Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

3η Κατηγορία Βαθμολογία και Στατιστικά

Βαθμολογία ΡΩΣΙΑ: 3η Κατηγορία 2022/2023

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1ος Όμιλος
  1 Ρότορ Βολγκογκράντ 4 12 4 0 0 8:2
  2 Κούμπαν Χόλντινγκ 4 9 3 0 1 4:3
  3 Τσάικα 4 9 3 0 1 8:2
  4 Τσερνομόρετς Νοβοροσίσκ 3 7 2 1 0 3:0
  5 Μπιαλόγκ 4 7 2 1 1 6:4
  6 ΣΚΑ Ροστόφ 4 7 2 1 1 5:4
  7 Ντιναμό Σταβροπόλ 4 5 1 2 1 3:2
  8 Φόρτε Ταγκανρόγκ 4 4 1 1 2 6:4
  9 Σπάρτακ Νάλτσικ 4 4 1 1 2 6:7
  10 Ντρούζμπα Μαϊκόπ 4 4 1 1 2 2:3
  11 Εσεντούκι 4 3 1 0 3 1:5
  12 Μάσιουκ ΚΜΒ 4 2 0 2 2 4:7
  13 Λέτζιον Ντιναμό 3 1 0 1 2 1:7
  14 Αλάνια Βλαντικαφκάς ΙΙ 4 1 0 1 3 2:9
2ος Όμιλος: Υπό-Γκρουπ 1
  1 Ζενίτ 2 6 13 4 1 1 13:9
  2 Ντιναμό Αγίας Πετρούπολης 6 13 4 1 1 8:4
  3 Λενινγκράντετς 5 13 4 1 0 14:1
  4 Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ 5 9 2 3 0 7:2
  5 Ζόρκι Κράσνογκορσκ 5 7 2 1 2 5:5
  6 Γιενισέι Κρασνογιάρσκ ΙΙ 6 7 2 1 3 11:12
  7 Ρόντινα-Μ 6 6 1 3 2 4:6
  8 Βάλτικα Καλίνινγκραντ 5 6 1 3 1 8:11
  9 Λούκι Ενέργκια 6 4 1 1 4 5:15
  10 Βελίκι Νόβγκοροντ 5 2 0 2 3 2:8
  11 Γιάντρο 5 1 0 1 4 3:7
2ος Όμιλος: Υπό-Γκρουπ 2
  1 Τεκστιλστίκ Ιβανόβο 5 13 4 1 0 14:4
  2 Τορπέντο Μόσχας 2 5 11 3 2 0 8:4
  3 Μούρομ 6 10 3 1 2 11:5
  4 Σπαρτάκ Κοστρόμα 6 10 3 1 2 8:7
  5 Τσερτανόβο 6 10 3 1 2 13:8
  6 Ντιναμό Μόσχας 2 6 9 3 0 3 7:9
  7 Ντιναμό Βολόγκντα 5 7 2 1 2 10:9
  8 Τβερ 6 4 1 1 4 2:8
  9 Ζνάμια Τρούντα 5 4 1 1 3 3:12
  10 Χίμικ Τζέρζινσκ 5 4 1 1 3 3:5
  11 Τορπέντο Βλάντιμιρ 5 3 1 0 4 5:13
3ος Όμιλος: Υπό-Γκρουπ 1
  1 Άβανγκαρντ Κουρσκ 6 16 5 1 0 15:2
  2 Ντιναμό Μπρζανσκ 6 12 3 3 0 9:2
  3 Ριαζάν 6 11 3 2 1 7:3
  4 Στρογκίνο 6 10 2 4 0 8:5
  5 Σακαλίνετς 6 10 3 1 2 10:10
  6 Άρσεναλ Τούλα ΙΙ 6 10 3 1 2 12:10
  7 Μέταλουργκ Λίπετσκ 6 8 2 2 2 6:7
  8 Σπαρτάκ Ταμπόφ 6 5 1 2 3 6:11
  9 Κβαντ Ομπίνισκ 6 5 1 2 3 7:10
  10 Περεσβέτ Ντομοντεντόβο 5 3 1 0 4 5:10
  11 Ρόντινα 2 6 3 0 3 3 3:9
  12 Σάκαλιν Σάκαλινσκ 5 1 0 1 4 3:12
3ος Όμιλος: Υπό-Γκρουπ 2
  1 Καλούγκα 6 16 5 1 0 12:4
  2 Σοκόλ Σαράτοφ 6 13 4 1 1 6:4
  3 Σάτουρν Ραμενσκόγιε 6 13 4 1 1 14:7
  4 Σαλιούτ Μπελγκορόντ 6 13 4 1 1 9:5
  5 Ντινάμο Βλαντιβοστόκ 6 11 3 2 1 12:5
  6 Ζνάμια Νόγκινσκ 6 7 2 1 3 4:7
  7 Χίμκι 2 6 7 2 1 3 9:8
  8 ΣΚΑ Χαμπάροφσκ ΙΙ 6 7 2 1 3 8:7
  9 Κόσμος Ντολγκοπρίντι 6 6 2 0 4 11:6
  10 Κολόμνα 6 6 2 0 4 3:12
  11 Ζενίτ Πένζα 6 2 0 2 4 4:14
  12 Μπαλασίχα 6 1 0 1 5 0:13
4ος Όμιλος
  1 Τιουμέν 4 10 3 1 0 11:3
  2 Ζενίτ Ίζχεβσκ 4 7 2 1 1 9:6
  3 Τορπέντο Μιάς 4 7 2 1 1 5:4
  4 Τσελιάμπινσκ 4 7 2 1 1 6:3
  5 Ίρτις Ομσκ 4 7 2 1 1 7:4
  6 Άμκαρ 4 6 2 0 2 6:6
  7 Νόστα Νοβοτρόιτσκ 4 6 1 3 0 7:4
  8 Χίμικ Όγκαστ 4 6 2 0 2 6:8
  9 Σιμπίρ Νοβοσίμπιρσκ 4 5 1 2 1 6:5
  10 Όρενμπουργκ ΙΙ 4 4 1 1 2 5:9
  11 Ουράλ ΙΙ 4 1 0 1 3 5:10
  12 Ντινάμο Μπαρνάουλ 4 0 0 0 4 2:13

