Αποτελέσματα Πάμε Στοίχημα ΟΠΑΠ

 ΔIOΩΡΑΚΩΔΟΜΑΔΕΣ1Χ2ΗΜΙΧΣΚΟΡΛΕΠΤΕΛ
12:001150Πολκόβιτσε - Όντρα Οπόλε 0 - 11 - 1X
12:001151Ατλέτικο Σανλουκένο - Θέλτα 0 - 20 - 32
12:301152Μπρίσμπεϊν Ρόαρ Γιουθ - Γκολντ Κόουστ Νάιτς 0 - 00 - 32
12:301153Μόρετον Μπέι Γιουν. - Πενίνσουλα Πάουερ 0 - 51 - 62
12:301154Σάαξι Τσανγκάν - Γουχάν Θρι Τάουνς 1 - 11 - 1X
13:30100Σουγόν Μπλουγουΐνγκς - Ίντσεον Γιουν. 0 - 01 - 22
13:301155Μπρισμπέιν Νάιτς - Ακάκια Ριντζ 0 - 30 - 52
14:351156Χινγιάνκ Τιασάν Λέοπαρντ - Τσενγκντού Ρονγκτσένγκ 0 - 20 - 72
14:451157Αλμπιρέξ Νιιγκάτα (Σινγκ) - Λάιον Σίτι Σέιλορς 1 - 01 - 1X
15:00102Λεβερκούζεν - Φράιμπουργκ 0 - 00 - 0X
15:001159Σιχουάν Τζιουνίου - Ναντσίνγκ Σίτι 1 - 02 - 01
16:301166Χρόνινγκεν - Χέρενφεν 1 - 02 - 11
17:00103Ντολγκοπρίντι - Καμάζ 1 - 11 - 1X
17:151161Στουτγκάρδη - Αρμίνια Μπίλεφελντ 2 - 15 - 21
18:001162Ντιναμό Κιέβου - Ουνιόν Βερολίνου 0 - 11 - 1X
18:30104Άργκες Πιτέστι - UTA Αράντ 0 - 10 - 12
18:30105Χέλσινγκφορς - Κότκα 1 - 12 - 2X
18:301163Σάλπα - Κάαπο Κααρίνα
18:301164Άρκα Γκντίνια - Χάποελ Τελ Αβίβ 1 - 13 - 11
18:301165HJS Ακατέμια - VJS Βάαντα
18:45106Τσάρσκο Σέλο - Τσέρνο Μόρε Βάρνα 0 - 00 - 0X
19:00108Νιετσιέτζα - Σταλ Μίελετς 1 - 01 - 1X
19:00109Ζιχλάβα - Βάρνσντορφ 1 - 02 - 11
19:00110Μας Ταμπόρσκο - Ζμπροϊόφσκα Μπρνο 0 - 00 - 12
19:001167Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ - Μπαερούθ 0 - 30 - 52
19:001168 TPV Τάμπερε - Ίλβες Κίσατ 1 - 13 - 3X
19:001169Σλόβαν Μπζένεκ - Ουχέρσκι Μπροντ 0 - 11 - 32
19:001170Ντόρντρεχτ - Άλμερε Σίτι 1 - 12 - 32
19:001171Σπάρτα Ρότερνταμ - Μπρέντα 1 - 21 - 22
19:15111Λίβερπουλ - Μάιντζ 0 - 01 - 01
19:30112Άμστετεν - Φλοριντσντόρφερ 0 - 11 - 1X
19:30113Αούστρια Βιέννης II - Βάκερ Ίνσμπρουκ 0 - 11 - 1X
19:30114 Κάπφενμπεργκ - Λίφερινγκ 0 - 00 - 22
19:30115ΦΚ Γιούνιορς - Λαφνίτζ 1 - 32 - 42
19:30116Χορν - Βόρβαρτς Στειρ 1 - 02 - 11
19:30117Φρεντερίτσια - Χόμπρο 2 - 02 - 01
19:30118Λβιβ - Μαριούπολ 1 - 11 - 1X
19:301172Βικτόρια Ασχάφενμπουργκ - TSV Μπούτσμπαχ 0 - 01 - 01
19:301173Σχάλντινγκ-Χένινγκ - Νυρεμβέργη ΙΙ 1 - 11 - 1X
19:451174Μπορντζ Μπου Αρερίντζ - Τλέμτσεν 0 - 00 - 12
20:00119Όσναμπρικ - MSV Ντούισμπουργκ
20:00120Χέλσινγκορ - Φρέμαντ Αμαγκέρ 1 - 01 - 01
20:00121Χόρσενς - Κόγκε 0 - 00 - 22
20:00122Ροστόφ - Ντιναμό Μόσχας 0 - 20 - 22
20:001175Μπάνγκα Γκαργζντάι - Χέγκελμαν Λιτάουεν 0 - 41 - 42
20:001176Ντοιτσλαντσμπέργκερ - Βόλφσμπεργκερ II 1 - 02 - 11
20:001177Μπαντ Γκλάϊχενμπεργκ - Κάλσντορφ 1 - 12 - 11
20:001178Αλερχάιλιγκεν - Σεντ Άννα Αμ Άιγκεν 3 - 03 - 11
20:001179Βάιτς - Γκλέισντορφ 1919 1 - 02 - 2X
20:001180Τράιμπαχ - Ριντ II 0 - 11 - 1X
