3η Κατηγορία
Βαθμολογία και Στατιστικά

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία: Νοτιοανατολική Περιφέρεια 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Ζάγκορετς Νόβα71961019:4
2Ατλέτικ Κουκλέν71860115:5
3Γκιγκάντ Σεντινένιε71651117:6
4Τσερνομόρετς Μπούργκας71651110:4
5Ροζόβα Ντολίνα71341214:11
6Μαρίσα Πλόβντιβ7134129:6
7Μπόρισλαβ Παρβομάι71132210:6
8Λέφσκι Κάρλοβο71031310:14
9Σπαρτάκ Πλόβντιβ792327:9
10Σόκολο Μάρκοβο7930412:14
11Ιζβόρ771429:9
12Ντιμιτροβγκράντ772146:9
13ΑΦΚ Χάσκοβο772147:12
14Νέσεμπαρ761338:10
15Κάρνομπατ751248:13
16Ροδόπα Σμολιάν741156:13
17Βερέγια731068:25
18Γιαμπόλ 1915730344:9

Second Professional Football League

Relegation

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
20/9/2020 Παβλικένι Λέφσκι 2020 Λομ0 - 10 - 2
20/9/2020 Λοκομοτίβ Μέζντρα Σπάρτακ Πλέβεν0 - 11 - 2
20/9/2020 Γιάντρα Πόλσκι Τράμπες Σεβλιέβο0 - 12 - 1
20/9/2020 Ντρένοβετς Λέφσκι 20071 - 12 - 2
20/9/2020 Παρτιζάν Τσέρβεν Μπριάγκ Ακαντέμικ Σβίστοβ1 - 03 - 1
20/9/2020 Ακαντέμια Μπότεβ Βράτσα Πάρβα Ατόμνα0 - 02 - 1
20/9/2020 Λουντογκόρετς ΙΙΙ Σούμεν 20071 - 01 - 1
20/9/2020 Τόπολι 2010 Ίντερ Ντόμπριτς2 - 03 - 0
20/9/2020 Τσερνολόμετς 1919 Σπόρτιστ Τόσεβο0 - 03 - 0
20/9/2020 Σβετκάβιτσα Σπαρτάκ Βάρνα0 - 20 - 2
20/9/2020 Ντουνάφ Ρούσε Σεπτέμβρι Τέρβελ1 - 11 - 1
19/9/2020 Σπαρτάκ Πλόβντιβ Ντιμιτροβγκράντ0 - 01 - 1
19/9/2020 Ζάγκορετς Νόβα Λέφσκι Κάρλοβο0 - 06 - 1
19/9/2020 Βερέγια Σόκολο Μάρκοβο0 - 01 - 4
19/9/2020 Μαρίσα Πλόβντιβ Τσερνομόρετς Μπούργκας0 - 00 - 2
19/9/2020 Νέσεμπαρ Κάρνομπατ0 - 02 - 2
19/9/2020 Ροζόβα Ντολίνα Ροδόπα Σμολιάν0 - 02 - 2
19/9/2020 ΑΦΚ Χάσκοβο Ατλέτικ Κουκλέν0 - 01 - 3
19/9/2020 Γιαμπόλ 1915 Γκιγκάντ Σεντινένιε0 - 01 - 1
19/9/2020 Μπόρισλαβ Παρβομάι Ιζβόρ0 - 01 - 1
19/9/2020 Μπελάσιτσα Πέτριχ Μάρεκ0 - 02 - 2
19/9/2020 Πίριν Ράζλογκ Κιουστεντίλ0 - 00 - 3
19/9/2020 Μπότεφ Ιχτίμαν Ομπόρσιθε0 - 01 - 2
19/9/2020 Μπαλκάν Μπότεβγκραντ Γκραντίβ Βλαντάγια0 - 00 - 1
19/9/2020 Σλιβνίσκι Γκερόι Λέφσκι Τσεπίντσι0 - 01 - 0
19/9/2020 Βίχρεν Μπάνσκο0 - 02 - 0
19/9/2020 Βελμπάζντ Τσάβνταρ Έτροπολ0 - 00 - 0
19/9/2020 Ναντέζντα Ντομπροσλάβτσι Πίριν Γκότσε Ντέλτσεφ0 - 02 - 4
19/9/2020 Περούν Κρέσνα Ρίλσκι Σπόρτιστ0 - 00 - 0
19/9/2020 Μπότεβ Νοβι Παζάρ Ουστρέμ Ντοντσέβο0 - 12 - 1
19/9/2020 Βίχαρ Σλαβγιανόβο Ετάρ Βέλικο Τάρνοβο ΙΙ0 - 02 - 0
19/9/2020 Κουμπράτ Τσερνομόρετς Μπάλτσικ0 - 00 - 0
16/9/2020 Ετάρ Βέλικο Τάρνοβο ΙΙ Λέφσκι 20070 - 00 - 0
13/9/2020 Ροδόπα Σμολιάν Σπαρτάκ Πλόβντιβ0 - 11 - 2
13/9/2020 Λέφσκι Κάρλοβο ΑΦΚ Χάσκοβο1 - 02 - 1
13/9/2020 Σεβλιέβο Βίχαρ Σλαβγιανόβο0 - 03 - 0
13/9/2020 Σπάρτακ Πλέβεν Γιάντρα Πόλσκι Τράμπες1 - 03 - 2
13/9/2020 Ετάρ Βέλικο Τάρνοβο ΙΙ Λοκομοτίβ 1927 Ντριάνοβο1 - 13 - 2
13/9/2020 Τριάβνα Λοκομοτίβ Μέζντρα0 - 00 - 0
13/9/2020 Μπντιν Βίντιν Παβλικένι0 - 10 - 2

