Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Σέριε D Βαθμολογία και Στατιστικά

Βαθμολογία ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D 2022/2023

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1ος Όμιλος
  1 Σανρεμέσε 4 10 3 1 0 9:4
  2 Σέστρι Λεβάντε 4 9 3 0 1 8:4
  3 Κασάλε 4 8 2 2 0 8:4
  4 Καστελανζέσε 4 8 2 2 0 9:6
  5 Άστι 4 8 2 2 0 7:2
  6 Γκοζάνο 4 7 2 1 1 7:4
  7 Βάντο 4 7 2 1 1 8:6
  8 Κιέρι 4 7 2 1 1 4:3
  9 AC Μπρα 4 5 1 2 1 5:5
  10 Πινερόλο 4 5 1 2 1 7:8
  11 Στρέσα Βεργκάντε 4 5 1 2 1 5:7
  12 Μποργκοσέσια 4 5 1 2 1 4:6
  13 Λιγκόρνα 4 5 1 2 1 4:4
  14 Ντερτόνα 4 4 0 4 0 7:7
  15 Φεζανέσε 4 4 1 1 2 5:8
  16 Λεγκνάνο 4 3 1 0 3 7:7
  17 Καστανέζε 4 3 1 0 3 2:6
  18 Ποντ Ντονάζ Χόνε Αρνάντ 4 3 1 0 3 2:7
  19 Φοσάνο 4 1 0 1 3 3:6
  20 Κισόλα 4 0 0 0 4 1:8
1ος Όμιλος
  1 Αβέρσα Νορμάνα 1 3 1 0 0 3:1
  2 Κατάνια 1 3 1 0 0 2:0
  3 Λόκρι 1909 1 3 1 0 0 2:0
  4 Τσιτά ντι Σαντ Αγκάτα 1 3 1 0 0 2:1
  5 Καστροβιγιάρι 1 3 1 0 0 1:0
  6 Λαμέζια Τέρμε 1 3 1 0 0 1:0
  7 Βιμπονέσε 1 3 1 0 0 1:0
  8 Ατσιρεάλε 1 1 0 1 0 0:0
  9 Σιτανόβεσε 1 1 0 1 0 0:0
  10 Μαριγκλιανέσε 1 1 0 1 0 0:0
  11 Τραπάνι 1 1 0 1 0 0:0
  12 Σανκαταλντέσε 1 0 0 0 1 1:2
  13 Κανικατί 1 0 0 0 1 0:1
  14 Λικάτα 1 0 0 0 1 0:1
  15 Σαν Λούκα 1 0 0 0 1 0:1
  16 Πατέρνο 1 0 0 0 1 1:3
  17 Μαρίνα Ντι Ραγκούσα 1 0 0 0 1 0:2
  18 Σάντα Μαρία Τσιλέντο 1 0 0 0 1 0:2
2ος Όμιλος
  1 Αρκονατέζε 4 9 3 0 1 7:4
  2 Φραντσιακόρτα 3 7 2 1 0 4:2
  3 USD Κασατέσε 3 7 2 1 0 3:1
  4 Βίρτους Μπέργκαμο 3 6 2 0 1 5:4
  5 Βαρεσίνα 4 6 2 0 2 8:8
  6 Σίτα Ντι Βαρέζε 3 4 1 1 1 8:7
  7 Καλβίνα 3 4 1 1 1 3:2
  8 Σερένο Κάλσιο 3 4 1 1 1 8:5
  9 Λουμεζάνε 3 4 1 1 1 6:3
  10 Αλκιόνε 3 4 1 1 1 4:4
  11 Σόνα 3 4 1 1 1 4:5
  12 Πόντε Σαν Πιέτρο 3 3 0 3 0 2:2
  13 Μπρουσαπόρτο 3 3 1 0 2 4:5
  14 Βίλα Ντ' Άλμε 3 3 1 0 2 5:8
