Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Ατλέτικο Νασιονάλ : Στατιστικά για Πριμέρα Α 2026
Αγώνες
ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Απερτούρα | |||||||||
| 1 |
Ατλέτικο Νασιονάλ
|
19 | 40 | 13 | 1 | 5 | 35:15 | ||
| 2 |
Ατλέτικο Τζούνιορ
|
19 | 35 | 11 | 2 | 6 | 31:24 | ||
| 3 |
Ντεπορτίβο Πάστο
|
19 | 34 | 10 | 4 | 5 | 29:25 | ||
| 4 |
Αμέρικα Ντε Κάλι
|
19 | 33 | 10 | 3 | 6 | 25:15 | ||
| 5 |
Όνσε Κάλντας
|
19 | 33 | 8 | 9 | 2 | 31:22 | ||
| 6 |
Τολίμα
|
19 | 31 | 8 | 7 | 4 | 27:17 | ||
| 7 |
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε
|
19 | 29 | 7 | 8 | 4 | 29:22 | ||
| 8 |
Ιντερνασιονάλ Ντε Μποκοτά
|
19 | 28 | 7 | 7 | 5 | 26:26 | ||
| 9 |
Ντεπορτίβο Κάλι
|
19 | 27 | 7 | 6 | 6 | 20:16 | ||
| 10 |
Λος Μιγιονάριος
|
19 | 26 | 7 | 5 | 7 | 31:23 | ||
| 11 |
Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν
|
19 | 26 | 7 | 5 | 7 | 26:24 | ||
| 12 |
Αγκουίλας Ντοράντας
|
19 | 26 | 7 | 5 | 7 | 20:25 | ||
| 13 |
Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα
|
19 | 23 | 5 | 8 | 6 | 26:20 | ||
| 14 |
Γιανέρος
|
19 | 22 | 4 | 10 | 5 | 17:20 | ||
| 15 |
Φορταλέζα CEIF
|
19 | 22 | 5 | 7 | 7 | 22:27 | ||
| 16 |
Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα
|
19 | 18 | 5 | 3 | 11 | 20:33 | ||
| 17 |
Αλιάνσα ΦΚ
|
19 | 17 | 3 | 8 | 8 | 13:27 | ||
| 18 |
Τσίκο
|
19 | 17 | 5 | 2 | 12 | 15:32 | ||
| 19 |
Ντεπ. Κουκούτα
|
19 | 16 | 3 | 7 | 9 | 22:35 | ||
| 20 |
Ντεπόρτες Περέιρα
|
19 | 10 | 1 | 7 | 11 | 15:32 | ||
| Κλαουσούρα | |||||||||
| 1 |
Ατλέτικο Νασιονάλ
|
17 | 36 | 11 | 3 | 3 | 33:14 | ||
| 2 |
Αμέρικα Ντε Κάλι
|
16 | 34 | 10 | 4 | 2 | 31:12 | ||
| 3 |
Ντεπορτίβο Κάλι
|
17 | 33 | 9 | 6 | 2 | 26:10 | ||
| 4 |
Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα
|
17 | 29 | 7 | 8 | 2 | 26:17 | ||
| 5 |
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε
|
16 | 28 | 8 | 4 | 4 | 23:17 | ||
| 6 |
Λος Μιγιονάριος
|
16 | 26 | 6 | 8 | 2 | 24:14 | ||
| 7 |
Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν
|
17 | 26 | 8 | 2 | 7 | 25:25 | ||
| 8 |
Αγκουίλας Ντοράντας
|
17 | 25 | 6 | 7 | 4 | 22:20 | ||
| 9 |
Όνσε Κάλντας
|
17 | 24 | 6 | 6 | 5 | 21:18 | ||
| 10 |
Τολίμα
|
17 | 23 | 6 | 5 | 6 | 21:20 | ||
| 11 |
Ντεπ. Κουκούτα
|
16 | 21 | 6 | 3 | 7 | 18:24 | ||
| 12 |
Ιντερνασιονάλ Ντε Μποκοτά
|
17 | 20 | 4 | 8 | 5 | 21:23 | ||
| 13 |
Γιανέρος
|
17 | 20 | 6 | 2 | 9 | 19:23 | ||
| 14 |
Αλιάνσα ΦΚ
|
17 | 18 | 5 | 3 | 9 | 17:29 | ||
| 15 |
Ντεπόρτες Περέιρα
|
17 | 17 | 3 | 8 | 6 | 13:22 | ||
| 16 |
Ατλέτικο Τζούνιορ
|
17 | 16 | 3 | 7 | 7 | 23:27 | ||
| 17 |
Τσίκο
|
17 | 16 | 4 | 4 | 9 | 13:28 | ||
| 18 |
Ντεπορτίβο Πάστο
|
17 | 15 | 4 | 3 | 10 | 13:24 | ||
| 19 |
Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα
|
17 | 13 | 3 | 4 | 10 | 17:31 | ||
| 20 |
Φορταλέζα CEIF
|
17 | 12 | 1 | 9 | 7 | 17:25 | ||
Πλέι Οφ
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 18 | 5 (50.0%) |
