Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Αλαβές : Στατιστικά για Λα Λίγκα 2025/2026
Αγώνες
ΙΣΠΑΝΙΑ: Λα Λίγκα 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Μπαρτσελόνα
|
36 | 91 | 30 | 1 | 5 | 91:32 | ||
| 2 |
Ρεάλ Μαδρίτης
|
36 | 80 | 25 | 5 | 6 | 72:33 | ||
| 3 |
Βιγιαρεάλ
|
36 | 69 | 21 | 6 | 9 | 67:43 | ||
| 4 |
Ατλέτικο Μαδρίτης
|
36 | 66 | 20 | 6 | 10 | 60:39 | ||
| 5 |
Μπέτις
|
36 | 57 | 14 | 15 | 7 | 56:44 | ||
| 6 |
Θέλτα
|
36 | 50 | 13 | 11 | 12 | 51:47 | ||
| 7 |
Χετάφε
|
36 | 48 | 14 | 6 | 16 | 31:37 | ||
| 8 |
Ρεάλ Σοσιεδάδ
|
36 | 45 | 11 | 12 | 13 | 55:56 | ||
| 9 |
Αθλέτικ Μπιλμπάο
|
36 | 44 | 13 | 5 | 18 | 40:53 | ||
| 10 |
Ράγιο Βαγιεκάνο
|
36 | 44 | 10 | 14 | 12 | 37:43 | ||
| 11 |
Βαλένθια
|
36 | 43 | 11 | 10 | 15 | 39:51 | ||
| 12 |
Σεβίλλη
|
36 | 43 | 12 | 7 | 17 | 46:58 | ||
| 13 |
Οσασούνα
|
36 | 42 | 11 | 9 | 16 | 43:47 | ||
| 14 |
Εσπανιόλ
|
36 | 42 | 11 | 9 | 16 | 40:53 | ||
| 15 |
Τζιρόνα
|
36 | 40 | 9 | 13 | 14 | 38:53 | ||
| 16 |
Αλαβές
|
36 | 40 | 10 | 10 | 16 | 42:54 | ||
| 17 |
Έλτσε
|
36 | 39 | 9 | 12 | 15 | 47:56 | ||
| 18 |
Μαγιόρκα
|
36 | 39 | 10 | 9 | 17 | 44:55 | ||
| 19 |
Λεβάντε
|
36 | 39 | 10 | 9 | 17 | 44:59 | ||
| 20 |
Ρεάλ Οβιέδο
|
36 | 29 | 6 | 11 | 19 | 26:56 |
Τσάμπιονς Λιγκ
Γιουρόπα Λιγκ
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 13 | 3 (30.0%) |
4 (40.0%) |
3 (30.0%) |
19:20 | 3.9 | 1.9:2.0 | |
| Ημίχρονο | 10 | 15 | 4 (40.0%) |
3 (30.0%) |
3 (30.0%) |
8:8 | 1.6 | 0.8:0.8 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 36% | 64% | |
| Goals κατά | 35% | 65% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.71 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 54.87 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 50.0% (18/36) | 50.0% (18/36) |
| Ημίχρονο | 8.3% (3/36) | 91.7% (33/36) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 27.8% (10/36) |
| 2-3 | 47.2% (17/36) |
| 4-6 | 22.2% (8/36) |
| 7+ | 2.8% (1/36) |
| Failed to score | 27.8% (10/36) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 42 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 54 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 77 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 60 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.17 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.50 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Martinez Antonio | 12 |
| Boye Lucas | 11 |
| Vicente Carlos | 5 |
| Tenaglia Nahuel | 2 |
| Blanco Antonio | 2 |
| Diabate Ibrahim | 2 |
| Guevara Ander | 1 |
| Suarez Denis | 1 |
| Ibanez Pablo | 1 |
| Perez Angel | 1 |
| Rebbach Abderrahman | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Boye Lucas | 1 |
| Protesoni Carlos | 1 |
| Parada Victor | 1 |
| Guevara Ander | 1 |
| Pacheco Jon | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 19.4% (7/36) | |
| 1 - 1 | 16.7% (6/36) | |
| 2 - 1 | 13.9% (5/36) | |
| 1 - 2 | 8.3% (3/36) | |
| 3 - 1 | 8.3% (3/36) | |
| 2 - 2 | 5.6% (2/36) | |
| 0 - 1 | 5.6% (2/36) | |
| 2 - 4 | 2.8% (1/36) | |
| 3 - 3 | 2.8% (1/36) | |
| 3 - 4 | 2.8% (1/36) | |
| 3 - 2 | 2.8% (1/36) | |
| 2 - 0 | 2.8% (1/36) | |
| 0 - 2 | 2.8% (1/36) | |
| 3 - 0 | 2.8% (1/36) | |
| 0 - 0 | 2.8% (1/36) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 1 | 25.0% (9/36) | |
| 3 | 25.0% (9/36) | |
| 2 | 22.2% (8/36) | |
| 4 | 13.9% (5/36) | |
| 6 | 5.6% (2/36) | |
| 7 | 2.8% (1/36) | |
| 5 | 2.8% (1/36) | |
| 0 | 2.8% (1/36) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 27.8% (10/36) | |
| 1/X | 5.6% (2/36) | |
| 1/2 | 5.6% (2/36) | |
| X/1 | 16.7% (6/36) | |
| X/X | 22.2% (8/36) | |
| X/2 | 13.9% (5/36) | |
| 2/1 | 5.6% (2/36) | |
| 2/X | 0.0% (0/36) | |
| 2/2 | 2.8% (1/36) | |
Ρόστερ
Antonio Sivera
- Tερματοφύλακας
- #1
Raul Fernandez
- Tερματοφύλακας
- #13
Gregoire Swiderski
- Tερματοφύλακας
- #31
Jesus Owono
- Tερματοφύλακας
Adrian Rodriguez
- Tερματοφύλακας
Facundo Garces
- Aμυντικός
- #2
Nahuel Tenaglia
- Aμυντικός
- #14
Jonny Otto
- Aμυντικός
- #17
Victor Parada
- Aμυντικός
- #24
Paco Sanz
- Aμυντικός
- #36
Adrian Pica
- Aμυντικός
Hugo Novoa
- Aμυντικός
Nikola Maras
- Aμυντικός
Moussa Diarra
- Aμυντικός
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 30
- Μέση Ηλικία
- 26.7
Προπονητής
- Quique Sanchez Flores
- Ηλικία: 61