Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα

Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα : Στατιστικά για Πριμέρα Α 2026

Αγώνες

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Απερτούρα
  1 Ατλέτικο Νασιονάλ 19 40 13 1 5 35:15
  2 Ατλέτικο Τζούνιορ 19 35 11 2 6 31:24
  3 Ντεπορτίβο Πάστο 19 34 10 4 5 29:25
  4 Αμέρικα Ντε Κάλι 19 33 10 3 6 25:15
  5 Όνσε Κάλντας 19 33 8 9 2 31:22
  6 Τολίμα 19 31 8 7 4 27:17
  7 Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε 19 29 7 8 4 29:22
  8 Ιντερνασιονάλ Ντε Μποκοτά 19 28 7 7 5 26:26
  9 Ντεπορτίβο Κάλι 19 27 7 6 6 20:16
  10 Λος Μιγιονάριος 19 26 7 5 7 31:23
  11 Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν 19 26 7 5 7 26:24
  12 Αγκουίλας Ντοράντας 19 26 7 5 7 20:25
  13 Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα 19 23 5 8 6 26:20
  14 Γιανέρος 19 22 4 10 5 17:20
  15 Φορταλέζα CEIF 19 22 5 7 7 22:27
  16 Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα 19 18 5 3 11 20:33
  17 Αλιάνσα ΦΚ 19 17 3 8 8 13:27
  18 Τσίκο 19 17 5 2 12 15:32
  19 Ντεπ. Κουκούτα 19 16 3 7 9 22:35
  20 Ντεπόρτες Περέιρα 19 10 1 7 11 15:32
Κλαουσούρα
  1 Αμέρικα Ντε Κάλι 8 20 6 2 0 20:4
  2 Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν 6 15 5 0 1 12:6
  3 Τολίμα 6 13 4 1 1 10:7
  4 Ατλέτικο Νασιονάλ 5 12 4 0 1 12:4
  5 Λος Μιγιονάριος 7 11 3 2 2 8:5
  6 Γιανέρος 7 11 3 2 2 8:7
  7 Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα 6 10 2 4 0 7:5
  8 Όνσε Κάλντας 6 9 2 3 1 11:7
  9 Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε 6 9 2 3 1 9:7
  10 Αγκουίλας Ντοράντας 5 9 2 3 0 8:6
  11 Ντεπορτίβο Κάλι 6 8 2 2 2 8:6
  12 Ντεπ. Κουκούτα 7 8 2 2 3 6:11
  13 Ιντερνασιονάλ Ντε Μποκοτά 7 7 1 4 2 6:8
  14 Φορταλέζα CEIF 7 6 1 3 3 6:8
  15 Ντεπόρτες Περέιρα 5 5 1 2 2 2:5
  16 Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα 6 5 1 2 3 4:9
  17 Ατλέτικο Τζούνιορ 5 2 0 2 3 5:9
  18 Αλιάνσα ΦΚ 7 2 0 2 5 5:15
  19 Τσίκο 5 2 0 2 3 2:12
  20 Ντεπορτίβο Πάστο 7 1 0 1 6 5:13

Πλέι Οφ

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 9 2
(20.0%)
3
(30.0%)
5
(50.0%)
11:16 2.7 1.1:1.6
Ημίχρονο 10 12 2
(20.0%)
6
(60.0%)
2
(20.0%)
6:8 1.4 0.6:0.8

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 38% 63%
Goals κατά 43% 57%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 52.08 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 48.55 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 48.0% (12/25) 52.0% (13/25)
Ημίχρονο 16.0% (4/25) 84.0% (21/25)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 24.0% (6/25)
2-3 48.0% (12/25)
4-6 28.0% (7/25)
7+ 0.0% (0/25)
Failed to score 32.0% (8/25)

G/G - N/G

G/G N/G
48.0% (12/25) 52.0% (13/25)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 24 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 42 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 94 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 54 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 0.96 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.68 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Renteria Andres7
Lopez Darwin3
Moreno Yairo3
Alvarez Cristian2
Rodriguez Duvan2
Altamiranda Jhons1
Mosquera Yan1
Maza Jader1
De La Rosa Wilfrido1
Cubides Santiago1
Bustamante Rafael1
Malagon Jerson1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Mosquera Yan2
Lenis Kahiser1
Lovera Jonathan1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 0 24.0% (6/25)
1 - 1 12.0% (3/25)
2 - 0 12.0% (3/25)
2 - 2 8.0% (2/25)
2 - 3 8.0% (2/25)
2 - 1 8.0% (2/25)
3 - 1 8.0% (2/25)
0 - 3 4.0% (1/25)
1 - 2 4.0% (1/25)
0 - 2 4.0% (1/25)
3 - 0 4.0% (1/25)
5 - 0 4.0% (1/25)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 28.0% (7/25)
1 24.0% (6/25)
3 20.0% (5/25)
4 16.0% (4/25)
5 12.0% (3/25)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 32.0% (8/25)
1/X 4.0% (1/25)
1/2 4.0% (1/25)
X/1 28.0% (7/25)
X/X 16.0% (4/25)
X/2 0.0% (0/25)
2/1 0.0% (0/25)
2/X 0.0% (0/25)
2/2 16.0% (4/25)