Σέριε C
Βαθμολογία και Στατιστικά

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C: Γκρουπ Α 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Ρενάτε132891320:12
2Προ Βερτσέλι122682217:9
3Καραρέζε122264213:8
4Λέκο122163317:14
5Προ Σέστο112062314:8
6Κόμο112062316:15
7Γιουβέντους U23111954215:11
8Αλμπινολέφε121853415:13
9Προ Πατρία121853413:8
10Γκροσέτο121752511:10
11Αλεσάντρια121752518:14
12Ποντεντέρα11165159:10
13Νοβάρα111442514:15
14Λιβόρνο121334517:17
15Τζιάνα Ερμίνιο121341711:18
16Περγκολετέσε 1932121233618:20
17Όλμπια1291659:19
18Πιστοϊέζε1292379:15
19Πιατσέντζα11923612:19
20Λουκέζε11303811:24

Serie B

Promotion Play off

Relegation Play off

Serie D

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C: Γκρουπ Β 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Σουντιρόλ122574120:7
2Φεραλπισάλο122372319:14
3Πάντοβα122372321:10
4Περούτζια122264216:11
5Τριεστίνα122062414:12
6Μόντενα122062415:8
7Μάντοβα121853419:14
8Τσεζένα121853419:16
9Κάρπι121853415:12
10Ματέλικα121853419:21
11Σαμπενεντετέσε111745212:9
12Βίρτους Βερόνα121637212:9
13Λεγκνάνο Σάλους10122629:8
14Ιμολέζε12123368:14
15Βις Πέζαρο121132711:18
16Γκούμπιο12112559:13
17Ραβέννα121031810:23
18Φερμάνα1192366:14
19Αρέτσο1061369:22
20Φανό1050556:14

Serie B

Promotion Play off

Relegation Play off

Serie D

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C: Γκρουπ C 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Τερνάνα1333103034:8
2Μπάρι112372223:11
3Τεράμο112372214:7
4Τούρις122055215:14
5Κατανζάρο111954213:12
6Γιούβε Στάμπια121752511:10
7Αβελίνο81543112:8
8Φότζια121543513:15
9Κατάνια *10134339:11
10Μονόπολι10133439:10
11Βιμπονέσε111334415:15
12Παλέρμο10123348:11
13Παγκανέζε121125511:16
14Βίρτους Φρανκάβιλα121024613:17
15Μπισκέγλιε892338:8
16Ποτέντζα11923613:21
17Βιτερμπέσε1071457:13
18Κασερτάνα 19089613511:19
19Κάβεσε1151288:21
20Τραπάνι000000:0

