Ομάδες και πρωταθλήματα για στοίχημα 1, X, 2
Oμάδες με περισσότερες Νίκες
| ΟΜΑΔΑ | % | ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
Μπόραμ Γουντ
|
87.0% | 23 | 20 | |
Κουίκ Μπόις
|
84.6% | 13 | 11 | |
Μπάγερν Μονάχου (Γ)
|
84.6% | 13 | 11 | |
Σπέτσια
|
84.6% | 13 | 11 | |
Βόλφσμπουργκ (Γ)
|
83.3% | 12 | 10 | |
Ρος Κάουντι
|
82.1% | 28 | 23 | |
Χάκεν (Γ)
|
81.5% | 27 | 22 | |
Μπραν (Γ)
|
80.8% | 26 | 21 | |
Ραπίντ Βιέννης
|
80.0% | 30 | 24 | |
Λεβάντια Ταλίν
|
80.0% | 40 | 32 | |
Ασντόντ
|
78.6% | 14 | 11 | |
Ταμπόρ
|
78.6% | 14 | 11 | |
Λακτάσι
|
78.6% | 14 | 11 | |
Μπενφίκα
|
78.3% | 23 | 18 | |
Χάμαρμπι (Γ)
|
76.9% | 26 | 20 | |
Τίγκρες (Γ)
|
76.9% | 13 | 10 | |
Ντιναμό Βουκουρεστίου
|
76.5% | 17 | 13 | |
Τσέλσι (Γ)
|
76.5% | 17 | 13 | |
Αάλεσουντ (Γ)
|
76.2% | 21 | 16 | |
Δε Νιου Σεντς
|
76.0% | 25 | 19 | |
Ένφιλντ Τάουν
|
75.0% | 20 | 15 | |
Μπάγερ Λεβερκούζεν
|
75.0% | 20 | 15 | |
Ιντεπεντιέντε Ντελ Βάγιε
|
74.5% | 51 | 38 | |
Καμπέρα Κροάσια
|
73.9% | 23 | 17 | |
Φράιμπουργκ
|
73.7% | 19 | 14 | |
Ορνταμπάσι
|
73.5% | 34 | 25 | |
Μπάγερν Μονάχου
|
72.7% | 22 | 16 | |
Κέγκε (Γ)
|
72.7% | 22 | 16 | |
Λούγκο
|
72.7% | 11 | 8 | |
Γκίσλεϊ
|
72.7% | 22 | 16 | |
Κεσκεμέτι ΤΕ
|
71.4% | 14 | 10 | |
Μπούρσασπορ
|
71.4% | 14 | 10 | |
Άξμπριτζ
|
71.4% | 21 | 15 | |
Λουγκάνο
|
71.0% | 31 | 22 | |
Παναθηναϊκός
|
70.8% | 24 | 17 | |
Ισελμερβόγκελς
|
70.6% | 17 | 12 | |
Σαμορίν
|
70.6% | 17 | 12 | |
Άρσεναλ
|
70.0% | 20 | 14 | |
Ίστμπουρν Μπόρο
|
70.0% | 20 | 14 | |
Τρούρο Σίτι
|
69.6% | 23 | 16 | |
Άγιαξ
|
69.2% | 26 | 18 | |
Τρέλεμποργκ
|
69.0% | 29 | 20 | |
Χάμιλτον
|
69.0% | 29 | 20 | |
Μάντσεστερ Σίτι (Γ)
|
68.8% | 16 | 11 | |
Χέρακλες
|
68.8% | 16 | 11 | |
Παλέρμο
|
68.8% | 16 | 11 | |
Μπάρι Τάουν
|
68.4% | 19 | 13 | |
Μπρόμσγκρόουβ Σπόρτινγκ
|
68.4% | 19 | 13 | |
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
|
68.2% | 22 | 15 | |
Έρμπας Μπρότον
|
67.7% | 31 | 21 | |
Oμάδες με περισσότερες Ισοπαλίες
| ΟΜΑΔΑ | % | ΑΓΩΝΕΣ | ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
Κλερμόν
|
66.7% | 12 | 8 | |
Μπουλόν
|
60.0% | 15 | 9 | |
Νάεστβεντ
|
58.8% | 17 | 10 | |
Ποντμπεσκίτζιε
|
58.8% | 17 | 10 | |
Αλουμινιούμ Αράκ
|
58.3% | 12 | 7 | |
Βάαλβαϊκ
|
57.9% | 19 | 11 | |