20:001181Ουντερχάκινγκ - Βάκερ Μπουργκχάουζεν 0 - 01 - 22
20:001182Τσέμνιτσερ - Τένις Μπορούσια Βερολίνου 1 - 03 - 11
20:001183Γερμανία Χάλμπερσταντ - Χέρτα Βερολίνου ΙΙ 2 - 04 - 01
20:001184Μπάγερν Μονάχου Β’ - Χαϊμστέτεν 1 - 01 - 01
20:001185Ατλέτικο Μαδρίτης - Νουμάνθια 1 - 11 - 1X
20:001186Μπελουϊζντάντ - Μάγκρα 0 - 01 - 01
20:001187ΡΣ Ρελιζάνε - Καμπίλιε 1 - 01 - 01
20:001188Ταζμανία Μπερλίν - Μπάμπελσμπεργκ 2 - 02 - 01
20:001189Χέρτα Βελς - Ουνιόν Γκούρτεν 0 - 12 - 32
20:301190Ρούκχ Μπρεστ - ΦΚ Μινσκ 0 - 01 - 01
20:301191 Μέμινγκεν - Έλτερσντόρφ 0 - 01 - 1X
21:00123 Μπερόε Στάρα Ζαγορά - Λοκομοτίβ Σόφιας 0 - 01 - 01
21:00124Χρβάτσκι Ντραγκοβόλιατς - Ντιναμό Ζάγκρεμπ 0 - 20 - 42
21:00125Τρεντσίν - Ζλάτε Μοράφτσε 4 - 04 - 01
21:001193Βεστμαναέιαρ - Γρίνταβικ 0 - 14 - 11
21:001194Θορ Ακουρεγιρί - Γκρότα 3 - 04 - 21
21:151195Σιενσιάνο - Ακαντέμια Καντολάο 0 - 00 - 0X
21:25126Σεντ Πόλτεν - Ραπίντ Βιέννης ΙΙ
21:30127Στουρμ Γκρατς - Σάλτσμπουργκ 1 - 01 - 32
21:30128Σάλκε - Αμβούργο 1 - 01 - 32
21:30130Στάντε Ούσχι - Βίντερτουρ 1 - 01 - 1X
21:30131Τουν - Ιβερντόν
21:30132Λεχ Πόζναν - Ραντόμιακ Ράντομ 0 - 00 - 0X
21:30133Μιοβένι - Ραπίντ Βουκουρεστίου 0 - 10 - 22
21:301196Ντίφα Χασάνι - Γιουσούφια Μπερετσίντ 1 - 02 - 32
21:301197Μπερκάνε - Φους Ράμπατ 1 - 13 - 21
21:301198 Ράζα Καζαμπλάνκα Αθλ. - Ρενεσάνς Ζεμάμρα 0 - 01 - 01
21:301199Ραπίντε Ουέμ Ζεμ - Μαχρίμπ Τετουάν 0 - 02 - 11
21:45134Σταντάρ Λιέγης - Γκενκ 0 - 01 - 1X
21:451200Σεντ Πάτρικς - Μπρέι Γουόντερερς 2 - 06 - 01
21:451201Χάμπτον & Ρίτσμοντ - Γουίμπλεντον 0 - 01 - 1X
21:451202Άθλοουν Τάουν - Γουότερφορντ Γιουνάιτεντ 0 - 14 - 4*X
21:451203Γιου Σι Ντι - Σέλμπουρν 0 - 02 - 01
21:451204Γουέξφορντ - Καμπιντέλι 3 - 03 - 01
22:00135Λοντρίνα - Ρέμο 0 - 01 - 01
22:001205Κρισιούμα - Φιγκεϊρένσε 1 - 01 - 01
22:001206Σάμροκ Ρόβερς - Γκάλγουεϊ Γιουνάιτεντ 2 - 02 - 01
22:001207Μέινουθ Γιουνιβ. Τάουν - Μαλαχάιντ Γιουνάιτεντ 3 - 04 - 01
22:001208Σεντ Κέβινς Μπόις - Κιλναμανάγκχ 1 - 11 - 42
22:151209Κορντρενγκίρ - Αφτουρέλντινγκ
22:301211USM Αλγέρι - Μπίσκρα 0 - 12 - 11
22:301213USM Μπελ Αμπές - Χουσέιν Ντέι 0 - 01 - 01
23:001212MC Οράν - ΚΣ Κονσταντίν 0 - 00 - 0X
23:001214Αΐν Μ' Λίλα - Σετίφ 1 - 12 - 11
23:301215Κάρλος Μανούτσι - Ντεπορτίβο Μουνισιπάλ 0 - 21 - 22
01:00136 Ατλέτικο Τουκουμάν - Ουρακάν 1 - 01 - 01
02:00137Πόντε Πρέτα - Γκοϊάς 0 - 02 - 11
03:00138Νεκάξα - Σάντος Λαγκούνα 0 - 20 - 32
03:15139Κλουμπ Ατλ. Πλατένσε - Αλντοσίβι 0 - 00 - 12
03:30140Έβερτον Ντε Βίνα - Ουνιόν Εσπανιόλα 2 - 02 - 01
05:00141Χουάρεζ - Τολούκα 1 - 11 - 32
Αποτελέσματα για 23/7/2021 Ανανέωση: 25/7/2021 20:55