Promotion

Relegation

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
15/8/2022 Χίμικ Τζέρζινσκ Ντιναμό Μόσχας 20 - 10 - 1
15/8/2022 Περεσβέτ Ντομοντεντόβο Ριαζάν0 - 10 - 1
15/8/2022 Ρόντινα-Μ Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ0 - 00 - 0
15/8/2022 Άρσεναλ Τούλα ΙΙ Μέταλουργκ Λίπετσκ0 - 12 - 1
14/8/2022 Τσάικα Λέτζιον Ντιναμό4 - 06 - 1
14/8/2022 Ρότορ Βολγκογκράντ Μπιαλόγκ1 - 02 - 1
14/8/2022 Σακαλίνετς Στρογκίνο0 - 01 - 1
14/8/2022 ΣΚΑ Ροστόφ Τσερνομόρετς Νοβοροσίσκ0 - 10 - 2
14/8/2022 Σπαρτάκ Κοστρόμα Ζνάμια Τρούντα0 - 11 - 2
14/8/2022 Σπαρτάκ Ταμπόφ Σάκαλιν Σάκαλινσκ1 - 01 - 1
14/8/2022 Μάσιουκ ΚΜΒ Ντιναμό Σταβροπόλ1 - 01 - 3
14/8/2022 Φόρτε Ταγκανρόγκ Αλάνια Βλαντικαφκάς ΙΙ3 - 05 - 0
14/8/2022 Σπάρτακ Νάλτσικ Κούμπαν Χόλντινγκ0 - 02 - 0
14/8/2022 Ζενίτ 2 Λούκι Ενέργκια2 - 03 - 1
14/8/2022 Ντιναμό Μπρζανσκ Κβαντ Ομπίνισκ1 - 02 - 1
14/8/2022 Σοκόλ Σαράτοφ Μπαλασίχα0 - 01 - 0
14/8/2022 Τιουμέν Σιμπίρ Νοβοσίμπιρσκ1 - 12 - 2
14/8/2022 Ζενίτ Πένζα Σάτουρν Ραμενσκόγιε2 - 02 - 2
14/8/2022 Ντιναμό Αγίας Πετρούπολης Βελίκι Νόβγκοροντ0 - 01 - 0
14/8/2022 Γιάντρο Λενινγκράντετς0 - 00 - 1
14/8/2022 Τβερ Τεκστιλστίκ Ιβανόβο0 - 20 - 3
14/8/2022 Ντιναμό Βολόγκντα Μούρομ1 - 13 - 2
14/8/2022 Ρόντινα 2 Άβανγκαρντ Κουρσκ1 - 11 - 2
14/8/2022 Νόστα Νοβοτρόιτσκ Όρενμπουργκ ΙΙ0 - 01 - 1
14/8/2022 Τορπέντο Μόσχας 2 Τσερτανόβο2 - 13 - 1
14/8/2022 Ζνάμια Νόγκινσκ Κόσμος Ντολγκοπρίντι1 - 01 - 0
14/8/2022 Τορπέντο Μιάς Χίμικ Όγκαστ1 - 11 - 2
14/8/2022 Γιενισέι Κρασνογιάρσκ ΙΙ Βάλτικα Καλίνινγκραντ0 - 23 - 4
14/8/2022 Κολόμνα Χίμκι 20 - 20 - 4
14/8/2022 Ουράλ ΙΙ Τσελιάμπινσκ0 - 00 - 3
13/8/2022 Εσεντούκι Ντρούζμπα Μαϊκόπ0 - 10 - 2
13/8/2022 Ντινάμο Βλαντιβοστόκ Καλούγκα1 - 11 - 1
13/8/2022 Ντινάμο Μπαρνάουλ Ζενίτ Ίζχεβσκ1 - 21 - 4
13/8/2022 Ίρτις Ομσκ Άμκαρ0 - 01 - 0
13/8/2022 ΣΚΑ Χαμπάροφσκ ΙΙ Σαλιούτ Μπελγκορόντ0 - 00 - 2
10/8/2022 Τεκστιλστίκ Ιβανόβο Σπαρτάκ Κοστρόμα2 - 02 - 2
10/8/2022 Ζνάμια Τρούντα Τορπέντο Βλάντιμιρ0 - 10 - 3
10/8/2022 Ριαζάν Ρόντινα 20 - 00 - 0
10/8/2022 Ζενίτ 2 Γιάντρο1 - 12 - 1
10/8/2022 Λούκι Ενέργκια Ντιναμό Αγίας Πετρούπολης2 - 23 - 2

