Σάο Πάολο Κύπελλο Νέων
Βαθμολογία και Στατιστικά

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σάο Πάολο Κύπελλο Νέων 2022

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Σάο Πάουλο: Κύπελλο Νέων: 10ος όμιλος
1 Γκρέμιο U20 3 6 2 0 1 4:1
2 Καστανάλ U20 3 6 2 0 1 4:3
3 XV ντε Ζαού U20 3 4 1 1 1 1:1
4 Μίξτο U20 3 1 0 1 2 1:5
Σάο Πάουλο: Κύπελλο Νέων: 11ος όμιλος
1 Φάλκον U20 3 5 1 2 0 4:3
2 Αμερικα Μινεϊρο U20 3 5 1 2 0 2:1
3 Σάο Κάρλος U20 3 4 1 1 1 3:2
4 Γκρέμιο Σαοκαρλερένσε U20 3 1 0 1 2 1:4
Σάο Πάουλο: Κύπελλο Νέων: 12ος όμιλος
1 Ατλέτικο Παραναένσε U20 3 7 2 1 0 3:0
2 Βέλο Κλούμπε U20 3 6 2 0 1 10:2
3 Ουνιάο Σάο Ζοάο U20 3 3 1 0 2 4:5
4 Τοκουαρουσού U20 3 1 0 1 2 0:10
Σάο Πάουλο: Κύπελλο Νέων: 13ος όμιλος
1 XV Ντε Πιρασικάμπα U20 3 9 3 0 0 9:4
2 ΕΚ Σάο Χοσέ U20 3 6 2 0 1 5:4
3 Βιτόρια Μπαΐα U20 3 3 1 0 2 6:4
4 Μαντικέρια U20 3 0 0 0 3 2:10
Σάο Πάουλο: Κύπελλο Νέων: 14ος όμιλος
1 Μποταφόγκο U20 3 6 2 0 1 5:1
2 Ταουμπάτε U20 3 4 1 1 1 3:3
3 Απαρεσιντένσε U20 3 4 1 1 1 4:6
4 Πετρολίνα U20 3 3 1 0 2 3:5
Σάο Πάουλο: Κύπελλο Νέων: 15ος όμιλος
1 Κορίνθιανς U20 3 9 3 0 0 6:1
2 Ρεσέντε U20 3 4 1 1 1 5:3
3 Ρίβερ Ατλ. Κλούμπε U20 3 2 0 2 1 2:4
4 Σάο Χοσέ ΕΚ U20 3 1 0 1 2 1:6
Σάο Πάουλο: Κύπελλο Νέων: 16ος όμιλος
1 Φορταλέζα U20 3 9 3 0 0 10:1
2 Ιτουάνο U20 3 4 1 1 1 4:3
3 Ουνιάο Σουζάνο U20 3 4 1 1 1 5:5
4 Κονκόρντια Ατλέτικο U20 3 0 0 0 3 2:12
Σάο Πάουλο: Κύπελλο Νέων: 17ος όμιλος
1 Ντεσπορτίβο Μπραζίλ U20 3 6 2 0 1 6:3
2 Ιάπε U20 3 6 2 0 1 3:2
3 Γκοϊάς U20 3 4 1 1 1 4:3
4 Μποταφόγκο SP U20 3 1 0 1 2 0:5
Σάο Πάουλο: Κύπελλο Νέων: 18ος όμιλος
1 Σάο Μπερνάρντο U20 3 7 2 1 0 4:1
2 Σεάρα U20 3 5 1 2 0 3:2
3 Παουλίστα U20 3 3 1 0 2 2:2
4 Μπραγκαντίνο PA U20 3 1 0 1 2 1:5
Σάο Πάουλο: Κύπελλο Νέων: 19ος όμιλος
1 ABC U20 3 7 2 1 0 6:2
2 Μπραγκαντίνο U20 3 6 2 0 1 8:2
3 Φλουμινένσε Πι U20 3 4 1 1 1 5:2
4 Τζαγκουαριούνα U20 3 0 0 0 3 0:13
Σάο Πάουλο: Κύπελλο Νέων: 1ος όμιλος
1 Βοτουπορανγκουένσε U20 3 7 2 1 0 10:3
2 Μπαΐα U20 3 5 1 2 0 7:4
3 Ατλ. Ματογκροσένσε U20 3 4 1 1 1 6:7
4 Μόντε Αζούλ U20 3 0 0 0 3 4:13
Σάο Πάουλο: Κύπελλο Νέων: 20ος όμιλος
1 Κρουζέιρο U20 3 9 3 0 0 10:0
