Γ' Κατηγορία
Βαθμολογία και Στατιστικά

ΕΛΛΑΔΑ: Γ' Κατηγορία: 1ος Όμιλος 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Ορφέας Ξάνθης4103109:3
2Αετός Ορφανού4103107:3
3Πανδραμαϊκός493016:2
4Ένωση Αλεξανδρούπολης493014:2
5Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου493015:6
6Ηρακλής Αμπελοκήπων462028:2
7Αμπελακιακός341113:4
8Ελπίς Σαπών341112:3
9ΑΕ Ευόσμου341113:5
10AE Διδυμοτείχου431035:5
11Νέστος Χρυσούπολης331023:3
12Απόλλων Παραλιμνίου231012:2
13Εθνικός Σοχού430314:5
14Άρης Αβάτου331023:5
15Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου300032:8
16Αναγέννηση Θαλασσιάς400040:8

Promotion Play off

Relegation

ΕΛΛΑΔΑ: Γ' Κατηγορία: 2ος Όμιλος 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Ποσειδών Μηχανιώνας4124007:2
2Νίκη Αγκαθιάς372105:1
3Θύελλα Σαρακηνών372105:2
4Θερμαϊκός472117:5
5Εδεσσαϊκός472114:4
6Αγροτικός Αστέρας262005:0
7Μακεδονικός451216:4
8ΠΑΟ Κουφαλίων451215:4
9Αναγέννηση Γιαννιτσών441124:6
10Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων231012:3
11Εθνικός Γιαννιτσών431033:6
12Αναγέννηση Πλαγιάς431033:6
13Νέος Π.Ο.Ν. Καλλικράτειας110101:1
14Αετός Βαρβάρας400043:8
15ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας300030:8

Promotion Play off

Relegation

ΕΛΛΑΔΑ: Γ' Κατηγορία: 3ος Όμιλος 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1ΑΕ Καρίτσας4103107:2
2Αναγέννηση Καρδίτσας482206:3
3Αετός Μακρυχωρίου472117:2
4Εθνικός Νέου Κεραμιδίου472117:4
5ΑΟ Σελλάνων462024:4
6Ηρακλής Λάρισας351204:1
7Ατρόμητος Παλαμά351203:2
8Οικονόμος Τσαριτσάνης441123:6
9Δίας Δίου231011:1
10Ερμής Αμυνταίου331023:6
11ΠΟ Φήκης331022:5
12ΠΟ Ελασσόνας 320213:7
13Μακεδονικός Φούφα100010:1
14Κοζάνη100010:3
15Μετέωρα ΑΣ300030:3

Promotion Play off

Relegation

ΕΛΛΑΔΑ: Γ' Κατηγορία: 4ος Όμιλος 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Διαγόρας Στεφανοβικείου4103109:2
2Φωκικός472113:3
3ΑΟ Υπάτου461304:2
4Ηρακλής Ψαχνών362015:4
5Αμβρυσσέας Διστόμου362014:3
6Νέα Αρτάκη451215:6
7Θησέας Αγριάς430314:5
8Οπούντιος Μαρτίνου331021:4
9Δήμητρα Ευξεινούπολης320212:3
10Αταλάντη200021:3
11ΓΣ Αλμυρός200020:3

Promotion Play off

Relegation

ΕΛΛΑΔΑ: Γ' Κατηγορία: 5ος Όμιλος 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Αχέρων Καναλακίου3930010:1
2Παναγρινιακός362018:3
3ΟΦΑΜ262006:2
4Κτην. Αστέρας Καληράχης362015:2
5ΠΑΣ Πρέβεζα262003:1
6ΑΕ Λευκίμμης362016:5
7Τηλυκράτης362014:3
8ΠΑΣ Θύελλα331027:6
9Αναγέννηση Άρτας331023:4
10Αμβρακικός Λουτρού331022:4
11Θύελλα Κατσικάς200022:5
12Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας100011:4
13ΑΕ Μεσολογγίου200021:5
14ΑΟΚ Κέρκυρα300031:14