  15 Φολγκόρε Καρατέσε 3 3 1 0 2 1:6
  16 Μπρένο 3 2 0 2 1 4:6
  17 Ρεάλ Καλεπίνα 3 2 0 2 1 2:4
  18 Καρονέσε 3 1 0 1 2 3:5
3ος Όμιλος
  1 Καμπονταρσέγκο 3 7 2 1 0 4:1
  2 Αντριέσε 4 6 1 3 0 6:3
  3 Κιαρλίνς Μουτζανέ 4 6 1 3 0 5:3
  4 Λεγκνάνο Σάλους 3 6 2 0 1 3:1
  5 Βιλαφράνκα Βερόνα 3 6 2 0 1 4:4
  6 Βίρτους Μπολζάνο 3 5 1 2 0 6:2
  7 Έστε 3 5 1 2 0 6:4
  8 Λουπαρένσε 3 5 1 2 0 4:2
  9 Καλντιέρο Τέρμε 4 5 1 2 1 7:6
  10 Κλοντιένσε 3 5 1 2 0 1:0
  11 Πορτογκρουάρο 4 4 1 1 2 8:8
  12 Καρτιλιάνο 3 4 1 1 1 2:3
  13 Τορβισκόσα 4 4 1 1 2 2:4
  14 Λεβίκο Τέρμε 4 4 1 1 2 1:5
  15 Ντολομίτι Μπελουνέσι 3 3 1 0 2 2:4
  16 Μοντεμπελούνα 3 3 1 0 2 3:6
  17 Μοντέκιο Μαγκιόρε 3 1 0 1 2 1:6
  18 Μέστρε 3 0 0 0 3 2:5
4ος Όμιλος
  1 Τζιάνα Ερμίνιο 4 12 4 0 0 9:3
  2 Αθλέτικ Κάρπι 4 10 3 1 0 12:4
  3 Φανφούλα 4 10 3 1 0 7:2
  4 Φορλί 4 10 3 1 0 7:3
  5 Ρεάλ Φόρτε Κερσέτα 4 8 2 2 0 6:2
  6 Πράτο 4 7 2 1 1 5:5
  7 Αγκλιανέσε 4 6 1 3 0 9:7
  8 Πιστοϊέζε 4 6 1 3 0 2:1
  9 Ραβέννα 4 5 1 2 1 8:7
  10 Κρέμα 4 5 1 2 1 7:7
  11 Σαμαουρέσε 4 5 1 2 1 5:5
  12 Μετσολάρα 4 4 1 1 2 3:5
  13 Λεντιτζιόνε 4 3 0 3 1 5:6
  14 Γιουνάιτεντ Ριτσιόνε 4 3 0 3 1 2:3
  15 Σαντ'Άντζελο 4 3 1 0 3 4:7
  16 Κορτιτσέλα 4 3 1 0 3 9:13
  17 Σαλσοματζιόρε 4 2 0 2 2 4:7
  18 Μπαγκνολέσε 4 1 0 1 3 1:6
  19 Κορεγκέσε 4 1 0 1 3 4:10
  20 Σκαντίτσι 4 1 0 1 3 3:9
5ος Όμιλος
  1 Αρέτσο 3 9 3 0 0 9:1
  2 Λιβόρνο 4 9 3 0 1 5:2
  3 Πιανέσε 3 7 2 1 0 8:5
  4 Σαντζιοβανέζε 3 6 2 0 1 5:4
  5 Φλαμίνια 3 6 2 0 1 3:2
  6 Πονσάκο 3 6 2 0 1 6:7
  7 Γκιβιτζάνο Μποργκοαμοτζάνο 3 5 1 2 0 7:3
  8 Σίτα Ντι Καστέλο 3 5 1 2 0 4:3
  9 Γκαβοράνο 3 4 1 1 1 6:5
  10 Σπόρτινγκ Τρεστίνα 3 4 1 1 1 5:4
  11 Τάου Κάλσιο Αλτοπάσιο 3 4 1 1 1 5:5
  12 Σεραβέζα Πότζι 4 4 1 1 2 3:5
  13 Πογκιμπόνσι 3 3 1 0 2 6:7
  14 Τερανουόβα Τραϊάνα 3 3 1 0 2 3:5
  15 Όστια Μάρε 3 3 1 0 2 2:4