Επόμενοι Αγώνες

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
26/9/2020 Σόκολο Μάρκοβο Μπόρισλαβ Παρβομάι-
26/9/2020 Γκιγκάντ Σεντινένιε ΑΦΚ Χάσκοβο-
26/9/2020 Ζάγκορετς Νόβα Σπαρτάκ Πλόβντιβ-
26/9/2020 Ντιμιτροβγκράντ Ροζόβα Ντολίνα-
26/9/2020 Κάρνομπατ Μαρίσα Πλόβντιβ-
26/9/2020 Τσερνομόρετς Μπούργκας Βερέγια-
26/9/2020 Ιζβόρ Γιαμπόλ 1915-
26/9/2020 Ροδόπα Σμολιάν Νέσεμπαρ-
26/9/2020 Ομπόρσιθε Πίριν Ράζλογκ-
26/9/2020 Κιουστεντίλ Σλιβνίσκι Γκερόι-
26/9/2020 Μπελάσιτσα Πέτριχ Μπότεφ Ιχτίμαν-
26/9/2020 Πίριν Γκότσε Ντέλτσεφ Βελμπάζντ-
26/9/2020 Τσάβνταρ Έτροπολ Περούν Κρέσνα-
26/9/2020 Γκραντίβ Βλαντάγια Βίχρεν-
26/9/2020 Μπάνσκο Ναντέζντα Ντομπροσλάβτσι-
26/9/2020 Λέφσκι Τσεπίντσι Μπαλκάν Μπότεβγκραντ-
26/9/2020 Μάρεκ Ρίλσκι Σπόρτιστ-
26/9/2020 Τσερνομόρετς Μπάλτσικ Ντουνάφ Ρούσε-
26/9/2020 Ντοροστόλ Κουμπράτ-
26/9/2020 Σεπτέμβρι Τέρβελ Σβετκάβιτσα-
26/9/2020 Σπόρτιστ Τόσεβο Τόπολι 2010-
26/9/2020 Σούμεν 2007 Μπότεβ Νοβι Παζάρ-
27/9/2020 Λέφσκι Κάρλοβο Ατλέτικ Κουκλέν-
27/9/2020 Λέφσκι 2007 Ακαντέμια Μπότεβ Βράτσα-
27/9/2020 Πάρβα Ατόμνα Παρτιζάν Τσέρβεν Μπριάγκ-
27/9/2020 Σπάρτακ Πλέβεν Πεσχτέρα Γκαλάτα-
27/9/2020 Τριάβνα Ντρένοβετς-
27/9/2020 Ετάρ Βέλικο Τάρνοβο ΙΙ Γιάντρα Πόλσκι Τράμπες-
27/9/2020 Σεβλιέβο Λοκομοτίβ Μέζντρα-
27/9/2020 Λοκομοτίβ 1927 Ντριάνοβο Βίχαρ Σλαβγιανόβο-
27/9/2020 Μπντιν Βίντιν Λέφσκι 2020 Λομ-
27/9/2020 Ακαντέμικ Σβίστοβ Παβλικένι-
27/9/2020 Σπαρτάκ Βάρνα Τσερνολόμετς 1919-
27/9/2020 Ίντερ Ντόμπριτς Λουντογκόρετς ΙΙΙ-
3/10/2020 Ροζόβα Ντολίνα Ζάγκορετς Νόβα-
3/10/2020 Σπαρτάκ Πλόβντιβ Λέφσκι Κάρλοβο-
3/10/2020 Βερέγια Κάρνομπατ-
3/10/2020 Μαρίσα Πλόβντιβ Ροδόπα Σμολιάν-
3/10/2020 Νέσεμπαρ Ντιμιτροβγκράντ-
3/10/2020 Ατλέτικ Κουκλέν Γκιγκάντ Σεντινένιε-
3/10/2020 Γιαμπόλ 1915 Σόκολο Μάρκοβο-
3/10/2020 Μπόρισλαβ Παρβομάι Τσερνομόρετς Μπούργκας-
3/10/2020 ΑΦΚ Χάσκοβο Ιζβόρ-
3/10/2020 Περούν Κρέσνα Πίριν Γκότσε Ντέλτσεφ-
3/10/2020 Ρίλσκι Σπόρτιστ Τσάβνταρ Έτροπολ-
3/10/2020 Βίχρεν Λέφσκι Τσεπίντσι-
3/10/2020 Μπαλκάν Μπότεβγκραντ Κιουστεντίλ-
3/10/2020 Βελμπάζντ Μπάνσκο-
3/10/2020 Ναντέζντα Ντομπροσλάβτσι Γκραντίβ Βλαντάγια-
3/10/2020 Μπότεφ Ιχτίμαν Μάρεκ-
3/10/2020 Σλιβνίσκι Γκερόι Ομπόρσιθε-
3/10/2020 Πίριν Ράζλογκ Μπελάσιτσα Πέτριχ-
3/10/2020 Τσερνομόρετς Μπάλτσικ Ντοροστόλ-
3/10/2020 Μπότεβ Νοβι Παζάρ Ίντερ Ντόμπριτς-

