτ Κλουμπ0 - 20 - 3
12/9/2020 Βιένερ Λάινιεν Νεουσιέντλ 19191 - 02 - 0
12/9/2020 Ιμστ Σβατς0 - 11 - 1
12/9/2020 Αντμίρα Τζούνιορς Στρίπφινγκ Βάιντεν1 - 11 - 2

Επόμενοι Αγώνες

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
22/9/2020 Ουνιόν Γκούρτεν Κάλσντορφ-
22/9/2020 Κίτζμπουχελ SV Χολ-
23/9/2020 Ντόρμπιρνερ Ρανκβέιλ-
23/9/2020 Ρισχενάου Τελφς-
24/9/2020 Γκρόντιγκ Σεεκίρχεν-
24/9/2020 Όμπι Βοργκλ Σβατς-
25/9/2020 Μπρουκ Λέιθα Μαουέρβερκ-
25/9/2020 Βίνερ Βικτόρια Στρίπφινγκ Βάιντεν-
25/9/2020 Μπαντ Γκλάϊχενμπεργκ Βελς-
25/9/2020 Χέρτα Βελς Ριντ II-
25/9/2020 Κάλσντορφ Ουνιόν Βόκλαμαρκτ-
25/9/2020 Βάιτς Γκλέισντορφ 1919-
25/9/2020 Σπίταλ Σταντλ Πάουρα-
25/9/2020 Σεντ Γιόχαν Σακ 1914-
25/9/2020 Βαλς Γκρουνάου Μπισοφσχόφεν-
25/9/2020 Κίτζμπουχελ Κουφστάιν-
25/9/2020 Βίνερ Νέουσταντ Βιένερ Λάινιεν-
25/9/2020 Βίνερ Σπορτ Κλουμπ Τραϊσκίρτσεν-
25/9/2020 Μάνσντορφ Νεουσιέντλ 1919-
25/9/2020 Κουχλ Ανίφ-
26/9/2020 Ουνιόν Γκούρτεν Σεντ Άννα Αμ Άιγκεν-
26/9/2020 Μπρέγκενζ Ρότενμπεργκ-
26/9/2020 Αούστρια Σάλτσμπουργκ Πινζάου Σάλφελντεν-
26/9/2020 Λαουτεράχ Χόενεμς-
26/9/2020 Στουρμ Γκρατς II Αλερχάιλιγκεν-
27/9/2020 Ρισχενάου SV Χολ-
27/9/2020 Σβαρόφσκι Βάτενς ΙΙ Τελφς-
27/9/2020 Ιμστ Βάκερ Ίνσμπρουκ ΙΙ-
27/9/2020 Βόλφσμπεργκερ II Ντοιτσλαντσμπέργκερ-
27/9/2020 Ρανκβέιλ Ρόθις-
27/9/2020 Βόλφουρτ Αούστρια Λουστενάου (Ερ)-
27/9/2020 Αντμίρα Τζούνιορς Λεόμπεντορφ-

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Χέρτα Βελς51341014:6
2Λαουτεράχ51240111:3
3Γκλέισντορφ 191951240113:7
4Βίνερ Σπορτ Κλουμπ4124008:2
5Λεόμπεντορφ41240010:6
6Χόενεμς51132015:6
7Κίτζμπουχελ5113209:2
8Ουνιόν Γκούρτεν4103108:2
9Ρισχενάου5103119:4
10Μπρέγκενζ51031116:8
11Σεντ Άννα Αμ Άιγκεν51031115:7
12Βάκερ Ίνσμπρουκ ΙΙ51031113:7
13Κουχλ5930211:7
14Αούστρια Λουστενάου (Ερ)5930211:11
15Βόλφσμπεργκερ II5930211:7
16Στρίπφινγκ Βάιντεν393007:2
17Ντόρμπιρνερ5923010:8
18Μπρουκ Λέιθα5930210:5
19Σεεκίρχεν5930210:6
20Βάιτς5930210:6
21Μπαντ Γκλάϊχενμπεργκ5930210:8
22Όμπι Βοργκλ5930212:13
23Γκρόντιγκ593029:10
24Ιμστ582218:4
25Σβατς582218:8
26Κουφστάιν582218:3
27Στουρμ Γκρατς II582219:7
28Αούστρια Σάλτσμπουργκ572128:10
29Βαλς Γκρουνάου572128:10
30Πινζάου Σάλφελντεν572127:7
31Ανίφ5721210:6
32Σταντλ Πάουρα5721211:10
33Βόλφουρτ5620311:8
34Κάλσντορφ562034:9
35Βιένερ Λάινιεν362015:3
36Τραϊσκίρτσεν462027:6
37Μπισοφσχόφεν561316:6
38Ντοιτσλαντσμπέργκερ5512210:13
39Ρότενμπεργκ5512210:11
40Σακ 1914541134:12
41Τελφς541139:12
42Βίνερ Νέουσταντ541132:5
43Σεντ Γιόχαν541138:10
44Ουνιόν Βόκλαμαρκτ531046:11
45Μάνσντορφ431035:8
46Αντμίρα Τζούνιορς331024:6
47Μαουέρβερκ131003:1
48Αλερχάιλιγκεν531049:14
49Νεουσιέντλ 1919431033:5
50Ντράσμπουργκ531046:12
51Βελς530325:12
52Ριντ II520234:11
53Ρόθις520236:12
54Σπίταλ520234:13
55Σβαρόφσκι Βάτενς ΙΙ510148:22
56Βίνερ Βικτόρια510142:11
57SV Χολ500052:16
58Ρανκβέιλ500055:19