Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

3η Κατηγορία Βαθμολογία και Στατιστικά

Βαθμολογία ΡΩΣΙΑ: 3η Κατηγορία 2023/2024

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Αργυρός Όμιλος: Δεύτερη Φάση
  1 Σπαρτάκ Κοστρόμα 14 31 9 4 1 21:6
  2 Μάσιουκ ΚΜΒ 14 21 6 3 5 13:14
  3 Καλούγκα 14 20 5 5 4 22:19
  4 Τεκστιλστίκ Ιβανόβο 14 20 4 8 2 13:11
  5 Ίρτις Ομσκ 14 20 5 5 4 11:12
  6 Άβανγκαρντ Κουρσκ 14 20 6 2 6 12:14
  7 Χίμικ Τζέρζινσκ 14 17 4 5 5 14:17
  8 Βόλγα Ουλιανόβσκ 14 14 3 5 6 16:14
  9 Ντιναμό Μπρζανσκ 14 12 2 6 6 14:20
  10 Τορπέντο Μιάς 14 11 2 5 7 10:19
Αργυρός Όμιλος: Πρώτη Φάση
  2 Νοβοσιμπίρσκ 18 35 10 5 3 22:13
  2 Ρόντινα 2 18 32 9 5 4 17:13
  3 Μέταλουργκ Λίπετσκ 18 27 7 6 5 19:20
  4 Τσελιάμπινσκ 18 26 7 5 6 19:16
  5 Τεκστιλστίκ Ιβανόβο 18 25 6 7 5 25:18
  6 Άβανγκαρντ Κουρσκ 18 25 7 4 7 27:19
  7 Φόρτε Ταγκανρόγκ 18 24 7 3 8 24:27
  8 Άμκαρ 18 24 6 6 6 19:17
  9 Τσερτανόβο 18 22 5 7 6 21:18
  10 Σαλιούτ Μπελγκορόντ 18 5 1 2 15 14:46
Χρυσός Όμιλος: Δεύτερη Φάση
  1 Ουφά 14 25 7 4 3 16:9
  2 Νοβοσιμπίρσκ 14 23 5 8 1 15:8
  3 Τσάικα 14 22 5 7 2 14:12
  4 Ρότορ Βολγκογκράντ 14 21 6 3 5 17:15
  5 Ρόντινα 2 14 19 5 4 5 24:17
  6 Κράσνονταρ 2 14 18 4 6 4 12:15
  7 Βελές Μόσχας 14 18 5 3 6 9:13
  8 Τσελιάμπινσκ 13 15 3 6 4 15:14
  9 Μούρομ 14 13 3 4 7 14:22
  10 Μέταλουργκ Λίπετσκ 15 11 2 5 8 8:19
Χρυσός Όμιλος: Πρώτη Φάση
  1 Κράσνονταρ 2 18 33 9 6 3 27:20
  2 Ουφά 18 31 9 4 5 23:10
  3 Ρότορ Βολγκογκράντ 18 28 7 7 4 21:17
  4 Μούρομ 18 24 6 6 6 24:26
  5 Βελές Μόσχας 18 24 6 6 6 16:21
  6 Τσάικα 18 23 6 5 7 23:21
  7 Βόλγα Ουλιανόβσκ 18 23 6 5 7 15:18
  8 Ίρτις Ομσκ 18 23 6 5 7 15:15
  9 Ντιναμό Μπρζανσκ 18 22 6 4 8 18:22
  10 Σπαρτάκ Κοστρόμα 18 13 3 4 11 13:25