Promotion Play off

Relegation

ΕΛΛΑΔΑ: Γ' Κατηγορία: 6ος Όμιλος 2020/2021

Promotion Play off

Relegation

ΕΛΛΑΔΑ: Γ' Κατηγορία: 7ος Όμιλος 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Κηφισιά4124007:0
2Άγιος Ιερόθεος372104:0
3Ερμής Μελιγούς472113:2
4Άρης Σκάλας472114:5
5ΠΑΟ Ρουφ462026:4
6Πανγυθεατικός462024:2
7Ναύπλιο 2017451214:3
8Ερμιονίδα451213:4
9Παναρκαδικός331021:3
10Κορωνίς Κοιλάδας420221:3
11Ατρόμητος Χιλιομοδίου320212:5
12Μολαϊκός320212:5
13Φοίνικας Νέας Επιδαύρου410132:7

Promotion Play off

Relegation

ΕΛΛΑΔΑ: Γ' Κατηγορία: 8ος Όμιλος 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Αίας Σαλαμίνας4124008:3
2Κυανούς Αστήρ Βάρης41031011:4
3Αιολικός472115:3
4Αετός Λουτρών451215:6
5ΑΟ Πυλίου Κω341114:3
6ΑΠΕ Μικρασιατική441124:6
7Κερατσίνι441124:6
8ΑΟ Καραβάς441122:4
9Πανελευσινιακός331025:2
10Θύελλα Ραφήνας330304:4
11Ακράτητος420224:10
12ΑΨΕΣ Πυθαγόρας310126:11

Promotion Play off

Relegation

ΕΛΛΑΔΑ: Γ' Κατηγορία: 9ος Όμιλος 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Παναιγιάλειος482206:4
2Ναυπακτιακός Αστέρας372108:3
3Ζάκυνθος461306:4
4Παμβουπρασιακός Βάρδας461302:1
5Αχαϊκή451211:2
6Διαγόρας Βραχνέικων241106:2
7Αίας Γαστούνης241103:1
8Πάμισος Μεσσήνης341113:3
9Εθνικός Σκουλικάδου231012:2
10Παλληξουριακός331023:4
11Θύελλα Πατρών310123:7
12ΑΟ Τσιλιβή410131:8
13ΑΟ Διαβολιτσίου200021:4

Promotion Play off

Relegation

ΕΛΛΑΔΑ: Γ' Κατηγορία: 10ος Όμιλος 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1ΑΕΕΚ ΣΥΝ.ΚΑ41240011:2
2Ατσαλένιος493018:5
3Αλμυρός Γαζίου4721114:7
4ΑΟ Δαμάστας472118:4
5Αναγέννηση Ιεράπετρας4721111:8
6Ηρόδοτος472115:3
7ΑΟ Αγίου Νικολάου472119:8
8Πόρος472114:3
9Ρεθυμνιακός462027:4
10Παλαιοχώρα462026:9
11Γιούχτας451215:4
12Άρης Σούδας441124:5
13Νέος Αστέρας Ρεθύμνου431034:9
14ΑΕ Νεάπολης431034:10
15Πλατανιάς410131:10
16Άρης Ρεθύμνου400041:11

