Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

2η Κατηγορία Βαθμολογία και Στατιστικά

Βαθμολογία ΒΟΣΝΙΑ: 2η Κατηγορία 2023/2024

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1. Ντιβίζιον
  1 Ράντινκ Μπιτζελίνα 32 73 21 10 1 62:17
  2 Λακτάσι 32 64 20 4 8 67:26
  3 Ρούνταρ Πριγιέντορ 32 55 15 10 7 55:26
  4 Λέοταρ Τρεμπίνιε 32 51 16 3 13 42:41
  5 Ζελέζνιτσαρ Μπάνια Λούκα 32 49 15 4 13 48:37
  6 Φάμος 32 49 15 4 13 44:41
  7 Κοζάρα Γκραντίκα 32 46 13 7 12 48:47
  8 Σλόμποντα Μ. Γκραντ 32 45 13 6 13 43:41
  9 BSK Μπάνια Λούκα 32 43 13 4 15 49:41
  10 Σλάβια Σαράγιεβο 32 42 12 6 14 35:40
  11 Σουτιέσκα Φόκα 32 42 12 6 14 33:43
  12 Λιούμπιτς Πρνγιάβορ 32 42 13 3 16 36:47
  13 Ντρίνα Ζβόρνικ 32 40 10 10 12 34:35
  14 Ρομάνιτσα 32 40 12 4 16 35:55
  15 Μπόρατς Κοζάρσκα Ντούμπιτσα 32 39 11 6 15 39:54
  16 Βελέζ Νεβεσίνιε 32 39 12 3 17 44:64
  17 Μόντριτσα 32 36 10 6 16 35:55
  18 Ομάρσκα 32 19 5 4 23 29:68
1. Ντιβίζιον
  1 Σλόμποντα Τούζλα 26 59 18 5 3 48:19
  2 Στουπκανίκα 26 55 17 4 5 43:17
  3 Μπράτσβτο Γκρακάνικα 26 43 13 4 9 38:32
  4 Τόμισλαβ 26 40 11 7 8 42:35
  5 Γκοράζντε 26 39 11 6 9 30:22
  6 Μπούντουσνοστ Μπανοβίτσι 26 38 11 5 10 35:32
  7 Βις Σιμ-Μπάου 26 37 10 7 9 46:45
  8 Τσέλικ Ζένιτσα 26 36 9 9 8 30:29
  9 Γκόρνι Ράχιτς 26 35 10 5 11 34:37
  10 Γκραντίνα Σρεμπρένικ 26 33 9 6 11 19:31
  11 Ζβιγιέζντα Γκράντασατς 26 31 10 4 12 35:34
  12 Τοσκ 26 30 9 3 14 36:40
  13 Ρουντάρ Κακάνι 26 29 7 8 11 29:34
  14 Ράντνικ Χαντζίτσι 26 29 7 8 11 24:32
  15 Γιέντινστβο Μπίχατς 26 27 7 6 13 19:43
  16 Μλάντοστ Ντόμποϊ 26 15 4 3 19 27:53

