Ομάδες και πρωταθλήματα για στοίχημα Over - Under
Oμάδες με περισσότερα Over
| ΟΜΑΔΑ | % | ΑΓΩΝΕΣ | OVER | |
|---|---|---|---|---|
Ένφιλντ Τάουν
|
95.0% | 20 | 19 | |
Κρουσέιντερς
|
94.7% | 19 | 18 | |
Χόλστεμπρο
|
93.3% | 15 | 14 | |
Μακάμπι Πετάχ Τίκβα
|
91.7% | 12 | 11 | |
Γκέλντερς Φεενεντάαλσε
|
91.7% | 12 | 11 | |
Μπάγερν Μονάχου
|
90.9% | 22 | 20 | |
Σπάρτα Ρότερνταμ Γιονγκ
|
90.9% | 11 | 10 | |
Αλμέρε Σίτι U21
|
90.9% | 11 | 10 | |
Ζίλινα
|
90.0% | 20 | 18 | |
Θρι Μπρίτζις
|
88.2% | 17 | 15 | |
Μπόραμ Γουντ
|
87.0% | 23 | 20 | |
Ιστ Κίλμπράιντ
|
87.0% | 23 | 20 | |
Στάντε Νιόν
|
86.7% | 15 | 13 | |
Χόλμπαεκ
|
86.7% | 15 | 13 | |
Μπρέιντρι
|
86.4% | 22 | 19 | |
Νόμε Γιουνάιτεντ
|
86.1% | 36 | 31 | |
Λίφερινγκ
|
85.7% | 14 | 12 | |
Χαποέλ Κφαρ Σχελέμ
|
85.7% | 14 | 12 | |
Γκλάντμπαχ
|
85.0% | 20 | 17 | |
Μπάγερ Λεβερκούζεν
|
85.0% | 20 | 17 | |
Χοφενχάιμ
|
85.0% | 20 | 17 | |
Γουόρκινγκτον
|
85.0% | 20 | 17 | |
Φούλαμ U21
|
84.6% | 13 | 11 | |
Αρμίνια Μπίλεφελντ
|
84.6% | 13 | 11 | |
Φράιμπουργκ
|
84.2% | 19 | 16 | |
Τσίτσεστερ Σίτι
|
84.2% | 19 | 16 | |
Κέρναρφον Τάουν
|
83.3% | 18 | 15 | |
Βικτόρια Πλζεν
|
82.6% | 23 | 19 | |
Ρος Κάουντι
|
82.1% | 28 | 23 | |
Σπόρτινγκ Ντελχί
|
81.8% | 11 | 9 | |
Χάρντενμπεργκ
|
81.8% | 11 | 9 | |
Νιούκαστλ U21
|
81.8% | 11 | 9 | |
Τοπ Ος
|
81.3% | 16 | 13 | |
Άουγκσμπουργκ
|
81.3% | 16 | 13 | |
Ρεάλ Μπέντφορντ
|
81.0% | 21 | 17 | |
Λουγκάνο
|
80.6% | 31 | 25 | |
Τσάτχαμ Τάουν
|
80.0% | 20 | 16 | |
Λίστον
|
80.0% | 20 | 16 | |
Φορτούνα Χόρινγκ (Γ)
|
80.0% | 15 | 12 | |
Γκλάντμπαχ ΙΙ
|
80.0% | 15 | 12 | |
Μπρέντγουντ Τάουν
|
80.0% | 20 | 16 | |
Ρόντινα
|
79.2% | 24 | 19 | |
Μπραν
|
79.1% | 43 | 34 | |
Β 93 Κοπεγχάγη
|
78.9% | 19 | 15 | |
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
|
78.9% | 19 | 15 | |
Φάιλντ
|
78.9% | 19 | 15 | |
Μπόρνμουθ
|
78.9% | 19 | 15 | |
Γουέστ Χαμ (Γ)
|
78.6% | 14 | 11 | |
Κούντριβκα
|
78.6% | 14 | 11 | |
ΣΚ Μπέβερεν
|
78.6% | 14 | 11 | |
Oμάδες με περισσότερα Under
| ΟΜΑΔΑ | % | ΑΓΩΝΕΣ | UNDER | |
|---|---|---|---|---|
Γκαζ Αλ Σαμάλ
|
100.0% | 12 | 12 | |
Νασάτζι Μαζανταράν
|
91.7% | 12 | 11 | |
Μπουργκ Περόνας
|
91.7% | 12 | 11 | |
Νορθάμπτον
|
88.9% | 18 | 16 | |
Πεϊκάν
|
84.6% | 13 | 11 | |
Γιάντραν Ντεκάνι
|
84.6% | 13 | 11 | |
Λέβι Μπέρεγκ
|
83.3% | 12 | 10 | |
Καθερένιο
|
83.3% | 12 | 10 | |
CSM Ολίμπια Σατού Μάρε
|
83.3% | 12 | 10 | |
Ναφτ Μεϊσάν
|
83.3% | 12 | 10 | |
Ντεπορτίβο Ριέστρα
|
82.9% | 41 | 34 | |
