Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Τίγκρες

Τίγκρες : Στατιστικά για Λίγκα MX 2025/2026

Αγώνες

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα MX 2025/2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Κλαουσούρα
  1 Πούμας 17 36 10 6 1 34:17
  2 Γουαδαλαχάρα Τσίβας 17 36 11 3 3 33:17
  3 Κρουζ Αζούλ 17 33 9 6 2 31:18
  4 Πατσούκα 17 31 9 4 4 25:19
  5 Τολούκα 17 30 8 6 3 28:16
  6 Άτλας 17 26 7 5 5 16:18
  7 Τίγκρες 17 25 7 4 6 28:18
  8 Κλαμπ Αμέρικα 17 25 7 4 6 20:17
  9 Τιχουάνα 17 23 5 8 4 19:17
  10 Λεόν 17 22 7 1 9 22:32
  11 Κερέταρο 17 20 4 8 5 17:21
  12 Χουάρεζ 17 19 5 4 8 26:32
  13 Μοντερέι 17 18 5 3 9 22:24
  14 Ατλέτικο Σαν Λούις 17 18 5 3 9 24:27
  15 Νεκάξα 17 18 5 3 9 19:25
  16 Μασατλάν 17 15 4 3 10 22:37
  17 Πουέμπλα 17 13 3 4 10 13:26
  18 Σάντος Λαγκούνα 17 12 3 3 11 20:38
Λίγκα MX: Απερτούρα
  1 Τολούκα 17 37 11 4 2 43:18
  2 Τίγκρες 17 36 10 6 1 35:16
  3 Κρουζ Αζούλ 17 35 10 5 2 32:20
  4 Κλαμπ Αμέρικα 17 34 10 4 3 33:18
  5 Μοντερέι 17 31 9 4 4 33:29
  6 Γουαδαλαχάρα Τσίβας 17 29 9 2 6 29:22
  7 Τιχουάνα 17 24 6 6 5 29:23
  8 Χουάρεζ 17 23 6 5 6 27:28
  9 Πατσούκα 17 22 6 4 7 21:21
  10 Πούμας 17 21 5 6 6 24:25
  11 Σάντος Λαγκούνα 17 20 6 2 9 22:28
  12 Κερέταρο 17 20 6 2 9 19:29
  13 Νεκάξα 17 17 4 5 8 24:32
  14 Άτλας 17 17 4 5 8 24:35
  15 Ατλέτικο Σαν Λούις 17 16 5 1 11 25:29
  16 Μασατλάν 17 14 2 8 7 20:29
  17 Λεόν 17 13 3 4 10 14:31
  18 Πουέμπλα 17 12 3 3 11 21:42

Πρόκριση στην επόμενη φάση

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 15 4
(40.0%)
3
(30.0%)
3
(30.0%)
15:9 2.4 1.5:0.9
Ημίχρονο 10 12 2
(20.0%)
6
(60.0%)
2
(20.0%)
5:5 1.0 0.5:0.5

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 29% 71%
Goals κατά 26% 74%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 60.41 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 68.58 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 50.0% (21/42) 50.0% (21/42)
Ημίχρονο 11.9% (5/42) 88.1% (37/42)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 26.2% (11/42)
2-3 42.9% (18/42)
4-6 23.8% (10/42)
7+ 7.1% (3/42)
Failed to score 21.4% (9/42)

G/G - N/G

G/G N/G
57.1% (24/42) 42.9% (18/42)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 75 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 44 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 50 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 86 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.79 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.05 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Brunetta Juan19
Correa Angel17
Herrera Jonathan8
Lainez Diego6
Ibanez Nicolas4
Sanchez Diego4
Flores Marcelo4
Gignac Andre-Pierre3
Farfan Marco2
Vigon Juan Pablo2
Gorriaran Fernando2
Joaquim2
Angulo Jesus2
Antuna Uriel1
Purata Juan Jose1
Garza Jesus1
Aquino Javier1
Lopez Ivan1
Aguirre Rodrigo1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Gorriaran Fernando12
Lainez Diego10
Brunetta Juan7
Romulo7
Correa Angel7
Herrera Jonathan6
Garza Jesus6
Joaquim6
Purata Juan Jose5
Lorona Vladimir5
Angulo Jesus5
Guzman Nahuel4
Aquino Javier3
Gignac Andre-Pierre3
Aguirre Rodrigo3
Guerrero Rafael3
Farfan Marco2
Araujo Cesar2
Parra Bernardo1
Sanchez Diego1
Ibanez Nicolas1

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Purata Juan Jose2
Farfan Marco1
Angulo Jesus1
Gignac Andre-Pierre1
Joaquim1
Sanchez Diego1
Reyes Francisco1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 1 14.3% (6/42)
0 - 0 11.9% (5/42)
1 - 0 9.5% (4/42)
1 - 2 9.5% (4/42)
2 - 0 7.1% (3/42)
3 - 1 7.1% (3/42)
2 - 1 7.1% (3/42)
5 - 1 4.8% (2/42)
0 - 1 4.8% (2/42)
4 - 1 2.4% (1/42)
1 - 4 2.4% (1/42)
5 - 0 2.4% (1/42)
3 - 0 2.4% (1/42)
5 - 3 2.4% (1/42)
0 - 2 2.4% (1/42)
2 - 2 2.4% (1/42)
1 - 3 2.4% (1/42)
7 - 0 2.4% (1/42)
3 - 4 2.4% (1/42)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 23.8% (10/42)
3 19.0% (8/42)
1 14.3% (6/42)
4 11.9% (5/42)
0 11.9% (5/42)
5 7.1% (3/42)
6 4.8% (2/42)
7 4.8% (2/42)
8 2.4% (1/42)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 23.8% (10/42)
1/X 7.1% (3/42)
1/2 2.4% (1/42)
X/1 23.8% (10/42)
X/X 21.4% (9/42)
X/2 11.9% (5/42)
2/1 0.0% (0/42)
2/X 0.0% (0/42)
2/2 9.5% (4/42)