Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Γκόμελ : Στατιστικά για Πρέμιερ Λιγκ 2026
Αγώνες
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
ML Βίτεμπσκ
|
28 | 62 | 18 | 8 | 2 | 61:19 | ||
| 2 |
Ίσλοχ
|
28 | 61 | 18 | 7 | 3 | 54:23 | ||
| 3 |
Ντιναμό Μινσκ
|
28 | 61 | 19 | 4 | 5 | 51:23 | ||
| 4 |
Ντιναμό Μπρεστ
|
27 | 50 | 15 | 5 | 7 | 48:27 | ||
| 5 |
Νέμαν Γκρόντνο
|
27 | 46 | 14 | 4 | 9 | 33:25 | ||
| 6 |
Γκόμελ
|
28 | 43 | 12 | 7 | 9 | 40:29 | ||
| 7 |
Βίτεμπσκ
|
28 | 40 | 11 | 7 | 10 | 30:27 | ||
| 8 |
Τορπέντο Ζοντίνο
|
28 | 36 | 10 | 6 | 12 | 35:36 | ||
| 9 |
ΦΚ Μινσκ
|
27 | 34 | 10 | 4 | 13 | 33:40 | ||
| 10 |
Σλάβια Μοζίρ
|
27 | 31 | 8 | 7 | 12 | 34:38 | ||
| 11 |
Μπαρανοβίτσι
|
27 | 31 | 8 | 7 | 12 | 30:43 | ||
| 12 |
Άρσεναλ Τζέρζινσκ
|
28 | 27 | 6 | 9 | 13 | 25:46 | ||
| 13 |
Μπελσίνα Μπόμπρουισκ
|
28 | 24 | 6 | 6 | 16 | 30:53 | ||
| 14 |
Μπάτε Μπορίσοφ
|
28 | 24 | 5 | 9 | 14 | 20:34 | ||
| 15 |
Νντεπρ Μογκίλεβ
|
27 | 23 | 4 | 11 | 12 | 26:41 | ||
| 16 |
Ναφτάν
|
28 | 17 | 4 | 5 | 19 | 24:70 |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 14 | 4 (40.0%) |
2 (20.0%) |
4 (40.0%) |
13:14 | 2.7 | 1.3:1.4 | |
| Ημίχρονο | 10 | 13 | 3 (30.0%) |
4 (40.0%) |
3 (30.0%) |
7:7 | 1.4 | 0.7:0.7 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 53% | 48% | |
| Goals κατά | 55% | 45% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 49.53 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 40.72 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 39.3% (11/28) | 60.7% (17/28) |
| Ημίχρονο | 14.3% (4/28) | 85.7% (24/28) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 21.4% (6/28) |
| 2-3 | 60.7% (17/28) |
| 4-6 | 17.9% (5/28) |
| 7+ | 0.0% (0/28) |
| Failed to score | 17.9% (5/28) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 40 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 29 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 63 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 87 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.43 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.04 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Simanenka Timofey | 14 |
| Laptev Denis | 4 |
| Silinskiy Daniil | 4 |
| Danilin Kirill | 4 |
| Kovalevich Denis | 4 |
| Sotnikov Viktor | 2 |
| Leonovich Kirill | 2 |
| Lazarev Vladislav | 2 |
| Lisakovich Dmitry | 1 |
| Mardas Maksim | 1 |
| Barsukov Evgeni | 1 |
| Gavrilovich Aleksei | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Zayats Igor | 2 |
| Kovalevich Denis | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 14.3% (4/28) | |
| 2 - 1 | 14.3% (4/28) | |
| 1 - 1 | 14.3% (4/28) | |
| 0 - 2 | 10.7% (3/28) | |
| 0 - 1 | 10.7% (3/28) | |
| 1 - 2 | 7.1% (2/28) | |
| 0 - 0 | 7.1% (2/28) | |
| 2 - 2 | 3.6% (1/28) | |
| 1 - 5 | 3.6% (1/28) | |
| 1 - 0 | 3.6% (1/28) | |
| 6 - 0 | 3.6% (1/28) | |
| 2 - 3 | 3.6% (1/28) | |
| 3 - 1 | 3.6% (1/28) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 39.3% (11/28) | |
| 3 | 21.4% (6/28) | |
| 1 | 14.3% (4/28) | |
| 4 | 7.1% (2/28) | |
| 6 | 7.1% (2/28) | |
| 0 | 7.1% (2/28) | |
| 5 | 3.6% (1/28) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 28.6% (8/28) | |
| 1/X | 7.1% (2/28) | |
| 1/2 | 0.0% (0/28) | |
| X/1 | 10.7% (3/28) | |
| X/X | 10.7% (3/28) | |
| X/2 | 7.1% (2/28) | |
| 2/1 | 0.0% (0/28) | |
| 2/X | 7.1% (2/28) | |
| 2/2 | 28.6% (8/28) | |
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 12
- Μέση Ηλικία
- 32.3
Προπονητής
- Vladimir Nevinskiy
- Ηλικία: 53