Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

4η Κατηγορία Βαθμολογία και Στατιστικά

Βαθμολογία ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 4η Κατηγορία 2024

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1ος Όμιλος
  1 Ασάνε ΙΙ 1 3 1 0 0 7:0
  2 Σαντβίκεν 1 3 1 0 0 5:1
  3 Ος Tφ 1 3 1 0 0 4:0
  4 Φάνα IL 1 3 1 0 0 4:1
  5 Τζέρβ 1919 1 3 1 0 0 3:1
  6 Φέρντε 1 3 1 0 0 4:3
  7 Χάουγκεσουντ ΙΙ 1 1 0 1 0 1:1
  8 Ασκέι 1 1 0 1 0 1:1
  9 Μπιάργκ 1 0 0 0 1 3:4
  10 Στορντ 1 0 0 0 1 1:3
  11 Φρόγια 1 0 0 0 1 1:4
  12 Αρντάλ 1 0 0 0 1 1:5
  13 Λόντεφιορντ 1 0 0 0 1 0:4
  14 Φλόρο 1 0 0 0 1 0:7
2ος Όμιλος
  1 Σταρτ ΙΙ 1 3 1 0 0 5:2
  2 Σολά 1 3 1 0 0 3:2
  3 Μάντλα 1 3 1 0 0 2:1
  4 Πορς Γκρένλαντ 1 3 1 0 0 2:1
  5 Βίντμπιαρτ 1 3 1 0 0 1:0
  6 Στάαλ Ζόρπελαντ 2 2 0 2 0 3:3
  7 Μπροντ 1 1 0 1 0 3:3
  8 Σάντεφιορντ ΙΙ 1 1 0 1 0 1:1
  9 Οντ ΙΙ 1 1 0 1 0 1:1
  10 Σάντνες Ουλφ ΙΙ 2 1 0 1 1 2:3
  11 Φραμ Λάρβικ 1 0 0 0 1 1:2
  12 Βίνταρ 1 0 0 0 1 1:2
  13 Μάνταλσκαμερατένε 1 0 0 0 1 0:1
  14 Βίγκοερ 1 0 0 0 1 2:5
3ος Όμιλος
  1 Άσκερ 1 3 1 0 0 4:1
  2 Μπαερούμ 1 3 1 0 0 4:1
  3 Σκέιντ ΙΙ 1 3 1 0 0 3:0
  4 Νόρντστραντ 1 3 1 0 0 4:2
  5 Γκάμλε Όσλο 1 3 1 0 0 4:3
  6 Οπσάλ 1 3 1 0 0 3:2
  7 Φλιντ 1 1 0 1 0 0:0
  8 Σάρπσμποργκ 08 ΙΙ 1 1 0 1 0 0:0
  9 Ούλερν 1 0 0 0 1 3:4
  10 Άασκολεν 1 0 0 0 1 2:3
  11 Φρίγκ 1 0 0 0 1 2:4
  12 Ασίντεν 1 0 0 0 1 1:4
  13 Κφουμ Όσλο ΙΙ 1 0 0 0 1 1:4
  14 Μιοντάλεν ΙΙ 1 0 0 0 1 0:3
4ος Όμιλος
  1 Νάρντο 1 3 1 0 0 4:0
  2 Τριγκ Λάντε 1 3 1 0 0 4:0
  3 Τίλερ 1 3 1 0 0 3:0
  4 Μέλχους 1 3 1 0 0 3:1
  5 Ράνα 1 3 1 0 0 2:1
  6 Όρκλα 1 1 0 1 0 2:2
  7 Μπιάσεν 1 1 0 1 0 2:2
  8 Βερντάλ 1 1 0 1 0 1:1
  9 Στρόμσγκοντσετ ΙΙ 1 1 0 1 0 1:1
  10 Ρόζενμποργκ ΙΙ 1 0 0 0 1 1:2
  11 Λίλεστρομ ΙΙ 1 0 0 0 1 1:3
  12 Μόσγιοεν 1 0 0 0 1 0:3
  13 Στάμπαεκ ΙΙ 1 0 0 0 1 0:4
  14 Σούρνανταλ 1 0 0 0 1 0:4
5ος Όμιλος
  1 Μόλντε ΙΙ 1 3 1 0 0 4:1
  2 Χοντ ΙΙ 1 3 1 0 0 4:3
  3 Άαλεσουντ 2 1 3 1 0 0 2:1
  4 Σκζετέν 1 3 1 0 0 2:1
  5 Λόρενσκογκ 1 3 1 0 0 1:0
  6 Λοκομοτίβ Όσλο 1 3 1 0 0 1:0
  7 Τραφ 1 3 1 0 0 1:0
  8 Γκιέλερασεν 1 0 0 0 1 3:4
  9 Κρίστιανσουντ ΙΙ 1 0 0 0 1 1:2
  10 Σπιέλκαβικ 1 0 0 0 1 1:2
  11 Μπιοερκελάνγκεν 1 0 0 0 1 0:1
  12 Ρέντι 1 0 0 0 1 0:1
  13 Σκέντσμο 1 0 0 0 1 0:1
  14 Φάνεφοσ-Βόρμσαντ 1 0 0 0 1 1:4
6ος Όμιλος
  1 Χαμ Καμ ΙΙ 1 3 1 0 0 5:0
  2 Κόνγκσβινγκερ ΙΙ 1 3 1 0 0 5:0
  3 Έλβερουμ 1 3 1 0 0 2:0
  4 Μιόλνερ 1 3 1 0 0 2:1
  5 Σκιερβόι 1 3 1 0 0 2:1
  6 Σπριντ Ζελόϊ 1 3 1 0 0 1:0
  7 Χάρσταντ 0 0 0 0 0 0:0
  8 Χόνεφος 0 0 0 0 0 0:0
  9 Φλόγια 1 0 0 0 1 1:2
  10 Ούλφστιντ 1 0 0 0 1 1:2
  11 Ινστράντενς 1 0 0 0 1 0:1
  12 Φρέντρικσταντ ΙΙ 1 0 0 0 1 0:2
  13 Μπόντο Γκλιμτ ΙΙ 1 0 0 0 1 0:5
  14 Φυλινγκσντάλεν 1 0 0 0 1 0:5