  16 Μοντεσπακάτο 3 1 0 1 2 1:4
  17 Γκροσέτο 3 0 0 0 3 2:7
  18 Ορβιετάνα 3 0 0 0 3 1:8
6ος Όμιλος
  1 Αβεζάνο 4 9 3 0 1 5:2
  2 Τραστεβέρε 3 7 2 1 0 10:6
  3 Πόρτο Ντ' Άσκολι 3 7 2 1 0 3:0
  4 Σίνθιαλμπαλόνγκα 4 6 2 0 2 3:3
  5 Σαμπενεντετέσε 3 6 2 0 1 6:3
  6 Κιέτι 3 6 2 0 1 5:5
  7 Βαστογιράρντι 3 6 2 0 1 7:4
  8 Φανό 3 5 1 2 0 3:2
  9 Τολεντίνο 3 5 1 2 0 3:2
  10 Σενιγκάλια 3 4 1 1 1 4:4
  11 Σαν Νικόλο 3 4 1 1 1 4:5
  12 Πινέτο Κάλσιο 3 4 1 1 1 7:7
  13 Τιμ Νουόβα Φλόριντα 3 4 1 1 1 3:5
  14 Βαστέζε 3 2 0 2 1 5:6
  15 Ματέσε 3 1 0 1 2 3:5
  16 Ρόμα Σίτι 3 1 0 1 2 1:5
  17 Τέρμολι Κάλσιο 3 0 0 0 3 5:9
  18 Μοντετζόρτζιο 3 0 0 0 3 1:5
7ος Όμιλος
  1 Αρζακένα 4 7 2 1 1 7:5
  2 Μοντεροτόντο 4 7 2 1 1 7:7
  3 Πομέτσια 3 7 2 1 0 10:6
  4 Πόρτιτσι 1906 4 6 1 3 0 6:4
  5 Τίβολι Κάλσιο 3 6 2 0 1 4:2
  6 Κασερτάνα 1908 3 5 1 2 0 4:3
  7 Ιλβαμανταλένα 3 5 1 2 0 3:2
  8 Ατλέτικο Ούρι 4 5 1 2 1 4:4
  9 Παγκανέζε 3 5 1 2 0 5:4
  10 Νόλα 4 5 1 2 1 4:4
  11 Σορέντο Κάλσιο 3 4 1 1 1 5:5
  12 Ουνιόν Σπορτίβα Παλμέσε 3 4 1 1 1 6:5
  13 Άνγκρι 3 3 1 0 2 4:6
  14 Σάραμπους Ογκλιάστρα 4 3 1 0 3 7:9
  15 Κασίνο 3 3 1 0 2 4:6
  16 Απρίλια 3 3 1 0 2 2:4
  17 Λούπα Φρασκάτι 3 1 0 1 2 3:5
  18 Βις Αρτένα 3 1 0 1 2 1:5
8 Όμιλος
  1 Κασαράνο 3 9 3 0 0 7:3
  2 Μπριντίσι 3 7 2 1 0 7:2
  3 ACD Νάρντο 3 7 2 1 0 5:1
  4 ASD Γκλαντιέιτορ 3 6 2 0 1 5:4
  5 Κάβεσε 3 6 2 0 1 3:2
  6 Μπαρλέτα 3 6 2 0 1 2:2
  7 Σίτα Ντι Φασάνο 3 5 1 2 0 5:2
  8 Αλταμούρα 4 5 1 2 1 5:4
  9 Νοτσερίνα 3 5 1 2 0 3:2
  10 Αφραγκολέσε 3 4 1 1 1 5:5
  11 Ματέρα 3 3 1 0 2 5:6
  12 Γκραβίνα 4 3 0 3 1 3:4
  13 Μαρτίνα Φράνκα 3 3 1 0 2 4:6
  14 Μπιτόντο 3 2 0 2 1 4:7
  15 Πουτεολάνα 3 2 0 2 1 4:7
  16 Μολφέτα 3 1 0 1 2 5:7
  17 Φρανκαβίλα 3 1 0 1 2 2:5
  18 Λαβέλο 3 0 0 0 3 3:8

Promotion

Promotion playoff

Relegation playoff