3 (30.0%) |
2 (20.0%) |
16:8 | 2.4 | 1.6:0.8 | |
| Ημίχρονο | 10 | 17 | 5 (50.0%) |
2 (20.0%) |
3 (30.0%) |
8:6 | 1.4 | 0.8:0.6 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 34% | 66% | |
| Goals κατά | 60% | 40% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 52.78 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 39.09 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 59.5% (25/42) | 40.5% (17/42) |
| Ημίχρονο | 11.9% (5/42) | 88.1% (37/42) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 23.8% (10/42) |
| 2-3 | 52.4% (22/42) |
| 4-6 | 21.4% (9/42) |
| 7+ | 2.4% (1/42) |
| Failed to score | 26.2% (11/42) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 82 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 35 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 46 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 108 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.95 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 0.83 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Morelos Alfredo | 14 |
| Sarmiento Andres | 12 |
| Cardona Edwin | 10 |
| Rengifo Juan | 8 |
| Moreno Marlos | 7 |
| Roman Andres Felipe | 4 |
| Asprilla Dairon | 2 |
| Casco Milton | 2 |
| Arango Cristian | 2 |
| Uribe Mateus | 2 |
| Bello Eduard | 2 |
| Garcia Simon | 2 |
| Cabrera Elias | 2 |
| Poveda Ian | 2 |
| Tesillo William | 1 |
| Bauza Juan | 1 |
| Lozano Matias | 1 |
| Campuzano Jorman | 1 |
| Rosa Juan | 1 |
| Zapata Juan | 1 |
| Reyes Andres | 1 |
| Escorcia Jose | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Bello Eduard | 1 |
| Tesillo William | 1 |
| Campuzano Jorman | 1 |
| Rengifo Juan | 1 |
| Arango Cristian | 1 |
| Zapata Juan | 1 |
| Roman Andres Felipe | 1 |
| Uribe Mateus | 1 |
| Sarmiento Andres | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 16.7% (7/42) | |
| 2 - 0 | 11.9% (5/42) | |
| 3 - 0 | 11.9% (5/42) | |
| 1 - 2 | 11.9% (5/42) | |
| 2 - 1 | 9.5% (4/42) | |
| 1 - 1 | 4.8% (2/42) | |
| 0 - 0 | 4.8% (2/42) | |
| 3 - 1 | 4.8% (2/42) | |
| 2 - 3 | 4.8% (2/42) | |
| 1 - 4 | 2.4% (1/42) | |
| 1 - 5 | 2.4% (1/42) | |
| 0 - 3 | 2.4% (1/42) | |
| 0 - 1 | 2.4% (1/42) | |
| 7 - 1 | 2.4% (1/42) | |
| 0 - 4 | 2.4% (1/42) | |
| 4 - 1 | 2.4% (1/42) | |
| 4 - 0 | 2.4% (1/42) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 35.7% (15/42) | |
| 1 | 19.0% (8/42) | |
| 2 | 16.7% (7/42) | |
| 5 | 9.5% (4/42) | |
| 4 | 9.5% (4/42) | |
| 0 | 4.8% (2/42) | |
| 6 | 2.4% (1/42) | |
| 8 | 2.4% (1/42) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 35.7% (15/42) | |
| 1/X | 0.0% (0/42) | |
| 1/2 | 7.1% (3/42) | |
| X/1 | 23.8% (10/42) | |
| X/X | 7.1% (3/42) | |
| X/2 | 11.9% (5/42) | |
| 2/1 | 2.4% (1/42) | |
| 2/X | 2.4% (1/42) | |
| 2/2 | 9.5% (4/42) | |
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 17
- Μέση Ηλικία
- 30.4
Προπονητής
- Lucas Gonzalez
- Ηλικία: 45