Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Μπάτε Μπορίσοφ : Στατιστικά για Πρέμιερ Λιγκ 2026
Αγώνες
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
ML Βίτεμπσκ
|
23 | 50 | 14 | 8 | 1 | 49:18 | ||
| 2 |
Ντιναμό Μινσκ
|
23 | 49 | 15 | 4 | 4 | 43:19 | ||
| 3 |
Ίσλοχ
|
23 | 46 | 13 | 7 | 3 | 37:18 | ||
| 4 |
Νέμαν Γκρόντνο
|
24 | 43 | 13 | 4 | 7 | 31:20 | ||
| 5 |
Ντιναμό Μπρεστ
|
24 | 43 | 13 | 4 | 7 | 39:23 | ||
| 6 |
Γκόμελ
|
24 | 39 | 11 | 6 | 7 | 34:23 | ||
| 7 |
Βίτεμπσκ
|
24 | 37 | 10 | 7 | 7 | 28:21 | ||
| 8 |
ΦΚ Μινσκ
|
24 | 34 | 10 | 4 | 10 | 30:29 | ||
| 9 |
Τορπέντο Ζοντίνο
|
24 | 30 | 8 | 6 | 10 | 29:31 | ||
| 10 |
Σλάβια Μοζίρ
|
24 | 25 | 6 | 7 | 11 | 25:31 | ||
| 11 |
Μπαρανοβίτσι
|
24 | 25 | 6 | 7 | 11 | 24:41 | ||
| 12 |
Άρσεναλ Τζέρζινσκ
|
24 | 23 | 5 | 8 | 11 | 24:42 | ||
| 13 |
Μπάτε Μπορίσοφ
|
24 | 21 | 4 | 9 | 11 | 18:30 | ||
| 14 |
Μπελσίνα Μπόμπρουισκ
|
23 | 21 | 5 | 6 | 12 | 23:40 | ||
| 15 |
Ναφτάν
|
24 | 17 | 4 | 5 | 15 | 24:55 | ||
| 16 |
Νντεπρ Μογκίλεβ
|
24 | 16 | 2 | 10 | 12 | 22:39 |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 12 | 3 (30.0%) |
3 (30.0%) |
4 (40.0%) |
9:13 | 2.2 | 0.9:1.3 | |
| Ημίχρονο | 10 | 9 | 2 (20.0%) |
3 (30.0%) |
5 (50.0%) |
4:6 | 1.0 | 0.4:0.6 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 39% | 61% | |
| Goals κατά | 43% | 57% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 52.44 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 47.3 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 37.5% (9/24) | 62.5% (15/24) |
| Ημίχρονο | 0.0% (0/24) | 100.0% (24/24) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 37.5% (9/24) |
| 2-3 | 50.0% (12/24) |
| 4-6 | 12.5% (3/24) |
| 7+ | 0.0% (0/24) |
| Failed to score | 54.2% (13/24) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 18 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 30 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 120 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 72 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 0.75 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.25 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Neskoromnyi Nikita | 2 |
| Rusakov Egor | 2 |
| Sakuta Maksim | 2 |
| Yatskevich Vladislav | 2 |
| Puerto Erick | 2 |
| Varaksa Vladislav | 2 |
| Protasenya Gleb | 1 |
| Dubovskiy Pavel | 1 |
| Yarmolich Anatoliy | 1 |
| Sakhonchik Ales | 1 |
| Kress Egor | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Yatskevich Vladislav | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 16.7% (4/24) | |
| 0 - 0 | 16.7% (4/24) | |
| 1 - 1 | 12.5% (3/24) | |
| 2 - 1 | 8.3% (2/24) | |
| 2 - 0 | 8.3% (2/24) | |
| 2 - 2 | 8.3% (2/24) | |
| 3 - 0 | 8.3% (2/24) | |
| 0 - 2 | 4.2% (1/24) | |
| 0 - 1 | 4.2% (1/24) | |
| 2 - 3 | 4.2% (1/24) | |
| 0 - 3 | 4.2% (1/24) | |
| 1 - 2 | 4.2% (1/24) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 25.0% (6/24) | |
| 3 | 25.0% (6/24) | |
| 1 | 20.8% (5/24) | |
| 0 | 16.7% (4/24) | |
| 4 | 8.3% (2/24) | |
| 5 | 4.2% (1/24) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 25.0% (6/24) | |
| 1/X | 12.5% (3/24) | |
| 1/2 | 4.2% (1/24) | |
| X/1 | 12.5% (3/24) | |
| X/X | 20.8% (5/24) | |
| X/2 | 4.2% (1/24) | |
| 2/1 | 4.2% (1/24) | |
| 2/X | 4.2% (1/24) | |
| 2/2 | 12.5% (3/24) | |
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 8
- Μέση Ηλικία
- 29.9
Προπονητής
- Vitali Rogozhkin