Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Ομάδες και πρωταθλήματα για στοίχημα GG - NG

Oμάδες με περισσότερα Goal-Goal (GG)

ΟΜΑΔΑ % ΑΓΩΝΕΣ GG
Φούλαμ U21 92.3% 13 12
Ουτρέχτη Β' 92.3% 13 12
Ντιζόν 91.7% 12 11
Λικ Τάουν 90.9% 22 20
Σπάρτα Ρότερνταμ Γιονγκ 90.9% 11 10
Μπαρνέτ 89.5% 19 17
Πρόισεν Μούνστερ 86.7% 15 13
Σλασκ Βρότσλαβ 86.7% 15 13
Λοκομοτίβ Σόφιας 85.7% 14 12
Μετς 84.6% 13 11
Μανίσα ΦΚ 84.6% 13 11
Χαβέλσε 84.6% 13 11
Άλκμααρ Β' 84.6% 13 11
Άναγκ Γιουνάιτεντ 83.3% 18 15
Ποβάσκα Μπίστριτσα 83.3% 18 15
Μακάμπι Πετάχ Τίκβα 83.3% 12 10
Σαρνταραπάτ 83.3% 12 10
Νότιγχαμ Φορεστ U21 83.3% 12 10
Μπόραμ Γουντ 82.6% 23 19
Μπάρνσλεϊ 82.4% 17 14
Θρι Μπρίτζις 82.4% 17 14
Μπέρνλι 81.8% 22 18
Χάρντενμπεργκ 81.8% 11 9
Κατανζάρο 81.8% 11 9
Εγκνατία Ρογκοζίνα 81.0% 21 17
Νυρεμβέργη 80.0% 15 12
Ααράου 80.0% 20 16
MSV Ντούισμπουργκ 80.0% 15 12
Ντιναμό Σάμαρκαντ 79.3% 29 23
Μπραν 79.1% 43 34
Βάαλβαϊκ 78.9% 19 15
Γουίκομ 78.9% 19 15
Κεσκεμέτι ΤΕ 78.6% 14 11
Κότμπους 78.6% 14 11
Σααρμπρίκεν 78.6% 14 11
Κονκόρντια Κιάζνα 78.6% 14 11
Σογκντιγιόνα Τζιζάξ 77.8% 27 21
Φορτούνα Σιτάρντ 77.8% 18 14
Τσέλτεναμ 77.8% 18 14
Χάντερσφιλντ 77.3% 22 17
Μπρέιντρι 77.3% 22 17
Μακάμπι Χάιφα 76.9% 13 10
Αλκιόνε 76.9% 13 10
Πουέμπλα (Γ) 76.9% 13 10
Σίβασπορ 76.9% 13 10
Αϊντχόφεν B' 76.9% 13 10
Βερόνα 76.9% 13 10
Φάλκενμπεργκ 76.7% 30 23
Νάεστβεντ 76.5% 17 13
Φρεμ 76.5% 17 13

Oμάδες με περισσότερα No Goal (NG)

ΟΜΑΔΑ % ΑΓΩΝΕΣ NG
Γιάντραν Ντεκάνι 92.3% 13 12
Μποκέλι 86.7% 15 13
ΦΚ Τόκιο 83.3% 18 15
Νιούροζ ΣΚ 83.3% 12 10
Αλ Ζαβράα 83.3% 12 10
Στάμφορντ 82.4% 17 14
Εσκιλστούνα Γ. (Γ) 79.2% 24 19
Καμπίλιε 78.6% 14 11
Μπερκάνε 77.8% 18 14
Φούλαντ 76.9% 13 10
Κόνιασπορ 76.9% 13 10
Έγιουπσπορ 76.9% 13 10
Τράκτορ 75.0% 16 12
Τσίκο 75.0% 40 30
Λοκομοτίβ Πλόβντιβ 75.0% 16 12
Καθερένιο 75.0% 12 9
Μπουργκ Περόνας 75.0% 12 9
Ερεντιάνο 73.7% 19 14
Καϊζερσλάουτερν 73.3% 15 11
Μπράντφορντ 72.7% 22 16
Βιζέλα 72.7% 11 8
Μπαρακάλντο 72.7% 11 8
Πρόξι 72.7% 11 8
Ντεπορτίβα Ουρένσε 72.7% 11 8
Κουν Καλιφάτ 72.7% 11 8
Νορθάμπτον 72.2% 18 13
Μπράιτον 72.2% 18 13
Σιράκ 71.4% 14 10
Λίβινγκστον 71.4% 21 15
Ταμπόρ 71.4% 14 10
IK Ουψάλα (Γ) 70.8% 24 17
Τορπέντο Ζοντίνο 70.4% 27 19
Ντάγκεναμ & Ρεντ 70.0% 20 14
Γιουβέντους 70.0% 20 14
Σεπαχάν 69.2% 13 9
Πεϊκάν 69.2% 13 9
Νταεγιόν Κοράιλ 69.2% 26 18
Λάπι 69.2% 13 9
Χάποελ Πετάχ Τίκβα 69.2% 13 9
Ατλάντε (Γ) 69.2% 13 9
Νεκάξα (Γ) 69.2% 13 9
Ράγιο Μαγιανταχόντα 69.2% 13 9
Έστεγκλαλ Τεχεράνης 68.8% 16 11
Ολίμπια Λιουμπλιάνα 68.8% 16 11
Αρούκα 68.8% 16 11
Αμιάν 68.8% 16 11
Ιντεπετιέντε Βάγιε Ντελ Κάουκα 68.8% 16 11
Χαβερφόρντγουεστ Κάουντι 68.4% 19 13
Καραμπάγκ 68.4% 19 13
Αρμπρόουθ 68.2% 22 15

