Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Κλερμόν : Στατιστικά για Λιγκ 2 2025/2026
Αγώνες
ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 2 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Τρουά
|
34 | 67 | 20 | 7 | 7 | 60:33 | ||
| 2 |
Σεντ Ετιέν
|
34 | 60 | 18 | 6 | 10 | 59:38 | ||
| 3 |
Λε Μαν
|
33 | 59 | 15 | 14 | 4 | 48:31 | ||
| 4 |
Ρεντ Σταρ 93
|
34 | 58 | 16 | 10 | 8 | 48:37 | ||
| 5 |
Ροντέ
|
34 | 58 | 15 | 13 | 6 | 45:39 | ||
| 6 |
Ρεμς
|
34 | 56 | 14 | 14 | 6 | 53:35 | ||
| 7 |
Ανεσί
|
34 | 52 | 15 | 7 | 12 | 49:39 | ||
| 8 |
Μονπελιέ
|
34 | 51 | 14 | 9 | 11 | 41:31 | ||
| 9 |
Πο
|
34 | 45 | 12 | 9 | 13 | 48:62 | ||
| 10 |
Δουνκέρκη
|
34 | 43 | 11 | 10 | 13 | 53:45 | ||
| 11 |
Γκινγκάμπ
|
34 | 40 | 10 | 10 | 14 | 42:49 | ||
| 12 |
Γκρενόμπλ
|
34 | 39 | 8 | 15 | 11 | 33:39 | ||
| 13 |
Κλερμόν
|
34 | 37 | 9 | 10 | 15 | 38:44 | ||
| 14 |
Νανσί
|
34 | 37 | 9 | 10 | 15 | 35:52 | ||
| 15 |
Μπουλόν
|
34 | 36 | 9 | 9 | 16 | 34:49 | ||
| 16 |
Λαβάλ
|
34 | 32 | 6 | 14 | 14 | 30:48 | ||
| 17 |
Μπαστιά
|
33 | 28 | 5 | 13 | 15 | 23:40 | ||
| 18 |
Αμιάν
|
34 | 24 | 6 | 6 | 22 | 37:65 |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 12 | 3 (30.0%) |
3 (30.0%) |
4 (40.0%) |
11:12 | 2.3 | 1.1:1.2 | |
| Ημίχρονο | 10 | 10 | 2 (20.0%) |
4 (40.0%) |
4 (40.0%) |
4:6 | 1.0 | 0.4:0.6 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 32% | 68% | |
| Goals κατά | 41% | 59% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.97 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 49.34 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 47.1% (16/34) | 52.9% (18/34) |
| Ημίχρονο | 17.6% (6/34) | 82.4% (28/34) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 38.2% (13/34) |
| 2-3 | 38.2% (13/34) |
| 4-6 | 20.6% (7/34) |
| 7+ | 2.9% (1/34) |
| Failed to score | 29.4% (10/34) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 38 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 44 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 81 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 70 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.12 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.29 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
Κίτρινες Κάρτες
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Caufriez Maximiliano | 1 |
| Salmier Yoann | 1 |
| Cantero Enzo | 1 |
| Ackra Allan | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 17.6% (6/34) | |
| 1 - 0 | 14.7% (5/34) | |
| 2 - 1 | 14.7% (5/34) | |
| 1 - 1 | 11.8% (4/34) | |
| 2 - 2 | 11.8% (4/34) | |
| 1 - 2 | 8.8% (3/34) | |
| 4 - 1 | 5.9% (2/34) | |
| 0 - 0 | 5.9% (2/34) | |
| 0 - 2 | 2.9% (1/34) | |
| 4 - 3 | 2.9% (1/34) | |
| 3 - 1 | 2.9% (1/34) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 1 | 32.4% (11/34) | |
| 3 | 23.5% (8/34) | |
| 2 | 14.7% (5/34) | |
| 4 | 14.7% (5/34) | |
| 5 | 5.9% (2/34) | |
| 0 | 5.9% (2/34) | |
| 7 | 2.9% (1/34) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 17.6% (6/34) | |
| 1/X | 8.8% (3/34) | |
| 1/2 | 2.9% (1/34) | |
| X/1 | 20.6% (7/34) | |
| X/X | 11.8% (4/34) | |
| X/2 | 17.6% (6/34) | |
| 2/1 | 2.9% (1/34) | |
| 2/X | 8.8% (3/34) | |
| 2/2 | 8.8% (3/34) | |
Ρόστερ
Andy Pelmard
- Aμυντικός
- #3
Maximiliano Caufriez
- Aμυντικός
- #5
Yoann Salmier
- Aμυντικός
- #21
Ivan M'Bahia
- Aμυντικός
- #28
Kenji Van Boto
- Aμυντικός
- #97
Cheick Oumar Konate
- Aμυντικός
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 24
- Μέση Ηλικία
- 26.4
Προπονητής
- Gregory Proment