Λοκομοτίβ Πλόβντιβ
|
81.3% | 16 | 13 | |
Ιντεπετιέντε Βάγιε Ντελ Κάουκα
|
81.3% | 16 | 13 | |
Σαν Λορέντζο
|
80.0% | 40 | 32 | |
Μποκέλι
|
80.0% | 15 | 12 | |
Μπουλόν
|
80.0% | 15 | 12 | |
Νεφτεχίμικ
|
77.8% | 18 | 14 | |
Μπαστιά
|
76.9% | 13 | 10 | |
Παρί 13 Ατλέτικο
|
76.9% | 13 | 10 | |
Μακάμπι Χέρζλια
|
76.9% | 13 | 10 | |
Σουντιρόλ
|
76.9% | 13 | 10 | |
Τσέλμσφορντ Σίτι
|
76.5% | 17 | 13 | |
Έστεγκλαλ Τεχεράνης
|
75.0% | 16 | 12 | |
Νιούροζ ΣΚ
|
75.0% | 12 | 9 | |
Ρετζιάνα
|
75.0% | 12 | 9 | |
Παρί Σεν Ζερμέν (Γ)
|
75.0% | 12 | 9 | |
Ιμτ Βελιγραδίου
|
73.3% | 15 | 11 | |
Φαχρ Σεπάσι
|
72.7% | 11 | 8 | |
Τουράν Τοβούζ
|
72.7% | 11 | 8 | |
Κουν Καλιφάτ
|
72.7% | 11 | 8 | |
Ρέιθ Ρόβερς
|
72.2% | 18 | 13 | |
Καμπίλιε
|
71.4% | 14 | 10 | |
Ρούμπιν Καζάν
|
71.4% | 28 | 20 | |
Σιράκ
|
71.4% | 14 | 10 | |
Έξετερ
|
71.4% | 21 | 15 | |
Σλάβια Σόφιας
|
71.4% | 14 | 10 | |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
70.6% | 17 | 12 | |
Βελέζ Μόσταρ
|
70.6% | 17 | 12 | |
Πορτ Βέιλ
|
70.6% | 17 | 12 | |
Ντάγκεναμ & Ρεντ
|
70.0% | 20 | 14 | |
Γιουβέντους
|
70.0% | 20 | 14 | |
Πλατένσε
|
69.6% | 46 | 32 | |
Φούλαντ
|
69.2% | 13 | 9 | |
Ντελφίν
|
69.2% | 39 | 27 | |
Σοσό
|
69.2% | 13 | 9 | |
Χάποελ Πετάχ Τίκβα
|
69.2% | 13 | 9 | |
Τράκτορ
|
68.8% | 16 | 11 | |
Αμιάν
|
68.8% | 16 | 11 | |
Βελέζ Σάρσφιλντ
|
68.6% | 35 | 24 | |
Μπάτε Μπορίσοφ
|
68.6% | 35 | 24 | |
Πρωταθλήματα με περισσότερα Over
Πρωταθλήματα με περισσότερα Under
Το agones.gr σας παρουσιάζει τη λίστα τις ομάδες που εμφανίζουν πιο συχνά στους αγώνες τους Over / Under, αλλά και O/U 0,5 - 1,5 - 3,5 - 4,5 γκολ. Βλέπετε ποιες ομάδες στις αναμετρήσεις τους σημειώνονται συνήθως πάνω ή κάτω από μισό γκολ, ενάμιση γκολ, δυόμιση γκολ, τρεισήμιση, αλλά και τεσσερισήμιση γκολ. Παράλληλα μπορείτε να δείτε και τα πρωταθλήματα στα οποία εμφανίζονται πιο συχνά στα παιχνίδια τους τα παραπάνω.Πρόκειται για ένα εξαιρετικά χρήσιμο εργαλείο για όσους επιθυμούν να στοιχηματίσουν στα γκολ σε ένα ματς.Στον αριστερό πίνακα μπορείτε να δείτε τις ομάδες που έχουν φέρει τα περισσότερα Over (0.5, 1.5, 2.5, 3.5) που θα επιλέξετε και αφορά τους αγώνες της σημερινής ημέρας ή της επόμενης, ενώ δεξιά βλέπετε τα πρωταθλήματα στα οποία υπάρχουν τα περισσότερα under ανάλογα με το τι επιλέγετε (0.5, 1.5, 2.5, 3.5) και αφορούν πρωταθλήματα που έχουν δράση σήμερα ή αύριο. Με αυτόν τον τρόπο γίνεται πιο εύκολη η επιλογή σας και δεν χρειάζεται να ψάχνετε.