Γκιμτσεόν Σανγκμού
|
55.6% | 36 | 20 | |
Φαχρ Σεπάσι
|
54.5% | 11 | 6 | |
Τσεζένα
|
54.5% | 11 | 6 | |
Κανό Πίλαρς
|
54.5% | 11 | 6 | |
Κάννες
|
53.8% | 13 | 7 | |
Σίβασπορ
|
53.8% | 13 | 7 | |
Τσέλμσφορντ Σίτι
|
52.9% | 17 | 9 | |
Άκρινγκτον
|
52.6% | 19 | 10 | |
Νασάτζι Μαζανταράν
|
50.0% | 12 | 6 | |
Λέβι Μπέρεγκ
|
50.0% | 12 | 6 | |
Σινίκ Γιάροσλαβλ
|
50.0% | 18 | 9 | |
Μπέρνλι
|
50.0% | 22 | 11 | |
Σλάβια Σόφιας
|
50.0% | 14 | 7 | |
Τίκβες
|
50.0% | 12 | 6 | |
Χαλ
|
50.0% | 16 | 8 | |
CSM Ολίμπια Σατού Μάρε
|
50.0% | 12 | 6 | |
Ναφτ Μεϊσάν
|
50.0% | 12 | 6 | |
Αλ Ταλάμπα
|
50.0% | 12 | 6 | |
Γκαζ Αλ Σαμάλ
|
50.0% | 12 | 6 | |
Σαλερνιτάνα
|
50.0% | 12 | 6 | |
Αλιάνσα Παναμά
|
47.4% | 38 | 18 | |
Ροσκίλντε
|
47.4% | 19 | 9 | |
Κρου
|
47.4% | 19 | 9 | |
Θέλτα
|
47.4% | 19 | 9 | |
Τρανμίρ
|
47.1% | 17 | 8 | |
Φαμαλικάο
|
47.1% | 17 | 8 | |
Πάφος
|
47.1% | 17 | 8 | |
Μάλαγα
|
47.1% | 17 | 8 | |
Ρεμς
|
46.7% | 15 | 7 | |
Φορταλέζα CEIF
|
46.3% | 41 | 19 | |
Ντεπορτίβο Ριέστρα
|
46.3% | 41 | 19 | |
Μες Σχάχρ Μπαμπάκ
|
46.2% | 13 | 6 | |
Φουτζιέντα
|
46.2% | 39 | 18 | |
Μετς
|
46.2% | 13 | 6 | |
Σοσό
|
46.2% | 13 | 6 | |
Αλκιόνε
|
46.2% | 13 | 6 | |
Μακάμπι Κιριάτ Γκατ
|
46.2% | 13 | 6 | |
Σουντιρόλ
|
46.2% | 13 | 6 | |
Έσενλερ Εροκσπόρ
|
46.2% | 13 | 6 | |
Μούγκλασπορ
|
46.2% | 13 | 6 | |
Μάφρα
|
45.5% | 11 | 5 | |
Μπαρακάλντο
|
45.5% | 11 | 5 | |
Μπαλζάν
|
45.5% | 11 | 5 | |
Αντεκουέρα
|
45.5% | 11 | 5 | |
Oμάδες με περισσότερες Ήττες
| ΟΜΑΔΑ | % | ΑΓΩΝΕΣ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
Νεκάξα (Γ)
|
100.0% | 13 | 13 | |
Ρόχντα Ράαλτε
|
91.7% | 12 | 11 | |
Στάμφορντ
|
88.2% | 17 | 15 | |
Πουέμπλα (Γ)
|
84.6% | 13 | 11 | |
Κερέταρο (Γ)
|
84.6% | 13 | 11 | |
IK Ουψάλα (Γ)
|
83.3% | 24 | 20 | |
Σλάου Τάουν
|
83.3% | 18 | 15 | |
Στεφανέστι
|
83.3% | 12 | 10 | |
Μπόντο Γκλιμτ (Γ)
|
81.8% | 22 | 18 | |
Άαρχους (Γ)
|
81.3% | 16 | 13 | |
Μιερκουρέα Τσίουκ
|
77.8% | 18 | 14 | |
Στάνγουεϊ Ρόβερς
|
77.8% | 18 | 14 | |
Χάποελ Πετάχ Τίκβα
|
76.9% | 13 | 10 | |
Ατλάντε (Γ)
|
76.9% | 13 | 10 | |
Σούντσβαλ
|
76.7% | 30 | 23 | |
Πρέστον
|
76.2% | 21 | 16 | |
Γουόλτον και Χέρσαμ
|
75.0% | 16 | 12 | |
Λέιτον Τάουν
|
75.0% | 16 | 12 | |
Ιστανμπουλσπόρ
|
73.3% | 15 | 11 | |
