Τσάμπιονς Λιγκ Γυναικών
Βαθμολογία και Στατιστικά

ΕΥΡΩΠΗ: Τσάμπιονς Λιγκ Γυναικών: Προκριματικά 2019/2020

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1ο ΓΚΡΟΥΠ
1Μπρέινταμπλικ (Γ)3930018:2
2Σαράγιεβο (Γ)362017:3
3ΑΣΑ Τελ Αβίβ (Γ)331028:5
4ΖΦΚ Ντράγκον 2014 (Γ)300030:23
2ο ΓΚΡΟΥΠ
1Μιτρόβιτσα (Γ)393005:1
2Μπρέζνιτσα (Γ)341117:7
3Ολίμπια Κλουζ (Γ)331026:7
4ΝΣΑ Σόφια (Γ)310126:9
3ο ΓΚΡΟΥΠ
1Χιμπέρνιαν (Γ)393007:2
2Κάρντιφ Μετ. (Γ)362017:3
3Πομούρζε (Γ)331025:3
4Νάικ Τιφλίδας (Γ)300031:12
4ο ΓΚΡΟΥΠ
1Μινσκ (Γ)3930016:1
2Ζίλστροϊ Κάρκιβ (Γ)362019:4
3ΖΝΚ Σπλιτ (Γ)3310210:7
4Μπέτεμπουργκ (Γ)300032:25
5ο ΓΚΡΟΥΠ
1Σπαρτάκ Σουμπότιτσα (Γ)3721021:2
2Φερεντσβάρος (Γ)372107:3
3Σλόβαν Μπρατισλάβας (Γ)331022:10
4Αγκαρίστα Ανενί Νουά (Γ)300030:15
6ο ΓΚΡΟΥΠ
1Καζιγκούρτ (Γ)3930015:1
2ΠΚ-35 Ελσίνκι (Γ)362019:6
3Φλόρα Ταλίν (Γ)331024:5
4Eβ Στρέιμουρ Σκάλα (Γ)300030:16
7ο ΓΚΡΟΥΠ
1Μπράγκα (Γ)3930011:0
2Απόλλων Λεμεσού (Γ)3620117:3
3Στουρμ Γκρατς (Γ)331026:9
4Ρίγας (Γ)300030:22
8ο ΓΚΡΟΥΠ
1Άντερλεχτ (Γ)3930011:3
2ΛΣΚ Κβίννερ (Γ)362017:3
3Λίνφιλντ (Γ)331024:9
4ΠΑΟΚ (Γ)300032:9
9ο ΓΚΡΟΥΠ
1Τβέντε (Γ)3721012:2
2Μπεσίκτας (Γ)351206:3
3Γκόρνικ Λέσζνα (Γ)3411114:3
4Αλασκερτ (Γ)300030:24
10ο ΓΚΡΟΥΠ
1Βιλάζνια (Γ)372105:2
2Γουέξφορντ Γιαθς (Γ)3620110:6
3Γκίντρα Ουνιβερσιτέτας (Γ)341113:3
4Μπιρκιρκάρα (Γ)300032:9

Round 32

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
31/10/2019 Άρσεναλ (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ)4 - 08 - 0
31/10/2019 Γκλάσκοου Σίτι (Γ) Μπρόντμπι (Γ)0 - 20 - 2
31/10/2019 Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) Μπρέινταμπλικ (Γ)1 - 13 - 1
30/10/2019 Ατλέτικο Μαδρίτης (Γ) Μάντσεστερ Σίτι (Γ)1 - 02 - 1
30/10/2019 Μπάγερν Μονάχου (Γ) Καζιγκούρτ (Γ)1 - 02 - 0
30/10/2019 Τβέντε (Γ) Βόλφσμπουργκ (Γ)0 - 10 - 1
30/10/2019 Λυών (Γ) Φορτούνα Χόρινγκ (Γ)2 - 07 - 0
30/10/2019 Μινσκ (Γ) Μπαρτσελόνα (Γ)0 - 01 - 3
17/10/2019 Μπαρτσελόνα (Γ) Μινσκ (Γ)4 - 05 - 0
16/10/2019 Μπρέινταμπλικ (Γ) Παρί Σεν Ζερμέν (Γ)0 - 30 - 4
16/10/2019 Μάντσεστερ Σίτι (Γ) Ατλέτικο Μαδρίτης (Γ)1 - 01 - 1
16/10/2019 Φορτούνα Χόρινγκ (Γ) Λυών (Γ)0 - 30 - 4
16/10/2019 Σλάβια Πράγας (Γ) Άρσεναλ (Γ)0 - 32 - 5
16/10/2019 Μπρόντμπι (Γ) Γκλάσκοου Σίτι (Γ)0 - 10 - 2
16/10/2019 Βόλφσμπουργκ (Γ) Τβέντε (Γ)2 - 06 - 0
16/10/2019 Καζιγκούρτ (Γ) Μπάγερν Μονάχου (Γ)0 - 30 - 5
26/9/2019 Άρσεναλ (Γ) Φιορεντίνα (Γ)1 - 02 - 0
26/9/2019 Γκλάσκοου Σίτι (Γ) Τσερτάνοβο Μόσχας (Γ)2 - 14 - 1
26/9/2019 Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) Μπράγκα (Γ)0 - 00 - 0
26/9/2019 Ζυρίχη (Γ) Μινσκ (Γ)1 - 11 - 3
26/9/2019 Ατλέτικο Μαδρίτης (Γ) Σπαρτάκ Σουμπότιτσα (Γ)0 - 01 - 1
26/9/2019 Μπρόντμπι (Γ) Πίτεα (Γ)0 - 01 - 1
26/9/2019 Σπάρτα Πράγας (Γ) Μπρέινταμπλικ (Γ)0 - 00 - 1
25/9/2019 Μάντσεστερ Σίτι (Γ) Λουγκάνο (Γ)2 - 04 - 0
25/9/2019 Σλάβια Πράγας (Γ) Χιμπέρνιαν (Γ)2 - 15 - 1
25/9/2019 Μπάγερν Μονάχου (Γ) Κόπαρμπεργκς Γκέτεμποργκ (Γ)0 - 00 - 1
25/9/2019 Τβέντε (Γ) Πόλτεν-Σπράτζερν (Γ)1 - 11 - 2
25/9/2019 Μπαρτσελόνα (Γ) Γιουβέντους (Γ)2 - 02 - 1
25/9/2019 Φορτούνα Χόρινγκ (Γ) Βιλάζνια (Γ)1 - 02 - 0
25/9/2019 Βόλφσμπουργκ (Γ) Μιτρόβιτσα (Γ)3 - 05 - 0
25/9/2019 Λυών (Γ) Ριαζάν (Γ)3 - 07 - 0
25/9/2019 Καζιγκούρτ (Γ) Άντερλεχτ (Γ)1 - 02 - 0
12/9/2019 Μπράγκα (Γ) Παρί Σεν Ζερμέν (Γ)0 - 30 - 7
12/9/2019 Λουγκάνο (Γ) Μάντσεστερ Σίτι (Γ)1 - 11 - 7
12/9/2019 Άντερλεχτ (Γ) Καζιγκούρτ (Γ)0 - 01 - 1
12/9/2019 Σπαρτάκ Σουμπότιτσα (Γ) Ατλέτικο Μαδρίτης (Γ)1 - 12 - 3
12/9/2019 Φιορεντίνα (Γ) Άρσεναλ (Γ)0 - 20 - 4
11/9/2019 Μπρέινταμπλικ (Γ) Σπάρτα Πράγας (Γ)1 - 23 - 2
11/9/2019 Χιμπέρνιαν (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ)1 - 31 - 4
11/9/2019 Γιουβέντους (Γ) Μπαρτσελόνα (Γ)0 - 10 - 2