Serie B

Promotion Play off

Relegation Play off

Serie D

Excluded

Κατάνια * -2 βαθμούς

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
28/11/2020 Ιμολέζε Αρέτσο0 - 10 - 2
28/11/2020 Περγκολετέσε 1932 Ρενάτε0 - 10 - 2
28/11/2020 Βιμπονέσε Τερνάνα0 - 12 - 3
25/11/2020 Κόμο Όλμπια2 - 22 - 2
25/11/2020 Τζιάνα Ερμίνιο Πιατσέντζα2 - 02 - 0
25/11/2020 Λουκέζε Αλμπινολέφε0 - 34 - 5
25/11/2020 Περγκολετέσε 1932 Προ Βερτσέλι1 - 11 - 2
25/11/2020 Γιουβέντους U23 Γκροσέτο0 - 02 - 0
25/11/2020 Μάντοβα Αρέτσο0 - 02 - 0
25/11/2020 Γκούμπιο Τριεστίνα0 - 01 - 0
25/11/2020 Βιμπονέσε Φότζια1 - 11 - 1
25/11/2020 Παλέρμο Τούρις0 - 00 - 1
25/11/2020 Μπισκέγλιε Μονόπολι0 - 01 - 1
22/11/2020 Φεραλπισάλο Πάντοβα0 - 03 - 1
22/11/2020 Βις Πέζαρο Κάρπι1 - 23 - 2
22/11/2020 Βίρτους Βερόνα Μάντοβα1 - 01 - 1
22/11/2020 Ραβέννα Σαμπενεντετέσε0 - 01 - 1
22/11/2020 Τερνάνα Τεράμο1 - 03 - 0
22/11/2020 Καραρέζε Όλμπια2 - 03 - 0
22/11/2020 Γιουβέντους U23 Πιστοϊέζε3 - 13 - 2
22/11/2020 Προ Βερτσέλι Προ Σέστο0 - 00 - 2
22/11/2020 Λουκέζε Τζιάνα Ερμίνιο0 - 10 - 1
22/11/2020 Λέκο Περγκολετέσε 19321 - 13 - 2
22/11/2020 Αλμπινολέφε Κόμο0 - 11 - 2
22/11/2020 Ματέλικα Τσεζένα1 - 02 - 2
22/11/2020 Μόντενα Σουντιρόλ1 - 01 - 2
22/11/2020 Παγκανέζε Μπισκέγλιε1 - 01 - 1
22/11/2020 Μονόπολι Βιμπονέσε1 - 02 - 0
22/11/2020 Κατανζάρο Κάβεσε0 - 02 - 1
22/11/2020 Κασερτάνα 1908 Μπάρι0 - 10 - 2
22/11/2020 Φότζια Βίρτους Φρανκάβιλα0 - 01 - 1
22/11/2020 Κατάνια Τούρις0 - 00 - 0
22/11/2020 Τριεστίνα Φερμάνα2 - 03 - 1
22/11/2020 Ποντεντέρα Προ Πατρία0 - 10 - 1
21/11/2020 Γκροσέτο Λιβόρνο0 - 01 - 0
21/11/2020 Ρενάτε Αλεσάντρια1 - 02 - 1
21/11/2020 Περούτζια Γκούμπιο0 - 00 - 0
21/11/2020 Γιούβε Στάμπια Βιτερμπέσε1 - 02 - 0
18/11/2020 Κατάνια Βιμπονέσε1 - 02 - 1
18/11/2020 Τεράμο Φότζια0 - 02 - 0

Επόμενοι Αγώνες

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
29/11/2020 Όλμπια Γιουβέντους U23-
29/11/2020 Προ Πατρία Γκροσέτο-
29/11/2020 Τζιάνα Ερμίνιο Καραρέζε-
29/11/2020 Νοβάρα Αλμπινολέφε-
29/11/2020 Αλεσάντρια Προ Βερτσέλι-
29/11/2020 Προ Σέστο Λέκο-
29/11/2020 Σουντιρόλ Περούτζια-
29/11/2020 Φανό Βίρτους Βερόνα-
29/11/2020 Γκούμπιο Φεραλπισάλο-
29/11/2020 Σαμπενεντετέσε Λεγκνάνο Σάλους-
29/11/2020 Βιτερμπέσε Φότζια-
29/11/2020 Παλέρμο Μονόπολι-
29/11/2020 Μπάρι Κατανζάρο-
29/11/2020 Βίρτους Φρανκάβιλα Τεράμο-
29/11/2020 Πιστοϊέζε Λουκέζε-
29/11/2020 Λιβόρνο Ποντεντέρα-
29/11/2020 Κάρπι Τριεστίνα-
29/11/2020 Πάντοβα Βις Πέζαρο-
29/11/2020 Μάντοβα Ραβέννα-
29/11/2020 Φερμάνα Ματέλικα-
29/11/2020 Τσεζένα Μόντενα-
29/11/2020 Αβελίνο Κατάνια-
29/11/2020 Μπισκέγλιε Ποτέντζα-
29/11/2020 Κάβεσε Κασερτάνα 1908-
29/11/2020 Γιούβε Στάμπια Παγκανέζε-
30/11/2020 Κόμο Πιατσέντζα-
2/12/2020 Ποντεντέρα Λουκέζε-
2/12/2020 Περγκολετέσε 1932 Γιουβέντους U23-
2/12/2020 Αρέτσο Σαμπενεντετέσε-
2/12/2020 Κατάνια Μπισκέγλιε-
2/12/2020 Κασερτάνα 1908 Βιμπονέσε-
2/12/2020 Παλέρμο Βιτερμπέσε-
2/12/2020 Ποτέντζα Αβελίνο-
3/12/2020 Προ Σέστο Κόμο-
5/12/2020 Ρενάτε Τζιάνα Ερμίνιο-
5/12/2020 Μόντενα Φερμάνα-
5/12/2020 Παγκανέζε Μπάρι-
6/12/2020 Ποντεντέρα Κόμο-
6/12/2020 Λουκέζε Αλεσάντρια-
6/12/2020 Αλμπινολέφε Όλμπια-
6/12/2020 Καραρέζε Περγκολετέσε 1932-
6/12/2020 Γκροσέτο Νοβάρα-
6/12/2020 Αρέτσο Σουντιρόλ-
6/12/2020 Τριεστίνα Σαμπενεντετέσε-
6/12/2020 Ραβέννα Πάντοβα-
6/12/2020 Τερνάνα Μπισκέγλιε-
6/12/2020 Φότζια Παλέρμο-
6/12/2020 Κατάνια Κάβεσε-
6/12/2020 Τεράμο Βιμπονέσε-
6/12/2020 Ποτέντζα Βιτερμπέσε-
6/12/2020 Προ Βερτσέλι Λιβόρνο-
6/12/2020 Πιατσέντζα Προ Σέστο-
6/12/2020 Λέκο Πιστοϊέζε-
6/12/2020 Γιουβέντους U23 Προ Πατρία-
6/12/2020 Ματέλικα Γκούμπιο-
6/12/2020 Λεγκνάνο Σάλους Τσεζένα-
6/12/2020 Φεραλπισάλο Μάντοβα-
6/12/2020 Βις Πέζαρο Φανό-
6/12/2020 Βίρτους Βερόνα Κάρπι-
6/12/2020 Περούτζια Ιμολέζε-
6/12/2020 Βίρτους Φρανκάβιλα Αβελίνο-
6/12/2020 Κατανζάρο Τούρις-