2 Ρετρό ΦΚ U20 3 4 1 1 1 4:3
3 Ιταπιρένσε U20 3 2 0 2 1 2:5
4 Πάλμας U20 3 1 0 1 2 1:9
Σάο Πάουλο: Κύπελλο Νέων: 21ος όμιλος
1 Σάο Πάουλο U20 3 9 3 0 0 9:1
2 Σάο Καετάνο U20 3 6 2 0 1 6:3
3 Περιλίμα U20 3 3 1 0 2 5:8
4 Κλαμπ Σοσιεδάδε Εσπορτίβα U20 3 0 0 0 3 0:8
Σάο Πάουλο: Κύπελλο Νέων: 22ος όμιλος
1 Λοντρίνα U20 3 6 2 0 1 6:4
2 EC Σάο Μπερνάρντο U20 3 6 2 0 1 5:4
3 Αστέρ Μπραζίλ U20 3 4 1 1 1 2:2
4 Σάο Μπέντο U20 3 1 0 1 2 1:4
Σάο Πάουλο: Κύπελλο Νέων: 23ος όμιλος
1 Αουντάξ Σάο Πάουλο U20 3 6 2 0 1 4:2
2 Τζόινβιλ U20 3 5 1 2 0 1:0
3 Σάντο Άντρε U20 3 4 1 1 1 2:2
4 Καμακαριένσε U20 3 1 0 1 2 1:4
Σάο Πάουλο: Κύπελλο Νέων: 24ος όμιλος
1 Βάσκο Ντα Γκάμα U20 3 9 3 0 0 19:2
2 ΣΚΑ Μπραζίλ U20 3 4 1 1 1 6:4
3 Λαγκάρτο U20 3 4 1 1 1 6:8
4 Ρίο Κλάρο U20 3 0 0 0 3 1:18
Σάο Πάουλο: Κύπελλο Νέων: 25ος όμιλος
1 Ιντερνασιονάλ U20 3 9 3 0 0 7:1
2 Πορτουγκέσα U20 3 4 1 1 1 2:2
3 Ουνιάο Μόγκι U20 3 2 0 2 1 1:4
4 Σάο Ραιμούντο U20 3 1 0 1 2 1:4
Σάο Πάουλο: Κύπελλο Νέων: 26ος όμιλος
1 Αβάι U20 3 5 1 2 0 10:1
2 Φλαμένγκο SP U20 3 5 1 2 0 4:1
3 Γκουαρούλχος U20 3 5 1 2 0 1:0
4 Σαντάνα U20 3 0 0 0 3 0:13
Σάο Πάουλο: Κύπελλο Νέων: 27ος όμιλος
1 Ατλέτικο Γκοϊανιένσε U20 3 7 2 1 0 7:3
2 Μάουα U20 3 5 1 2 0 3:2
3 Βόλτα Ρεντόντα U20 3 4 1 1 1 9:5
4 Μαουαένσε U20 3 0 0 0 3 3:12
Σάο Πάουλο: Κύπελλο Νέων: 28ος όμιλος
1 Παλμέιρας U20 3 7 2 1 0 10:2
2 Άγκουα Σάντα U20 3 7 2 1 0 6:2
3 Ρεάλ Αρικέμες U20 3 3 1 0 2 6:6
4 AS Σοσιεδάδε U20 3 0 0 0 3 2:14
Σάο Πάουλο: Κύπελλο Νέων: 29ος όμιλος
1 Φλαμένγκο U20 3 7 2 1 0 17:3
2 Οέστε U20 3 7 2 1 0 12:5
3 Φλορέστα U20 3 3 1 0 2 5:9
4 Ρίο Μπανανάλ U20 3 0 0 0 3 3:20
Σάο Πάουλο: Κύπελλο Νέων: 2ος όμιλος
1 Βίλα Νόβα U20 3 6 2 0 1 6:3
2 Γκουαράνι Καμπίνας U20 3 5 1 2 0 5:4
3 Τανάμπι U20 3 4 1 1 1 4:4
4 Ακινταουανένσε U20 3 1 0 1 2 0:4
Σάο Πάουλο: Κύπελλο Νέων: 30ος όμιλος
1 Ιμπραχίνα U20 3 9 3 0 0 8:1
2 Ναούτικο Ρεσίφε U20 3 4 1 1 1 3:4
3 Ίντερ Ντε Λιμέιρα U20 3 3 1 0 2 6:6
4 Σερανένσε U20 3 1 0 1 2 2:8
Σάο Πάουλο: Κύπελλο Νέων: 31ος όμιλος
1 Κάναα U20 3 6 2 0 1 6:4
2 Γιουβέντους SP U20 3 4 1 1 1 4:3
3 Πορτουγκέσα Σαντίστα U20 3 4 1 1 1 5:5
4 Κλαμπ Ρεγκάτας U20 3 3 1 0 2 3:6
