Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Κύπελλο Βαθμολογία και Στατιστικά

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
21/5/2022 Παναθηναϊκός ΠΑΟΚ1 - 01 - 0
27/4/2022 Ολυμπιακός ΠΑΟΚ0 - 01 - 1*
27/4/2022 Λαμία Παναθηναϊκός0 - 10 - 2
21/4/2022 ΠΑΟΚ Ολυμπιακός0 - 00 - 0
20/4/2022 Παναθηναϊκός Λαμία1 - 01 - 0
9/2/2022 ΑΕΚ ΠΑΟΚ0 - 01 - 2
9/2/2022 Ολυμπιακός Παναιτωλικός1 - 03 - 1*
9/2/2022 Αναγέννηση Καρδίτσας Παναθηναϊκός0 - 00 - 1
26/1/2022 Λαμία Άρης0 - 01 - 0*
20/1/2022 Άρης Λαμία0 - 00 - 0
19/1/2022 ΠΑΟΚ ΑΕΚ0 - 00 - 0
19/1/2022 Παναθηναϊκός Αναγέννηση Καρδίτσας4 - 04 - 0
19/1/2022 Παναιτωλικός Ολυμπιακός1 - 12 - 1
23/12/2021 Κηφισιά ΑΕΚ0 - 01 - 1
23/12/2021 Βόλος ΝΠΣ Παναθηναϊκός0 - 00 - 0
23/12/2021 Ιωνικός Λαμία0 - 10 - 1
23/12/2021 ΟΦΗ Άρης0 - 00 - 2
22/12/2021 Ολυμπιακός Λεβαδειακός2 - 02 - 0
22/12/2021 ΠΑΟΚ ΑΕΛ1 - 03 - 1
22/12/2021 Παναιτωλικός Νίκη Βόλου0 - 01 - 0
22/12/2021 Αναγέννηση Καρδίτσας ΑΟ Αγίου Νικολάου1 - 05 - 0
2/12/2021 Λαμία Ιωνικός1 - 02 - 0
2/12/2021 ΑΟ Αγίου Νικολάου Αναγέννηση Καρδίτσας0 - 00 - 1
1/12/2021 ΑΕΛ ΠΑΟΚ0 - 01 - 1
1/12/2021 ΑΕΚ Κηφισιά0 - 04 - 0
1/12/2021 Παναθηναϊκός Βόλος ΝΠΣ1 - 02 - 1
1/12/2021 Άρης ΟΦΗ2 - 03 - 1
1/12/2021 Λεβαδειακός Ολυμπιακός2 - 13 - 2
1/12/2021 Νίκη Βόλου Παναιτωλικός0 - 10 - 1
3/11/2021 Κηφισιά Απόλλων Σμύρνης0 - 01 - 0
28/10/2021 ΑΟ Τρίκαλα Νίκη Βόλου0 - 00 - 1
28/10/2021 Αχέρων Καναλακίου ΟΦΗ0 - 10 - 1
27/10/2021 Παναχαϊκή Παναιτωλικός0 - 11 - 2
27/10/2021 Ατρόμητος Παναθηναϊκός0 - 10 - 1
27/10/2021 Πανσερραϊκός Βόλος ΝΠΣ1 - 11 - 3
27/10/2021 Ξάνθη Ιωνικός1 - 01 - 2
27/10/2021 Ηλιούπολη Λαμία0 - 10 - 3
27/10/2021 ΑΕ Λευκίμμης ΑΟ Αγίου Νικολάου1 - 11 - 2
26/10/2021 ΑΕΛ ΠΑΣ Γιάννινα0 - 01 - 1
26/10/2021 Λεβαδειακός Αστέρας Τρίπολης0 - 01 - 0

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
 1Παναθηναϊκός5155009:0
 2Λεβαδειακός51240111:4
 3Παναχαϊκή5124017:3
 4Παναιτωλικός5124017:4
 5ΑΟ Υπάτου4103109:1
 6Κοζάνη4103108:3
 7Νίκη Βόλου593024:2
 8Άρης482205:1
 9Ολυμπιακός582215:3
 10Εθνικός Πειραιώς372109:3
 11Ηλιούπολη472119:6
 12Θησέας Αγριάς372104:2
 13Αναγέννηση Καρδίτσας572126:5
 14Προοδευτική472116:5
 15Κηφισιά472114:6
 16Ξάνθη362015:2
 17Εδεσσαϊκός362016:3
 18Εθνικός Σοχού362014:1
 19Άρης Σούδας362015:2
 20ΑΕΛ561317:6
 21ΠΟ Φήκης362012:1
 22Παναγρινιακός362016:5
 23Νέα Αρτάκη362013:2
 24ΠΑΟΚ561312:2
 25ΑΕΚ451216:3
 26Αχέρων Καναλακίου451214:3
 27Γιούχτας351203:2
 28Λαμία551221:3
 29ΑΟ Αγίου Νικολάου551224:9
 30Αήττητος Σπάτων241104:1