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Τερνάνα51550015:3
2Ρενάτε51550010:2
3Προ Σέστο51341010:3
4Προ Βερτσέλι5124019:4
5Αλμπινολέφε51240111:7
6Κατανζάρο5113208:4
7Σουντιρόλ5113208:3
8Λέκο5103117:6
9Παλέρμο5103116:4
10Φεραλπισάλο5103117:6
11Κόμο5103118:6
12Περούτζια592305:1
13Μπάρι593029:5
14Πάντοβα593028:6
15Γιουβέντους U23592308:5
16Τεράμο593025:5
17Αλεσάντρια593028:6
18Καραρέζε593026:5
19Τσεζένα582219:5
20Γκούμπιο582214:3
21Βίρτους Βερόνα582216:4
22Αβελίνο582219:8
23Μονόπολι582216:5
24Γιούβε Στάμπια572125:5
25Μόντενα572124:4
26Ματέλικα572127:9
27Τριεστίνα572127:6
28Προ Πατρία562036:5
29Σαμπενεντετέσε561314:4
30Βις Πέζαρο562034:7
31Τούρις561314:5
32Φότζια561315:6
33Μάντοβα561314:3
34Τζιάνα Ερμίνιο562035:10
35Αρέτσο551226:11
36Όλμπια551225:10
37Κάρπι551224:5
38Φερμάνα551223:5
39Παγκανέζε551225:6
40Κατάνια551224:7
41Βίρτους Φρανκάβιλα551226:7
42Βιμπονέσε541135:8
43Ποντεντέρα541133:6
44Πιατσέντζα541137:12
45Κάβεσε541136:12
46Ραβέννα541135:10
47Ποτέντζα541137:10
48Γκροσέτο541132:5
49Λιβόρνο541137:7
50Βιτερμπέσε530324:7
51Λεγκνάνο Σάλους530322:5
52Κασερτάνα 1908531046:12
53Πιστοϊέζε531044:7
54Μπισκέγλιε530323:5
55Περγκολετέσε 1932531049:11
56Λουκέζε520235:8
57Νοβάρα520233:8
58Φανό520232:7
59Ιμολέζε510140:7