Σάο Πάουλο: Κύπελλο Νέων: 32ος όμιλος
1 Κοριτίμπα U20 3 6 2 0 1 5:3
2 Ρεάλ Μπραζίλια U20 3 4 1 1 1 3:3
3 Νασιονάλ SP U20 3 4 1 1 1 3:4
4 Καπιβαριάνο U20 3 3 1 0 2 3:4
Σάο Πάουλο: Κύπελλο Νέων: 3ος όμιλος
1 Μιρασόλ U20 3 9 3 0 0 11:2
2 Σπορτ Ρεσίφε U20 3 6 2 0 1 8:4
3 Ταγκουατίνγκα U20 3 3 1 0 2 3:4
4 Κονφιάνκα SE U20 3 0 0 0 3 1:13
Σάο Πάουλο: Κύπελλο Νέων: 4ος όμιλος
1 Λινένσε U20 3 7 2 1 0 8:2
2 Ατλέτικο Μινέιρο U20 3 6 2 0 1 4:2
3 Ντεσπορτίβο Αλιάνκα U20 3 4 1 1 1 6:5
4 Αντίρα U20 3 0 0 0 3 0:9
Σάο Πάουλο: Κύπελλο Νέων: 5ος όμιλος
1 Πόντε Πρέτα U20 3 5 1 2 0 7:3
2 Φρανκάνα U20 3 5 1 2 0 4:2
3 Ζουβεντούδε U20 3 5 1 2 0 4:3
4 Κονφιάνσα U20 3 0 0 0 3 2:9
Σάο Πάουλο: Κύπελλο Νέων: 6ος όμιλος
1 Φλουμινένσε U20 3 9 3 0 0 7:2
2 Τζακουιπένσε U20 3 6 2 0 1 10:1
3 Φαστ Κλούμπε U20 3 3 1 0 2 1:9
4 Ματονένσε U20 3 0 0 0 3 2:8
Σάο Πάουλο: Κύπελλο Νέων: 7ος όμιλος
1 Νόβα Ιγκουάτσου U20 3 7 2 1 0 5:1
2 Τσαπαντίνια U20 3 5 1 2 0 3:2
3 Κρισιούμα U20 3 3 1 0 2 2:3
4 Κομερσιάλ U20 3 1 0 1 2 2:6
Σάο Πάουλο: Κύπελλο Νέων: 8ος όμιλος
1 Σάντος U20 3 9 3 0 0 7:1
2 Φεροβιάρια U20 3 6 2 0 1 3:2
3 Ροντονιένσε U20 3 3 1 0 2 3:4
4 Οπεράριο Φεροβιάριο U20 3 0 0 0 3 1:7

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
25/1/2022 Σάντος U20 Παλμέιρας U200 - 30 - 4
23/1/2022 Σάο Πάουλο U20 Παλμέιρας U200 - 10 - 1
22/1/2022 Σάντος U20 Αμερικα Μινεϊρο U201 - 03 - 0
20/1/2022 Κρουζέιρο U20 Σάο Πάουλο U201 - 11 - 2
20/1/2022 Παλμέιρας U20 Οέστε U204 - 05 - 2
19/1/2022 Μιρασόλ U20 Σάντος U200 - 12 - 2
19/1/2022 Αμερικα Μινεϊρο U20 Μποταφόγκο U201 - 01 - 0
18/1/2022 Σάο Πάουλο U20 Βάσκο Ντα Γκάμα U202 - 04 - 2
17/1/2022 Οέστε U20 Κάναα U202 - 03 - 2
17/1/2022 Ντεσπορτίβο Μπραζίλ U20 Κρουζέιρο U201 - 11 - 4
17/1/2022 Ιντερνασιονάλ U20 Παλμέιρας U200 - 21 - 2
17/1/2022 Φλουμινένσε U20 Σάντος U200 - 21 - 2
16/1/2022 Νοβοριζοντίνο U20 Αμερικα Μινεϊρο U201 - 12 - 5
16/1/2022 Μποταφόγκο U20 Ρεσέντε U200 - 01 - 1
16/1/2022 Μπαΐα U20 Μιρασόλ U200 - 41 - 5
16/1/2022 Σάο Πάουλο U20 Σάο Καετάνο U202 - 03 - 0
16/1/2022 Φλαμένγκο U20 Οέστε U200 - 00 - 2
16/1/2022 Ρετρό ΦΚ U20 Κρουζέιρο U200 - 10 - 2