Επόμενοι Αγώνες

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
20/8/2022 Ριαζάν Άρσεναλ Τούλα ΙΙ-
20/8/2022 Αλάνια Βλαντικαφκάς ΙΙ Σπάρτακ Νάλτσικ-
20/8/2022 Καλούγκα Ζνάμια Νόγκινσκ-
20/8/2022 Βάλτικα Καλίνινγκραντ Ρόντινα-Μ-
21/8/2022 Μπαλασίχα Ζενίτ Πένζα-
21/8/2022 Στρογκίνο Ντιναμό Μπρζανσκ-
21/8/2022 Κολόμνα Σοκόλ Σαράτοφ-
21/8/2022 Σιμπίρ Νοβοσίμπιρσκ Ίρτις Ομσκ-
21/8/2022 Λενινγκράντετς Ζόρκι Κράσνογκορσκ-
21/8/2022 Άμκαρ Τορπέντο Μιάς-
21/8/2022 Τσελιάμπινσκ Νόστα Νοβοτρόιτσκ-
21/8/2022 Ζενίτ Ίζχεβσκ Τιουμέν-
21/8/2022 Λούκι Ενέργκια Γιάντρο-
21/8/2022 Τεκστιλστίκ Ιβανόβο Ντιναμό Βολόγκντα-
21/8/2022 Τσερτανόβο Χίμικ Τζέρζινσκ-
21/8/2022 Χίμικ Όγκαστ Ντινάμο Μπαρνάουλ-
21/8/2022 Όρενμπουργκ ΙΙ Ουράλ ΙΙ-
21/8/2022 Λέτζιον Ντιναμό Εσεντούκι-
21/8/2022 Ντρούζμπα Μαϊκόπ Φόρτε Ταγκανρόγκ-
21/8/2022 Κούμπαν Χόλντινγκ Ρότορ Βολγκογκράντ-
21/8/2022 Μάσιουκ ΚΜΒ Μπιαλόγκ-
21/8/2022 Μούρομ Τορπέντο Μόσχας 2-
21/8/2022 Κβαντ Ομπίνισκ Ρόντινα 2-
21/8/2022 Άβανγκαρντ Κουρσκ Περεσβέτ Ντομοντεντόβο-
21/8/2022 Μέταλουργκ Λίπετσκ Σάκαλιν Σάκαλινσκ-
21/8/2022 Σάτουρν Ραμενσκόγιε Σαλιούτ Μπελγκορόντ-
21/8/2022 Ντιναμό Σταβροπόλ ΣΚΑ Ροστόφ-
21/8/2022 Ζνάμια Τρούντα Τβερ-
21/8/2022 Τορπέντο Βλάντιμιρ Σπαρτάκ Κοστρόμα-
21/8/2022 Σπαρτάκ Ταμπόφ Σακαλίνετς-
21/8/2022 Τσερνομόρετς Νοβοροσίσκ Τσάικα-
22/8/2022 Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ Ντιναμό Αγίας Πετρούπολης-
22/8/2022 Βελίκι Νόβγκοροντ Ζενίτ 2-
24/8/2022 Χίμκι 2 ΣΚΑ Χαμπάροφσκ ΙΙ-
24/8/2022 Περεσβέτ Ντομοντεντόβο Σάκαλιν Σάκαλινσκ-
24/8/2022 Κόσμος Ντολγκοπρίντι Ντινάμο Βλαντιβοστόκ-

