1η Κατηγορία Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΟΥΓΓΑΡΙΑ: 1η Κατηγορία 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Γκιόρι Έτο
|
12 | 22 | 6 | 4 | 2 | 21:14 | ||
| 2 |
Πούσκας Ακαντέμια
|
12 | 21 | 7 | 0 | 5 | 17:15 | ||
| 3 |
Φερεντσβάρος
|
11 | 20 | 5 | 5 | 1 | 20:10 | ||
| 4 |
Ντεμπρετσένι
|
12 | 19 | 5 | 4 | 3 | 21:17 | ||
| 5 |
Ούιπεστ
|
12 | 18 | 5 | 3 | 4 | 20:17 | ||
| 6 |
Πάκσι
|
12 | 17 | 5 | 2 | 5 | 22:21 | ||
| 7 |
Βάσας
|
12 | 16 | 4 | 4 | 4 | 20:17 | ||
| 8 |
Ζαλαεγκερζέγκ
|
12 | 13 | 4 | 1 | 7 | 16:22 | ||
| 9 |
Χόνβεντ
|
11 | 13 | 3 | 4 | 4 | 14:17 | ||
| 10 |
ΜΤΚ Βουδαπέστης
|
12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 16:25 | ||
| 11 |
Κισβάρντα
|
12 | 12 | 2 | 6 | 4 | 12:14 | ||
| 12 |
Νιρεγκχάζα Σπάρτακους
|
12 | 11 | 3 | 2 | 7 | 13:23 |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Αγώνες
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ντεμπρετσένι | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 11:6 | ||
| 2 | Γκιόρι Έτο | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 7:5 | ||
| 3 | Φερεντσβάρος | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 10:3 | ||
| 4 | Πάκσι | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 7:4 | ||
| 5 | Πούσκας Ακαντέμια | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | ||
| 6 | Ζαλαεγκερζέγκ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 10:7 | ||
| 7 | Ούιπεστ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | ||
| 8 | Χόνβεντ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 4:6 | ||
| 9 | Βάσας | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | ||
| 10 | Νιρεγκχάζα Σπάρτακους | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:10 | ||
| 11 | Κισβάρντα | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 3:5 | ||
| 12 | ΜΤΚ Βουδαπέστης | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 2:13 |
Στατιστικά Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ | G/G | N/G |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γκιόρι Έτο
|
67% (8/12) |
33% (4/12) |
17% (2/12) |
50% (6/12) |
33% (4/12) |
0% (0/12) |
58% (7/12) |
42% (5/12) |
Πούσκας Ακαντέμια
|
50% (6/12) |
50% (6/12) |
33% (4/12) |
33% (4/12) |
33% (4/12) |
0% (0/12) |
50% (6/12) |
50% (6/12) |
Φερεντσβάρος
|
45% (5/11) |
55% (6/11) |
18% (2/11) |
55% (6/11) |
27% (3/11) |
0% (0/11) |
55% (6/11) |
45% (5/11) |
Ντεμπρετσένι
|
50% (6/12) |
50% (6/12) |
17% (2/12) |
42% (5/12) |
42% (5/12) |
0% (0/12) |
58% (7/12) |
42% (5/12) |
Ούιπεστ
|
58% (7/12) |
42% (5/12) |
17% (2/12) |
50% (6/12) |
33% (4/12) |
0% (0/12) |
75% (9/12) |
25% (3/12) |
Πάκσι
|
58% (7/12) |
42% (5/12) |
8% (1/12) |
50% (6/12) |
33% (4/12) |
8% (1/12) |
58% (7/12) |
42% (5/12) |
Βάσας
|
58% (7/12) |
42% (5/12) |
25% (3/12) |
25% (3/12) |
50% (6/12) |
0% (0/12) |
58% (7/12) |
42% (5/12) |
Ζαλαεγκερζέγκ
|
67% (8/12) |
33% (4/12) |
25% (3/12) |
50% (6/12) |
17% (2/12) |
8% (1/12) |
33% (4/12) |
67% (8/12) |
Χόνβεντ
|
45% (5/11) |
55% (6/11) |
27% (3/11) |
36% (4/11) |
36% (4/11) |
0% (0/11) |
64% (7/11) |
36% (4/11) |
ΜΤΚ Βουδαπέστης
|
83% (10/12) |
17% (2/12) |
8% (1/12) |
58% (7/12) |
33% (4/12) |
0% (0/12) |
58% (7/12) |
42% (5/12) |