15/1/2022 Αουντάξ Σάο Πάουλο U20 Βάσκο Ντα Γκάμα U201 - 11 - 1
15/1/2022 Ντεσπορτίβο Μπραζίλ U20 Ιάπε U201 - 01 - 1
15/1/2022 Ιντερνασιονάλ U20 Πορτουγκέσα U200 - 00 - 0
15/1/2022 Ατλέτικο Γκοϊανιένσε U20 Παλμέιρας U200 - 20 - 3
15/1/2022 Κάναα U20 Γιουβέντους SP U200 - 01 - 0
15/1/2022 Κορίνθιανς U20 Ρεσέντε U201 - 01 - 2
15/1/2022 Φεροβιάρια U20 Σάντος U200 - 00 - 0
14/1/2022 Φάλκον U20 Αμερικα Μινεϊρο U200 - 11 - 1
14/1/2022 Νοβοριζοντίνο U20 Γκρέμιο U202 - 02 - 1
14/1/2022 Μιρασόλ U20 Σπορτ Ρεσίφε U201 - 02 - 0
14/1/2022 Πόντε Πρέτα U20 Φλουμινένσε U200 - 20 - 3
14/1/2022 Βοτουπορανγκουένσε U20 Μπαΐα U200 - 10 - 1
14/1/2022 Ταουμπάτε U20 Μποταφόγκο U200 - 11 - 1
14/1/2022 Σάο Πάουλο U20 EC Σάο Μπερνάρντο U203 - 03 - 0
14/1/2022 Ιντερνασιονάλ U20 Φλαμένγκο SP U201 - 03 - 0
14/1/2022 Φλαμένγκο U20 Ναούτικο Ρεσίφε U200 - 01 - 0
13/1/2022 Αουντάξ Σάο Πάουλο U20 ΣΚΑ Μπραζίλ U200 - 00 - 0
13/1/2022 Κρουζέιρο U20 Μπραγκαντίνο U201 - 01 - 0
13/1/2022 Αβάι U20 Πορτουγκέσα U200 - 11 - 2
13/1/2022 ABC U20 Ρετρό ΦΚ U200 - 01 - 2
13/1/2022 Κάναα U20 Ρεάλ Μπραζίλια U201 - 12 - 1
13/1/2022 Παλμέιρας U20 Μάουα U201 - 04 - 0

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Παλμέιρας U2051550015:3
2Μιρασόλ U2051341015:6
3Φλουμινένσε U2051240113:5
4Σάο Πάουλο U2051240112:4
5Κρουζέιρο U2051240111:3
6Κορίνθιανς U2051240112:3
7Νοβοριζοντίνο U2051240113:8
8Φλαμένγκο U2051031118:5
9Βάσκο Ντα Γκάμα U2051031121:6
10Ιμπραχίνα U204103109:2
11Φορταλέζα U2041031011:2
12Ατλέτικο Γκοϊανιένσε U205103119:7
13Ιντερνασιονάλ U205103119:3
14Ιάπε U205103116:3
15Μπαΐα U205103119:7
16Γκρέμιο U20593027:3
17Φάλκον U20592308:5
18Σάο Καετάνο U20593027:6
19Ρεσέντε U20592308:4
20Κάναα U20593028:8
21XV Ντε Πιρασικάμπα U204930110:7
22Βοτουπορανγκουένσε U205822112:6
23Πόντε Πρέτα U20582218:6
24Σάντος U20582217:7
25Φεροβιάρια U20582214:3
26Πορτουγκέσα U20582214:3
27Αουντάξ Σάο Πάουλο U20582215:3
28Αμερικα Μινεϊρο U20582218:7
29Οέστε U205822111:11
30Σάο Μπερνάρντο U20472114:3
31Ατλέτικο Παραναένσε U20372104:1
32Άγκουα Σάντα U20472117:4
33ABC U20472117:4
34Γιουβέντους SP U20572127:5
35ΕΚ Σάο Χοσέ U20472115:4
36Ρετρό ΦΚ U20572126:6
