Ομάδες και πρωταθλήματα για στοίχημα με αριθμό Γκολ
Oμάδες - Γκολ
| ΟΜΑΔΑ | % | ΑΓΩΝΕΣ | 4-6 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|---|---|
Θρι Μπρίτζις
|
82.4% | 17 | 14 | |
Λίφερινγκ
|
71.4% | 14 | 10 | |
Ένφιλντ Τάουν
|
70.0% | 20 | 14 | |
Γαλατασαράι
|
65.0% | 20 | 13 | |
Μπιλερικάι
|
64.3% | 14 | 9 | |
Αλμέρε Σίτι U21
|
63.6% | 11 | 7 | |
Γουέστ Χαμ
|
61.9% | 21 | 13 | |
Κουίκ Μπόις
|
61.5% | 13 | 8 | |
Χαβέλσε
|
61.5% | 13 | 8 | |
Τσάτχαμ Τάουν
|
60.0% | 20 | 12 | |
Ζίλινα
|
60.0% | 20 | 12 | |
Σλασκ Βρότσλαβ ΙΙ
|
58.8% | 17 | 10 | |
Νέφτσι Μπακού
|
58.3% | 12 | 7 | |
Κλοέτινγκε
|
58.3% | 12 | 7 | |
Μπαρνέτ
|
57.9% | 19 | 11 | |
Φάιλντ
|
57.9% | 19 | 11 | |
Φράιμπουργκ
|
57.9% | 19 | 11 | |
Αλ Σαμάλ
|
57.1% | 14 | 8 | |
Χαποέλ Κφαρ Σχελέμ
|
57.1% | 14 | 8 | |
Χάποελ Κίριατ Γιαμ
|
57.1% | 14 | 8 | |
ND Μπίλτσε
|
57.1% | 14 | 8 | |
Άναγκ Γιουνάιτεντ
|
55.6% | 18 | 10 | |
Τσέλτεναμ
|
55.6% | 18 | 10 | |
Μπλάκπουλ
|
55.6% | 18 | 10 | |
Σεντ Άλμπανς
|
55.6% | 18 | 10 | |
Γουάιτχοκ
|
55.6% | 18 | 10 | |
Γουάιτλιφ
|
55.6% | 18 | 10 | |
Λειψία
|
55.0% | 20 | 11 | |
Κασίβα Ρέισολ
|
55.0% | 20 | 11 | |
Μπρέντγουντ Τάουν
|
55.0% | 20 | 11 | |
Χανγουόρθ Βίλα
|
55.0% | 20 | 11 | |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
54.5% | 22 | 12 | |
Νιμ
|
54.5% | 11 | 6 | |
Στουρμ Γκρατς II
|
54.5% | 11 | 6 | |
Σπάρτα Ρότερνταμ Γιονγκ
|
54.5% | 11 | 6 | |
Άγιαξ
|
53.8% | 26 | 14 | |
Ντε Τρέφερς
|
53.8% | 13 | 7 | |
Αλκιόνε
|
53.8% | 13 | 7 | |
Στάντε Νιόν
|
53.3% | 15 | 8 | |
Γκλάντμπαχ ΙΙ
|
53.3% | 15 | 8 | |
Ιστ Μπενγκάλ
|
52.9% | 17 | 9 | |
Ντούκλα Πράγας
|
52.6% | 19 | 10 | |
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
|
52.6% | 19 | 10 | |
Τσέσχαμ Γιουνάιτεντ
|
52.6% | 19 | 10 | |
Ντόλγουιτς Χάμλετ
|
52.6% | 19 | 10 | |
Τσίτσεστερ Σίτι
|
52.6% | 19 | 10 | |
Λέμινγκτον
|
52.4% | 21 | 11 | |
Λουγκάνο
|
51.6% | 31 | 16 | |
Εσκιλσμίνε
|
51.6% | 31 | 16 | |
Κάρντιφ Μετροπόλιταν
|
50.0% | 20 | 10 | |
Πρωταθλήματα - Γκολ
Το agones.gr σας προσφέρει την ευκαιρία να δείτε σε μία λίστα τις ομάδες που εμφανίζουν πιο συχνά στους αγώνες τους συγκεκριμένο σύνολο τερμάτων. Ποια είναι τα κλαμπ που στα ματς τους σημειώνονται συνήθως 0-1 γκολ, 2-3 γκολ, 4-6 γκολ και 7+ γκολ. Παράλληλα μπορείτε να δείτε και τα πρωταθλήματα στα οποία εμφανίζονται πιο συχνά στα παιχνίδια τους συγκεκριμένο σύνολο τερμάτων. Πρόκειται για ένα εξαιρετικά χρήσιμο εργαλείο για όσους επιθυμούν να στοιχηματίσουν στο σύνολο γκολ σε μία αναμέτρηση το οποίο προσφέρεται συχνά σε πολύ καλές αποδόσεις στις στοιχηματικές πλατφόρμες και δεν περνάει σε καμία περίπτωση απαρατήρητο. Στον αριστερό πίνακα μπορείτε να δείτε τις ομάδες που έχουν φέρει τα περισσότερα αποτελέσματα στο σύνολο τερμάτων που θα επιλέξετε κι αφορά τους αγώνες της σημερινής ημέρας ή της επόμενης, ενώ δεξιά βλέπετε τα πρωταθλήματα στα οποία υπάρχουν τα περισσότερα αποτελέσματα στο σύνολο τερμάτων που θα επιλέξετε κι αφορούν λίγκες που έχουν δράση σήμερα ή αύριο. Με αυτόν τον τρόπο γίνεται πιο εύκολη η επιλογή σας και δεν χρειάζεται να ψάχνετε.