Ντιβιζιόν 1 Βορράς & Νότος
Βαθμολογία και Στατιστικά

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ντιβιζιόν 1 Βορράς & Νότος 2019/2020

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Βάσαλουντς2969223487:35
2Μπρομαποϊκάρνα2959178460:22
3Σολεντούντα2957176658:42
4ΙΦΚ Χάνινγκε2956175774:46
5Σίλβια2956168557:41
6Σαντιβίκενς2954159562:33
7Γκέφλε29461210755:43
8Φρέι29371141447:50
9Λουλέα29361061343:50
10Τάμπι ΦΚ29351051444:50
11Κάρλσταντ ΒΚ2934971349:51
12Κάρλσουντ2932951540:44
13Έρεμπρο Συριάνσκα2931871434:55
14Τιμ TG FF2923722036:81
15ΙΦΚ Μπέργκα2915432232:77
16Νίκοπινγκς Βις2910242332:90

Superettan

Promotion Play off

Relegation Play off

Relegation

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ντιβιζιόν 1 Βορράς & Νότος 2019/2020

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Βάρναμο2960193758:26
2Λαντσκρόνα2956168552:30
3Ούτσικτενς29521410559:36
4Λίντομε2948146949:33
5Ασιρίσκα Τουραμπντίν29461441152:43
6Τρολχάταν29431341246:48
7Τορνς29411011839:32
8Λίνκοπινγκ Σίτι29401241354:47
9Σκόβντε29401241357:53
10Όσκαρσαμνς ΑΪΚ29401171149:52
11Τβάκερς29381081139:49
12Κβίντινγκ29361061327:45
13Εσκιλσμίνε2934971341:54
14Λούντς2932881337:45
15Μοτάλα2922571736:58
16Καρλσκρόνα2917452035:79

Superettan

Promotion Play off

Relegation Play off

Relegation

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
28/11/2020 Καρλσκρόνα Τβάκερς0 - 01 - 1
28/11/2020 Λίνκοπινγκ Σίτι Ούτσικτενς0 - 00 - 0
28/11/2020 Εσκιλσμίνε Τορνς1 - 01 - 1
28/11/2020 Σκόβντε Τρολχάταν1 - 04 - 1
28/11/2020 Κβίντινγκ Όσκαρσαμνς ΑΪΚ2 - 14 - 1
28/11/2020 Λούντς Λίντομε0 - 12 - 1
28/11/2020 Λαντσκρόνα Μοτάλα1 - 02 - 0
28/11/2020 Βάρναμο Ασιρίσκα Τουραμπντίν1 - 02 - 0
23/11/2020 Σολεντούντα Βάσαλουντς1 - 03 - 2
22/11/2020 ΙΦΚ Μπέργκα Λουλέα1 - 11 - 4
22/11/2020 Γκέφλε Κάρλσταντ ΒΚ1 - 12 - 2
22/11/2020 Τρολχάταν Εσκιλσμίνε2 - 02 - 1
21/11/2020 Μπρομαποϊκάρνα Νίκοπινγκς Βις2 - 17 - 1
21/11/2020 Ασιρίσκα Τουραμπντίν Λαντσκρόνα1 - 02 - 1
21/11/2020 Σίλβια Τάμπι ΦΚ1 - 13 - 1
21/11/2020 Κάρλσουντ Τιμ TG FF1 - 02 - 0
21/11/2020 Όσκαρσαμνς ΑΪΚ Σκόβντε3 - 14 - 1
21/11/2020 Τορνς Καρλσκρόνα0 - 10 - 3
21/11/2020 Σαντιβίκενς Έρεμπρο Συριάνσκα0 - 03 - 0
21/11/2020 Φρέι ΙΦΚ Χάνινγκε0 - 10 - 1
21/11/2020 Ούτσικτενς Λούντς0 - 03 - 0
21/11/2020 Τβάκερς Κβίντινγκ0 - 12 - 1
21/11/2020 Λίντομε Βάρναμο1 - 11 - 1
20/11/2020 Μοτάλα Λίνκοπινγκ Σίτι1 - 02 - 3
15/11/2020 Βάρναμο Λαντσκρόνα0 - 00 - 0
15/11/2020 Τιμ TG FF Μπρομαποϊκάρνα0 - 00 - 1
15/11/2020 Λουλέα Σολεντούντα0 - 11 - 3
15/11/2020 Βάσαλουντς Κάρλσουντ1 - 13 - 2
15/11/2020 Όσκαρσαμνς ΑΪΚ Τορνς0 - 11 - 3
15/11/2020 Σαντιβίκενς Νίκοπινγκς Βις3 - 03 - 1
14/11/2020 Σίλβια Φρέι0 - 02 - 0
14/11/2020 ΙΦΚ Χάνινγκε ΙΦΚ Μπέργκα5 - 010 - 2
14/11/2020 Λίνκοπινγκ Σίτι Καρλσκρόνα1 - 04 - 0
14/11/2020 Λούντς Τρολχάταν1 - 11 - 2
14/11/2020 Τάμπι ΦΚ Γκέφλε1 - 31 - 3
14/11/2020 Τβάκερς Λίντομε0 - 01 - 1
14/11/2020 Ασιρίσκα Τουραμπντίν Εσκιλσμίνε3 - 24 - 2
14/11/2020 Έρεμπρο Συριάνσκα Κάρλσταντ ΒΚ0 - 12 - 1
13/11/2020 Κβίντινγκ Ούτσικτενς1 - 02 - 1
13/11/2020 Σκόβντε Μοτάλα3 - 05 - 1

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Σολεντούντα51550015:4
2Μπρομαποϊκάρνα51240117:4
3Κβίντινγκ51240110:4
4Βάσαλουντς51240114:7
5Σαντιβίκενς51031113:5
6Σίλβια51031114:10
7Γκέφλε51031113:8
8Λαντσκρόνα51031111:4
9ΙΦΚ Χάνινγκε51031117:8
10Ούτσικτενς51031110:3
11Ασιρίσκα Τουραμπντίν5930212:9
12Τρολχάταν5930210:13
13Σκόβντε5930214:10
14Λούντς593028:7
15Κάρλσταντ ΒΚ5822114:6
16Τβάκερς582217:7
17Κάρλσουντ572126:5
18Εσκιλσμίνε5721210:10
19Λίνκοπινγκ Σίτι572129:7
20Όσκαρσαμνς ΑΪΚ5620311:13
21Έρεμπρο Συριάνσκα562035:14
22Λουλέα561318:7
23Λίντομε551227:8
24Βάρναμο551225:6
25Φρέι541135:8
26Τορνς541134:11
27Καρλσκρόνα541135:11
28Τάμπι ΦΚ531045:12
29ΙΦΚ Μπέργκα531046:20
30Τιμ TG FF500052:16
31Νίκοπινγκς Βις500054:20
32Μοτάλα500054:14