Promotion

Relegation

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
12/4/2024 Στάαλ Ζόρπελαντ Σάντνες Ουλφ ΙΙ0 - 00 - 0
8/4/2024 Σάρπσμποργκ 08 ΙΙ Φλιντ0 - 00 - 0
8/4/2024 Μπαερούμ Κφουμ Όσλο ΙΙ3 - 04 - 1
8/4/2024 Έλβερουμ Φρέντρικσταντ ΙΙ1 - 02 - 0
8/4/2024 Σκζετέν Κρίστιανσουντ ΙΙ2 - 02 - 1
8/4/2024 Ασκέι Χάουγκεσουντ ΙΙ1 - 01 - 1
8/4/2024 Χαμ Καμ ΙΙ Μπόντο Γκλιμτ ΙΙ1 - 05 - 0
7/4/2024 Φάνεφοσ-Βόρμσαντ Μόλντε ΙΙ1 - 31 - 4
7/4/2024 Σάντνες Ουλφ ΙΙ Σολά1 - 12 - 3
7/4/2024 Άαλεσουντ 2 Σπιέλκαβικ2 - 12 - 1
7/4/2024 Σπριντ Ζελόϊ Ινστράντενς1 - 01 - 0
7/4/2024 Μάνταλσκαμερατένε Βίντμπιαρτ0 - 10 - 1
7/4/2024 Βίγκοερ Σταρτ ΙΙ0 - 22 - 5
7/4/2024 Νάρντο Στάμπαεκ ΙΙ1 - 04 - 0
7/4/2024 Ρόζενμποργκ ΙΙ Ράνα0 - 11 - 2
7/4/2024 Χοντ ΙΙ Γκιέλερασεν1 - 24 - 3
7/4/2024 Ασάνε ΙΙ Φλόρο2 - 07 - 0
7/4/2024 Σκέιντ ΙΙ Μιοντάλεν ΙΙ3 - 03 - 0
7/4/2024 Φυλινγκσντάλεν Κόνγκσβινγκερ ΙΙ0 - 30 - 5
7/4/2024 Μέλχους Λίλεστρομ ΙΙ0 - 13 - 1
6/4/2024 Λοκομοτίβ Όσλο Σκέντσμο1 - 01 - 0
6/4/2024 Πορς Γκρένλαντ Βίνταρ1 - 02 - 1
6/4/2024 Μάντλα Φραμ Λάρβικ0 - 12 - 1
6/4/2024 Λόντεφιορντ Ος Tφ0 - 10 - 4
6/4/2024 Τζέρβ 1919 Στορντ2 - 03 - 1
6/4/2024 Μπροντ Στάαλ Ζόρπελαντ0 - 23 - 3
6/4/2024 Μπιάσεν Όρκλα1 - 12 - 2
6/4/2024 Τριγκ Λάντε Σούρνανταλ2 - 04 - 0
6/4/2024 Άσκερ Ασίντεν1 - 04 - 1
6/4/2024 Φρίγκ Νόρντστραντ1 - 22 - 4
6/4/2024 Ρέντι Λόρενσκογκ0 - 00 - 1
6/4/2024 Μιόλνερ Φλόγια1 - 02 - 1
6/4/2024 Στρόμσγκοντσετ ΙΙ Βερντάλ0 - 11 - 1
6/4/2024 Οπσάλ Άασκολεν0 - 13 - 2
6/4/2024 Μπιάργκ Φέρντε0 - 03 - 4
6/4/2024 Σαντβίκεν Αρντάλ2 - 15 - 1
6/4/2024 Φρόγια Φάνα IL1 - 31 - 4
6/4/2024 Ούλφστιντ Σκιερβόι0 - 21 - 2
6/4/2024 Ούλερν Γκάμλε Όσλο0 - 13 - 4
6/4/2024 Τραφ Μπιοερκελάνγκεν1 - 01 - 0