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
 1Λενινγκράντετς51341014:1
 2Σάτουρν Ραμενσκόγιε51341014:3
 3Άβανγκαρντ Κουρσκ51341013:2
 4Τεκστιλστίκ Ιβανόβο51341014:4
 5Ζενίτ 251341011:5
 6Σοκόλ Σαράτοφ5134105:1
 7Καλούγκα5134108:4
 8Ρότορ Βολγκογκράντ4124008:2
 9Ριαζάν5113206:1
 10Τορπέντο Μόσχας 25113208:4
 11Τιουμέν41031011:3
 12Μούρομ51031110:3
 13Άρσεναλ Τούλα ΙΙ51031112:6
 14Σαλιούτ Μπελγκορόντ5103118:5
 15Ντιναμό Αγίας Πετρούπολης5103116:4
 16Τσάικα493018:2
 17Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ592307:2
 18Στρογκίνο592307:4
 19Ντιναμό Μπρζανσκ592305:2
 20Κούμπαν Χόλντινγκ493014:3
 21Ντινάμο Βλαντιβοστόκ5822110:4
 22Τσερνομόρετς Νοβοροσίσκ372103:0
 23Τσελιάμπινσκ472116:3
 24Ζενίτ Ίζχεβσκ472119:6
 25Ίρτις Ομσκ472117:4
 26Μπιαλόγκ472116:4
 27ΣΚΑ Χαμπάροφσκ ΙΙ572127:5
 28ΣΚΑ Ροστόφ472115:4
 29Ντιναμό Βολόγκντα5721210:9
 30Τορπέντο Μιάς472115:4
 31Γιενισέι Κρασνογιάρσκ ΙΙ5721211:10
 32Σπαρτάκ Κοστρόμα572127:7
 33Τσερτανόβο572128:8
 34Ζόρκι Κράσνογκορσκ572125:5
 35Σακαλίνετς572128:10
 36Νόστα Νοβοτρόιτσκ461307:4
 37Άμκαρ462026:6
 38Χίμικ Όγκαστ462026:8
 39Ντιναμό Μόσχας 2562035:8
 40Βάλτικα Καλίνινγκραντ561318:11
 41Κολόμνα562032:10
 42Ντιναμό Σταβροπόλ451213:2
 43Σιμπίρ Νοβοσίμπιρσκ451216:5
 44Μέταλουργκ Λίπετσκ551224:6
 45Σπαρτάκ Ταμπόφ551226:9
 46Φόρτε Ταγκανρόγκ441126:4
 47Σπάρτακ Νάλτσικ441126:7
 48Χίμκι 2541136:7
 49Ντρούζμπα Μαϊκόπ441122:3
 50Χίμικ Τζέρζινσκ541133:5
 51Κβαντ Ομπίνισκ541136:9
 52Όρενμπουργκ ΙΙ441125:9
 53Ζνάμια Νόγκινσκ541132:6
 54Λούκι Ενέργκια541135:11
 55Ζνάμια Τρούντα541133:12
 56Κόσμος Ντολγκοπρίντι531048:6
 57Ρόντινα-Μ530323:6
 58Ρόντινα 2530323:7
 59Εσεντούκι431031:5
 60Περεσβέτ Ντομοντεντόβο531045:10
 61Τβερ531042:8
 62Τορπέντο Βλάντιμιρ531045:13
 63Μάσιουκ ΚΜΒ420224:7
 64Βελίκι Νόβγκοροντ520232:8
 65Ζενίτ Πένζα520234:11
 66Γιάντρο510143:7
 67Ουράλ ΙΙ410135:10
 68Λέτζιον Ντιναμό310121:7
 69Αλάνια Βλαντικαφκάς ΙΙ410132:9
 70Σάκαλιν Σάκαλινσκ510143:12
 71Μπαλασίχα510140:12
 72Ντινάμο Μπαρνάουλ400042:13