Πρωταθλήματα με περισσότερα Goal-Goal (GG)

ΟΜΑΔΑ % ΑΓΩΝΕΣ GG
ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2 (1η) 72.3% 83 60
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: A-Λιγκ 70.6% 17 12
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Εέρστε Ντιβίζιε 69.2% 130 90
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε 68.7% 99 68
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: 2η Κατηγορία 67.3% 275 185
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: 3η Κατηγορία 66.7% 99 66
ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία 66.3% 104 69
ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα 66.1% 115 76
ΔΑΝΙΑ: 4η Κατηγορία 65.5% 84 55
ΔΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία 64.3% 84 54
ΙΝΔΙΑ: Σούπερ Λιγκ 64.0% 25 16
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3. Λιγκα 63.3% 120 76
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα 63.0% 686 432
ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 1 63.0% 54 34
ΑΓΓΛΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών 62.5% 56 35
ΒΟΛΙΒΙΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 62.0% 192 119
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 1 62.0% 71 44
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα MX 61.9% 134 83
ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ 61.9% 168 104
ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2 61.7% 248 153
ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία 61.5% 78 48
ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα 61.5% 78 48
ΑΓΓΛΙΑ: NPL 61.2% 649 397
ΔΙΕΘΝΗ: Κόνφερενς Λιγκ 61.1% 36 22
ΧΟΝΓΚ ΚΟΝΓΚ: Πρέμιερ Λιγκ 60.6% 33 20
ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 1 60.5% 81 49
ΚΑΤΑΡ: Σταρς Λιγκ 60.4% 48 29
ΣΟΥΗΔΙΑ: Ντιβιζιόν 1 Βορράς & Νότος 60.3% 464 280
ΠΟΛΩΝΙΑ: ΙΙ Λίγκα 60.3% 126 76
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Ελιτεσέριεν 60.0% 200 120
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Β 60.0% 100 60
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A Γυναικών 60.0% 30 18
ΣΟΥΗΔΙΑ: Σούπερεταν 59.5% 232 138
ΟΥΓΓΑΡΙΑ: 1η Κατηγορία 59.2% 71 42
ΜΑΛΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ 59.1% 66 39
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα Γυναικών 58.9% 56 33
ΒΟΡΕΙΑ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Τσάμπιονσιπ 58.9% 107 63
ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 3 58.9% 175 103
ΙΣΡΑΗΛ: Λίγκατ Χάαλ 58.7% 63 37
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε A 58.6% 336 197
ΠΕΡΟΥ: Καμπεονάτο Ντεσεντραλισάδο 58.3% 288 168
ΣΚΩΤΙΑ: Λιγκ 2 58.3% 60 35
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα 58.3% 72 42
ΜΕΞΙΚΟ: 2η Κατηγορία 58.2% 122 71
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Α 58.0% 100 58
ΙΣΠΑΝΙΑ: Λα Λίγκα 57.8% 109 63
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα 57.7% 78 45
ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 2 57.6% 99 57
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 2η Κατηγορία 57.5% 120 69
ΗΑΕ: Προ Λιγκ 57.1% 42 24

Πρωταθλήματα με περισσότερα No Goal (NG)