Relegation

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
24/9/2022 Σάραμπους Ογκλιάστρα Ατλέτικο Ούρι1 - 11 - 2
24/9/2022 Βαρεσίνα Αρκονατέζε0 - 21 - 2
24/9/2022 Λιβόρνο Σεραβέζα Πότζι0 - 02 - 0
24/9/2022 Τορβισκόσα Καλντιέρο Τέρμε1 - 11 - 1
24/9/2022 Αντριέσε Κιαρλίνς Μουτζανέ1 - 11 - 1
24/9/2022 Πορτογκρουάρο Λεβίκο Τέρμε3 - 03 - 0
24/9/2022 Σίνθιαλμπαλόνγκα Αβεζάνο0 - 10 - 2
24/9/2022 Μοντεροτόντο Αρζακένα2 - 22 - 2
24/9/2022 Νόλα Πόρτιτσι 19061 - 11 - 1
23/9/2022 Αλταμούρα Γκραβίνα0 - 01 - 1
23/9/2022 Πινερόλο Φεζανέσε1 - 22 - 2
22/9/2022 Μποργκοσέσια Λεγκνάνο0 - 31 - 4
22/9/2022 Ντερτόνα Λιγκόρνα0 - 11 - 1
22/9/2022 Καστελανζέσε Βάντο3 - 04 - 2
22/9/2022 Κορεγκέσε Σαμαουρέσε1 - 01 - 1
21/9/2022 Κισόλα Στρέσα Βεργκάντε0 - 10 - 2
21/9/2022 Καστανέζε Σέστρι Λεβάντε1 - 21 - 3
21/9/2022 Άστι Γκοζάνο0 - 11 - 1
21/9/2022 Φοσάνο Κιέρι0 - 11 - 2
21/9/2022 Σανρεμέσε AC Μπρα0 - 01 - 1
21/9/2022 Ποντ Ντονάζ Χόνε Αρνάντ Κασάλε0 - 3
21/9/2022 Αγκλιανέσε Ραβέννα0 - 02 - 2
21/9/2022 Κρέμα Κορτιτσέλα1 - 24 - 2
21/9/2022 Φορλί Λεντιτζιόνε0 - 02 - 1
21/9/2022 Μετσολάρα Μπαγκνολέσε0 - 01 - 0
21/9/2022 Γιουνάιτεντ Ριτσιόνε Ρεάλ Φόρτε Κερσέτα0 - 00 - 0
21/9/2022 Σκαντίτσι Φανφούλα0 - 20 - 2
21/9/2022 Σαντ'Άντζελο Πιστοϊέζε0 - 10 - 1
21/9/2022 Σαλσοματζιόρε Τζιάνα Ερμίνιο0 - 10 - 1
21/9/2022 Πράτο Αθλέτικ Κάρπι0 - 20 - 2
18/9/2022 Φεζανέσε Άστι1 - 11 - 2
18/9/2022 Μαρτίνα Φράνκα Νοτσερίνα0 - 10 - 1
18/9/2022 Πομέτσια Λούπα Φρασκάτι0 - 22 - 2
18/9/2022 Τερανουόβα Τραϊάνα Λιβόρνο0 - 10 - 2
18/9/2022 Σπόρτινγκ Τρεστίνα Πογκιμπόνσι2 - 13 - 1
18/9/2022 Σεραβέζα Πότζι Πονσάκο1 - 11 - 2
18/9/2022 Σαντζιοβανέζε Αρέτσο0 - 20 - 3
18/9/2022 Ορβιετάνα Τάου Κάλσιο Αλτοπάσιο1 - 31 - 3
18/9/2022 Γκροσέτο Σίτα Ντι Καστέλο0 - 01 - 2
18/9/2022 Γκιβιτζάνο Μποργκοαμοτζάνο Μοντεσπακάτο0 - 00 - 0

Επόμενοι Αγώνες