Stoixima - ειδησεις

Άλκμααρ – Παναθηναϊκός 3-0: Θέλει πολύ δουλειά (video)
25/07/2021 19:50
Άλκμααρ – Παναθηναϊκός 3-0: Θέλει πολύ δουλειά (video)

Ο Παναθηναϊκός πραγματοποίησε κακή εμφάνιση και ηττήθηκε με 3-0 από την Άλκμααρ σε φιλικό παιχνίδι επί ολλανδικού εδάφους, δείχνοντας πως...

Φέγενορντ - ΠΑΟΚ 1-2: Σπουδαία φιλική νίκη για τον «Δικέφαλο του Βορρά» (video)
25/07/2021 18:00
Φέγενορντ - ΠΑΟΚ 1-2: Σπουδαία φιλική νίκη για τον «Δικέφαλο του Βορρά» (video)

Ο ΠΑΟΚ κέρδισε με 2-1 την Φέγενορντ στο τελευταίο του φιλικό επί ολλανδικού εδάφους και έδειξε πως βρίσκεται σε καλό δρόμο. Τζόλης (14’ πεν.) και...

Ολυμπιακοί Αγώνες: Δείτε όλες τις προσπάθειες των Ελλήνων αθλητών και τα στιγμιότυπα της 2ης ημέρας (video)
25/07/2021 17:34
Ολυμπιακοί Αγώνες: Δείτε όλες τις προσπάθειες των Ελλήνων αθλητών και τα στιγμιότυπα της 2ης ημέρας (video)

Δείτε συγκεντρωμένα όλα τα στιγμιότυπα από την πρώτη ημέρα των Ολυμπιακών Αγώνων του Τόκιο. Το agones.gr σας παρουσιάζει συγκεντρωμένα τα καλύτερα...

Πινγκ Πονγκ: Στους «32» ο Γκιώνης, δεν έδειξε το παιχνίδι η ΕΡΤ! (video)
25/07/2021 13:34
Πινγκ Πονγκ: Στους «32» ο Γκιώνης, δεν έδειξε το παιχνίδι η ΕΡΤ! (video)

Ο Παναγιώτης Γκιώνης κέρδισε με 4-1 τον Αιγύπτιο Αχμέντ Σαλέχ (13-11, 11-7, 9-11, 11-3, 11-6) και προκρίθηκε στον τρίτο γύρο του πινγκ πονγκ στο...

Πρωτοσέλιδα

Πρόγραμμα

Δευτέρα, 07:40 ΕΡΤ3 Αργεντινή - Σλοβενία

Δευτέρα, 12:00 ΕΡΤ3 Τόκιο 2020 - Μπάσκετ 3 x 3

Δευτέρα, 15:30 ΕΡΤ3 Ιαπωνία - Ισπανία

Περισσότερα