Promotion

Relegation

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
19/5/2024 BSK Μπάνια Λούκα Κοζάρα Γκραντίκα0 - 33 - 3
19/5/2024 Τοσκ Μπράτσβτο Γκρακάνικα2 - 12 - 1
18/5/2024 Γκραντίνα Σρεμπρένικ Μλάντοστ Ντόμποϊ0 - 13 - 2
18/5/2024 Ζβιγιέζντα Γκράντασατς Ράντνικ Χαντζίτσι1 - 02 - 1
18/5/2024 Ρουντάρ Κακάνι Στουπκανίκα1 - 01 - 0
18/5/2024 Βις Σιμ-Μπάου Τόμισλαβ0 - 30 - 4
18/5/2024 Σλόμποντα Τούζλα Τσέλικ Ζένιτσα0 - 00 - 0
18/5/2024 Μπούντουσνοστ Μπανοβίτσι Γκοράζντε1 - 01 - 0
18/5/2024 Γιέντινστβο Μπίχατς Γκόρνι Ράχιτς0 - 00 - 0
18/5/2024 Σλόμποντα Μ. Γκραντ Λιούμπιτς Πρνγιάβορ0 - 10 - 2
18/5/2024 Ράντινκ Μπιτζελίνα Βελέζ Νεβεσίνιε2 - 04 - 0
18/5/2024 Ζελέζνιτσαρ Μπάνια Λούκα Ρομάνιτσα1 - 02 - 0
18/5/2024 Σουτιέσκα Φόκα Ρούνταρ Πριγιέντορ2 - 02 - 0
18/5/2024 Ομάρσκα Σλάβια Σαράγιεβο0 - 20 - 2
18/5/2024 Φάμος Μόντριτσα0 - 11 - 1
18/5/2024 Λέοταρ Τρεμπίνιε Ντρίνα Ζβόρνικ0 - 01 - 0
18/5/2024 Λακτάσι Μπόρατς Κοζάρσκα Ντούμπιτσα0 - 12 - 1
15/5/2024 Μόντριτσα BSK Μπάνια Λούκα0 - 02 - 0
15/5/2024 Ντρίνα Ζβόρνικ Σλόμποντα Μ. Γκραντ2 - 03 - 0
15/5/2024 Μπόρατς Κοζάρσκα Ντούμπιτσα Λέοταρ Τρεμπίνιε3 - 14 - 2
15/5/2024 Κοζάρα Γκραντίκα Λακτάσι0 - 30 - 5
15/5/2024 Σλάβια Σαράγιεβο Φάμος0 - 03 - 2
15/5/2024 Ρομάνιτσα Σουτιέσκα Φόκα1 - 01 - 0
15/5/2024 Βελέζ Νεβεσίνιε Ζελέζνιτσαρ Μπάνια Λούκα2 - 04 - 0
15/5/2024 Λιούμπιτς Πρνγιάβορ Ράντινκ Μπιτζελίνα0 - 02 - 1
15/5/2024 Ρούνταρ Πριγιέντορ Ομάρσκα2 - 05 - 0
12/5/2024 Γκόρνι Ράχιτς Σλόμποντα Τούζλα1 - 12 - 2
12/5/2024 Ομάρσκα Ρομάνιτσα0 - 10 - 1
11/5/2024 Σουτιέσκα Φόκα Βελέζ Νεβεσίνιε0 - 00 - 0
11/5/2024 Μπράτσβτο Γκρακάνικα Ρουντάρ Κακάνι1 - 02 - 1
11/5/2024 Τόμισλαβ Τοσκ1 - 01 - 0
11/5/2024 Ράντνικ Χαντζίτσι Γκραντίνα Σρεμπρένικ0 - 01 - 0
11/5/2024 Μλάντοστ Ντόμποϊ Μπούντουσνοστ Μπανοβίτσι0 - 01 - 1
11/5/2024 Γκοράζντε Γιέντινστβο Μπίχατς1 - 02 - 1
11/5/2024 Τσέλικ Ζένιτσα Βις Σιμ-Μπάου0 - 12 - 1
11/5/2024 Στουπκανίκα Ζβιγιέζντα Γκράντασατς0 - 01 - 0
11/5/2024 Φάμος Ρούνταρ Πριγιέντορ1 - 02 - 0
11/5/2024 Λακτάσι Μόντριτσα3 - 03 - 0
11/5/2024 Λέοταρ Τρεμπίνιε Κοζάρα Γκραντίκα1 - 03 - 0
11/5/2024 Ντρίνα Ζβόρνικ Μπόρατς Κοζάρσκα Ντούμπιτσα2 - 03 - 0