Επόμενοι Αγώνες

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
13/4/2024 Όρκλα Στρόμσγκοντσετ ΙΙ-
13/4/2024 Σταρτ ΙΙ Μάνταλσκαμερατένε-
13/4/2024 Βίνταρ Βίγκοερ-
13/4/2024 Λόρενσκογκ Χοντ ΙΙ-
13/4/2024 Φάνα IL Σαντβίκεν-
13/4/2024 Ος Tφ Τζέρβ 1919-
13/4/2024 Στορντ Ασάνε ΙΙ-
13/4/2024 Χάουγκεσουντ ΙΙ Φρόγια-
13/4/2024 Βίντμπιαρτ Μάντλα-
13/4/2024 Μόσγιοεν Νάρντο-
13/4/2024 Σούρνανταλ Μέλχους-
13/4/2024 Βερντάλ Τριγκ Λάντε-
13/4/2024 Φρίγκ Γκάμλε Όσλο-
13/4/2024 Νόρντστραντ Άσκερ-
13/4/2024 Κφουμ Όσλο ΙΙ Οπσάλ-
13/4/2024 Φλόρο Μπιάργκ-
13/4/2024 Αρντάλ Λόντεφιορντ-
13/4/2024 Μπροντ Φραμ Λάρβικ-
13/4/2024 Κρίστιανσουντ ΙΙ Ρέντι-
13/4/2024 Σκιερβόι Φυλινγκσντάλεν-
14/4/2024 Λίλεστρομ ΙΙ Μπιάσεν-
14/4/2024 Ινστράντενς Μιόλνερ-
14/4/2024 Φλιντ Ούλερν-
14/4/2024 Μόλντε ΙΙ Σκζετέν-
14/4/2024 Σκέντσμο Φάνεφοσ-Βόρμσαντ-
14/4/2024 Φρέντρικσταντ ΙΙ Σπριντ Ζελόϊ-
14/4/2024 Άασκολεν Σάρπσμποργκ 08 ΙΙ-
14/4/2024 Φλόγια Χαμ Καμ ΙΙ-
14/4/2024 Σπιέλκαβικ Λοκομοτίβ Όσλο-
14/4/2024 Κόνγκσβινγκερ ΙΙ Χάρσταντ-
14/4/2024 Μπόντο Γκλιμτ ΙΙ Έλβερουμ-
14/4/2024 Χόνεφος Ούλφστιντ-
14/4/2024 Ράνα Τίλερ-
14/4/2024 Γκιέλερασεν Τραφ-
14/4/2024 Φέρντε Ασκέι-
15/4/2024 Στάμπαεκ ΙΙ Ρόζενμποργκ ΙΙ-
15/4/2024 Σολά Σάντεφιορντ ΙΙ-
15/4/2024 Πορς Γκρένλαντ Οντ ΙΙ-
15/4/2024 Ασίντεν Σκέιντ ΙΙ-
16/4/2024 Μιοντάλεν ΙΙ Μπαερούμ-
16/4/2024 Μπιοερκελάνγκεν Άαλεσουντ 2-
19/4/2024 Τριγκ Λάντε Μόσγιοεν-
20/4/2024 Σπριντ Ζελόϊ Σκιερβόι-
20/4/2024 Οντ ΙΙ Στάαλ Ζόρπελαντ-
20/4/2024 Τζέρβ 1919 Φλόρο-
20/4/2024 Βίγκοερ Βίντμπιαρτ-
20/4/2024 Σκέιντ ΙΙ Φλιντ-
20/4/2024 Γκάμλε Όσλο Νόρντστραντ-
20/4/2024 Σκζετέν Σκέντσμο-
20/4/2024 Μπιάργκ Αρντάλ-
20/4/2024 Φρόγια Φέρντε-
20/4/2024 Ασκέι Στορντ-
20/4/2024 Μάνταλσκαμερατένε Σολά-
20/4/2024 Τίλερ Βερντάλ-
20/4/2024 Νάρντο Όρκλα-
20/4/2024 Μπιάσεν Ράνα-
20/4/2024 Μπαερούμ Άασκολεν-
20/4/2024 Άσκερ Φρίγκ-
20/4/2024 Ρέντι Μπιοερκελάνγκεν-
20/4/2024 Λόντεφιορντ Φάνα IL-
20/4/2024 Φραμ Λάρβικ Βίνταρ-
20/4/2024 Σάντεφιορντ ΙΙ Μπροντ-
20/4/2024 Μάντλα Πορς Γκρένλαντ-
20/4/2024 Χαμ Καμ ΙΙ Ινστράντενς-
20/4/2024 Φυλινγκσντάλεν Μιόλνερ-