Promotion Play off

Relegation

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
2/11/2020 Αετός Λουτρών Αίας Σαλαμίνας0 - 21 - 3
2/11/2020 Κερατσίνι Αιολικός0 - 10 - 2
1/11/2020 Ηρακλής Ψαχνών Φωκικός0 - 02 - 0
1/11/2020 ΑΟ Υπάτου Θησέας Αγριάς1 - 11 - 1
1/11/2020 Διαγόρας Στεφανοβικείου Νέα Αρτάκη1 - 01 - 1
1/11/2020 Αχέρων Καναλακίου ΑΟΚ Κέρκυρα2 - 05 - 0
1/11/2020 Αμβρακικός Λουτρού Τηλυκράτης0 - 00 - 2
1/11/2020 ΠΑΣ Πρέβεζα Αναγέννηση Άρτας0 - 01 - 0
1/11/2020 Κτην. Αστέρας Καληράχης Παναγρινιακός0 - 01 - 0
1/11/2020 ΑΕ Λευκίμμης ΠΑΣ Θύελλα0 - 03 - 2
1/11/2020 ΑΕ Μοσχάτου Φωστήρας0 - 10 - 1
1/11/2020 Πανιώνιος Χαραυγιακός0 - 02 - 1
1/11/2020 Αήττητος Σπάτων Προοδευτική0 - 30 - 4
1/11/2020 Κηφισιά Πανγυθεατικός1 - 01 - 0
1/11/2020 Κορωνίς Κοιλάδας Ερμής Μελιγούς0 - 00 - 0
1/11/2020 Φοίνικας Νέας Επιδαύρου ΠΑΟ Ρουφ1 - 21 - 3
1/11/2020 Άρης Σκάλας Ερμιονίδα0 - 22 - 2
1/11/2020 Μολαϊκός Ατρόμητος Χιλιομοδίου0 - 01 - 1
1/11/2020 Άγιος Ιερόθεος Ναύπλιο 20170 - 00 - 0
1/11/2020 Ακράτητος Κυανούς Αστήρ Βάρης0 - 01 - 1
1/11/2020 ΑΠΕ Μικρασιατική ΑΟ Καραβάς0 - 01 - 0
1/11/2020 Παμβουπρασιακός Βάρδας Αχαϊκή0 - 00 - 0
1/11/2020 Διαγόρας Βραχνέικων ΑΟ Τσιλιβή1 - 04 - 0
1/11/2020 Ζάκυνθος Αίας Γαστούνης1 - 11 - 1
1/11/2020 Ναυπακτιακός Αστέρας Παλληξουριακός1 - 02 - 0
1/11/2020 Θύελλα Πατρών Παναιγιάλειος0 - 01 - 2
1/11/2020 Παλαιοχώρα ΑΕ Νεάπολης1 - 04 - 1
1/11/2020 ΑΟ Αγίου Νικολάου ΑΕΕΚ ΣΥΝ.ΚΑ0 - 32 - 3
1/11/2020 Αλμυρός Γαζίου Γιούχτας0 - 01 - 1
1/11/2020 Άρης Σούδας Ρεθυμνιακός1 - 12 - 1
1/11/2020 Νέος Αστέρας Ρεθύμνου Πόρος1 - 01 - 2
1/11/2020 Πλατανιάς ΑΟ Δαμάστας1 - 11 - 1
1/11/2020 Αναγέννηση Ιεράπετρας Ηρόδοτος1 - 11 - 1
1/11/2020 Μαρκό Πανναξιακός0 - 20 - 2
1/11/2020 Ηλιούπολη ΑΕ Μυκόνου1 - 02 - 1
31/10/2020 Άρης Ρεθύμνου Ατσαλένιος1 - 31 - 3
25/10/2020 ΑΨΕΣ Πυθαγόρας ΑΠΕ Μικρασιατική1 - 12 - 2
25/10/2020 AE Διδυμοτείχου Ορφέας Ξάνθης0 - 01 - 2
25/10/2020 Πανδραμαϊκός Ηρακλής Αμπελοκήπων1 - 01 - 0
25/10/2020 Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου Εθνικός Σοχού0 - 02 - 1