Κισβάρντα
|
25% (3/12) |
75% (9/12) |
25% (3/12) |
67% (8/12) |
8% (1/12) |
0% (0/12) |
67% (8/12) |
33% (4/12) |
Νιρεγκχάζα Σπάρτακους
|
67% (8/12) |
33% (4/12) |
17% (2/12) |
58% (7/12) |
25% (3/12) |
0% (0/12) |
75% (9/12) |
25% (3/12) |
| Συνολικά | 56% | 44% | 20% | 48% | 31% | 1% | 59% | 41% |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals εντός | 37% | 63% | |
| Goals εκτός | 41% | 59% | |
| Μέσος χρόνος goal εντός | 52.98 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal εκτός | 52.64 λεπ. | ||
Στοιχηματικές
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Jurek Gabor |
ΜΤΚ Βουδαπέστης
|
7 | 1 |
| Szalai Jozsef |
Πάκσι
|
6 | 1 |
| Nemeth Andras |
Πούσκας Ακαντέμια
|
6 | 0 |
| Urblik Jozef |
Βάσας
|
5 | 0 |
| Matko Aljosa |
Ούιπεστ
|
5 | 1 |
| Szendrei Akos |
Ντεμπρετσένι
|
5 | 0 |
| Dzsudzsak Balazs |
Ντεμπρετσένι
|
4 | 1 |
| Kerezsi Zalan |
ΜΤΚ Βουδαπέστης
|
4 | 0 |
| Yusuf Bamidele |
Φερεντσβάρος
|
4 | 0 |
| Koszta Mark |
Βάσας
|
4 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Mejias Josua |
Ντεμπρετσένι
|
8 |
| Toma Yurii |
Νιρεγκχάζα Σπάρτακους
|
5 |
| Szep Marton |
Γκιόρι Έτο
|
5 |
| Orjan Roland |
Πούσκας Ακαντέμια
|
5 |
| Krpic Miljan |
Γκιόρι Έτο
|
5 |
| Kern Martin |
Πούσκας Ακαντέμια
|
4 |
| Matko Aljosa |
Ούιπεστ
|
4 |
| Kata Mihaly |
ΜΤΚ Βουδαπέστης
|
4 |
| Kvasina Marko |
Νιρεγκχάζα Σπάρτακους
|
4 |
| Hidi M. Sandor |
Βάσας
|
4 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Ormonde-ottewill Brandon |
Πούσκας Ακαντέμια
|
2 |
| Colley Lamin |
Πούσκας Ακαντέμια
|
2 |
| Temesvari Attila |
Νιρεγκχάζα Σπάρτακους
|
1 |
| Kovacs Patrik |
ΜΤΚ Βουδαπέστης
|
1 |
| Szikszai Hennadij |
Κισβάρντα
|
1 |
| Peraza Joseth |
Ζαλαεγκερζέγκ
|
1 |
| Szuhodovszki Soma |
ΜΤΚ Βουδαπέστης
|
1 |
| Zeke Mario |
Πάκσι
|
1 |
| Hidi M. Sandor |
Βάσας
|
1 |
| Benczenleitner Barna |
Νιρεγκχάζα Σπάρτακους
|
1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 15.5% (11/71) | |
| 1 - 2 | 8.5% (6/71) | |
| 1 - 0 | 8.5% (6/71) | |
| 0 - 1 | 8.5% (6/71) | |
| 3 - 0 | 7.0% (5/71) | |
| 2 - 2 | 7.0% (5/71) | |
| 2 - 1 | 7.0% (5/71) | |
| 0 - 2 | 5.6% (4/71) | |
| 3 - 2 | 4.2% (3/71) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 23.9% (17/71) | |
| 2 | 23.9% (17/71) | |
| 1 | 16.9% (12/71) | |
| 4 | 12.7% (9/71) | |
| 6 | 9.9% (7/71) | |
| 5 | 8.5% (6/71) | |
| 0 | 2.8% (2/71) | |
| 7 | 1.4% (1/71) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 42.3% (30/71) | |
| X | 26.8% (19/71) | |
| 2 | 31.0% (22/71) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 26.8% (19/71) | |
| 1/X | 5.6% (4/71) | |
| 1/2 | 2.8% (2/71) | |
| X/1 | 11.3% (8/71) | |
| X/X | 16.9% (12/71) | |
| X/2 | 15.5% (11/71) | |
| 2/1 | 4.2% (3/71) | |
| 2/X | 4.2% (3/71) | |
| 2/2 | 12.7% (9/71) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 212 | 2.99 |
| Εντός | 121 | 1.70 |
| Εκτός | 91 | 1.28 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 53 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 70 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).
Ζαλαεγκερζέγκ
Ούιπεστ
Γκιόρι Έτο
Πάκσι
Φερεντσβάρος
ΜΤΚ Βουδαπέστης
Βάσας
Νιρεγκχάζα Σπάρτακους
Ντεμπρετσένι
Χόνβεντ
Πούσκας Ακαντέμια
Κισβάρντα