Ρίνγκστιντ
|
73.3% | 15 | 11 | |
Χαποέλ Ιρόνι Κιριάτ Σμόνα
|
72.7% | 11 | 8 | |
Θίστιντ
|
72.2% | 18 | 13 | |
Μόρτον
|
72.2% | 18 | 13 | |
Ίλκεστον
|
72.2% | 18 | 13 | |
Μακάμπι Καμπίλιο Τζάφα
|
71.4% | 14 | 10 | |
Πορταντάουν
|
70.6% | 17 | 12 | |
Φουκουόκα
|
70.6% | 17 | 12 | |
Μπίσοπς Στόρτφορντ
|
70.6% | 17 | 12 | |
Νάρβα Τρανς
|
69.4% | 36 | 25 | |
Λάπι
|
69.2% | 13 | 9 | |
Έγιουπσπορ
|
69.2% | 13 | 9 | |
Ουτρέχτη Β'
|
69.2% | 13 | 9 | |
Μπανγκόρ
|
68.8% | 16 | 11 | |
Ούτσικτενς
|
68.8% | 32 | 22 | |
Ντόρντρεχτ
|
68.8% | 16 | 11 | |
Ζέμουν Βελιγραδίου
|
66.7% | 15 | 10 | |
Κάπφενμπεργκ
|
66.7% | 18 | 12 | |
Χουάρεζ
|
66.7% | 18 | 12 | |
Στρασβούργο
|
66.7% | 15 | 10 | |
Σαμσουνσπόρ
|
66.7% | 15 | 10 | |
Γκρενόμπλ
|
66.7% | 12 | 8 | |
Μακάμπι Πετάχ Τίκβα
|
66.7% | 12 | 8 | |
Ομπάν
|
66.7% | 12 | 8 | |
Πλατένσε Πουέρτο Κορτές
|
66.7% | 12 | 8 | |
Χόλστεμπρο
|
66.7% | 15 | 10 | |
ΒΚΜΑ Γιερεβάν
|
66.7% | 12 | 8 | |
Ντουμπραβίτα
|
66.7% | 12 | 8 | |
Μπουργκ Περόνας
|
66.7% | 12 | 8 | |
Γουάιτχοκ
|
66.7% | 18 | 12 | |
Ρουντάρ Κακάνι
|
66.7% | 12 | 8 | |
Πρωταθλήματα με περισσότερα 1
Πρωταθλήματα με περισσότερα Χ
Πρωταθλήματα με περισσότερα 2
Το agones.gr σας προσφέρει/δίνει την ευκαιρία/δυνατότητα να δείτε σε μια λίστα τις ομάδες με τα μεγαλύτερα ποσοστά σε νίκες, ισοπαλίες και ήττες από τους αγώνες του σημερινού και του αυριανού κουπονιού. Πρόκειται για ένα εξαιρετικά χρήσιμο εργαλείο για όσους επιθυμούν να στοιχηματίσουν στην κλασική αγορά 1Χ2, δηλαδή στην επιλογή να κερδίσει είτε η γηπεδούχος ομάδα (1) είτε η φιλοξενούμενη (2) ή στο ενδεχόμενο το παιχνίδι να λήξει ισόπαλο (Χ) σε 90 λεπτά αγώνα. Στον πρώτο πίνακα μπορείτε να δείτε τις ομάδες που έχουν τα μεγαλύτερα ποσοστά σε νίκες, στο δεύτερο τις ομάδες με τα μεγαλύτερα ποσοστά σε ισοπαλίες και στον τρίτο τις ομάδες με τα μεγαλύτερα ποσοστά σε ήττες. Ο κάθε χρήστης έχει επίσης τη δυνατότητα, πατώντας στις καρτέλες "Εντός" και "Εκτός", να δει τις ομάδες με τα μεγαλύτερα ποσοστά σε εντός και εκτός έδρας αναμετρήσεις αντίστοιχα. Ακριβώς από κάτω μπορείτε να δείτε και τα πρωταθλήματα στα οποία εμφανίζονται πιο συχνά οι περισσότεροι άσοι (1), τα περισσότερα "Χ" και τα περισσότερα "διπλά" (2) στο σημερινό και το αυριανό κουπόνι.