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Σπαρτάκ Βάρνα51341016:2
2Ζάγκορετς Νόβα51341016:3
3Ακαντέμια Μπότεβ Βράτσα51341012:4
4Μπελάσιτσα Πέτριχ51341010:4
5Ροζόβα Ντολίνα51341013:8
6Βίχρεν5134107:2
7Βίχαρ Σλαβγιανόβο51240111:4
8Ατλέτικ Κουκλέν5124019:4
9Σεβλιέβο51240111:2
10Λέφσκι 2020 Λομ51132013:2
11Γκραντίβ Βλαντάγια5103117:5
12Τσερνομόρετς Μπούργκας5103117:4
13Γκιγκάντ Σεντινένιε51031112:5
14Τσερνολόμετς 191941031010:2
15Κιουστεντίλ5103116:1
16Σεπτέμβρι Τέρβελ51031110:7
17Σπάρτακ Πλέβεν5930210:7
18Ομπόρσιθε593029:6
19Σβετκάβιτσα5930211:3
20Ναντέζντα Ντομπροσλάβτσι5930210:7
21Μάρεκ582219:5
22Γιάντρα Πόλσκι Τράμπες582216:5
23Ντρένοβετς5822110:11
24Σπαρτάκ Πλόβντιβ582216:5
25Ντουνάφ Ρούσε582217:4
26Μπότεβ Νοβι Παζάρ582215:5
27Ετάρ Βέλικο Τάρνοβο ΙΙ582215:5
28Τσάβνταρ Έτροπολ582215:2
29Μπαλκάν Μπότεβγκραντ582215:2
30Μπότεφ Ιχτίμαν572129:7
31Παρτιζάν Τσέρβεν Μπριάγκ572128:11
32Μαρίσα Πλόβντιβ572126:6
33Ουστρέμ Ντοντσέβο572128:7
34Λέφσκι 2007571409:3
35Ντιμιτροβγκράντ572125:5
36Λουντογκόρετς ΙΙΙ4721110:5
37Σούμεν 2007572128:7
38Σλιβνίσκι Γκερόι572125:6
39Λέφσκι Κάρλοβο572126:11
40Ιζβόρ561319:8
41Σόκολο Μάρκοβο562039:11
42Τόπολι 2010562037:10
43Πίριν Γκότσε Ντέλτσεφ561316:5
44Ακαντέμικ Σβίστοβ562039:10
45ΑΦΚ Χάσκοβο562037:11
46Λοκομοτίβ 1927 Ντριάνοβο562039:9
47Ρίλσκι Σπόρτιστ551224:8
48Κουμπράτ551223:5
49Τσερνομόρετς Μπάλτσικ451213:3
50Παβλικένι551226:7
51Μπόρισλαβ Παρβομάι551225:4
52Νέσεμπαρ551228:6
53Λοκομοτίβ Μέζντρα551224:6
54Βελμπάζντ541133:9
55Πίριν Ράζλογκ541132:7
56Ροδόπα Σμολιάν541136:10
57Ντοροστόλ541134:10
58Πεσχτέρα Γκαλάτα541136:15
59Πάρβα Ατόμνα541138:10
60Λέφσκι Τσεπίντσι531045:11
61Γιαμπόλ 1915530323:5
62Τριάβνα520232:10
63Κάρνομπατ520235:10
64Περούν Κρέσνα510141:7
65Ίντερ Ντόμπριτς510144:22
66Βερέγια500055:21
67Μπντιν Βίντιν500050:12
68Σπόρτιστ Τόσεβο500052:16
69Μπάνσκο500051:10
70Τσερνομόρετς Πόποβο100010:1