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1ΑΕΕΚ ΣΥΝ.ΚΑ41240011:2
2Κηφισιά4124007:0
3Ποσειδών Μηχανιώνας4124007:2
4Αίας Σαλαμίνας4124008:3
5Ορφέας Ξάνθης4103109:3
6ΑΕ Καρίτσας4103107:2
7Διαγόρας Στεφανοβικείου4103109:2
8Κυανούς Αστήρ Βάρης41031011:4
9Αετός Ορφανού4103107:3
10Αχέρων Καναλακίου3930010:1
11Ηλιούπολη393007:2
12Πανιώνιος393008:3
13Ένωση Αλεξανδρούπολης493014:2
14Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου493015:6
15Πανδραμαϊκός493016:2
16Ατσαλένιος493018:5
17Αναγέννηση Καρδίτσας482206:3
18Παναιγιάλειος482206:4
19Ναυπακτιακός Αστέρας372108:3
20Αετός Μακρυχωρίου472117:2
21Άρης Σκάλας472114:5
22Ηρόδοτος472115:3
23Αναγέννηση Ιεράπετρας4721111:8
24ΑΟ Αγίου Νικολάου472119:8
25Αλμυρός Γαζίου4721114:7
26Άγιος Ιερόθεος372104:0
27ΑΟ Δαμάστας472118:4
28Θερμαϊκός472117:5
29Νίκη Αγκαθιάς372105:1
30Ερμής Μελιγούς472113:2
31Εδεσσαϊκός472114:4
32Εθνικός Νέου Κεραμιδίου472117:4
33Αιολικός472115:3
34Φωκικός472113:3
35Θύελλα Σαρακηνών372105:2
36Πόρος472114:3
37Παναγρινιακός362018:3
38Αγροτικός Αστέρας262005:0
39Ρεθυμνιακός462027:4
40Ηρακλής Αμπελοκήπων462028:2
41Ηρακλής Ψαχνών362015:4
42ΑΟ Υπάτου461304:2
43Παλαιοχώρα462026:9
44Πανγυθεατικός462024:2
45ΟΦΑΜ262006:2
46Αμβρυσσέας Διστόμου362014:3
47Τηλυκράτης362014:3
48ΠΑΣ Πρέβεζα262003:1
49Ζάκυνθος461306:4
50Κτην. Αστέρας Καληράχης362015:2
51ΠΑΟ Ρουφ462026:4
52Παμβουπρασιακός Βάρδας461302:1
53ΑΕ Λευκίμμης362016:5
54ΑΟ Σελλάνων462024:4
55Χαραυγιακός362015:3
56Μακεδονικός451216:4
57Ηρακλής Λάρισας351204:1
58Ατρόμητος Παλαμά351203:2
59ΠΑΟ Κουφαλίων451215:4
60Αετός Λουτρών451215:6
61Ερμιονίδα451213:4
62Γιούχτας451215:4
63Νέα Αρτάκη451215:6
64Ναύπλιο 2017451214:3
65Αχαϊκή451211:2
66Οικονόμος Τσαριτσάνης441123:6
67Ελπίς Σαπών341112:3
68Αναγέννηση Γιαννιτσών441124:6
69ΑΠΕ Μικρασιατική441124:6
70Πάμισος Μεσσήνης341113:3
71ΑΟ Πυλίου Κω341114:3
72Διαγόρας Βραχνέικων241106:2
73ΑΟ Καραβάς441122:4
74ΑΕ Ευόσμου341113:5
75Κερατσίνι441124:6
76Άρης Σούδας441124:5
77Αμπελακιακός341113:4
78Αίας Γαστούνης241103:1
79Οπούντιος Μαρτίνου331021:4
80ΠΑΣ Θύελλα331027:6
81Δίας Δίου231011:1
82Αναγέννηση Άρτας331023:4
83Πανελευσινιακός331025:2
84Εθνικός Σκουλικάδου231012:2
85Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων231012:3
86Αμβρακικός Λουτρού331022:4
87Εθνικός Πειραιώς231012:2
88Απόλλων Παραλιμνίου231012:2
89ΠΟ Φήκης331022:5
90Άρης Αβάτου331023:5
91Θύελλα Ραφήνας330304:4
92Ερμής Αμυνταίου331023:6
93Θησέας Αγριάς430314:5
94Νέστος Χρυσούπολης331023:3
95Παναρκαδικός331021:3
96Νέος Αστέρας Ρεθύμνου431034:9