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
27/9/2022 Σανρεμέσε Καστανέζε-
27/9/2022 Κορτιτσέλα Μετσολάρα-
27/9/2022 Βιλαφράνκα Βερόνα Λεγκνάνο Σάλους-
27/9/2022 Πογκιμπόνσι Ορβιετάνα-
28/9/2022 Πονσάκο Γκροσέτο-
28/9/2022 Μοντεσπακάτο Σίτα Ντι Καστέλο-
28/9/2022 Όστια Μάρε Γκιβιτζάνο Μποργκοαμοτζάνο-
28/9/2022 Πιανέσε Σαντζιοβανέζε-
28/9/2022 Τάου Κάλσιο Αλτοπάσιο Φλαμίνια-
28/9/2022 Σπόρτινγκ Τρεστίνα Γκαβοράνο-
28/9/2022 Λιγκόρνα Φοσάνο-
28/9/2022 Λεγκνάνο Πινερόλο-
28/9/2022 Γκοζάνο Καστελανζέσε-
28/9/2022 Φεζανέσε Ντερτόνα-
28/9/2022 Κασάλε Μποργκοσέσια-
28/9/2022 AC Μπρα Άστι-
28/9/2022 Βάντο Κιέρι-
28/9/2022 Στρέσα Βεργκάντε Ποντ Ντονάζ Χόνε Αρνάντ-
28/9/2022 Σέστρι Λεβάντε Κισόλα-
28/9/2022 Σερένο Κάλσιο Μπρουσαπόρτο-
28/9/2022 Βίρτους Μπέργκαμο Πόντε Σαν Πιέτρο-
28/9/2022 Φραντσιακόρτα Φολγκόρε Καρατέσε-
28/9/2022 Ρεάλ Καλεπίνα Βίλα Ντ' Άλμε-
28/9/2022 Σόνα Λουμεζάνε-
28/9/2022 USD Κασατέσε Σίτα Ντι Βαρέζε-
28/9/2022 Καλβίνα Μπρένο-
28/9/2022 Αλκιόνε Καρονέσε-
28/9/2022 Βίρτους Μπολζάνο Ντολομίτι Μπελουνέσι-
28/9/2022 Κλοντιένσε Μοντέκιο Μαγκιόρε-
28/9/2022 Μοντεμπελούνα Λουπαρένσε-
28/9/2022 Καμπονταρσέγκο Μέστρε-
28/9/2022 Καρτιλιάνο Έστε-
28/9/2022 Σαντ'Άντζελο Πράτο-
28/9/2022 Σαμαουρέσε Αθλέτικ Κάρπι-
28/9/2022 Ρεάλ Φόρτε Κερσέτα Κορεγκέσε-
28/9/2022 Ραβέννα Φανφούλα-
28/9/2022 Λεντιτζιόνε Γιουνάιτεντ Ριτσιόνε-
28/9/2022 Τζιάνα Ερμίνιο Πιστοϊέζε-
28/9/2022 Μπαγκνολέσε Σαλσοματζιόρε-
28/9/2022 Αγκλιανέσε Κρέμα-
28/9/2022 Σκαντίτσι Φορλί-
28/9/2022 Βαστέζε Ρόμα Σίτι-
28/9/2022 Μοντετζόρτζιο Κιέτι-
28/9/2022 Ματέσε Τολεντίνο-
28/9/2022 Σενιγκάλια Τιμ Νουόβα Φλόριντα-
28/9/2022 Τέρμολι Κάλσιο Πόρτο Ντ' Άσκολι-
28/9/2022 Βαστογιράρντι Πινέτο Κάλσιο-
28/9/2022 Κασίνο Κασερτάνα 1908-
28/9/2022 Απρίλια Σορέντο Κάλσιο-
28/9/2022 Ιλβαμανταλένα Ουνιόν Σπορτίβα Παλμέσε-