37Ντεσπορτίβο Μπραζίλ U20572127:8
38Μπραγκαντίνο U20462028:3
39Τζακουιπένσε U204620210:2
40Μποταφόγκο U20561314:3
41EC Σάο Μπερνάρντο U20462025:7
42Γκουαράνι Καμπίνας U20461307:6
43Λοντρίνα U20462026:5
44Βίλα Νόβα U20462026:5
45Κοριτίμπα U20462026:6
46Σπορτ Ρεσίφε U20462026:6
47Αβάι U204512111:3
48Νόβα Ιγκουάτσου U20351203:2
49Γκουαρούλχος U20351201:0
50Φρανκάνα U20451215:5
51Σεάρα U20451213:4
52Μάουα U20451213:6
53Φλαμένγκο SP U20451214:4
54Τζόινβιλ U20451211:4
55Ζουβεντούδε U20351204:3
56ΣΚΑ Μπραζίλ U20451216:4
57Ταουμπάτε U20451215:5
58Βόλτα Ρεντόντα U20341119:5
59Λαγκάρτο U20341116:8
60Πορτουγκέσα Σαντίστα U20341115:5
61Νασιονάλ SP U20341113:4
62Λινένσε U20341113:4
63Ατλ. Ματογκροσένσε U20341116:7
64Φλουμινένσε Πι U20341115:2
65Ντεσπορτίβο Αλιάνκα U20241105:2
66Ουνιάο Σουζάνο U20341115:5
67Τανάμπι U20341114:4
68Γκοϊάς U20341114:3
69XV ντε Ζαού U20241101:0
70Αστέρ Μπραζίλ U20341112:2
71Ναούτικο Ρεσίφε U20441123:5
72Ρεάλ Μπραζίλια U20441124:5
73Ιτουάνο U20441124:8
74Απαρεσιντένσε U20241104:3
75Σάντο Άντρε U20341112:2
76Βέλο Κλούμπε U20331028:4
77Ροντονιένσε U20331023:4
78Κρισιούμα U20231012:2
79Ουνιάο Σάο Ζοάο U20231013:2
80Ουνιάο ABC U20231012:6
81Φαστ Κλούμπε U20331021:9
82Κλαμπ Ρεγκάτας U20331023:6
83Βιτόρια Μπαΐα U20331026:4
84Πετρολίνα U20231013:3
85Ταγκουατίνγκα U20231013:3
86Περιλίμα U20331025:8
87Καπιβαριάνο U20331023:4
88Παουλίστα U20331022:2
89Φλορέστα U20331025:9
90Καστανάλ U20331024:5
91Σάντα Κρουζ U20331022:4
92Ατλέτικο Μινέιρο U20331022:4
93Ίντερ Ντε Λιμέιρα U20331026:6
94Ρεάλ Αρικέμες U20331026:6
95Τσαπαντίνια U20320212:5
96Ιταπιρένσε U20320212:5
97Ρίβερ Ατλ. Κλούμπε U20320212:4
98Ουνιάο Μόγκι U20320211:4
99Σάο Χοσέ ΕΚ U20310121:6
100Καμακαριένσε U20310121:4
101Σάο Κάρλος U20210111:2
102Γκρέμιο Σαοκαρλερένσε U20210111:2
103Σάο Μπέντο U20310121:4
104Μίξτο U20310121:5
105Μποταφόγκο SP U20310120:5
106Μπραγκαντίνο PA U20310121:5
107Πάλμας U20310121:9
108Κομερσιάλ U20210112:3
109Ακινταουανένσε U20310120:4
110Σάο Ραιμούντο U20310121:4
111Σερανένσε U20310122:8
112Κονφιάνκα SE U20200021:9
113Τοκουαρουσού U20200020:10
114Κλαμπ Σοσιεδάδε Εσπορτίβα U20300030:8