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
19/5/2024 Μούρομ Βελές Μόσχας0 - 00 - 1
19/5/2024 Κράσνονταρ 2 Τσάικα0 - 00 - 0
19/5/2024 Μάσιουκ ΚΜΒ Ίρτις Ομσκ0 - 10 - 1
19/5/2024 Καλούγκα Χίμικ Τζέρζινσκ1 - 03 - 0
19/5/2024 Ντιναμό Μπρζανσκ Βόλγα Ουλιανόβσκ0 - 00 - 0
19/5/2024 Τορπέντο Μιάς Σπαρτάκ Κοστρόμα0 - 00 - 3
19/5/2024 Τεκστιλστίκ Ιβανόβο Άβανγκαρντ Κουρσκ1 - 01 - 0
19/5/2024 Ρόντινα 2 Ρότορ Βολγκογκράντ1 - 02 - 0
19/5/2024 Μέταλουργκ Λίπετσκ Νοβοσιμπίρσκ0 - 00 - 0
19/5/2024 Τσελιάμπινσκ Ουφά0 - 00 - 0
15/5/2024 Τσάικα Μέταλουργκ Λίπετσκ0 - 01 - 0
15/5/2024 Ρότορ Βολγκογκράντ Κράσνονταρ 20 - 00 - 0
15/5/2024 Σπαρτάκ Κοστρόμα Ντιναμό Μπρζανσκ0 - 11 - 1
15/5/2024 Χίμικ Τζέρζινσκ Μάσιουκ ΚΜΒ2 - 22 - 3
15/5/2024 Άβανγκαρντ Κουρσκ Τορπέντο Μιάς0 - 02 - 0
15/5/2024 Βελές Μόσχας Ρόντινα 22 - 02 - 1
15/5/2024 Βόλγα Ουλιανόβσκ Καλούγκα0 - 21 - 2
15/5/2024 Τσελιάμπινσκ Νοβοσιμπίρσκ1 - 01 - 1
15/5/2024 Ίρτις Ομσκ Τεκστιλστίκ Ιβανόβο0 - 01 - 0
15/5/2024 Ουφά Μούρομ1 - 02 - 1
11/5/2024 Μούρομ Νοβοσιμπίρσκ0 - 11 - 1
11/5/2024 Καλούγκα Μάσιουκ ΚΜΒ1 - 21 - 2
11/5/2024 Ντιναμό Μπρζανσκ Άβανγκαρντ Κουρσκ1 - 02 - 0
11/5/2024 Τορπέντο Μιάς Ίρτις Ομσκ0 - 00 - 2
11/5/2024 Ρόντινα 2 Κράσνονταρ 23 - 03 - 0
11/5/2024 Μέταλουργκ Λίπετσκ Ρότορ Βολγκογκράντ0 - 11 - 2
11/5/2024 Τσελιάμπινσκ Τσάικα2 - 05 - 0
11/5/2024 Τεκστιλστίκ Ιβανόβο Χίμικ Τζέρζινσκ1 - 01 - 0
11/5/2024 Βόλγα Ουλιανόβσκ Σπαρτάκ Κοστρόμα0 - 10 - 1
11/5/2024 Βελές Μόσχας Ουφά0 - 00 - 0
8/5/2024 Καλούγκα Ντιναμό Μπρζανσκ0 - 11 - 2
5/5/2024 Ρότορ Βολγκογκράντ Τσελιάμπινσκ0 - 01 - 0
5/5/2024 Τσάικα Μούρομ2 - 13 - 1
5/5/2024 Κράσνονταρ 2 Μέταλουργκ Λίπετσκ0 - 01 - 0
5/5/2024 Νοβοσιμπίρσκ Βελές Μόσχας0 - 00 - 0
5/5/2024 Ουφά Ρόντινα 22 - 13 - 1
4/5/2024 Χίμικ Τζέρζινσκ Τορπέντο Μιάς1 - 01 - 0
4/5/2024 Άβανγκαρντ Κουρσκ Βόλγα Ουλιανόβσκ1 - 01 - 0
4/5/2024 Μάσιουκ ΚΜΒ Τεκστιλστίκ Ιβανόβο0 - 20 - 3
4/5/2024 Σπαρτάκ Κοστρόμα Καλούγκα2 - 25 - 2

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
 1Ίρτις Ομσκ5124016:5
 2Σπαρτάκ Κοστρόμα51132010:3
 3Ουφά5113207:3
 4Βελές Μόσχας5113204:1
 5Φόρτε Ταγκανρόγκ5103118:4
 6Ρότορ Βολγκογκράντ5103115:4
 7Ρόντινα 25930212:6
 8Τεκστιλστίκ Ιβανόβο593026:5
 9Ντιναμό Μπρζανσκ582216:4
 10Άβανγκαρντ Κουρσκ572123:3
 11Τσερτανόβο572126:7
 12Μάσιουκ ΚΜΒ572125:7
 13Τσάικα572124:7
 14Τσελιάμπινσκ561316:2
 15Άμκαρ562037:6
 16Καλούγκα562039:10
 17Κράσνονταρ 2561311:3
 18Βόλγα Ουλιανόβσκ541135:4
 19Νοβοσιμπίρσκ540413:4
 20Χίμικ Τζέρζινσκ541137:11
 21Μούρομ510144:9
 22Μέταλουργκ Λίπετσκ510142:9
 23Τορπέντο Μιάς510140:8
 24Σαλιούτ Μπελγκορόντ500053:19