 31Τηλυκράτης241106:3
 32Διαγόρας Βραχνέικων341113:1
 33ΑΟ Διαβολιτσίου241104:2
 34Αλεξανδρούπολη FC241103:1
 35Βόλος ΝΠΣ341114:3
 36ΑΟ Τρίκαλα341112:1
 37Διαγόρας Ρόδου241102:1
 38Αλμωπός Αριδαίας241102:1
 39ΠΑΟ Ρουφ341115:4
 40ΠΟ Ατσαλένιου241106:5
 41Πανσερραϊκός341115:6
 42Ποσειδών Μηχανιώνας341113:6
 43Εργοτέλης231013:2
 44Αγροτικός Αστέρας231014:3
 45ΠΟ Ελασσόνας 231013:2
 46Ηρακλής231013:3
 47Πανδραμαϊκός231013:3
 48Άρης Σκάλας231012:2
 49Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων231011:1
 50ΑΕ Λευκίμμης430316:7
 51Αναγέννηση Πλαγιάς231012:3
 52Ιωνικός331022:4
 53Άρης Αβάτου231012:4
 54Κερατσίνι231011:3
 55Ερμής Μελιγούς231013:5
 56ΟΦΗ331022:5
 57Καλλιθέα220201:1
 58Απόλλων Πόντου220200:0
 59ΠΑΣ Γιάννινα110101:1
I
 60Χανιά110101:1
I
 61Ολυμπιακός Βόλου110101:1
I
 62Επισκοπή110101:1
I
 63Βέροια110100:0
I
 64ΟΦ Ιεράπετρας110100:0
I
 65Αιολικός110101:1
I
 66Κτην. Αστέρας Καληράχης110101:1
I
 67Ζάκυνθος110100:0
I
 68Πανιώνιος110100:0
I
 69Απόλλων Παραλιμνίου110101:1
I
 70Πόρος110100:0
I
 71Ατρόμητος Παλαμά110102:2
I
 72Αιγάλεω210111:2
 73Αταλάντη210110:1
 74Αμβρυσσέας Διστόμου210111:2
 75Πανελευσινιακός210113:4
 76Μακεδονικός210110:1
 77Καλαμάτα210110:2
 78Αίας Σαλαμίνας210110:2
 79Απόλλων Σμύρνης100010:1
H
 80Ατρόμητος100010:1
H
 81Αστέρας Τρίπολης100010:1
H
 82Πιερικός100011:2
H
 83Θεσπρωτός100011:2
H
 84Χαραυγιακός100011:2
H
 85ΑΟ Πυλίου Κω100012:3
H
 86Αναγέννηση Ιεράπετρας100010:1
H
 87Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου100010:1
H
 88Ερμιονίδα100010:1
H
 89Αναγέννηση Γιαννιτσών100011:2
H
 90Φοίνικας Νέας Επιδαύρου100012:3
H
 91Νέστος Χρυσούπολης100010:1
H
 92Αναγέννηση Άρτας100010:1
H
 93Φωστήρας100011:2
H
 94ΓΣ Αλμυρός100010:1
H
 95Ηρακλής Αμπελοκήπων100010:1
H
 96Παμβουπρασιακός Βάρδας100010:1
H
 97Ηρακλής Λάρισας100013:4
H
 98Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου100011:2
H
 99Δήμητρα Ευξεινούπολης100011:2
H
 100Αστέρας Βλαχιώτη100010:2
H
 101ΑΕ Καραϊσκάκης100010:2
H
 102Εθνικός Σκουλικάδου100011:3
H
 103Αετός Μακρυχωρίου100010:2
H
 104Θερμαϊκός100010:2
H
 105Εθνικός Νέου Κεραμιδίου100010:2
H
 106Θύελλα Σαρακηνών100011:3
H
 107ΑΕ Σαντορίνης100010:2
H
 108Κυανούς Αστήρ Βάρης100010:2
H
 109Απόλλων Λάρισας100010:3
H
 110ΑΟ Καραβάς100010:3
H
 111ΑΕΠ Κοζάνης100010:3
H
 112ΑΕ Μυκόνου100011:4
H
 113ΑΕ Νεάπολης100010:3
H
 114Ναυπακτιακός Αστέρας100010:3
H
 115Παναιγιάλειος100010:4
H
 116Αίας Γαστούνης100010:4
H
 117Ορφέας Ξάνθης100010:4
H
 118Αμβρακικός Λουτρού100011:7
H