28/9/2022 Λούπα Φρασκάτι Βις Αρτένα-
28/9/2022 Τίβολι Κάλσιο Πομέτσια-
28/9/2022 Παγκανέζε Άνγκρι-
28/9/2022 Μπριντίσι Κασαράνο-
28/9/2022 Σίτα Ντι Φασάνο ASD Γκλαντιέιτορ-
28/9/2022 Ματέρα Μπιτόντο-
28/9/2022 ACD Νάρντο Μολφέτα-
28/9/2022 Νοτσερίνα Λαβέλο-
28/9/2022 Αφραγκολέσε Μαρτίνα Φράνκα-
28/9/2022 Πουτεολάνα Κάβεσε-
28/9/2022 Καστροβιγιάρι Λαμέζια Τέρμε-
28/9/2022 Βιμπονέσε Λικάτα-
28/9/2022 Πατέρνο Σάντα Μαρία Τσιλέντο-
28/9/2022 Λόκρι 1909 Τραπάνι-
28/9/2022 Μαριγκλιανέσε Μαρίνα Ντι Ραγκούσα-
28/9/2022 Τσιτά ντι Σαντ Αγκάτα Αβέρσα Νορμάνα-
28/9/2022 Σιτανόβεσε Σανκαταλντέσε-
28/9/2022 Κανικατί Ατσιρεάλε-
28/9/2022 Μπαρλέτα Φρανκαβίλα-
28/9/2022 Φανό Τραστεβέρε-
28/9/2022 Σαμπενεντετέσε Σαν Νικόλο-
28/9/2022 Κατάνια Σαν Λούκα-
2/10/2022 Ορβιετάνα Πιανέσε-
2/10/2022 Γκροσέτο Σπόρτινγκ Τρεστίνα-
2/10/2022 Γκιβιτζάνο Μποργκοαμοτζάνο Λιβόρνο-
2/10/2022 Γκαβοράνο Πογκιμπόνσι-
2/10/2022 Φλαμίνια Αρέτσο-
2/10/2022 Σίτα Ντι Καστέλο Πονσάκο-
2/10/2022 Σαντζιοβανέζε Τάου Κάλσιο Αλτοπάσιο-
2/10/2022 Σεραβέζα Πότζι Μοντεσπακάτο-
2/10/2022 Τερανουόβα Τραϊάνα Όστια Μάρε-
2/10/2022 Μποργκοσέσια Σανρεμέσε-
2/10/2022 Άστι Σέστρι Λεβάντε-
2/10/2022 Καστανέζε Λεγκνάνο-
2/10/2022 Καστελανζέσε Στρέσα Βεργκάντε-
2/10/2022 Κιέρι Κασάλε-
2/10/2022 Κισόλα Φεζανέσε-
2/10/2022 Ντερτόνα Γκοζάνο-
2/10/2022 Φοσάνο Βάντο-
2/10/2022 Πινερόλο AC Μπρα-
2/10/2022 Ποντ Ντονάζ Χόνε Αρνάντ Λιγκόρνα-
2/10/2022 Σίτα Ντι Βαρέζε Ρεάλ Καλεπίνα-
2/10/2022 Καρονέσε Βαρεσίνα-
2/10/2022 Μπρουσαπόρτο Καλβίνα-
2/10/2022 Αρκονατέζε Μπρένο-
2/10/2022 Φολγκόρε Καρατέσε USD Κασατέσε-
2/10/2022 Λουμεζάνε Αλκιόνε-
2/10/2022 Βίλα Ντ' Άλμε Σόνα-
2/10/2022 Φραντσιακόρτα Βίρτους Μπέργκαμο-
2/10/2022 Πόντε Σαν Πιέτρο Σερένο Κάλσιο-
2/10/2022 Καλντιέρο Τέρμε Βιλαφράνκα Βερόνα-
2/10/2022 Κιαρλίνς Μουτζανέ Πορτογκρουάρο-
2/10/2022