Επόμενοι Αγώνες

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
22/5/2024 Τόμισλαβ Σλόμποντα Τούζλα-
22/5/2024 Μπράτσβτο Γκρακάνικα Βις Σιμ-Μπάου-
22/5/2024 Τοσκ Ρουντάρ Κακάνι-
22/5/2024 Ράντνικ Χαντζίτσι Στουπκανίκα-
22/5/2024 Μλάντοστ Ντόμποϊ Ζβιγιέζντα Γκράντασατς-
22/5/2024 Γκόρνι Ράχιτς Μπούντουσνοστ Μπανοβίτσι-
22/5/2024 Τσέλικ Ζένιτσα Γιέντινστβο Μπίχατς-
22/5/2024 Γκοράζντε Γκραντίνα Σρεμπρένικ-
25/5/2024 Βελέζ Νεβεσίνιε Λιούμπιτς Πρνγιάβορ-
25/5/2024 Ρομάνιτσα Ράντινκ Μπιτζελίνα-
25/5/2024 Ρούνταρ Πριγιέντορ Ζελέζνιτσαρ Μπάνια Λούκα-
25/5/2024 Σλάβια Σαράγιεβο Σουτιέσκα Φόκα-
25/5/2024 Μόντριτσα Ομάρσκα-
25/5/2024 Κοζάρα Γκραντίκα Φάμος-
25/5/2024 Μπόρατς Κοζάρσκα Ντούμπιτσα BSK Μπάνια Λούκα-
25/5/2024 Ντρίνα Ζβόρνικ Λακτάσι-
25/5/2024 Λέοταρ Τρεμπίνιε Σλόμποντα Μ. Γκραντ-
26/5/2024 Στουπκανίκα Μλάντοστ Ντόμποϊ-
26/5/2024 Ρουντάρ Κακάνι Ράντνικ Χαντζίτσι-
26/5/2024 Ζβιγιέζντα Γκράντασατς Γκοράζντε-
26/5/2024 Γκραντίνα Σρεμπρένικ Γκόρνι Ράχιτς-
26/5/2024 Μπούντουσνοστ Μπανοβίτσι Τσέλικ Ζένιτσα-
26/5/2024 Γιέντινστβο Μπίχατς Τόμισλαβ-
26/5/2024 Σλόμποντα Τούζλα Μπράτσβτο Γκρακάνικα-
26/5/2024 Βις Σιμ-Μπάου Τοσκ-

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
 1Λακτάσι51341014:4
 2Μπράτσβτο Γκρακάνικα51240112:6
 3Στουπκανίκα5124017:2
 4Ρουντάρ Κακάνι5103117:3
 5Ζβιγιέζντα Γκράντασατς5103117:4
 6Μόντριτσα5103117:5
 7Σλόμποντα Τούζλα592305:2
 8Λιούμπιτς Πρνγιάβορ593028:5
 9Σλάβια Σαράγιεβο593029:7
 10Λέοταρ Τρεμπίνιε593027:6
 11Ρομάνιτσα593024:5
 12Ράντινκ Μπιτζελίνα5822110:4
 13Τόμισλαβ572126:4
 14Ρούνταρ Πριγιέντορ572128:6
 15Ράντνικ Χαντζίτσι572125:4
 16Γκοράζντε572125:4
 17Φάμος572129:8
 18Βελέζ Νεβεσίνιε572128:8
 19Βις Σιμ-Μπάου572129:10
 20Μπούντουσνοστ Μπανοβίτσι572126:7
 21Σλόμποντα Μ. Γκραντ572125:7
 22Ντρίνα Ζβόρνικ562037:4
 23Τοσκ562035:6
 24Ζελέζνιτσαρ Μπάνια Λούκα562034:9
 25Τσέλικ Ζένιτσα551223:5
 26Σουτιέσκα Φόκα551222:4
 27Γκόρνι Ράχιτς551228:12
 28Κοζάρα Γκραντίκα551225:12
 29BSK Μπάνια Λούκα541137:9
 30Γιέντινστβο Μπίχατς541133:5
 31Μπόρατς Κοζάρσκα Ντούμπιτσα541137:11
 32Γκραντίνα Σρεμπρένικ531043:10
 33Ομάρσκα531044:11
 34Μλάντοστ Ντόμποϊ510145:12