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Λυών (Γ)41240027:0
2Βόλφσμπουργκ (Γ)41240022:0
3Άρσεναλ (Γ)41240019:2
4Μπαρτσελόνα (Γ)41240012:2
5Παρί Σεν Ζερμέν (Γ)41031014:1
6Μπράγκα (Γ)51031111:7
7Άντερλεχτ (Γ)51031112:6
8Μιτρόβιτσα (Γ)593025:16
9Γκλάσκοου Σίτι (Γ)493017:3
10Χιμπέρνιαν (Γ)593029:11
11Μπάγερν Μονάχου (Γ)493019:2
12Μπρέινταμπλικ (Γ)593028:10
13Μινσκ (Γ)593027:9
14Σπαρτάκ Σουμπότιτσα (Γ)5822124:6
15Ατλέτικο Μαδρίτης (Γ)482207:5
16Μάντσεστερ Σίτι (Γ)4721113:4
17Βιλάζνια (Γ)572125:5
18Μπρόντμπι (Γ)472114:3
19Καζιγκούρτ (Γ)572127:9
20Φερεντσβάρος (Γ)372107:3
21Απόλλων Λεμεσού (Γ)3620117:3
22ΛΣΚ Κβίννερ (Γ)362017:3
23Κάρντιφ Μετ. (Γ)362017:3
24ΠΚ-35 Ελσίνκι (Γ)362019:6
25Σαράγιεβο (Γ)362017:3
26Γουέξφορντ Γιαθς (Γ)3620110:6
27Σλάβια Πράγας (Γ)4620211:15
28Ζίλστροϊ Κάρκιβ (Γ)362019:4
29Τβέντε (Γ)562037:11
30Φορτούνα Χόρινγκ (Γ)462023:11
31Μπεσίκτας (Γ)351206:3
32Γκόρνικ Λέσζνα (Γ)3411114:3
33Μπρέζνιτσα (Γ)341117:7
34Γκίντρα Ουνιβερσιτέτας (Γ)341113:3
35Πομούρζε (Γ)331025:3
36Πόλτεν-Σπράτζερν (Γ)231014:5
37Φλόρα Ταλίν (Γ)331024:5
38Στουρμ Γκρατς (Γ)331026:9
39Λίνφιλντ (Γ)331024:9
40Σλόβαν Μπρατισλάβας (Γ)331022:10
41Ολίμπια Κλουζ (Γ)331026:7
42ΑΣΑ Τελ Αβίβ (Γ)331028:5
43ΖΝΚ Σπλιτ (Γ)3310210:7
44Κόπαρμπεργκς Γκέτεμποργκ (Γ)231012:2
45ΝΣΑ Σόφια (Γ)310126:9
46Πίτεα (Γ)210111:2
47Μπέτεμπουργκ (Γ)300032:25
48Ρίγας (Γ)300030:22
49ΖΦΚ Ντράγκον 2014 (Γ)300030:23
50Γιουβέντους (Γ)200021:4
51Φιορεντίνα (Γ)200020:6
52ΠΑΟΚ (Γ)300032:9
53Τσερτάνοβο Μόσχας (Γ)200021:5
54Ζυρίχη (Γ)200021:4
55Eβ Στρέιμουρ Σκάλα (Γ)300030:16
56Σπάρτα Πράγας (Γ)200022:4
57Μπιρκιρκάρα (Γ)300032:9
58Αγκαρίστα Ανενί Νουά (Γ)300030:15
59Λουγκάνο (Γ)200021:11
60Αλασκερτ (Γ)300030:24
61Ριαζάν (Γ)200020:16
62Νάικ Τιφλίδας (Γ)300031:12