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
 1Ασάνε ΙΙ131007:0
N
 2Χαμ Καμ ΙΙ131005:0
N
 3Κόνγκσβινγκερ ΙΙ131005:0
N
 4Νάρντο131004:0
N
 5Ος Tφ131004:0
N
 6Τριγκ Λάντε131004:0
N
 7Σαντβίκεν131005:1
N
 8Μπαερούμ131004:1
N
 9Μόλντε ΙΙ131004:1
N
 10Σταρτ ΙΙ131005:2
N
 11Σκέιντ ΙΙ131003:0
N
 12Άσκερ131004:1
N
 13Φάνα IL131004:1
N
 14Τίλερ131003:0
N
 15Έλβερουμ131002:0
N
 16Μέλχους131003:1
N
 17Τζέρβ 1919131003:1
N
 18Νόρντστραντ131004:2
N
 19Σκζετέν131002:1
N
 20Σολά131003:2
N
 21Άαλεσουντ 2131002:1
N
 22Σπριντ Ζελόϊ131001:0
N
 23Βίντμπιαρτ131001:0
N
 24Ράνα131002:1
N
 25Χοντ ΙΙ131004:3
N
 26Λοκομοτίβ Όσλο131001:0
N
 27Πορς Γκρένλαντ131002:1
N
 28Μάντλα131002:1
N
 29Λόρενσκογκ131001:0
N
 30Μιόλνερ131002:1
N
 31Οπσάλ131003:2
N
 32Φέρντε131004:3
N
 33Σκιερβόι131002:1
N
 34Γκάμλε Όσλο131004:3
N
 35Τραφ131001:0
N
 36Στάαλ Ζόρπελαντ220203:3
 37Σάρπσμποργκ 08 ΙΙ110100:0
I
 38Φλιντ110100:0
I
 39Ασκέι110101:1
I
 40Χάουγκεσουντ ΙΙ110101:1
I
 41Μπροντ110103:3
I
 42Μπιάσεν110102:2
I
 43Όρκλα110102:2
I
 44Στρόμσγκοντσετ ΙΙ110101:1
I
 45Βερντάλ110101:1
I
 46Οντ ΙΙ110101:1
I
 47Σάντεφιορντ ΙΙ110101:1
I
 48Σάντνες Ουλφ ΙΙ210112:3
 49Κρίστιανσουντ ΙΙ100011:2
H
 50Σπιέλκαβικ100011:2
H
 51Ινστράντενς100010:1
H
 52Μάνταλσκαμερατένε100010:1
H
 53Ρόζενμποργκ ΙΙ100011:2
H
 54Γκιέλερασεν100013:4
H
 55Σκέντσμο100010:1
H
 56Βίνταρ100011:2
H
 57Φραμ Λάρβικ100011:2
H
 58Ρέντι100010:1
H
 59Φλόγια100011:2
H
 60Άασκολεν100012:3
H
 61Μπιάργκ100013:4
H
 62Ούλφστιντ100011:2
H
 63Ούλερν100013:4
H
 64Μπιοερκελάνγκεν100010:1
H
 65Φρέντρικσταντ ΙΙ100010:2
H
 66Λίλεστρομ ΙΙ100011:3
H
 67Στορντ100011:3
H
 68Φρίγκ100012:4
H
 69Κφουμ Όσλο ΙΙ100011:4
H
 70Φάνεφοσ-Βόρμσαντ100011:4
H
 71Βίγκοερ100012:5
H
 72Μιοντάλεν ΙΙ100010:3
H
 73Ασίντεν100011:4
H
 74Φρόγια100011:4
H
 75Μόσγιοεν100010:3
H
 76Στάμπαεκ ΙΙ100010:4
H
 77Λόντεφιορντ100010:4
H
 78Σούρνανταλ100010:4
H
 79Αρντάλ100011:5
H
 80Μπόντο Γκλιμτ ΙΙ100010:5
H
 81Φυλινγκσντάλεν100010:5
H
 82Φλόρο100010:7
H