ΟΜΑΔΑ % ΑΓΩΝΕΣ NG
ΙΟΡΔΑΝΙΑ: Προ Λιγκ 68.6% 35 24
ΑΛΓΕΡΙΑ: Λιγκ 1 66.1% 59 39
ΣΚΩΤΙΑ: Τσάμπιονσιπ 62.5% 64 40
ΚΟΣΟΒΟ: Σούπερ Λίγκα 61.7% 60 37
ΙΡΑΝ: Προ Λιγκ 60.8% 97 59
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Πρβα Κρνογκορσκα 60.3% 68 41
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: A-Λιγκ (Γ) 60.0% 15 9
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 58.0% 81 47
ΣΕΡΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα 57.7% 97 56
ΓΚΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ 56.8% 81 46
ΙΡΑΚ: Πρέμιερ Λιγκ 56.6% 122 69
ΣΟΥΗΔΙΑ: Νταμάλσβενσκαν 55.4% 168 93
ΠΓΔΜ: Πρβα Λιγκ 55.0% 60 33
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 2η Κατηγορία 54.8% 104 57
ΕΛΛΑΔΑ: Σούπερ Λιγκ 2 54.2% 72 39
ΚΥΠΡΟΣ: 2η Κατηγορία 54.2% 48 26
ΜΠΟΤΣΟΥΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ 53.7% 67 36
ΚΕΝΥΑ: Πρέμιερ Λιγκ 53.5% 43 23
ΒΟΣΝΙΑ: 2η Κατηγορία 53.4% 193 103
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Πριμέιρα Λίγκα 53.3% 90 48
ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λιγκ 53.3% 90 48
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 53.2% 216 115
ΜΑΡΟΚΟ: Μπότολα Προ 1 53.2% 47 25
ΣΚΩΤΙΑ: Λιγκ 1 53.1% 64 34
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β 52.8% 360 190
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 52.3% 480 251
ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 52.2% 90 47
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Πρβα Λίγκα 52.2% 69 36
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Προ 51.9% 81 42
ΝΙΓΗΡΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 51.9% 108 56
ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β 51.8% 274 142
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 51.8% 112 58
ΕΛΛΑΔΑ: Σούπερ Λιγκ 1 51.6% 62 32
ΑΡΜΕΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 51.4% 72 37
ΒΕΛΓΙΟ: Γιούπιλερ Λιγκ 51.1% 90 46
ΤΖΑΜΑΙΚΑ: Πρέμιερ Λιγκ 51.0% 51 26
ΒΟΣΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 50.8% 59 30
ΓΑΛΛΙΑ: Σαμπιονά Νασιονάλ 50.5% 99 50
ΟΥΑΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 50.4% 119 60
ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν RFEF 50.0% 200 100
ΒΙΕΤΝΑΜ: V-Λιγκ 50.0% 42 21
ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 49.8% 239 119
ΓΑΛΛΙΑ: Σαμπιονά Νασιονάλ 2 49.5% 190 94
ΟΝΔΟΥΡΑ: Λίγκα Νασιονάλ 49.3% 75 37
ΔΙΕΘΝΗ: Γιουρόπα Λιγκ 49.1% 55 27
ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν 49.1% 216 106
ΡΩΣΙΑ: Κύπελλο 49.0% 51 25
ΚΟΥΒΕΙΤ: Πρέμιερ Λιγκ 48.7% 39 19
ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία 48.5% 103 50
ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ 48.3% 58 28
Το agones.gr σας δίνει την ευκαιρία να δείτε σε μία λίστα τις ομάδες που εμφανίζουν πιο συχνά στους αγώνες τους το Goal/Goal (Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες) και το No Goal(Να σκοράρει μόνο μία από τις δύο ή και καμία ομάδα). Πρόκειται για ένα εξαιρετικά χρήσιμο εργαλείο για όσους επιθυμούν να δώσουν έμφαση στα γκολ και συγκεκριμένα στο αν πρόκειται ή όχι να σκοράρουν οι δύο ομάδες. Στον αριστερό πίνακα μπορείτε να δείτε τις ομάδες που έχουν φέρει τα περισσότερα Goal/Goal και αφορά τους αγώνες της σημερινής ημέρας ή της επόμενης, ενώ δεξιά βλέπετε τις ομάδες οι οποίες έφερα τα τα περισσότερα No Goal. Κάτω αριστερά με το ίδιο σκεπτικό βλέπετε τα πρωταθλήματα με τα περισσότερα Goal/Goal συνολικά ενώ κάτω δεξιά τις Λίγκες με τα περισσότερα No Goal συνολικά.
offer image offer image